Kategórie

Ako vybrať destináciu na svadobnú cestu?

Existujú tisíce destinácií vhodných na svadobnú cestu a vybrať si tú pravú je niekedy hotové umenie. Počas plánovania svadby vám určite napadne aj otázka svadobnej cesty. Cestovné agentúry ponúkajú doslova tisíce možností ako stráviť najromantickejšie a najkrajšie medové týždne podľa vašich predstáv. Ako si teda vybrať...

5 tipov, ako vybrať ten "pravý" oblek pre ženícha

Rovnako ako nevesty, aj páni túžia počas svojho veľkého dňa vyzerať krásne a očarujúco. Na trhu môžete nájsť nespočetné množstvo materiálov, farieb a strihov pánskych oblekov, ale výber toho správneho môže byť pre nejedného budúceho ženícha tvrdým orieškom. Ak si s výberom svadobného obleku neviete dať rady, pozorne čí...

Svadobný plánovač (73): 5 vecí, s ktorými by ste to na svadbe nemali prehnať

Pri plánovaní svadby je jednoduché sa nechať uniesť, preto majte na pamäti, že menej je niekedy viac. Toto je 5 najčastejších vecí, s ktorými to ľudia zbytočne preháňajú, keď plánujú svadbu.

Harmonogram svadobného dňa

Aby ste sa v deň svadby vyhli zbytočnému stresu a chaosu, rozvrhnite si jednotlivé povinnosti do časového harmonogramu. Zoznam povinností je vhodné spísať v dostatočnom časovom predstihu, aby ste na nič nezabudli.

Svadobný plánovač (72): 9 otázok, ktoré by ste mali položiť svojej svadobnej floristke

Kvety sú zvyčajne základom celej svadobnej výzdoby a výrazne ovplyvňujú celkový dojem, ktorý zo svadby máte vy, aj vaši hostia. Preto skôr, ako vyberiete floristku (floristov), mali by ste jej položiť tieto otázky.

Nevesta Kveta: "Pri svadobných prípravách som si neraz povedala, že sme si mali svoje áno povedať radšej na pláži..."

Dnes vám predstavíme krásnu svadbu prevoňanú obľúbenými kvetmi nevesty, hortenziami. Tie sa stali hlavným motívom elegantnej svadobnej výzdoby Kvetky a Marcela. A ako uvidíte na fotografiách, perfekcionalizmus nevesty, nekonečné prezeranie svadobných inšpirácií a dôsledné, aj keď trochu hektické prípravy do posledného...

Ako zapojiť ženícha do plánovania svadby?

Ako nevesta iste obetujete plánovaniu svadby každú voľnú chvíľu, ibaže pred oltár nekráčate len vy, ale aj váš nastávajúci. Ktoré predsvadobné úlohy môžete zveriť do rúk ženícha?

Ako vybrať večerné šaty na svadbu pre nevestu i hostí?

Keďže svadba je považovaná sa slávnostnú spoločenskú udalosť, výberu vhodného odevu je potrebné venovať zvýšenú pozornosť.