Menu Forum

Svatba 1.10.2011

(sk & cz)
26. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
    Košice
 @minina, fakt super ste zohnali emoticon
10. aug 2011 o 11:41  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
Registrovala sa 28. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1513 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
minina
Registrovala sa 28. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1513 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Praha.
 @zabka88 Díky emoticon Někde jsem stáhla ten obrázek a poslala to fotografovi a tomu se to líbilo, tak jsme se do toho pustili emoticon
10. aug 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @zabka88 Ale ty asi myslíš prstýnky co? emoticon tak ty každopádně taky emoticon
10. aug 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @minina, krásne šatičky si si vybrala aj tie popolnočné nádhera emoticon , kde máš zavesené to oznamko?
10. aug 2011 o 11:47  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @zabka88 na konci alba "šaty"
10. aug 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @minina, jéééééééééj emoticon , no verím že sa potrápil fotograf, ale skvelý výsledok emoticon
10. aug 2011 o 11:51  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @minina, pošlem ti moje keď dáme niečo dokopy, možno sa dovtedy naučim používať aj fotoalbumy, to vieš ja taký antitalent emoticon
10. aug 2011 o 11:54  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @zabka88 jasně emoticon Já jsem s tím na začítku taky bojovala, ale pak to docela jde, když na to člověk přijde emoticon
10. aug 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demian
Registrovala sa 9. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 146 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
demian
Registrovala sa 9. augusta 2011 na beremese.cz. Pridala 146 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Beroun.
 20 bylo asi proto, že jsem si moc vymýšlela emoticon a to byla prosím cena bez jakéhokoliv kamínku...kulatý čtvereček se šikmě vedenou linkou, část nad linkou bílé zlato a pod linkou rhodiovaná.
13 tisíc se zirkony??? cože?
a že se divím...každý rok chodím na burzu kamenů a tam se kvalitní neosazený brilliant vyšší čistoty dá sehnat kolem 3-5 tisíc, velmi jednoduše osazený v klenotnictví nejméně 10 t emoticon
@zabka88 ja dosť ušetrím na hostine. Robím grilovačku a večer v sálu guláš a celú hostinu si pripravíme sami s pomocou rodiny a kamarátiek.
10. aug 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @demian, my klasika - typická večera o troch chodoch... rodina by nám nič iné neodpustila emoticon viac by sme si aj my robili samy, len berieme sa na druhom konci Slovenska ako bývame.. dosť to komplikuje veci emoticon
10. aug 2011 o 12:11  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demian
fotoportrét
fotoportrét
demian
 no, ja som vo finále tiež zvedavá na to, či nám rodinka nezmení "pre naše dobro" plány - sme od Prahy, moja rodina príde z východného Slovenska a berieme sa na Morave. Prebiť slovenské a moravské "tak sa to vždy robilo" dá dosť námahy a veľké výdavky na telefónemoticon
Ale zatiaľ je relatívne ticho...len aby to nebolo ticho pred búrkou emoticon
10. aug 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sissi85
Registrovala sa 25. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
sissi85
Registrovala sa 25. júla 2011 na beremese.cz. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @vjerca Mají emoticon ,moje polovička ano.Zdá se mu o svatbě skoro pořád.Dneska měl polívkový sen.Zdálo se mu že knedlíčková polévka byla nechutná,nedala se jíst a on tam prý lítal a všem se omlouval emoticon
10. aug 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
Registrovala sa 20. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 59 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
Registrovala sa 20. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 59 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Uherské Hradiště.
 @sissi85 :D tak to je mazec..můj drahý je teď ve stádiu drobného "znechucení" takže s ním nic radši neřeším...jen ho nechávám nařezat oznámení, které už máme konečně ve finální verzi a natištěno soukromě emoticon tedy jen za cenu papírů emoticon což je super a hodně jsme tím ušetřili..emoticon no a taky máme od včera zamlouvenou kapelu za super cenu..už zbývají jen prstýnky..a to bude asi oříšek :D uáá o tom určo přijde taky nějaká noční můra :D
10. aug 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @vierca, držím palce nech vyberiete skvelé prstienky emoticon @demian, my žijeme v Bratislave , berieme sa v Košiciach a takmer polovica rodiny je z Čiech.. viem velmi dobre o čom píšeš emoticon neboj, ustojíme to emoticon inak uja som mala z Moravy a vždy som si vravela že si jedného moraváka vezmem (nevyšlo- drahý je na pol slovák na pol čech) strašne pohodoví ľudia mi prišli..určite aj svadba na Morave bude taká pohodová emoticon
11. aug 2011 o 12:55  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demian
fotoportrét
fotoportrét
demian
 jéé a beriete sa v Alžbete?
Keby bolo úplne po mojom, tak by som sa chcela vydávať v kaplnke sv. Michala. Je tam neskutočné svetlo, atmosféra a súčasne je omnoho komornejší. No, nemožeme mať všetko emoticon
Tiež mi prídu Moraváci milí a pohodoví...ja sa len trošku "sekám" s budúcim svokrom, ktorý všetkým svojím deťom vystrojil klasickú svatbu a rád by bol, aby to tak ostalo aj u nás. A ja mu krásne kazím plány emoticon
Moja rodina je už na strelené nápady zvyknutá, takže ani veľmi neprotestujú. Hlavne, že sa berieme v kostole emoticon
11. aug 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @demian ja som krstena aj birmovana v Alžbete, tan nech to už ostane pod jednou strechou emoticon jj, smerom k sv. Michalovi budeme vychádzať a tam sa budeme fotiť s rodinkou a tak, krásne to je, úplný súhlas emoticon Vy sa v ktorom beriete?

Nič si z toho nerob, to chce zvyk, vidíš vaši si zvykli aj druhá časť rodiny ťa prijme takú aká si aj so "strelenými" nápadmi emoticon nejaké kompromisy treba ale zas tak aby neohrozili vašu predstavu o svadbe.. chvalabohu naši z oboch strán nám nechávajú priestor, niežeby sa nevyjadrovali ale berú to tak, že vy viete...
11. aug 2011 o 16:31  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demian
fotoportrét
fotoportrét
demian
 A dá priamo prejsť od Alžbety do parku? Keď som bola v KE asi pred rokom, bolo to oplotené.
Budeš to mať určite krásne, je to nádherné miesto emoticon

My sa berieme v malom dedinskom baroknom kostolíčku...asi sa tam nevojdú ani hostia emoticon
Úplne jednoduchý, skoro žiadna výzdoba a na kopci,takže spústa svetla. Výzdobu k tomu chcem margarétky a žlté chryzamtémy, dúfam, že to bude celé optimistické a prežiarené emoticon

Ale to vieš, že som už viacero kompromisov urobila...len sa obávám toho, že keď už nám zariadil iné miesto na hostinu, aby nám nezmenil i hudbu na dychovku a nepozval 200 hosťov, ako mal v pláne. Svatba pod 100 ľudí predsa nie je svatba emoticon
Našťastie sú priateľovi súrodenci na našej strane a na ocka nám dajú pozor
11. aug 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @demian jéééj, to znie krásne, už len nech nám výjde počasie emoticon držím palce nech si ho ustrážite a máte radosť zo svadby aj vy aj on.. hmm.. mne doniesť na svadbu dychovku... brrrrrrrrrr emoticon
12. aug 2011 o 09:36  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demian
fotoportrét
fotoportrét
demian
 @zabka88
samozrejme, že nám vyjde počasie - budeme mať krásne slnečno, alebo nám bude pršať šťastie emoticon
poľadovica snáď v októbri nehrozí, ale pri tohotoročnom počasí je všetko možné emoticon
snáď hej, neustúpili sme ani s miestom hostiny a zhatili sme mu jeho iniciatívu. Dúfajme, že už zistil, že ja som presne ten typ, ktorý dychovku bez ohľadu na čokoľvek pošle domov emoticon
12. aug 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 emoticon @demian emoticon tak tak, tento tyzden v jedno pre toto "leto" typicke ladove rano sme sli s drahym do prace ked zrazu zahlasil: a co ked nam bude snezit? a po chvilke rozmyslania si aj odpovedal . zozenieme ti kuzustek a tym povazoval vec za vybavenu emoticon emoticon vsetko ma riesenie, ked sa chce emoticon
12. aug 2011 o 11:21  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demian
fotoportrét
fotoportrét
demian
 @zabka88 ako prídu hneď s riešením, keď im o niečo ide, hejže? emoticon emoticon
ja som sa rozhodla robiť parádu a kedže budem mať šaty s veľkým výstrihom na chrbte, odmietla som i sako. Drahá polovička vie, že som riadne tvrdohlavá a kožuštek už ani nenavrhoval. Možno budem ladiť s modrou výšivkou na šatách emoticon
12. aug 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
Registrovala sa 8. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 30 priateľov. Jičín, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
Registrovala sa 8. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 30 priateľov. Jičín, Česká republika.
 Koukám, že se to tu pomalu změnilo na slovenský fórum emoticon Ale to neva, samozřejmě emoticon Jinak hlásím, že my jsme si už objednali prstýnky, já jsem si objednala bolerko na míru a už jsem na dobré cestě k objednání svatebního dortu a dortů pro rodiče emoticon Svatební známení budeme mít v nejbližších dnech hotový..Webový stránky kromě fotek jsou taky víceméně komplet..Takže příští sobotu bych to chtěla rozjet - rozeslat mailem oznámení, zveřejnit webové stránky a co nejdříve odeslat vybraným lidem oznámení poštou..
12. aug 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 @vjerca Kdepak jste si nechávali oznámení tisknout? Někde v copy centru? A na jaký papír? emoticon My právě taky přemýšlíme, kde si necháme oznamka vytisknout..
13. aug 2011 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
 @terunka88 emoticon v copy centru ne...ale v podstatě doma,na lepší tiskárně,kterou máme k dispozici..a papír jsme použili tvrdší, z jedné strany lesklý, normálně se používá jako zadní strana, když něco dáváš do kroužkové vazby...není moc drahý, ale pevný, a jak jsem psala, z jedné strany jakoby foto a z druhé mat, takže super..doporučuju...včera jsme první rozdali na mamčiné oslavě rodině a všichni byli nadšení emoticon)) dokonce i babička a to máme oznámení opravdu netradiční, černobílé...emoticon
14. aug 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 @vjerca Aha, my právě dobrou tiskárnu nemáme, takže půjdeme do copy centra..Chtěli bysme to vyzkoušet na papír gramáže 200g/m2 a pak i na nějaký lesklý nebo pololesklý papír a uvidíme..Přítel to na moc lesklém papíře nechce, tak jsem zvědavá, jakt o bude vypadat na tom normálním, tvrdším..Taky jsem zvědavá na reakce, my máme oznámení černobílou fotku a fialový podklad s bílým písmem emoticon
14. aug 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 Ahoj, tak jsem do svého alba dala naše svatební oznámení, tak budu ráda, když napíšete, jak se líbí... emoticon
14. aug 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 Akorát teda omluvte dost sníženou kvalitu formátu jpg :( V pdf to je úplně normální a nezkreslené..
14. aug 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @demian sú to chlapi, čo už s nimi ? emoticon ja mám tiež šatičky bez rukávov tým pádom pol chrbtka holý, rozmýšľala som nad takým bolerkom aspoň do kostola i keď aj závoj čosi zakryje, ale nad kozustekom som fakt dovtedy nerozmýšlalaemoticon však prvý október bude samozrejme krásny slnečný, babie leto emoticon klop klop klop pre istotu.. jj, my sa s drahym budeme skvelo dopĺňať, on sa bude topiť v košeli, veste a saku a ja budem mrznúť .... problém akurát že ja nemôžem moc modrieť nebudem si ladiť s výzdobou emoticon
15. aug 2011 o 08:35  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 emoticon @terunka88 tak čtu, že máte dokonce webovky, to je super. my jsme udělali jen svatební noviny. Jinak oznámko moc pěkné, krásná barvička.

My už máme hotové prstýnky a teď mě čeká kardigan a boty emoticon
16. aug 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smanet
Registroval sa 10. januára 2011 na beremese.cz. Pridal 67 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
smanet
Registroval sa 10. januára 2011 na beremese.cz. Pridal 67 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa.
    Česká republika
 tak sme byli dneska upřesnit jak budou vypadat dorty a kolik jich vlastně bude... takže z toho vyplívá že nám chybí už jen upřesnit meníčko na hostinu a počet koláčků emoticon
16. aug 2011 o 21:37  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš