Kategórie

Svadobný plánovač (85): 6 vecí, ktoré by ste nemali robiť hneď po zasnúbení

Aby ste si obdobie zasnúbenia a plánovanie svadby nepokazili hneď v začiatkoch, dajte si pozor, ako budete postupovať hneď po zásnubách. Týmto 6 veciam sa určite vyvarujte.

Nevesta Baška: "Najdôležitejšie na svadbe je, že si vezmete človeka, ktorého milujete a chcete s ním zostarnúť."

Dnešný rozhovor bude patriť Baške, ktorá mala svadbu v júni, a teda jej spomienky sú celkom čerstvé. Svadobný deň si s manželom užili aj napriek tomu, že svadba musela skončiť skôr. No Baška to perfektne vystihla slovami: "Najdôležitejšie na celej svadbe predsa je, že si vezmete človeka, ktorého milujete a chcete s ním...

Topánkový kvíz - ako prebieha a aké otázky zaručene rozprúdia zábavu?

Či už patríte medzi obľúbenkyne programov na svadbe alebo nie, aktivita s názvom topánkový kvíz, resp. svadobný kvíz alebo kvíz novomanželov, býva zapojená do takmer každej svadby. Je to zábavný kvíz, ktorý rozveselí svadobčanov a umožní im svadobný pár lepšie spoznať, veď nie všetci hostia poznajú odpovede na niektoré...

Ako dodať iskru svadobným šatám?

Obdivujete sa v zrkadle zo všetkých strán, s nadšením pohládzate látku svojich svadobných šiat, no prenasleduje vás neodbytná myšlienka – niečo tomu chýba? Chyba nemusí byť vo výbere šiat. Často stačí iba vhodný doplnok, ktorý z vašich šiat vykúzli skvost. Ako dodať iskru svadobným šatám?

9 užitočných tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere obrúčok

Termín, miesto a možno už aj šaty máte rezervované a na rad prichádza ďalšia milá povinnosť - výber obrúčok. Tomu sa treba venovať aspoň mesiac vopred, ideálne aj dva, aby ste mali dostatok času na premyslenie a zlatníctvo na výrobu (tá sa líši, môže trvať od dvoch, výnimočne až do ôsmich týždňov).

Svadobný plánovač (84): 7 vecí, ktoré môžu pokaziť celkový dojem zo svadby

Pri plánovaní svadby myslite na to, že ide hlavne o oslavu vašej lásky v kruhu rodiny a blízkych, preto je najdôležitejšie, aby ste si ju naplno užili vy a aj vaši hostia.

15 svadobných účesov pre nevesty s krátkymi vlasmi

Trendy sa menia a každej z nás sa páči niečo iné. Krátke vlasy pre nevestu dnes nie sú žiadnym problémom. Dúfame, že nasledujúcich 15 fotografií vás nielen inšpiruje pri výbere svadobného účesu, ale aj predstaví účesy, aké volia na svadbu nevesty po celom svete.

Ako vybrať svadobné spodné prádlo?

Aj keď pod svadobné šaty má právo nahliadnuť jedine ženích, výber správneho spodného prádla je rovnako dôležitý ako výber svadobných šiat, či topánok.