Kategórie

Výhody a nevýhody svadby v iný deň ako v sobotu

Chvíľu po tom, čo váš milovaný pred vami pokľakol a požiadal vás o ruku, začínate plánovať. Kde by sa mala svadba odohrávať, v akom ročnom obrobí, koho pozvete, aký typ svadobných šiat sa vám páči.. a v neposlednom rade, kedy bude váš magický deň D?

Najčastejšie chyby pri najímaní svadobných dodávateľov

Nájsť správnych dodávateľov na svadbu je jednou z najdôležitejších vecí pre jej plynulý priebeh. Aby ste si nespôsobili zbytočné komplikácie, prečítajte si, ktoré sú najbežnejšie chyby pri ich výbere a pokúste sa im vyhnúť.

50 najčastejších chýb, ktorých sa dopúšťajú nevesty

Nie je nad to vedieť dopredu, aké chyby pri plánovaní svadby a vo svadobný deň, či bezprostredne po svadbe urobili iné nevesty a vyvarovať sa im. Prinášame vám zoznam tých 50 najčastejších chýb a možno vám niektoré pomôžu zorganizovať ešte lepšiu svadbu ako ste pôvodne zamýšľali.

Minuloročné nevesty vybrali svoje naj svadobné fotografie!

Požiadali sme naše nevesty, ktoré sa vydávali v minulej svadobnej sezóne, aby spomedzi svojich svadobných fotogafií vybrali jednu, ktorá im najviac prirástla k srdcu. Vznikla z toho táto nádherná zbierka, z ktorej cítiť veľa lásky, emócie, šťastie, radosť.

6 položiek, ktoré môžete odstrániť zo svadobného rozpočtu

Svadba je finančne náročná záležitosť a ak máte obmedzený rozpočet, je veľmi dôležité ustrážiť si, na čo peniaze miniete. Ak potrebujete niekde ušetriť, týchto 6 položiek môžete zo svojho rozpočtu pokojne odstrániť.

6 nápadov, ako ozvláštniť vaše obrúčky

Každý pár túži po tých najkrajších a hlavne originálnych svadobných obrúčkach, ktoré ho čo najviac vystihujú. Niekomu učaruje jednoduchá klasika, ďalší potrebuje prsteňmi čo najviac vyjadriť spoločné puto či svoju osobnosť. Pokiaľ patríte k tým, ktorí premýšľajú, ako dať svojim obrúčkam ten správny punc jedinečnosti, m...

13 vecí, ktoré by mala urobiť dokonalá družička

Vaša najlepšia kamarátka vás jedného dňa, skôr či neskôr, požiada, aby ste boli okrem jej bútľavej vŕby, veľkej opory, či partnerky pre veľké párty, aj jej družičkou. Je to veľká pocta a vy v hlave plánujete, čo všetko a ako zorganizujete a ako svoju dobrú kamarátku odbremeníte od množstva povinností pri plánovaní svad...

Má zmysel robiť album fotografií zo svadby?

Prečo sú svadobné albumy také drahé? A stojí za to vyrobiť si album zo svadobných fotiek? Dúfam, že sa na túto tému vám trochu osvetlím v nasledujúcom článku.

Reklama