Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pravdupovediac aj keby bolo stretko v Košiciach, tak sa asi nezúčastním... V poslednom čase akosi nestíham... Mám tu aj kamošku na mesiac a vôbec nestíhame sa stretávať a využiť to - len v minime... Robím si aj prípravu na náhradné rodičovstvo a na profesionálne rodičovstvo. Každé je tak zhruby raz za týždeň 3 hodiny - takže 6 hodín a samozrejme sa ešte zakecáme... Je to fajn takto... No a pracujem. Ale od mája bude viac času, lebo čo strážim 2x do týždňa malého Tomáška, tak nastupuje do školky, takže mi ostane len práca čo mám - na polovičný úväzok (od júna možno na celý bude 8-) 8-) 8-) )... Inak sa chystáme dakedy do Blavy na ambasádu, ale priateľ sa posnaží to vybaviť tak aby tam išiel služobne a vezme aj mňa a len si odskočíme na ambasádu a inak len jeho pracovné veci (chce sa mnou pochváliť šéfstvu v Blave :-D :-D :-D ).
Odpovedať
Najjulinka, ja som na tom s volnym casom podobne - som ešte v práci ;-( a budem aj zajtra aj v nedelu... A to robim v št. sprave :-D :-D :-D nech mi níekto hovori o tom ako v sukromnom sektore zdieraju a statni uradnici ako sa maju fasa ]-( no, ale asi to balim len nieco dokoncim, lebo den bol narocny a uz sa ani neviem sustredit, lebo kazdych 10 minut checkujem tuto stranku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tomáškova mamina tiež robí v štátnej správe... Tiež pre istotu išla makať (aby si to miesto udržala - s malým bola len rok a pol)... Ono na Slovensku to zdieranie je skoro všade... Ja sa nesťažujem... Robím v treťom sektore, takže peňazí málo, ale pohoda relatívna...
Odpovedať
adrianka aj ja robím v štátnej správe, ale zatial víkendy mám volné : :-N Kde robíš?
Odpovedať
martus, napisem do IP radsej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Som si tu začala robiť zoznam svadobných darov. V exceli som si ho už začala dávno robiť a tak to tu nahadzujem... Chytá ma svadobná horúčka :-D :-D :-D Ma tak baví robiť také veci teraz... Oznámenie, zoznam a rôzne iné prípravy (aj keď ja tých príprav mám málo relatívne)
Odpovedať
hej, ja sa tiez do toho chcem pustit, ale chcem urobit presnu specifikaciu ze aku znacku danej veci chceme, dost si davame zalezat na tom aby veci ktore kupujeme mali presne tie funkcie ktore potrebujeme, preto asi pojdeme touto cestou. tiez sa na to chystam, ale po tom co si urobime zoznam veci, musime obehnut aj par obchodov a zistit presne modely ktore chceme... aj mna vsetko okolo priprav bavi, ale casu je tka zalostne maaalo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám plno vecí v zozname z IKEA - jediná predajňa, ktorá má aj internetovú stránku a hlavne sa dá plno vecí presne popísať - majú svoj názov a stálu cenu ;-) Len škoda, že do Blavy nemá každý pozvaný prístup :-S Tak som tam hodila také veci, čo snáď nedokážu sa pomýliť (sušiak na prádlo, vysávač, váha kuchynská...)... Ešte musím napísať, čo si doslova neprajeme (ružový porcelán a pod.). Mám tam kopu lacnejšich vecí, nech si majú z čoho vyberať (ak sa cítia na viac, tak kúpia viac lacnejších vecí, ale nech nenastane trapas, že sa niekomu zvyšia len drahé veci - máme v rodine plno ľudí čo nemajú veľmi na rozhadzovanie)... Ešte pripíšem, že sa nenahneváme ani peniažkom :-D :-D :-D Ja mám plno vecí už do domácnosti a v lete okrem sobáša budeme prestavovať, takže ani nebudem mať kam zložiť veľmi veci (aj zrkadlo by som pripísala na zoznam, ale mám strach, žeby sa v celku nedožilo zavesenia :-D :-D :-D a pod...)
Odpovedať
presne tak, na to si treba dat pozor, aby tam boli aj lacnejsie veci. OKrem toho, my by sme to chceli poriesit tak, ze najprv zoznam ukazeme rodine, nech si mozu vybrat, az potom kamaratom...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ten zoznam robím hlavne pre seba, aby som na nič nezabudla... S kamoškami a s našou rodinou sa dohodnem presne, že čo... Poškrtám v zozname a Karolovej rodine dám zvyšný zoznam a budem dúfať, že to vezmú OK... Z jeho rodiny mám trochu strach, tak vo všeobecnosti... Začne to, keď im dáme pozvánku a zbadajú, že miestny úrad a nie katolícky kostol... Dostavia sa na sobáš a zistie, že nie som v bielom (to dúfam, že už v tom momente nebude polovica vystretá na zemi zo šoku :-D )... No uvidíme, možno sa zbytočne obávam... Ale keď ja neviem čo očakávať...
Odpovedať
Profilova fotka
No a to som ešte zabudla podotknúť, že žiadna tanečná zábava, ale gardenparty (a to tiež skôr poobedné posedenie, ako nejaká oslava s 10 chodmi jedál)... Na toto sa ich budem snažiť pripraviť, nech hlavne deckám vezmú niečo na oblečenie v čom sa na záhrade dokážu vyžiť...
Odpovedať
ked su poliaci, tak s tym musis trosku pocitat ;-) hlavne je, aby priatel pred rodinou trosku zmiernil ich skladanie z toho ze nebudete mat svadbu v kostole. Rodicia maju vzdy kadejake predstavy, hlavne maminy to co nemohli zrealizovat na svojej svadbe, tak sa snazia zrealizovat u deti ;-) ale to je v poho, beriem to. Moja mamina bola tiez ofucana ze som si vybrala ine saty a nie tie ktore sa najviac pacili jej. Ale buduca svokra (nataska) ma uplne podporila, aj ked jej sa zase pacili dalsie, tretie, a tak ked mamina videla nataskin pristup, ktore hoci povedala svoj nazor, ale hned dodala, ze tie nech si vyberiem, ktore sa mne najviac pacia, tak sa "hecla" a prestala do mna hustit :-D S tymi satami to bude urcite prekvapko ;-) Ta garden party je v pohode, ved to budete mat super, to by im snad nemalo vadit, nie? a ked tam bude trosku hudbicka, vsak nech si trsne kto chce ;-) :-D no, bezim domov, o 11 doleti kamoska z nemecka, tak skocime na jedneho drinka ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaj, sklamanie, nie skladanie. uz som kaput :-p 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jááááááj moja mamka je super... My sme celá taká netradičná rodina :-D No takže aj keď ja som úplne iná, tak v našej rodine som len trochu iná... Keď som bola malá tak som si hovorila "pečálna" (= špeciálna) a to ma asi vystihuje... :-D :-D :-D ja nič nemôžem mať tak ako všetci majú... Ale fakt neviem prečo... Proste všetko ma automaticky napadne inak... Som veľmi praktická a to na tej inakosti pri svadbe až kričí, lebo to je záležitosť, kde (skoro) všetky chcú byť princezné... :-D :-D :-D
Odpovedať
ach baby baby tolko ste toho popísali :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som ukázala svadobný zoznam a z mojej starej mamy vyliezlo, že tam nemáme žiadne poriadne veci, že tak do 10 000 :-. :-. :-. Najdrahší som mala za 4990... Asi som moc skromná... Takže pripíšem gauč z IKEA, na ktorom som sa zo starou mamou dohodla a napíšem, že rezervované a prihodím ešte 1-2 také drahšie dary a možny sa budú chcieť babky popretekať :-D :-D :-D Joj ale som ja potvora... No ale ak chcú také drahé, nech kúpia, aspoň to neostane na nás a veeeeeeľmi nám tým pomôžu...
Odpovedať
ahojky julovky, citam ze mate stretko mozem s pridat? =-) special pre martusku: stretla som janku dinicovu a ze vraj by sme mohli zorganizovat stetavku ked sa lenka vrati z nemecka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby anairda - ja sa teraz ucim na skusky takze nejako nestiham vsetko :-( ale uz to nebude dlho trvat a potom sa pridam :-) mozno aj na to stretko
Odpovedať
jeej, čaute baby :-) Babulina, skybaby a všetky dalsie nevesticky, ktore mate chut a čas, ste na stretku vítané ;-) ja som to trošku poplietla :-S Stretko nebude 11.5. ale 18.5... Na tri razy sme sa sa na tomto termine s Pavianca dohadovali, az som z toho magor :-D . Je tazke skbit takto navzajom volny cas, ale snad to teraz uz vyjde :-) Takze 18.5. v BA, presne miesto upresnime par dni pred. skybaby, len sa pekne uckaj, drzim palce na skusky! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som rada dosla :) 18.5 by som mala mat skusku, takze ak ju uspesne zvladnem by som aj isla... :)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu neaka babenka z LM.Chcem si dať len poradiť.Ja som z Ke a svadbu budem mať v LM.Kto pozná neaké dobré kvetinárstvo v LM.ZAjtra mám cestu do LM asi posledný krát pred svadbou tak by som chcela ísť pozrieť.)DAkujem
Odpovedať
Ahojte kočandy, ako sa máte? babulina - to je super, ja som nevedela že je Janka v nemecku, ale určite s môžme stretnúť, veľmi sa budem teiť :))) skybaby, leishamania - baby to by blolo super keby ste sa pridali, to by nás bola už riadna kopa :-D . majla - ahojček, škoda, že tu zatial nikto nie je z LM, takže ti moc neporadíme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no uz sa tesim :) vy ste uz mali dake stretko?
Odpovedať
Ja som zatial na žiadnom nebola. AJ preto sa tak velmi teším! Leishmania, Ty kde budes mat svadbu? a hostinu? A ako si na tom s pripravami? Tu v tejto teme medzi nami vedie Martuska - ide nam vzorom... ;-) Ja som zatial dost pozadu, tazko sa mi veci zariaduju, lebo do 18tej byvam v robote (velakrat aj dlhsie), tak veci riešim vacsinou len cez telefon. OKrem toho moj priatel je nazoru, ze vsak vsetko vybavime "potom" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairida: ja budem mat obrad asi v botanickej a hostinu v jelke, je tam super kuchar, dnes sme akurat rezervovali....inak okrem siat nic nemam, ani boty, ani prstene, ani prenho oblek, lebo hezy je v izraeli a pride az koncom juna...tak az potom budeme vsetko vybavovat. a ja mam teraz skuskove tak do mesta ani nejdem...tiez moc nevybavujem...ale este toma dajme tomu cas...neviem kedy mam oznamka zacat robit...a ty si kde davas robit oznamka?
Odpovedať
najprv ich musime vymysliet :-D co neviem kedy bude, lebo na realizaciu tejto ulohy si vyhradil pravo priatel... :-N ta botanicka, to znie super! Jednej nevesticke robili v Jelke tortu - uplne krasnu, tiez pisala, ze to bol nejaky super kuchar. co sa tyka oblecenia, tiez mam len sv.saty. Popolnocne a topanky nemam (ani k svadobnym ani k popolnocnym), ani pradlo, ani bižu, ani učes vymysleny... jaaaj! hlavne tie topanky ma trapia, ved bižu kupim hocikde ked by priharalo a pradlo prinajhorsom vytiahnem zo skrine - mam jednu super podprdu bez ramienok z USA a drzi paradne, neviem, ci taku dobru kupim a naco sa potom stresovat ze mi bude padat len za cenu aby som mala nieco specialne... ale ak niekde najdem kvalitne pradlo, tak si ho kupim, len mam problem – na svoju chudu postavu som na tychto miestach dost „vybavena“ :-D popolnocne asi budem musiet dat ušit, zatial som v obchodoch nenasla nic co by sa mi pacilo... uz ma aj napadlo, ze sa v najhorsom pripade ani nebudem prezliekat do popolnocnych, kedze si šaty kupujem a je to riadna palka, tak nech to za to stoji :-D oblek sme uz boli pozriet v nicole, ale nemali priatelovu velkosť. Bol krasny - leskly čierno-hnedy paskovany, ale dost drahý :-S ... aj ked priatel povedal, ze by ho vynosil aj neskor, na nejake specialne prilezitosti, takze mozno by zainvestoval. Pojdeme este pohladat do Gyoru a Parndorfu, tam snad najdeme aj za lepsiu cenu...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes sme boli na Šarišskom hrade vo štvorici (ja, môj polovičiak, môj brat a bratova priateľka)... :-D leishmania: To ste chceli v nedeľu svadbu (bol to zámer) alebo to tak vyšlo? ;-) (juj som zvedavá :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka: v nedelu preto lebo moj priatel je zid a on bol radsej keby to nebola sobota...a chela som koniec jula takze to vyslo takto... :) anairida:no mna oblek najviac trapi, mozno by sme sli ten gyor kuknut ked tu nezozenieme dobre. aj pochybujem ze zozenieme nieco dobre ked pride az jun-jul, uz to asi bude zajednane co by sa nam lubilo. keby ste zohnanli nejaky dobry oblek tam tak daj vediet ;-) ja popolnocne saty mat nebudem :) niezeby som si nerada kupovala saty, ale je to aj dost financne...a svadba bude mala 20 ludi :) a do siat idem bez podprsenky tak mi to viac sedelo...tiez som dost vybavena hehe...a mam problem si najst dobru podprsenku...o plavkach ani nehovorim a topanky chcem asi sandale stireborne take jednoduche len s takym nejakym strasovym jednym pruzkom, ale to budem tiez musiet hladat....
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som sa dozvedela od kámoša, že už majú 2 týždne vymyslený termín na svadbu - na jeho narodky 8.9.2007 :-D :-D :-D Júúúj ako sa to rozbieha.. .všetko na okolo... už sme v správnom veku.... :-N
Odpovedať
ani ja tento rok nechapem, sa to dost rozbehlo aj u nas v praci :-D akurat robim zoznam darov a tak ma napadla otazka, ze kedy sa dary vlastne odovzdavaju? Hlavne ked sa jedna o nieco vacsie, alebo nieco co sa moze rozbit. Vlaci sa to na svadbu, alebo sa to da pred alebo po svadbe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?