Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
@minina, fakt super ste zohnali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Díky :-) Někde jsem stáhla ten obrázek a poslala to fotografovi a tomu se to líbilo, tak jsme se do toho pustili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Ale ty asi myslíš prstýnky co? :-D tak ty každopádně taky :-D
Odpovedať
@minina, krásne šatičky si si vybrala aj tie popolnočné nádhera :-D , kde máš zavesené to oznamko?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 na konci alba "šaty"
Odpovedať
@minina, jéééééééééj :-D , no verím že sa potrápil fotograf, ale skvelý výsledok :-D
Odpovedať
@minina, pošlem ti moje keď dáme niečo dokopy, možno sa dovtedy naučim používať aj fotoalbumy, to vieš ja taký antitalent :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 jasně :-) Já jsem s tím na začítku taky bojovala, ale pak to docela jde, když na to člověk přijde :-)
Odpovedať
20 bylo asi proto, že jsem si moc vymýšlela :-D a to byla prosím cena bez jakéhokoliv kamínku...kulatý čtvereček se šikmě vedenou linkou, část nad linkou bílé zlato a pod linkou rhodiovaná. 13 tisíc se zirkony??? cože? a že se divím...každý rok chodím na burzu kamenů a tam se kvalitní neosazený brilliant vyšší čistoty dá sehnat kolem 3-5 tisíc, velmi jednoduše osazený v klenotnictví nejméně 10 t :-| @zabka88 ja dosť ušetrím na hostine. Robím grilovačku a večer v sálu guláš a celú hostinu si pripravíme sami s pomocou rodiny a kamarátiek.
Odpovedať
@demian, my klasika - typická večera o troch chodoch... rodina by nám nič iné neodpustila ;-) viac by sme si aj my robili samy, len berieme sa na druhom konci Slovenska ako bývame.. dosť to komplikuje veci :-S
Odpovedať
no, ja som vo finále tiež zvedavá na to, či nám rodinka nezmení "pre naše dobro" plány - sme od Prahy, moja rodina príde z východného Slovenska a berieme sa na Morave. Prebiť slovenské a moravské "tak sa to vždy robilo" dá dosť námahy a veľké výdavky na telefón:-D Ale zatiaľ je relatívne ticho...len aby to nebolo ticho pred búrkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerca Mají :-D ,moje polovička ano.Zdá se mu o svatbě skoro pořád.Dneska měl polívkový sen.Zdálo se mu že knedlíčková polévka byla nechutná,nedala se jíst a on tam prý lítal a všem se omlouval :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sissi85 :D tak to je mazec..můj drahý je teď ve stádiu drobného "znechucení" takže s ním nic radši neřeším...jen ho nechávám nařezat oznámení, které už máme konečně ve finální verzi a natištěno soukromě ;-) tedy jen za cenu papírů :-) což je super a hodně jsme tím ušetřili..:-) no a taky máme od včera zamlouvenou kapelu za super cenu..už zbývají jen prstýnky..a to bude asi oříšek :D uáá o tom určo přijde taky nějaká noční můra :D
Odpovedať
@vierca, držím palce nech vyberiete skvelé prstienky :-) @demian, my žijeme v Bratislave , berieme sa v Košiciach a takmer polovica rodiny je z Čiech.. viem velmi dobre o čom píšeš :-D neboj, ustojíme to ;-) inak uja som mala z Moravy a vždy som si vravela že si jedného moraváka vezmem (nevyšlo- drahý je na pol slovák na pol čech) strašne pohodoví ľudia mi prišli..určite aj svadba na Morave bude taká pohodová :-D
Odpovedať
jéé a beriete sa v Alžbete? Keby bolo úplne po mojom, tak by som sa chcela vydávať v kaplnke sv. Michala. Je tam neskutočné svetlo, atmosféra a súčasne je omnoho komornejší. No, nemožeme mať všetko :-x Tiež mi prídu Moraváci milí a pohodoví...ja sa len trošku "sekám" s budúcim svokrom, ktorý všetkým svojím deťom vystrojil klasickú svatbu a rád by bol, aby to tak ostalo aj u nás. A ja mu krásne kazím plány :-D Moja rodina je už na strelené nápady zvyknutá, takže ani veľmi neprotestujú. Hlavne, že sa berieme v kostole ;-)
Odpovedať
@demian ja som krstena aj birmovana v Alžbete, tan nech to už ostane pod jednou strechou ;-) jj, smerom k sv. Michalovi budeme vychádzať a tam sa budeme fotiť s rodinkou a tak, krásne to je, úplný súhlas :-) Vy sa v ktorom beriete? Nič si z toho nerob, to chce zvyk, vidíš vaši si zvykli aj druhá časť rodiny ťa prijme takú aká si aj so "strelenými" nápadmi :-) nejaké kompromisy treba ale zas tak aby neohrozili vašu predstavu o svadbe.. chvalabohu naši z oboch strán nám nechávajú priestor, niežeby sa nevyjadrovali ale berú to tak, že vy viete...
Odpovedať
A dá priamo prejsť od Alžbety do parku? Keď som bola v KE asi pred rokom, bolo to oplotené. Budeš to mať určite krásne, je to nádherné miesto :-) My sa berieme v malom dedinskom baroknom kostolíčku...asi sa tam nevojdú ani hostia :-N Úplne jednoduchý, skoro žiadna výzdoba a na kopci,takže spústa svetla. Výzdobu k tomu chcem margarétky a žlté chryzamtémy, dúfam, že to bude celé optimistické a prežiarené :-) Ale to vieš, že som už viacero kompromisov urobila...len sa obávám toho, že keď už nám zariadil iné miesto na hostinu, aby nám nezmenil i hudbu na dychovku a nepozval 200 hosťov, ako mal v pláne. Svatba pod 100 ľudí predsa nie je svatba :-D Našťastie sú priateľovi súrodenci na našej strane a na ocka nám dajú pozor
Odpovedať
@demian jéééj, to znie krásne, už len nech nám výjde počasie :-) držím palce nech si ho ustrážite a máte radosť zo svadby aj vy aj on.. hmm.. mne doniesť na svadbu dychovku... brrrrrrrrrr :-S
Odpovedať
@zabka88 samozrejme, že nám vyjde počasie - budeme mať krásne slnečno, alebo nám bude pršať šťastie ;-) poľadovica snáď v októbri nehrozí, ale pri tohotoročnom počasí je všetko možné :-p snáď hej, neustúpili sme ani s miestom hostiny a zhatili sme mu jeho iniciatívu. Dúfajme, že už zistil, že ja som presne ten typ, ktorý dychovku bez ohľadu na čokoľvek pošle domov :-D
Odpovedať
:-D @demian :-D tak tak, tento tyzden v jedno pre toto "leto" typicke ladove rano sme sli s drahym do prace ked zrazu zahlasil: a co ked nam bude snezit? a po chvilke rozmyslania si aj odpovedal . zozenieme ti kuzustek a tym povazoval vec za vybavenu :-D :-D vsetko ma riesenie, ked sa chce ;-)
Odpovedať
@zabka88 ako prídu hneď s riešením, keď im o niečo ide, hejže? ;-) :-D ja som sa rozhodla robiť parádu a kedže budem mať šaty s veľkým výstrihom na chrbte, odmietla som i sako. Drahá polovička vie, že som riadne tvrdohlavá a kožuštek už ani nenavrhoval. Možno budem ladiť s modrou výšivkou na šatách :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Koukám, že se to tu pomalu změnilo na slovenský fórum :-D Ale to neva, samozřejmě :-) Jinak hlásím, že my jsme si už objednali prstýnky, já jsem si objednala bolerko na míru a už jsem na dobré cestě k objednání svatebního dortu a dortů pro rodiče :-) Svatební známení budeme mít v nejbližších dnech hotový..Webový stránky kromě fotek jsou taky víceméně komplet..Takže příští sobotu bych to chtěla rozjet - rozeslat mailem oznámení, zveřejnit webové stránky a co nejdříve odeslat vybraným lidem oznámení poštou..
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerca Kdepak jste si nechávali oznámení tisknout? Někde v copy centru? A na jaký papír? ;-) My právě taky přemýšlíme, kde si necháme oznamka vytisknout..
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 :-) v copy centru ne...ale v podstatě doma,na lepší tiskárně,kterou máme k dispozici..a papír jsme použili tvrdší, z jedné strany lesklý, normálně se používá jako zadní strana, když něco dáváš do kroužkové vazby...není moc drahý, ale pevný, a jak jsem psala, z jedné strany jakoby foto a z druhé mat, takže super..doporučuju...včera jsme první rozdali na mamčiné oslavě rodině a všichni byli nadšení ;-))) dokonce i babička a to máme oznámení opravdu netradiční, černobílé...:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerca Aha, my právě dobrou tiskárnu nemáme, takže půjdeme do copy centra..Chtěli bysme to vyzkoušet na papír gramáže 200g/m2 a pak i na nějaký lesklý nebo pololesklý papír a uvidíme..Přítel to na moc lesklém papíře nechce, tak jsem zvědavá, jakt o bude vypadat na tom normálním, tvrdším..Taky jsem zvědavá na reakce, my máme oznámení černobílou fotku a fialový podklad s bílým písmem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem do svého alba dala naše svatební oznámení, tak budu ráda, když napíšete, jak se líbí... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akorát teda omluvte dost sníženou kvalitu formátu jpg :( V pdf to je úplně normální a nezkreslené..
Odpovedať
@demian sú to chlapi, čo už s nimi ? :-D ja mám tiež šatičky bez rukávov tým pádom pol chrbtka holý, rozmýšľala som nad takým bolerkom aspoň do kostola i keď aj závoj čosi zakryje, ale nad kozustekom som fakt dovtedy nerozmýšlala:-D však prvý október bude samozrejme krásny slnečný, babie leto ;-) klop klop klop pre istotu.. jj, my sa s drahym budeme skvelo dopĺňať, on sa bude topiť v košeli, veste a saku a ja budem mrznúť .... problém akurát že ja nemôžem moc modrieť nebudem si ladiť s výzdobou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) @terunka88 tak čtu, že máte dokonce webovky, to je super. my jsme udělali jen svatební noviny. Jinak oznámko moc pěkné, krásná barvička. My už máme hotové prstýnky a teď mě čeká kardigan a boty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme byli dneska upřesnit jak budou vypadat dorty a kolik jich vlastně bude... takže z toho vyplívá že nám chybí už jen upřesnit meníčko na hostinu a počet koláčků :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?