Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 zajmavý obor ;-) šaty - mi se líbí na fotkách spousta v určitém stylu, jen je chci vidět na mě... a když padnou, tak nebudu řešit šití. Jinak já taky většinou všechno nechávám na poslední chvíli, ale teď budu ráda, že to důležité máme... ale času dost. Hlavně zvládni státnice, ať máš klid. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím..taky jsme se rozhodli pro datum 1.10, a to jen pro to, že si ho budoucí manžel bude pamatovat a pak nám došlo že je z obou stran stejný :-).. Nakonec sem docela ráda. Jinak máme rezervovaný místečko na obřad a hostinu,jinak zatím nic, nechcem to nikde říkat, protože vim jak budou doma šílet, budou mít svatební horečku, už ted je mi z tohodle ted zle..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se vám musím pochlubit, že jsem dneska udělala státnice a stala se Bc. :-D Jupí, tak teď už jen najít nějakou práci a pustit se do příprav na svatbu :-D
Odpovedať
@terunka88 Tak gratuluji a držím palce ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, přidávám se do klubu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuji a vítám nové tváře :-) Co už máte všechno zamluvené/nachystané? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky... ;-) @terunka88 gratuluji ke státnicím, pokračuješ dál? :-D @smanet tak u nás se to ví a zatím nikdo nešílí... spíš se všichni diví, proč jakože se budeme brát až tak pozdě, proč ne třeba v dubnu :-D asi už by rádi šílet začli... ]-( @lenhal jéé, Uherské Hradiště - kdepak budete mít obřad a hostinu? V okolí UH bych si svatbu udělala hned, je tam spousta míst, které se mi líbí, ale i když to není kdoví jak daleko, přeci jen, je to z ruky a převážet tam celou naši rodinu by byla hrůza... @slalucka ty máš vipeta? Nevím, jestli to z fotky správně rozlišuju... :-N běháte dostihy nebo coursing?
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa No, asi si dám přihlášku ještě na mgr. ale jednak jen dálkově a taky asi zvolím jiný obor ;-) Docela mě láká sociální práce...Aspoň pak budu mít víc vystudovaných oborů :-D
Odpovedať
Ahoj holky, děkuji za přivítaní :) @marefa Tak svatbu máme "snad" v Bojkovicích na zámku, kde by měla být i hostina. Zámek je teď v rekonstrukci a majitel je soukromník. Trochu právě vázne komunikace zámku s matrikou. Tak jsem zvědavá...snad se domluví. Koncem ledna by nám měli dát vědět. Kdyby to neklaplo, tak asi kostelík v Modré :) Vy to plánujete kde? @terunka88 Gratuluji ke státnicím ;-) Jinak zařízené máme místo na obřad a hostinu a samozřejmě fotografku :-) a kadeřnici.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenhal jé, kostelík v Modré... tak tam to znám... tam je krásně tak nějak celkově... Bojkovice nevím, tama jsem jen projížděla a zámek neznám. My kostel - foto a koment viz. albíčko... ;-) @terunka88 ty jo, já byla ráda, že jsem dotáhla do konce jeden obor a nemusela dělat doplňkové zkoušky... nebo u vás to není? Asi záleží na oboru, z kterého a kam se přechází. Už bych si to nezopákla (leda kvůli spolužákům :-D ), asi je to tím, že jsem studovala celou dobu dálkově a chvilkama to byl fakt mazec. Ale ten pocit po státnicích je k nezaplacení, co? :-D I když jsem se sakra rozmýšlela, jestli pokračovat, ale pak to tak utelko, že jsem nakonec byla ráda.
Odpovedať
@marefa poznala si to skvěle :-) mám dvě vipetky a to víš že běháme - to se chrtům upřít nedá :-) taky běháte?
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka vipety mám moc ráda, jsou to rozkošná stvořeníčka a taky jsou občas barvou šediváčci, takže supr x-) :-) my běhali a dělali věcí, bohužel, máme dysplazku 4/4 a arytmii, takže se už jen válíme ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marefa Jo jo, myslím, že tam nějaké doplňové zkoušky jsou..Ale co, mě by Mgr. z mých vystudovaných oborů nebavil, protože to studium je straaaašně teoretické a hlavně bych to vůbec nedávala..Tak uvidíme. Jakože když to na té socce nepůjde, tak prostě skončím, svět se nezboří, Bc. mi už nikdo nesebere :-D Já právě taky přemýšlela, že už bych snad dál nikam nepokračovala, nějak si říkám, jestli mi to za ty nervy stojí..Takže zvolím takový kompromis :-) To jo, pocit je to super, akorát už bych ráda sehnala nějakou práci :-( A kde ty pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenhal Děkuji :-)
Odpovedať
Tak ač jsem si myslela, že se to "nás netýká" se nám do organizace vložila tchýně!!! Bože... mám já tohle zapotřebí? Začala řešit komu se bude platit jaký ubytování a proč neuvažujeme o tom, že pozveme tuhle a tamtu! A furt řeší, kolik nám má dát jako svatební dar peněz, aby nebyla za trapnou. Říkám - nedávej nic, nic nechceme, ale to je jí jedno, furt řeší jen sebe a svoje pocity... přítel je z toho dneska úplně rozhozenej, chudák :-( Že jsme se na tu svatbu nevykašlali :-( Představovala jsem si to jako krásnou oslavu našeho desetiletého vztahu a slib, že to tak bude "navždy" a přitom tady budu řešit přízemní žabomyší spory obecně založený na buď penězích nebo - co na to lidi řeknou! A poslouchám - to se musíte brát na zámku? Kdybyste to měli někde jinde, zbylo by i na ubytování - támhlety odvedle to měli někde a mohli si pak dovolit zaplatit všem svatebčanům chatičku! Aaaaach jo :-((((
Odpovedať
Profilova fotka
No nám takle nediriguje tchýně ale moje máma, naštěstí ted to trochu upadlo,ale přesně jak píšeš...a os kud budou koláče, a to jako musíte dát tolik kusů do krabičky, a ta výsluška musí být taková, co by na to řekli... Nějak ji nedochází, že je to naše svatba a chceme si ji udělat podle svýho, a pokud se někomu něco nelíbilo tak to bude mít blbý...
Odpovedať
@smanet je to děs - přátelům je to ve finále jedno, jediný kdo furt dělá problém, je rodina! to je prostě paradox :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak mám zamluvené šatičky... jak pokračujete vy???
Odpovedať
Profilova fotka
@smanet já mám taky zamluvené šatičky... ;-) taky mám koupenou bižu. Jinak máme zamluvenou cukrářku a finito potvrzeno místo hostiny.
Odpovedať
Profilova fotka
bižu budu mít pujčenou o víkendu na ní musím mrknout, jinak si budu kupovat svojí novou... my máme teoreticky zamluvený skoro vše, jen nám chybí hudba a to čekáme do března a pak teda musíme už nějakou zamluvit..
Odpovedať
Profilova fotka
@smanet no, nám hlavně chybí doladit obřad... teda hlavně oddávajícího... jinak už to důležitý taky máme... tedy kromě prstýnků a oznámení a oblečení pro ženicha a vizážisty pro nevěstu a tak... :-D ale nato je ještě pořád čas...
Odpovedať
@marefa @smanet Teda holky, co myslíte tím, že máte všechno důležitý? Pořád se děsím, že jsem na něco důležitýho zapomněla - já mám zamluvené místo obřadu, místo na oběd a večerní raut, zamluven termín na matrice, zamluven fotograf a hudba. A mám ženicha :-D Dobrý poločas, ne? Co myslíte? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka však to, co máš, je nejdůležitější, ne? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam 1.10 v Banskej Bystrici...takze ake mesta to tu mame vsetko???
Odpovedať
Profilova fotka
hlavní je samozřejmě ženich :-)) já mam i kadeřnici a nehtíky... jinak hudba nás čeká tedle víkend...
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka my to budeme mít na Valdštejně..
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka ahojky... naše svatba je ve Štípě u Zlína... a kde plánujete vy a copak už máš hotovo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka ...tedy kromě výběru barvičky ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa no kadeco,ideme v od zaciatku juna do septembra do usa trosku zarobit na svadbicku takze musime vybavit vsetko akoby sme sa brali v juni:) mame:restauraciu, kostolik?(menili sme), satocky (treba dat vypnut vlecku),bizu, topanocky, obrucky, vankusik, organzu na vyzdobu, pierka, dj plus starejsi, fotograf, kameraman... nemame: torta, kolace, alko, nealko,oznamka, menovky,kadernicka, malovanie, spanie svadobcanov, zasadaci... tak asi tak a vy??? este otazocka:ako dlho dopredu sa davaju oznamenia????
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka co mám zařízeno, mám vypsáno v albu, to ostatní nás čeká... :-) Ad. oznámka - záleží na vás, někdo rozesílá půl roku před, my budem tak měsíc až dva před... myslím, že to stačí, stejně rodina o tom ví už teď... No, tak to ať se vám pak na cestách daří ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?