Svadba v júli a v auguste 2013

Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spýtať či niektoré plánujete svadbu na júl/august 2013. Myslíte, že je riziko dávať si svadbu v tomto termíne ak budú veľké horúčavy? čo s koláčmi a tak v takom teple? ďakujem za názory :-)
Odpovedať
Ahoj :) My máme svadbu 13.7.2013, svokra mala svadbu teraz v júli a ak máš tortu a koláče a podobné veci od rodiny alebo firiem v tvojom okolí a budete mať dostatok chladničiek, tak nie je problém :) Svokre nič neskyslo, nič sa nepokazilo a svadba bola skvelá, síce sme sa spotili pri tancovaní ale to sa spotí každý keď je vo víre zábavy :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka_05 ja mam osobne svadbu v maji, lebo vtedy sa mi zdalo ze je vsetko krasne a zive ako na jar, ale leto ma tiez cosi do seba napr. mas polia plne obilia, kde sa chodi fotit, co je podla mna nadherne a romanticke, ale na druhej strane ludia mavaju dovolenky, tak nie je zarucene ze ti pridu vsetci ktorych by si chcela a s tym teplom by som sa netrapila, chladnicky to istia, moje kolegyne mali teraz v tych 40tkach dve svadby a prezili vsetci aj kolace.....
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som vždy chcela svadbu na jar ked je všetko krasne ale s priatelom sme sa rozhodli že sa chceme zobrať už buduci rok a to mam v maji skušky a potom štatnice takže to chcem až potom nech si všetko stihnem pripraviť a užiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
Od zaciatku som vedela, ze chcem mat svadbu v lete - pekne pod stanom, a to sa na jar velmi neda, lebo to pocasie este nie je take stabilne a slnkom prehriate, topenia kolacov by som sa tiez nebala - chladnicky to istia :-) A zase, dnes uz to pocasie je tak nevyspitatelne, ze moze byt aj v lete menej jak 20 stupnov a dazd...treba sa len rozhodnut pre datum, ved kazde rocne obdobie ma svoje caro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat svadbu v juli a nemam strach o kolace ani torty, ako uz pisali baby chladnicky to istia a aj v restikach alebo kde bude hostina musia mat priestory kde ti to zat budu skladovat... takze ja si myslim ze nemusis mat boja :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ďakujem :) a pravda je to, že ked chcem mať svadbu vonku, čo určite chcem tak je leto ideálne.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka_05 tak ak chces svadbu vonku, neni o com, jednoznacne leto.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať s drahým svadbu 6.7.2013 a keďže plánujem po svadbe iba recepciu v záhrade ob.úradu, tak sa mi zdalo ideálne leto :-) tiež uvažujem nad tým, kde zohnať chladiarenské auto, kde všetko schovám, lebo hoci to bude len recepcia, tiež chcem mať aj tortu a zákusky a treba vychladiť aj šampus a alko/nealko. Proste všetko treba do posledného momentu schovať do chladu. Neviete poradiť v okolí KN, kto prenajme takéto vozidlo ? ;-)
Odpovedať
my budeme mat na konci augusta. co sa tyka tepla, tak toho sa nebojim, hlavne teraz ked je vsetko take divne a nevyspytatelne... mne osobne teplo nevadi a ostatni ma nezaujimaju... :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?