Kategórie

Ako znížiť náklady na svadobného fotografa?

V dnešnom článku sa pozrieme na to, aké máte možnosti, keď váš rozpočet dovoľuje len obmedzené náklady na svadobného fotografa.

Svadobné menu, ktorým potešíte každého hosťa

Vynikajúce jedlo nepochybne patrí k tak významnej udalosti, akou je svadba. Čo však robiť v prípade, že vaši hostia trpia rôznymi potravinovými alergiami, či intoleranciami, prípadne sa sami rozhodli so svojho jedálnička vyradiť určitú skupinu jedál, či potravín?

7 vecí, ktoré by ste o svadbe nemali prezradiť dopredu

Počas plánovania svadby sa vás isto budú všetci vypytovať na najrôznejšie detaily ohľadom vášho veľkého dňa a vy určite budete mať chuť všetky zaujímavé informácie zdieľať. Niektoré detaily je však lepšie nechať ako prekvapenie.

50 zahraničných, ale aj slovenských a českých piesní, ktoré rozhodne musíte zaradiť na váš svadobný playlist

Svadobné šaty už visia na svojom vešiaku, staršie osadenstvo hostí sa po vašom začepčení a klobúkovom, či redovom tanci pobralo domov, no zábava sa zďaleka nekončí!

3 veci, o ktoré sa najčastejšie hádajú zasnúbené páry

Plánovanie svadby prináša množstvo emócií rôzneho druhu a rozhodnutí, ktoré musíte urobiť, a preto občas medzi partnermi vyvoláva napätie a hádky. Aby vás to nezaskočilo, pozrite si najbežnejšie veci, ktoré k hádke prispievajú.

Martina Klčová: "Nezabudneme, ako naše hovorené slovo prekladali do japončiny a niečo nešlo preložiť, tak sa použili ruky, nohy."

Vedeli ste, že čepčenie môže prebehnúť aj inak, ako ho bežne poznáte? Desať krásnych žien, ktoré sa dlhé roky venujú folklóru, mu dodalo šmrnc, moderné prvky a vzniklo unikátne moderné čepčenie. O tom, ako prebieha, sme sa rozprávali s vedúcou zoskupenia Čepčenie nevesty - Martinou Klčovou.

12 mesiacov do svadby - na čo všetko treba myslieť?

Prvý veľký krok je za vami. Váš priateľ a teraz už snúbenec si pred vás kľakol a požiadal vás o ruku.  Je zrejmé, že teraz je váš vzťah ešte viac nabitý láskou a pravdepodobne si užívate jeden druhého, avšak, pomaly ale iste by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo bude nasledovať.

Čo si všímať pri výbere svadobného fotografa?

Aby ste sa uistili, že dosiahnete viac než len pekné obrázky, vytvoril som zoznam, ktorý vám pomôže pretriediť marketingový balast a odlíšiť kvalitných fotografov od tých podpriemerných.

Reklama