Kategórie

Čarovná svadobná cesta na ostrove Santorini

Rozhodnutie ísť na svadobnú cestu na ostrov Santorini padlo veľmi rýchlo a spontánne. Je to ostrov nielen s najkrajším západom slnka, ale je to nepochybne aj ostrov lásky.

Ako oznámiť, že niekto nie je pozvaný na svadbu?

Jednou z najťažších vecí pri plánovaní svadby je rozhodnutie o počte a zložení pozvaných hostí. Najmä, ak máte obmedzené finančné možnosti, prípadne miesto konania má obmedzenú kapacitu alebo jednoducho túžite po komornej romantickej atmosfére.

Aké výhody v sebe ukrýva nástrekové opálenie?

Biele svadobné šaty a biela nevesta... hmmm, to veru nie je vábivá svadobná kombinácia. Nemusíte byť hnedá ako horká čokoláda, ale trocha opáleného tónu dodá vašej pleti pôvab a šmrnc.

7 nápadov, ako napísať dobrý svadobný príhovor

Poznáte to, nie každý dostal do vienka super rečnícke schopnosti. Svadba sa však blíži a čierny Peter sa ocitol vo vašich rukách...

Nezabudnuteľná svadobná cesta na Kube

Sen mnohých žien je ísť na svadobnú cestu hneď po svadbe. My sme sa na ňu dostali až po pol roku od našej svadby. Dlho sme uvažovali nad tým, kam sa vyberieme. Túžili sme po exotike, preto sme sa rozhodovali medzi Kubou a Dominikánskou republikou. Napokon zvíťazila Kuba a jej história.

Predstavujeme dodávateľov: Kvetinové štúdio Ateliér Papaver, ktoré viaže kytice s láskou

Neodmysliteľnou súčasťou každej svadby je samozrejme kvetinová výzdoba. V našom rozhovore sme sa zaujímali o najnovšie trendy vo svadobných kyticiach z pohľadu kvetinového štúdia Ateliéru Papaver, ktorý svoju prácu robí s láskou a radosťou. A presne to sa napokon odzrkadľuje v spokojných očiach nevesty, ktorá si svadob...

Nevesta Lucka: "Chceli sme, aby mala naša svadba nádych toho, čo obaja milujeme, a to vysokohorské prostredie."

Spoločnou vášňou Lucky a Miška sú hory, a tak nečudo, že vďaka nim sa spoznali, neskôr zasnúbili a hory nemohli chýbať ani vo svadobný deň. Obrad aj hostina sa odohrávali v krásnej drevenici v Terchovej, ktorej krásu podčiarkla jemná výzdoba.

50 otázok, ktoré by ste sa mali opýtať svadobného DJ alebo kapely

Hudba predstavuje základný kameň zábavy na svadbe. Ak je zlá, hostia sa po čase začnú nudiť a nezachráni to ani množstvo alkoholu. Ako teda vybrať tú správnu kapelu alebo DJ?

Reklama