Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, a máte to na šírave už rezervované? ;-) ako to vyzerá?
Odpovedať
Profilova fotka
zaskočilo ťa to? :-S miestnosť už máme, len ju treba potvrdiť. je pekný výhľad na šíravu. more to síce nie je, ale ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezaskočilo, prečo? môže to byť veľmi fajn. atmosféra sály kombinovaná s výhľadom na vodu je podľa mňa super ;-) len by som sa trošku obával dovolenkárov, ale zas na druhej strane ľudí máš všade 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej. ľudia sú všade. nedávno som si pozrela, jeden album s jednou fotkou. tí dvaja mali smolu. svadobná fotka na pohľadanie. :-D ak budeš mať čas pozri si. volá sa na pobavenie.
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata to akoze tu? a ta registrovana osoba sa vola na pobavenie? na mna pomaly, som predsa len chlap :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, áno tu. album je z 18. okt. volá sa na pobavenie a autori sú vierka a marek. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata no nic moc :-D ale zas na druhej strane vies co vsetko dokaze photoshop ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, tebe sa to nepáčilo? :-( ja by som teda takú fotku nechcela, ale pri mojom šťastí. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata veď vravím že keď sa náhodou aj pošťastí tak vyretušuješ v počítači :-D aj tak sú všetky fotky fotené na digitál a nie na profi zrkadlovku na diáky či kinofilm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
vyškerená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D a čo keď. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte julovky, tak sa k vam pridavam aj ja 7.7.07 :-D Ako vidim, tak nova tema ;-) Ja som bola doteraz u sedmiciek:) Ale budem rada, ked sa zoznamim :-D aj s ostatnymi julovymi
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitaj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biksadska a môžem sa zapojiť aj keď my to budem mať 20.7. ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no jasnacka, ze mozes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biksadska ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, však je to tvoja téme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata ty si strašná klebetnica. všetko musíš vyzradiť? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no dovoľ. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata nemyslím si že keby som ti to nedovolil tak by si sa podľa toho riadila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako vieš? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata to je predsa typické pre lacné zmäkčovače :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi som blbá lebo som ťa tak trošku nepochopila. :-| urážaš ma? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata nijéééééé!! :-D vysvetlenie: bola taká reklama na odstraňovač vodného kameňa. a keď ten inteligentne vyzerajúci odborník na práčky vytiahol topné teliesko a vyhlásil "to je typické pre lacné zmäkčovače" tak som od smiechu padol do kolien :-D Od vtedy keď nemám argument alebo inteligentnú odpoveď tak používam túto frázu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj, ja zase ak ma niekto zaskočí ako ty alebo nastane podobná situácia danej osobe poviem :"seš blbej" je to z kameňáka.ale aj tak seš blbej :-p
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata ja viem a som na to hrdý :-D keby boli všetci inteligenti svet by bol neskutočne nudný. nech žije diverzifikácia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
upnenaj, teším sa s tebou. :-D koľko málo chýba k šťastiu človiečika x-)
Odpovedať
Profilova fotka
finanzata ja som skromný :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobre. tak to má byť. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?