Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska jasne ze pridem s milou :-) ak ma vezme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm neviem ako mi to vyjde lebo skuska napokon nebude 18teho ale 22heho....uz som sa tesila.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania neboj, to zvladnes :-)
Odpovedať
leishmania tak to ma mrzí, ale ako hovorí uplnenaj to zvládneš a stretnúť sa potom môžme ešte raz, veď nikde nie je napísané že sa môžme stretnúť iba raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska pekne vravis, mudro, ako z velkej knihy ;-)
Odpovedať
hi to sa mi tak občas podarí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sikovna ;-) btw kde to budete mat? :-)
Odpovedať
budeme to mať v kostole sv. Rodiny (tam kde bol pápež) a hostinu budeme mať vo vinárni hotela Barónka. A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no nezblazni sa ze tam kde bol papez ;-) my to budeme mat u sv. Michala a potom na lodi zilina na dunaji 8-)
Odpovedať
hii to bolo len pre orientáciu, lebo keď niekomu poviem názov kostola tak nikto nevie kde to je, tak to už je zo zvyku písať že kde bol pápež, lebo ten kostol poznajú skoro všetci :-D sv.Michal to je kde?
Odpovedať
Profilova fotka
staci napisat v petrzalke za technopolom :-D sv. Michal je ten malinky za Camelom v Karlovke :-) ok, idem do postele za drahou :-) tak zajtra popiseme a 18. sa tesime na stretko. sí ja a hezke sny :-)
Odpovedať
tak dobrú nôcku prajem. zajtra si popíšeme. Ahoj :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko nevestičky a ženíchovia. ako sa máme? stres a nervy pracujú? :-D 8-) čau martuš, si tu? :-)
Odpovedať
tak ako ste to stretko dohodli nakoniec, na 18/05 o kolkej a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
babulina organizatorky podujatia sa este nedohodli :-D
Odpovedať
jaj, my junovky chodime do slovak pubu, tak davam tip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj na obchodnu nie, tam chodia deti a velky killeri :-D :-D ja davam tip Medusa alebo Primi? ;-) 8-)
Odpovedať
takze si nam dal najavo ze si vyssia vekova kategoria? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ále figu borovú :-D len obchodná má nejaké zvláštne vyžarovanie a necítim sa tam dobre :-N
Odpovedať
ja len srandicky srandicky, ale medusa alebo primi moze byt ;-) no idem pracovat nech viem za co ma platia
Odpovedať
Profilova fotka
to nie je umenie pracovat za plat ;-) a báj d wej, na mieste sa dohodneme tesne pred a samozrejme cez IP 8-)
Odpovedať
Ahojček, až teraz som sa dostal k PC. V robote nemôžeme (sle občas to poruším :-D ) a doma ma stále niekto predbehol ]-( . Mne je úplne jedno kde sa stretneme, hlavne že sa stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes kočíkovala tandem - dvojtá ružová náplň :-D :-D :-D Aj ja by som také chcela - volalo by sa to Katarína a Kristína :-N :-N :-N OK - šibe mi - priznávam... Mám plánovať ešte len ten krok pred - to je svadba a potom toto :-D :-D :-D
Odpovedať
Cafte! ;-) To miesto činu poriešime tak 2 dni pred stretkom, ked uvidime kto realne bude moct dojst (kolko nas bude, predsa len este su to dva tyzdne a komukolvek z nas do toho nieco moze dojst...) a tomu prisposobime vyber podniku. Okrem nas v tejto teme dojdu aj kocky z augusta, takze musime vybrat take miesto ktore bude vyhovovat nam vsetkym :-) ja sa tak strasne tesiiiim :-D
Odpovedať
anairda: ty si teda nočný vták :-D aj ja sa už teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes prší... Dúfam, že na moju svadbu nebude pršať a ani nebude rally... Na našej ulici už párkrát bola rally a vždy v piatok a nikdy to nedali nejak nám vedieť dopredu (len som ostala s nákupom v rukách stáť na začiatku ulice alebo inokedy zrazu kamienky nám na záhradu strieľali)... No ak bude na moju svadbu, tak neviem... Inak naši kúpil bazén (taký čo sa len an zem postaví - priemer 3,6m) - asi dám do pozvánok, nech si ľudia zbalia plavky :-D :-D :-D - detskám by sa to mohlo rátať - akurát, že asi opekačku deťom tým bazénom zrušili :-D :-D :-D No ale keď bude horúco, tak budeme oslavovať v bazéne - musím si kúpiť svadobné plavky :-D :-D :-D Jáááááj sa nudím, tak ma haluze napadajú... Inak niekto si v mojom zozname svadobných darov zarezervoval vysávač :-. a nemám šajn, že kto - to je vzrúúúúúúúšo ;-) :-D :-D :-D - je to čím ďalej, tým lepšie... No a ešte sme zistili, že papier z ambasády nás bude stáť 1656 Sk :-. No ešte potom preklad spraviť... No jo... Sa "teším"...
Odpovedať
Profilova fotka
No tak som si dala tú námahu a na nete som našla, že košickú rally plánujú až na október... Tak ešte keby na nete bolo aké bude počasie :-D :-D :-D
Odpovedať
no, toho počasia sa bojim aj ja :-| dufam, ze nebude uprsane leto, lebo nas komare na devine zozeru. Mna ked stipne komar niekde na tvar, tak sa mi urobi taky typel vysoky 1cm a siroky 2cm, par krat som taky na cele uz mala, dufam, ze nebudem mat aj na svadbe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D budes musiet spat s raidom a pouzivat repelenty :D
Odpovedať
Profilova fotka
No na komáre to zatiaľ nevyzerá... Zatiaľ je relatívne sucho... Zatiaľ... Síce na komáre stačí jedna potopa a už sa ich nezbaví človek... Našťastie potopy v meste moc nehrozia ;-) Ale so štípancami nerátam, tak dúfam, že to tá háveď vie, že ich nemám v pláne hostiť :-D :-D :-D Inak som si zbalila Ďalšiu krabicu na sťahovanie už... Sa teším... Ale občas sa aj začínam báť, či tú prestavbu zvládneme... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?