Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Tak jo, jsem na stránce nová, ale potřebuji se připojit pro svůj duševní klid :-D Termín se nám děsně rychle blíží (to je pro Vás naprosto nová informace, že :-N ) a my jsme pekelně pozadu. Oznámení nám natiskli v brčálově zelené místo olivové (a jsou husný). Dorty nemáme objednané vůbec, kytku taky ne. ale zato se šijí šaty pro mě i družičky. Matriku máme zamluvenou, ale ještě jsme se tam nedostali, abychom podepsali všechny ty papíry. Prostě děs.... prosím, prosím, že jste na tom někdo podobně !?! =-)
Odpovedať
@terulin nič si z toho nerob, my oznamka tiež ešte nemáme..a tiež ešte naisto zazmlvuneného fotografa, prstienky vybraté ale ešte nedodané, kyticu ešte neviem ani akú chceme.. a nemám ani jedny topánky, šaty mi treba zúžiť.. ale však neboj, do októbra to všetučko zvládneme :-)
Odpovedať
že jo, včera jsem byla s kamarádkou, která se vdává za víc jak rok a v organizaci jsou děsně před náma - tak jsem začala panikařit :-D
Odpovedať
@terulin panika nepomôže treba s tým začať radšej niečo robiť:-) ideš dať robiť nové oznamka či sa zmieriš s tými inakzelenými ?
Odpovedať
Profilova fotka
@terulin Nepanikař :-D Podle mě plánovat svatbu víc jak rok dopředu je těžký psycho :-D my to zařizujeme nějak od března, ale to jsme jen zamluvili fotografa a kameramana a další věci prostě postupně:) Takže stále nemáme dort, menu ani jmenovky :-D Ani rozdaná všechna oznámení :-)
Odpovedať
@terulin taky bych nepanikařila, co budou plánovat zbytek roku? My jen rok předem zamluvili místo jinak sme jen pokukovali, co kde je a naplno začali plánovat až někdy v únoru/březnu. Aspoň se člověk nenudí ;-)
Odpovedať
veru tak styri mesiace sú na plánovanie tak akurát a počúvať rok dopredu z oboch strán čo treba a na čo nezabudnúť a také tie veci, tak to by sme si možno s drahým aj rozmysleli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Já myslím, že fakt ten rok dopředu zamluvit fotografa, kameramana a místo, pokud chce člověk něco, co jde hodně na dračku, ale když tady některý holky zkoušejí víc než rok dopředu svatební šaty a vybírají závoj a výzdobu, tak to mi přijde trošku na hlavu :-) Do svatby se jim to pak může několikrát rozležet a pak výzdobu zas prodávají :-D
Odpovedať
@minina jasné, podľa toho či máš konkrétnu predstavu o mieste, fotografovi a tak.. my sme riešili veci dosť spontánne a tie štyri mesiace vopred to bolo v pohode.. ale iné by to bolo keby sme chceli sa brať napr. na konkrétnom mieste, ktoré sa rezervuje s veľkým časovým predstihom.. je pravda že sme urobili niekoľko kompromisov ktoré by sme skôr možno nemuseli (napr. fotograf nie prvý v našom poradí ale až tretí a tak) ale zas nemyslím že to až tak na tom stojí.. čo som rada že sa nám podarilo mať svadbu v tom kostole v ktorom som chcela od detstva aj s omšou, tak tomu sa teším, kvôli tomu by sme termín možno posunuli ale kvôli fotografovi určite nie.. inak jasné súhlas.. ale zas aspoň si nejako vyplnia ten rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 No my fotografa zamlouvali jako prvního, protže já si na kvalitní fotky dost potrpím, pak jsme ale měnili termín a když jsme to někdy v dubnu řešili podruhé, odmítlo mi na 1.10.2011 asi 5 fotografů, že už mají plno.... Místo jsme taky neměli nějak vysněné, ale když jsme pak hledali, tak máloco splńovalo všechno, co jsme od toho místa očkávali, a to jak zámky, kde je možné mít obřad, tak pak místo hostiny.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zacali tiez cca vo februari/marci a to satami, fotografkou a salou. potom sme si povedali ze do juna nic nevybavujeme lebo sme obaja statnicovali, no a po statniciach sme dali spravit oznamka, dohodla som si kadernicku a vizazistku, boli sme ochutnat a dojednat svad. menu, v juli sme objednali obrucky (ktore maju dorazit tyzden pred svadbou!) tento tyzden sme kupili oblek a ja popolnocne saty ktore treba upravit, boli sme na matrike a za knazom. nauky sme este neabsolvovali a teraz rozmyslame nad svadobnou cestou - kam a ci vobec pojdeme. kolace, tortu, vino - to este vobec nemame. ani menovky a menu na stoly, prip. zasadaci poriadok taky ten co sa vyvesi. no a co sa oznamiek tyka, koncom augusta ideme na vychod pozyvat este par ludi zo snubencovej rodiny, inak to uz je vsetko oznamene :)
Odpovedať
@minina ja som na fotky inak tiež, preto verím že i náš "tretí v proadí" bude super (držte palčeky:-), možno sme pri mieste hostiny mali jednoducho šťastie..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zabka88 Já mám taky několikátého v pořadí:) ale my jsme nejřív chtěli trochu levnějšího a jak jsem pak zjiš´tovala, že nikdo nemůže, tak jsme vzali dražšího, kterého jsme na začátku nechtěli právě kvůli ceně:) My jsme taky na hostinu nakonec našli super místo, ale chvíli to trvalo
Odpovedať
Tak to jste mě uklidnili. My jsme začali plánovat poslední týden v červnu (protože poslední červnové pondělí proběhly zásnuby). A protože snoubenec hrozně spěchá (má nemocnou babičku a chce,aby na svatbě byla), padl termín na říjen. S oznámeními se smířím (stejně dopadnu ve finále jako sběr), jinak máme místo, menu na hostinu, menu na raut, fotografku, oblečení pro ženicha (komplet), oblečení pro družičky a mě se už šije (mělo by být za 14 dní), popůlnočky si jedu koupit v sobotu (společně s oblekem pro tátu a kostýmku pro mamku), prstýnky jsou objednané (měli by být 15.9.), DJ na večírek potvrzený, domluvené ubytování pro přespolní hosty a řidič pro místní, kadeřnice je domluvená, jen neproběhli zkoušky a to samé vizážistka (ta je kamarádka). Vlastně zbývá rozeslat ty zelená oznámení, nakoupit dekorace, objednat kytky, dort a část výslužek, kteru neudělají družičky se svědkyní. Díky Vám si zase připadám v pohodě x-) Díky!!!
Odpovedať
@terulin si úplne v pohode :-) ja som na tom inak velmi podobne.. akurát my ešte nemáme oznamka žiadne ;-) @minina nám zas chvílu trval ten fotograf.. tiež sme uvažovali kvalita verzus cena, vyhrala kvalita ale bohužial chlapík bol obsadený.. takže rozhodol osud :-D
Odpovedať
@zabka88 no fotografka bude taky zajímavá, my máme reportážní fotografku od novin (takže fotky budou buď neuvěřitelně krásné a originální, nebo průšvih jako hrom)
Odpovedať
Profilova fotka
@terulin Tak my obleční pro ženicha zatím nemáme, nemáme ani menu na raut ani na hostinu, nemám ani popůlničky, ani boty, ani nic na krk ani náušnice k šatům:) Na zkoušku účesu a make-upu půjdu až začátkem září:) takže jsi ještě v předstihu :-D @terulin tak to budete mít fakt zajímavé fotky. My máme krom fotografa ještě kamaráda, co fotí, toho chci zaúkolovat focením třeba svatebčanů při obřadu, prostě toho, co ten profík nebude fotit :-)
Odpovedať
@minina to je asi super nápad, taky doufáme, že kamarádi pořídí pár snímků. Já s těmi přípravami začala ztrácet nervy až po včerejším setkání s příliš aktivními kamarády. Myslim, že se to dá v pohodě stihnout, ikdybysme začali teď (jen nevím jak s místem, to ale všechny asi máme). Co bude bude a se zbytkem se smířím. Určitě to budeme ít všechny krásné
Odpovedať
uplne presne, hlavne nech si to užijeme!!! :-D :-D :-D @minina tiež nemám boty ani svadobné ani popolnočné a tiež šperky, skúšky budú až počas septembra.. a už si popolnočky objednávala? @terulin dobrá rada, s aktívnymi kamarády si daj do svadby pohov.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 ještě ne, pořád čekám až si vybere kamarádka, že to objednáme spolu :-D A boty jsem si tu vyhlídla v bazaru, tak snad mi padnou, protože jsou přesně podle mého gusta. Jo holky, co budete mít na krku? Já zvažuju perly, ale teď se mi v barazu líbí i tahle souprava http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... Co myslíte k těm mým šatům?
Odpovedať
@minina nooo, veľmi pekné, možno aj lepšie ako tie perličky.. ja zvažujem niečo jemnunké na krk, ale dlhšie naušnice, lebo budem mať vyčesané vlásky.. a mám dosť ozdobené šatičky tak nech toho neni moc.. ale tiež som zvažovala perly.. jasné rozumne s tým objednávaním, veď máš čas ( teda u mňa boli neuveriteľne rýchly - cca 3dni)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, nechtěla bystě některá 35 rozložených košíčků na svatební koláčky?? Takový ty klasický, malý..Dno 9x6 cm a výška 6 cm na krajích a 7,5 cm uprostřed..Špatně jsme se s mamkou dohodly, tak jich teď máme doma poněkud víc :-D Prodala bych je za 100 Kč včetně dopravy. Kdyžtak mi napište zprávu.. ;-) Jinak jsme konečně dali do tisku oznámení, o víkendu začnu posílat maily a pak budeme průběžně rozdávat.. Teď o víkendu taky budeme s kamarádkou vyrábět jmenovky :-D No a ještě musím koupit pro mě nějaké doplňky, prádlo, dohodnout se s konkrétně s kapelou, holkama co budou dělat výzdobu, objednat se na nehty, objednat vývazky, stuhy na auto, objednat kytky a děkovací vína a snad finíto :-.
Odpovedať
Tak, kytky jsou dohodnutý, zkouška s kadeřnicí proběhne v úterý a dnes jsme oblékli rodiče (ani jsem netušila jak jim to může slušet) a k tomu mi tatínek koupil překrásný popůlnoční šaty. My tu svatbu stihnem a ještě u toho budeme krásný :-D :-D :-D Už jen sladký, výslužky, a dort (a finální dohody se všemi)! Juchůůůů
Odpovedať
Profilova fotka
@terulin Já v první chvíli četla, že tatínek SI koupil překrásný popůlnoční šaty :-D :-D Super, taky už pomalu finišujete, to má člověk hned větší klid, že? :-)
Odpovedať
tak sem někde četla, že má být celé září teplé...tak jsem zvědavá co 1.říjen.
Odpovedať
@terunka88 Finišování je super pocit, aleu nás určitě ještě vyleze kostlivec ze skříně ]-( ,ale je mi líp, když se to dá odškrtávat. No a představa táty v mini je dost dobrá :-D
Odpovedať
tak už finišujeme s oznamkami, tento týždeň by už mohli byť, ešte zostane mesiac na rozdávanie..
Odpovedať
My rozdáváme ta nepovedená oznamka s příšernou brčálově zelenou barvou a všichni se shodují že vypadají jako pozvánka na golfový turnaj :-D třeba přijdou lidé i s holema :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky... tak jsme si užili dovču, svatbu jsme úplně vypustili a bylo to fajn. Tak teď zase šup něco dělat... :-D @terulin ahoj, buď v klidu, taky nemám domluvené kytky, i když už mám představu, taky nemám zamluvené dorty, i když už mám představu a oznámení sice nemáme brčálové, ale přepálené... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terulin Nic si z toho nedělej, já jsem z našich oznámení taky trochu zklamaná, tiskli jsme jich asi 100, na takový ten plátnovitý papír a i když máme fialové, tak aspoň na polovině jsou vidět bílý čáry, jakokdyby jim docházela barva :-( Ale už to neřeším, ta hezká jsem naobálkovala pro rodinu a kamarády, ostatní dostanou ten méně povedený zbytek :-D Hlavně, že to mám z krku. Teď už jen rozdávat :-) No a zítra jdu na jmenovky, chybí my jich půlka, tak to musím doklepat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?