Kategórie

7 tipov na darček pre novomanželov

Spomínate si na svadobné dary, ktoré dostali vaši rodičia? Súprava kuchynského riadu, mixér alebo posteľná bielizeň z Tuzexu :-). Nuž, taká bola móda. A čo je moderné dnes? Vraj novomanželov zaručene potešia peniaze. Súhlasíme. Ak ich však chcete potešiť osobnejším darčekom, skúste niečo z našej ponuky :-).

Ako sa obliecť na rande fotenie?

Nie ste si istí, čo si máte obliecť na párové fotenie rande? Pozrite sa na moje tipy na výber oblečenia tak, aby k sebe ladili farby aj druhy odevov.

7 vecí, ktoré by ste mali stihnúť ešte pred svadbou

Skôr, ako si poviete áno a vykročíte na spoločnú cestu životom, zamyslite sa nad tým, čo by ste chceli stihnúť ešte za slobodna. Pozrite si tento zoznam vecí, ktoré sa určite oplatí urobiť pred svadbou.

Nevesta Tatiana: "Vždy som snívala o tom, že raz budem mať svadbu vo svadobnom stane v záhrade."

Tatiana a Petr si užili svoj veľký deň na Smolenickom zámku vo svadobnom stane. Výzdoba sa niesla v elegantnom štýle a zaujímavým detailom boli určite priehľadné stoličky. S nevestou Táňou sme sa pobavili o tom, ako vyzeral jej svadobný deň, ako si ho užila vďaka družičkám a ako sa zaľúbila do dvoch šiat a ktoré napoko...

Najoriginálnejšie handmade svadobné dekorácie neviest z Mojej svadby

Ako sme už viackrát spomínali, vyrobiť si na svadbu originálnu dekoráciu nedokáže každý a hoci to stojí veľa námahy, trpezlivosti a času, výsledný efekt často vezme dych nielen hosťom na svadbe, ale aj nám, ostatným nevestám na mojasvaba.sk, keď nevesta do svojho blogu pridá fotografie svojich výtvorov.

Svadobný fotograf a kameraman v jednej osobe - výhody a nevýhody

Je dobrý kompromis zvoliť na vašu svadbu fotografa a kameramana v jednej osobe? Má to viac výhod, alebo nevýhod? Naozaj tak pri zaznamenávaní svojej svadby ušetríte? Ako fotograf aj kameraman vám prestavím niektoré aspekty takéhoto rozhodnutia.

Zoznam DIY videí, ktoré vám pomôžu pri tvorbe vlastných dekorácií na svadbu

V dnešnej dobe je tvorba dekorácií na vlastnú svadbu nielen trendy, ale aj veľmi vysoko oceňovaná. Každá nevesta rada priloží ruku k dielu a vytvorí si aspoň niečo vo vlastnej réžii.

Svadobný plánovač (100): 7 záberov svadobnej kytice, ktoré musíte mať

Svadobná kytica je hneď po svadobných šatách dominantou nevesty, a preto je dôležité nielen to, ako bude vyzerať, ale aj to, ako ju vystavíte na obdiv.