Kategórie

Ako zažiť dokonalú svadobnú noc?

Existuje v súčasnosti ešte niečo tak posvätné, čím bola kedysi svadobná noc? Svadobná noc bola kúzelnou nocou, na ktorú pár túžobne očakával. V súčasnosti však máloktorý vzťah funguje bez predmanželského sexu, doba sa zmenila a taktiež aj priority mladých párov.

Moderátor na svadbu - ako vybrať toho najlepšieho?

Pre väčšinu zaľúbencov je svadba jedným z najdôležitejších a najkrajších dní v ich živote. Aby váš svadobný deň prebehol bez problémov, zbytočného stresu či chaosu a zostali vám naň len príjemné spomienky, odporúčame vám prizvať si na svadobnú slávnosť skúsených profesionálov, ktorí vám vyčarujú skvelú hudbu, nezabudnu...

Svadobný plánovač (69): 6 tipov pre nerozhodné nevesty

Rozhodovanie ohľadom svadobného plánovania môže byť niekedy veľmi náročné, nakoľko možností je naozaj mnoho. Ak aj vy patríte medzi nerozhodných ľudí, tu je 6 tipov, ktoré vám pomôžu zvládnuť tento proces a zachovať si zdravý rozum. :)

Svadobné hry na slovenský spôsob

Aká by to bola svadba, keby na nej nebola zábava? Svadobný deň by mal byť oslavou zamilovaného páru, ktorý sa vyberá na spoločnú cestu životom. Veď to poznáte, v dobrom, aj v zlom...

8 výhod, ktoré vám ponúka svadobná agentúra!

Väčšina mladých párov v zahraničí si svadobné prípravy bez pomoci profesionálov nedokáže predstaviť. V našich končinách sú však tieto služby stále považované za nadštandard a mladí ľudia ich neraz obchádzajú.

Svadobný plánovač (68): 8 spôsobov, ako zredukovať stres počas plánovania svadby

Aby vás plánovanie svadby úplne nepohltilo a nepodľahli ste zbytočnému stresu, tu je niekoľko tipov, čo môžete urobiť preto, aby ste stres počas svadobných príprav obmedzili na minimum.

Opýtali sme sa bývalých neviest: Akú radu by ste pred svadbou chceli počuť?

Niet nad rady od skutočných neviest, ktoré svoju svadbu už majú za sebou. Mesiace príprav vyústili do svadobného dňa, kedy mnohé z nich zistili, že predstavy sa od reality môžu líšiť. To, čo počas príprav považovali za dôležité, sa v deň svadby dostalo do úzadia a zostalo miesto na pocity, emócie a lásku, ktorá sa nies...

Ručne robené svadobné dekorácie

Tradičným svadobným dekoráciám, ktoré pri aranžovaní svadobnej výzdoby používali predovšetkým svadobné agentúry, nateraz odzvonilo. V aktuálnej svadobnej sezóne sú hitom originálne, vlastnoručne vyrobené dekorácie, ktoré odzrkadľujú vkus a štýl budúcich novomanželov.