Kategórie

Všetko, čo potrebujete vedieť o čistení svadobných šiat!

Svadobné šaty si okrem požičania môžete taktiež kúpiť, najmä vtedy, ak by ste sa s nimi len ťažko po svadbe lúčila. Ako sa však o svadobné šaty starať? Je čistenie svadobných šiat náročné? Ako sa čistenie svadobných šiat realizuje a či to dokážete aj sama doma alebo musíte zájsť do špecializovaného salónu alebo čistiar...

Svadobný plánovač (60): 7 zásad efektívnej komunikácie so svadobnými dodávateľmi

Pri organizácii svadby je veľmi dôležité, aby ste si rozumeli so svojimi dodávateľmi, lebo iba tak môžete mať istotu, že všetko bude podľa vašich predstáv. Tu je niekoľko tipov, ako efektívne komunikovať s dodávateľmi počas plánovania svadby.

Zvieratá na svadbe - ako ich zapojiť do vášho veľkého dňa?

Keď môžu byť s nami na nákupoch, pri všetkých starostiach každodenného života, vytláčať nás z postele či sedačky a zaberať najväčšie miesto v aute, môžu byť predsa súčasťou aj svadobného dňa, že? Zvieratá na svadbe nie sú v poslednej dobe ničím neobvyklým, a to nielen v zahraničí, ale ani v našich končinách.

Nevesta Lucka: "Svadobné ráno som si užívala s telefónom na uchu a všetko korigovala nie ako nevesta, ale ako svadobná agentka."

Svadba má byť splneným snom, tak ako to bolo aj v prípade Lucky, ktorá o svojej svadbe snívala už od strednej školy... Svadobný deň plný krásnych slovenských tradícií si užili na 100 percent, čoho dokonalým dôkazom sú aj nádherné fotografie, ktoré nechýbajú v tomto rozhovore.

Viete, aké sú najnovšie trendy vo výzdobe svadobného stola?

Rovnako ako svadobné šaty či slávnostné účesy, i výzdoba svadobného stola každoročne podlieha novým trendom. Väčšina súčasných neviest túži po dokonale zladenej svadobnej výzdobe ladiacej s celkovou vizážou a s outfitom nevesty a ženícha.

18 textov, ktorými poviete vašim hosťom, že nechcete dary a kytice

Patríte k nevestám, ktoré si síce vážia dobrý úmysel svojich hostí obdarovať vás čo najlepšie, no predsa túžite po iných darčekoch? Povedzte im to. Najlepšie bude, ak to urobíte milými textami na svadobných oznámeniach, ktoré určite neurazia a splnia svoj účel.

Novodobá svadobná etiketa... Poznáte všetky jej pravidlá?

Prísť na svadbu elegantne oblečený a vkusne učesaný je pre všetkých svadobčanov samozrejmosťou už niekoľko desaťročí. V súvislosti s technologickým rozmachom v posledných rokoch je však namieste upozorniť novomanželov i svadobných hostí na chyby, ktorých sa súčasní svadobčania častokrát dopúšťajú.

Svadobný plánovač (59): Ako slušne povedať svadobným hosťom veci, ktoré nechcú počuť?

Každý pár má isté predstavy o svadbe, ktoré sa nemusia zhodovať s predstavou vašich hostí. Toto sú najbežnejšie nepríjemné veci, ktoré páry musia hosťom povedať a návody ako ich podať slušne.