Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
1
67
68
Profilova fotka
Ja mám pocit, že všetko závisí len od ľudí, niekto chce a niekto nie. Aj my sme sa s tým stretli počas svadobných príprav. Pre niekoho nebol problém zapísať nám termín, iní v tom videl problém - že je to skoro a pod. Tiež si hovorím, že ak by som ešte chystala svadbu, už budem frajerka a všetko budem vedieť. :-D
Odpovedať
ahojte kočky, tak náš dátum je tiež symbolický. začali sme spolu chodiť 28.7.2002 v sobotu a zásnuby sme mali 28.7.2006 No a svadba bola do roka a do dňa :-D Takže na naše piate výročie sme si povedali áno :-N
Odpovedať
Martus, hodila som do albumu foto zo skakania ;-) padali sme 215 km/hod :-D no super. ked som is vcera pozerala vsetky fotos a DVD tak som normalne dostala Flashback :-D uuuuplny adrenalin. NAjhorsi bol ten okamih, ked som sa priputana na instruktora vybrala smerom k otvorenym dverami lietadla, to bolo strasne... zacala som hystericky vykrikovat, panika a smrt v ociach (na DVD je to vidiet), potom sme sa postavili do dveri, ja som zvihla nohy zo zeme, visela som na instruktorovi, ktory sa rukami zapieral o tie otvorene dvere a podo mnou 4000 m jama... a potom sme skocili - akokeby sa na 100tinku sekundy vsetko zastavilo, bola som v uplnom krci... strasne zvlastny pocit, urcite si ho este chcem zopaknut ;-)
Odpovedať
fuha, ty máš ale odvahu. v dobrom ti závidím :-) ja som mala problemy uz len s slovenskom raji, toto by som urcite neabsolvovala ;-) boli sme na prielome hronu a ked zacali byt stupacky na skale ponad hron, cize som mala pod nohami len stupacku a potom už len dolu vodu, tak som zhystercila, ze sme sa museli obrátit a ist späť. a pritom tade behaju aj male decka v pohode... :-)
Odpovedať
pred par rokmi som si skocila kyvadlo z mosta lafranconi ale kym som skocila, tak mi to trvalo 30 minut, a aj to ma museli zhodit. To preto, ze tam som skakala sama. Ale ked skaces s padakom, tak vlastne za teba skoci instruktor :-D Ty si k nemu len pricvaknuta :-D nikdy by som nedokazala urobit si parasutisticky kurz a odhodlat sa skakat sama. Ten zoskok padakom je fakt safe, instruktori maju za sebou tisicky zoskokov ;-)
Odpovedať
ahojte, už mesiac nikto nič???
Odpovedať
Profilova fotka
no tiež sa tu idem unudiť... :-D :-D :-D
Odpovedať
No veru, tato nasa tema nejak utichla :-D Juli, ako ste na tom s prerabkou? My sme sa kvolli nasemu adoptovanemu kocurikovi do toho tiez pustili, ideme burat steny a zvacsovat kuchynu, dalej aby mal vybeh na balkony tak budeme ich musiet "osietkovat" aby nam nezdrhol, lebo je strasne akcny :-D Uz sme manzelkami 1/4 roka ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://fotoalbumy.azet.sk/julialorenz... - foto zo stavby... Uz je to fakt na rozvod :-| :-D :-D :-D :-D Zajtra ideme do IKEA nakupit drobnosti... Nasim sa zas podarilo kocurika uspesne zbavit - chyba nam, lebo bol najviac mojaci.... :-D Ale ma sa super - je jedinacik v dome so zahradou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo tu nikto nechodí???? Halóooo... Ako sa máte? Množíte sa?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte júlovky, tak no skoro pol roka nikto nič, ako sa po takj dlhej dobe máte? A čo prírastky do rodinky žiadne? Teda okrem chlpatých štvornohých :-D My nemáme nič nové ani byt ani prírastok :-| ale neva hádam bude niekedy lepšie :-D Julinka máte krásne deťúrence. Ešte budete mať, alebo tieto dve stačia?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ešte sa chystáme na ďalšie, ale nie užaj... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
blahozelam k vyrociam co uz maju za sebou, ako ste oslavili?
Odpovedať
Profilova fotka
My nijak sme neoslavovali ani nič...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
67
68
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?