Kategórie

Ako upraviť priestor pre svadobné fotky II.: Dekorácie

V minulom dieli sme si napísali niečo o osvetlení, dnes si povieme, ako pomôžu dekorácie vám a fotografovi urobiť pekné fotky zo svadby.

Prinášame vám zopár tipov na zimné kvetinové inšpirácie

Vaša kvetinová výzdoba na svadbu by mala ladiť s aktuálnym obdobím - jednak máte väčšiu šancu, že kvety naozaj zoženiete a hlavne, budú omnoho lacnejšie ako mimosezónne rastliny.

Nevesta Zlatka: "Predsvadobné obdobie som si veľmi užívala, občas to bolo náročné a namáhavé, ale bavilo ma to."

Nevesta Zlatka si svoju svadbu chystala sama a ako priznáva, bolo to náročné, no zadosť-učiňujúce. Svojím družičkám, manželovi aj rodičom pripravila krásne poďakovania, ktorými sa môžete inšpirovať. A určite aj vďaka nádhernému priestoru a výzdobe zostane táto svadba v pamäti svadobčanov ešte dlho.

10 svadobných zvykov zo zahraničia, ktoré sa udomácnili aj u nás

Chcete tradičnú slovenskú svadbu? V tom prípade zabudnite na candy bar, hádzanie ryže, či rozbíjanie taniera. Všetky tieto a iné zvyky sa totiž do našich tradícii, takpovediac, prikradli. Vnímame ich ako slovenské zvyky, no v skutočnosti majú korene za našimi hranicami.

Ako upraviť priestor pre krásne svadobné fotky I.: Osvetlenie

Chcete zo svadby parádne fotky? Pomôžte fotografovi k ich dosiahnutiu tým, ako pripravíte priestory, v ktorých sa svadba odohráva a ich osvetlenie.

Svadobný plánovač (93): Ako naplánovať zimnú svadbu

Ak ste sa práve rozhodli, že budete mať svadbu v zime a chcete to stihnúť ešte túto sezónu, tu je niekoľko tipov, ako postupovať.

Nevesta Alex: „Vždy ma objíme a povie: Som tu pre teba v dobrom aj v zlom. Vtedy mi je proste jasné, že on, jedine on je ten pravý.“

Ani neviem, kedy si získala moje priateľstvo. Pôsobila milo, empaticky a pozitívne. Hneď mi bolo jasné, prečo sa do nej jej Janko zamiloval ☺. Svadobné prípravy si užívala a svojimi hand made sa stala inšpiráciou aj pre ostatné nevesty. Milé nevesty, zoznámte sa s Alex a prečítajte si jej svadobnú spoveď…

Svadobný plánovač (92): 7 dôvodov, prečo mať svadbu v zime

Väčšina svadieb sa koná na jar alebo v lete, zima má však tiež svoje čaro a určite sa oplatí mať svadbu aj v tomto období. Ak ste sa ešte nerozhodli, kedy sa bude konať váš veľký deň, tu je niekoľko dôvodov, prečo zvážiť práve zimu.