Svadba 29.10.2011 vydáva sa vtedy niektorá?

Profilova fotka
Ahojte baby, moj datum svadby je 29.10.2011 a mam obavy s pocasia. Vydava sa este niekto okrem mna? :-D
Odpovedať
ano aj ja sa vydavam presne v ten den :)
Odpovedať
na počasie som sa nachystala :). Mam aj biely dazdnik, kamoska mi pozicala srdieckove gumaky na fotenie ak by prsalo, a kupila som si aj biely kabatik lebo uz asi bude chladno... Neboj pocasie bude OK, ved mozno bude slno, mozno dazd a mozno budeme stavať snehuliaka :), necháme sa prekvapiť, tak či tak to bude najkrajší deň :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nanka2910 Tesim sa aj bojim zaroven, cely september bolo krasne, dokonca aj prva oktobrova sobota. Ja pevne verim, ze babie leto vydrzi az do novembra. V pondelok idem uz na poslednu skusku svadobnych siat a tiez si musim este vybrat nejaky kozusok alebo bolerko., lebo teraz uz ked chodim do prace tak rano je kosa a po obede teplo :-D
Odpovedať
ja som si dala svadobne saty sit a uz ich mam doma, a kozustek som si tiez prekupila tu z bazarika, lebo co som bola v pozicovnach tak nic moc, kozustek som si musela zaobstarat lebo na satach nemam rukavy a to by mi bola poriadna kosa... ja sa tiez tesim, cez vikend sme boli v sale pozriet ako to robia a vyzdobuju... mam vlastnu vyzdovu, tak dufam ze uz mam vsetko... este mi svagrinka doraba srdcia na stenu Ty uz mas vsetko???
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa vydavam viez, verím ze bude pekne :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tiež vtedy termín a nechcem aby pršalo,dnes nám prší,tak hádam bude na náš deň babie leto :-) Kožuštek mám z požičovne,ten určite treba. Len keby nepršalo,máme prvý manželský tanec naplánovaný vonku pred hotelom,tak hádam to vyjde. Aj do kostola pôjdeme pešo,teda chceli by sme,tak hádam bude pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam vsetko chvalabohu, uz len odratavam dni :) a ked vidim ze este 16 dni tak stresujem cim dalej tym viac :) ale pozerala som predbeznu predpoved pocasia na 29 malo by byt slnecno a 15 stupnov. Tak snad to vydrzi.
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja budem mať svadbu :-) ešte aj s krštinamy môjho drobčeka :)
Odpovedať
ano snad nam to vyjde ved hlasia 13 stupnov, co nie je az take zle :) @lucia nestresuj... uvidis vsetko dopadne OK
Odpovedať
Profilova fotka
@nanka2910 snazim sa nestresovat :) a nech je ako chce je to moja svadba a bude taka aku ju chcem :)
Odpovedať
držme si palce, už sa nám to riadne kráti :)
Odpovedať
taky tak, ciastocne, budeme mat druhu svadbu na SR
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Aj ja sa vydávam, a mám tiež velké obavy s počasia. Ale urcite bude pekne a teplo musime tomu verit a neprivolavat si skarede pocasie :-p
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?