Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som kamoške dala pred alebo po... Neviem presne... Pár ľudí, ktorí neboli v blízkom kontakte dalo priamo na svadbe... Po správnosti by sa malo na svadbe asi, ale nerobí sa to tak, lebo niekto daruje veľké veci alebo je pre darujúceho a aj nevestu a ženícha niekedy lepšie si to prevziať inokedy - praktickejšie - nerozbije sa to pri vláčení, nemusí sa to proste ťahať tam a potom zas tam a pod... Proste tak... Takže komu ako vyhovuje...
Odpovedať
Profilova fotka
Joj inak ak chceš tak mi daj link na tvoj zoznam (do IP) nech sa inšpirujem. Nemusíš, ale som zvedavá :-D Moj si kukneš ak naťukáš naše mená (máme ich na oznámení v mojom albume) :-D
Odpovedať
ja si zatial len robim zoznam v XLS, ešte nie som tak daleko ako ty ;-) Chvilku to potrva, kym to nahodim sem na stranku, lebo my budeme zrejme robit uplne presny zoznam, t.j. ku kazdej veci napiseme presnu znacku a model ktory chceme... takze budeme musiet asi aj obehat par obchodov...
Odpovedať
Profilova fotka
Aha... Tak to ja mám väčšinou tiež - to sú veci z IKEA - jediná firma, ktorá má takú podrobnú stránku a každú vec pomenovanú a ocenovkovanú stálou cenou - čiže sa nikto nemôže ani zmýliť (len IKEA máme z KE ďaleko :-D ), ale aj z mojej strany sa nájde kto do Blavy občas skočí (bratranec tam už býva) a zo ženíchovej strany je tiež osoba, ktorá do Blavy máva služobné cesty často... No a potom tam mám veci ako vysávač a pod., pri ktorých som opísala čo by to malo mať a čo to nemá mať a je mi jedno (napr. konkrétne pri vysávači nemusí byť extra výkon, lebo bude plávajúca podlaha, moja podmienka je permanentné vrecko na prach, nech nemusím dokupovať :-D :-D :-D )...
Odpovedať
Profilova fotka
no my dary ani nechceme lebo to ani ako nebudeme mat preniest do izraela,budem rada ked si tam budeme vediet doviest moje oblecenie :-D ...takze neviem ako ludom povedat ze by sa nam skor zisli peniaze...hmmm trochu trapne,
Odpovedať
myslim, ze ked to presne takto vysvetlis, tak to by mal kazdy pochopit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano, len mi je to aj tak blbe peniaze pytat :)
Odpovedať
a co tak skusit to cez rodicov? Napríklad na oznamko dajte, ze nech potvrdia ucast telefonicky, daj cislo na maminu a ona im to urcite bude vediet povedat a Ty sa nemusis citit blbo za to ze by si im to hovorila priamo.
Odpovedať
Profilova fotka
no ty si super anairida!!!!! dik za radu, mamina sa rada angazuje do vsetkeho ohladom svadby tak jej dam dolezitu ulohu :D
Odpovedať
Ahojte júlovky, ani ja som ešte nebola na žiadnom stretnutí, a tiež sa veľmi teškám :-) leishmania a obrad budete mať dvojjazyčný, alebo budúci manžel vie po sovensky? a kedy po svadbe sa sťahujete? Nakukla som len nachvílu, som tááák unavená, sme mali celý víkend seminár s jedným talianom, tak som úplne dobitá. Tak vám prajem dobrú noc a zajtra sa ozvem. Ideme na tretie predmanželské stretnutie, tak som zvedavá čo bude...
Odpovedať
Profilova fotka
obrad bud v anglictine alebo dvojjazycny, este neviem, vie sice trochu po slovensky ale to by asi neuznali tu jeho znalost slovenciny :D a stahujeme sa ked skoncim skolu
Odpovedať
Profilova fotka
No dnes som sa dozvedela, že snúbencova mama o našej svadbe nevie :-. Hlavne, že som jej to ja osobne na jej narodky vo februári povedala (teraz neviem, či prepočula, či skleróza)... No a dnes sa ma snúbencova sestra "taktne" spýtala, kedy to chceme povedať ich mame :-. :-. :-. Proste paráda... Joj aké ja z tej famílie mám nervy... Ja neviem ako to tam (ne)funguje... Snúbenec ako chlap sa moc neangažuje a ja som svoju rodinu vyriešila už komplet... A snúbencovej mame som to povedala tiež (a nebola som tým nadšená, že to oznamujem ja, aj keď sme tam boli obaja) - a zajtra nás to čaká znova (mojéééééé nervy) :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, poradte, kam mame ist na matriku? Priatel ma trvaly pobyt v dubravke, ja som z petrzky, svadby bude v kostole v starom meste...
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ja som z petrzky, draha z karlovky, byvame v starom meste a na matrike sme boli v karlovke. vsetko sa da len treba mat obciansky a rodny list 8-)
Odpovedať
:-D :-D v tejto teme budeme musiet to uvodne "baby", alebo "kočky" zmeniť :-D :-D Cize mozem ist na hociktoru matriku?? Alebo na tu v ktorej obvode bude sobas? Lebo nenapisal si, kde budete mat sobas vy.
Odpovedať
ahojte júlovky, konečne sa nám podarilo o niečo pokročiť a máme definitívne vybraného kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej koho ste si napokon vybrali?
Odpovedať
Fotovideotop. sme veeelmi spokojni s výberom - velmi vkusná práca (ved som Ti vcera pisala). Ten kameraman je velmi prijemny a velmi skromny clovek. Vybrali sme si balicek za 14500, kedze mame svadbu v piatok tak to bude za 12000 :-) tak aspon niekde sme trosku usetrili, lebo u haruma by tento balicek bol za 30 tis, samoska ma lepsiu kameru ale feeling a cit pre atmosferu a detail ma tento pan ovela vacsi.
Odpovedať
Profilova fotka
no hej a piatok je na svadbu super aj preto ze mas potom cely vikend na regeneraciu :-D
Odpovedať
Ahojte kočky a kocúr :-D Adrianka podla mňa by ste mali ísť na tú matriku pod ktorú spadá kostol v ktorom bdete mať svadbu, takže v tomto prípade asi na matriku v starom meste. A v kostole Vám nepovedali kam máte ísť?
Odpovedať
to martuska:: ahoj :-) hej, dnes som na tu matriku volala a potvrdili mi to co hovoris. Takze uz len vypisat tlacivko a donutit paliho najst si cas tam ist. Ale najprv musim vyzdraviet :-( A Vy ste uz absolvovali posledne sedenie s fararom? to all:: akurat sme si s leishmaniou dobre pochatovali cez skype, take nieco by tu na stranke moho tiez fungovat (teda jasne, ze hlasovy prenos by bol problem, ale chat by bol super). Uz sa tesim na to stretko! :-D sa nam pusy nezastavia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda chcel som ti odpisat ale vidim ze uz je to vyriesene :-) fiiiha, ty ides na stretko bez nas? no pekne :-N baby neurobime stretko tych co to maju 20.07.2007? 8-) martuska ze kocúr :-D :-D
Odpovedať
anairda: á hádam si čas nájde, veď je to v záujme oboch :-N no mali sme mať posledné stretko, ale v kostole robili niečo s dlážkou tak to prehodil na 7.5. To bude posledné spoločné a potom sa už stretneme len my a kňaz a začneme vybavovať čo treba. uplnenaj: počuj nekaz partu a stretni sa s nami 18.5. Veď tam budú aj tí čo majú termín 20.07.2007 ;-)
Odpovedať
to uplnenaj:: stretko sa robi v BA pre vsetkych ktori maju chut+cas, bez ohladu na datum svadby, tak sa pridajte aj Vy ;-) bude to 18.5., miesto este nevieme, dohodneme tesne pred :-) dojde nas par juloviek a par augustoviek a dufame, ze sa pridaju aj kocky z inych datumov.
Odpovedať
aj jedna junovka by sa pridala :)
Odpovedať
jasneeeee, s tebou uz pocitame, tak nieze nedojdes! ;-)
Odpovedať
tak to som rada :-)
Odpovedať
babulina jasné že sa môžeš pridať, nie ty sa emôžeš pridať ty sa MUSÍŠ pridať :-D Tak sa teškám, že sa stretneme. hi už len pár dní :-N včera drahý sám od seba kúpil sviečky čo nám chýbali do výzdoby. Normálne so, kukla ako puk =-) , ale teším sa že sa angažuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dobre, som prehlasovany :-D len dufam ze na nas nezabudnete a date nam vediet kde a o kolkej 8-)
Odpovedať
ale to je samozrejmé že dáme vedieť, nemaj boja :-D prídeš aj s milou?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?