Kategórie

10 informácií, ktoré potrebujete vedieť o svadobnej torte

Výber svadobnej torty môže byť zložitá, ale aj celkom chutná záležitosť. Predtým, ako si pôjdete vybrať tú pravú, prečítajte si, čo všetko by ste o nej mali vedieť, kým jej poviete svoje áno :-).

6 tipov na dokonalú handmade svadbu

Každá svadba je jedinečná a iná. Málokedy sa podarí natrafiť na dve svadby, ktoré by sa na seba ponášali, pretože každá nevesta dáva do celého výzoru kus seba. Ide najmä o štýl a vkus novomanželov a okrem toho aj možnosti, ktoré majú k dispozícii.

Nevesta Veronika: "Na ten strach v očiach poslanca, že nevesta uteká spred oltára, nikdy nezabudnem."

Svadba Veroniky a Ondreja pôsobí veľmi milým a sympatickým dojmom, možno aj preto, že sa brali v stodole... Svadbu mali v takom prírodnom duchu, veľa vecí si vyrobili sami, obrúčky mali netradične drevené a šaty nevesty boli "bez kruhu" a opätkov. Ich deň sa niesol v prirodzenom a prírodnom štýle a presne tak nám o ňom...

11 tipov na darček, ktorým rozhodne potešíte mladomanželov

Chystáte sa na svadbu svojim blízkym priateľom alebo rodinným príslušníkom a neviete si dať rady s tým, čím by ste ich obdarovali? Chcete byť originálni? Bojíte sa, že siahnete po dare, ktorý svadobný pár už doma má, prípadne po niečom, čo sa síce vám zdá ako dobrý nápad, no im tak pripadať nemusí? Máte už po krk rečí ...

Denník nevesty (1): Ako som sa stala budúcou nevestou

Milý denník, 

Aj fotenie v našej prírode má svoje čaro. Veď posúďte sami!

Každá nevesta plánuje svoju svadbu do dokonalosti. Uvažuje nad každým možným detailom a okrem aktuálnych trendov a štýlov, sa riadi najmä svojím vkusom.

Svadobná etiketa: Pravidlá, ktoré hostia najčastejšie porušujú

Americký svadobný portál Weddingwire.com robil prieskum medzi 800 svadobnými hosťami, aby zistili, ktoré pravidlá svadobnej etikety najčastejšie porušujú. Tu sú výsledky. Dámy, ktoré máte už svadbu za sebou, súhlasíte?

Cukrárka Julia Vegh Nagy: "Naše nevesty sledujú trendy, ale nejdú do extrémov. Som veľmi rada, že akceptujú naše odporúčania."

Kto je Julia Vegh Nagy a ako sa začal písať príbeh ich rodinnej firmy Castel Cakes ​& Sweets?

Reklama