Svadba 1.10.2011 Poprad a okolie

Ahojte zacala som tuto temu lebo mam velku dilemu ohladom saly. neviem kde maju okruhle stoly.neviete mi poradit? okrem reduty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Majka2604 :-)chcela som ti poradit Redutu ale kedze uz o nej vies tak ti asi neporadim :-( ale myslela som aj nato ze ci sa nedaju okruhle stoly objednat a nechas si ich priviezt do saly ktoru si vyberies,hm?Skus si to zistit a daj mi potom prosim ta vediet lebo aj ja som chcela okruhle stoly a salu mame uz objednanu v PP- Matejovciach na august 2011...A ake saly ste este pozerali?Vela stastia...papa
Odpovedať
Profilova fotka
majka, myslim, ze aj vo svite v hoteli mladost maju okruhle stoly... ale nie som si ista
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@majka2604 Ahoj. Vedela by som ti poradit velmi pekny a dobry priestor. Vola sa to restauracia Milenium. Je to blizko zeleznicnej stanici pri poste 2. Maju okruhle stoly, aj obdlznikove, interier je modrny a krasny. Treba to ist tam obkuknut aj osobne radsje. ale ja som velmi spokojna stym. Naozja parad, ceny priatelne a vsetko. Dam tu aj link na stranku : http://www.gastro-gabor.sk/
Odpovedať
ahoj Majka priestor si mozes vybrat akykolvek lebo okruhle stoly si mozes prenajat, napr. www.okruhlestoly.sk oni ti ich aj dovezu a zmontuju vsetko v cene stolov. Maju rozne rozmery. Ja som s nimi mala velmi dobru skusenost a cenovo boli tiez pristupne asi najvyhodnejsie zo vsetkych co som nasla. Tak drzim palce :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?