Kategórie

Nevesta Anetka: "Keď som dvihla sukňu nad kolená, ľudí pobavil pekný macko na vrchu podkolienok."

Dnešný rozhovor bude s jednou z tohtoročných februárových neviest a vrátime sa teda ešte do zimnej rozprávky so snehom, svetielkami a zaľúbenému páru - Anetky a Šimona. Prekrásna nevesta Anetka vždy chcela svadbu v zime a prezradila nám aj zopár pravidiel a výhod, ktoré podľa nej má takáto svadba.

20 faux pas, ktorých by ste sa ako svadobný hosť rozhodne nemali dopustiť

Chystáte sa na svadbu a tešíte sa, ako si tento deň so svojimi blízkymi užijete, vyberiete si krásne šaty a milý darček novomanželom?

Najpopulárnejšie svadobné povery, s ktorými sa počas plánovania určite stretnete

Aj vy ste sa počas plánovania a príprav vašej svadby už stretli z podivnými otázkami typu: „Preboha, to sa chcete brať v máji?“ „Hádam nedovolíš ženíchovi vo svadobný deň motýlika!"

4 nevesty z Mojej svadby nám porozprávali o ich netradičných zásnubných prsteňoch

Plánovanie každej svadby začína žiadosťou o ruku a vyslovením magického slova „Áno“. K tomu je samozrejme potrebný aj zásnubný prsteň.

Svadobné hry alebo, čo všetko môžete pripraviť pre vašich svadobčanov

Áno, svadba býva jednou veľkou oslavou plnou zábavy, avšak občas treba tej dobrej zábave trošku domôcť, prípadne niektorí mladomanželia uprednostňujú pre svadobčanov spoločné aktivity, pred klasickým natriasaním sa na parkete.

Keď bolerko nie je to pravé orechové. Čo si obliecť na svadobné šaty?

Už ste uvažovali nad tým, či si budete niečo obliekať na svadobné šaty? Že nie? No, povedzme si na rovinu, že počasie je strašiakom každej nevesty a ide o jedinú vec, ktorá sa nedá naplánovať podľa vašich snov a želaní. Čo ak bude príliš chladno, prípadne sa beriete v mesiaci, kedy je, prípadne už nie je príliš teplo?

5 neviest z Mojej svadby nám prezradilo, prečo je podľa nich svadba v lete najideálnejšia

Takmer každá nevesta má predstavu o tom, ako by tá, pre ňu vysnívaná svadba, mala vyzerať. Táto predstava býva často prepracovaná do posledných detailov a niekedy zase naopak, budúca nevesta nemá ani len tušenie, čo by sa jej páčilo.

Kravata alebo motýlik? Ako sa správne rozhodnúť?

Vo svadobný deň sú najdôležitejší ženích s nevestou a ich láska, ktorú sa chystajú spečatiť. Nevesta dlho vyberá tie pravé svadobné šaty, účes, make-up, manikúru.. u ženícha ide často iba o jednoduchú skúšku dobre padnúceho obleku a viac sa tým nezapodieva.

Reklama