Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina A proc by te zabil? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d protože nejsem schopná si vybrat a furt to měním :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No a ale jeho se to preci netyka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Ale týká, musí to pak doma poslouchat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Aha tak v tom to vezi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Též gratuluji k šatům ;-) .Mě se normálně o tom že že se do nich nevejdu i zdá :-D .V neděli jsem měla sen jak jím oříškovou čokoládu a jak tak jím rostla jsem do obludných rozměrů,pak jsem ji vyplivla a vše splasklo.Normálně mi hrabe.Ale holky,dneska volala paní ze salonu a oznámení jsou hotová.Zítra pro ně jedem,Jupííí.
Odpovedať
@sissi85, nič si z toho nerob .. mne sa pár dní do zadu snívalo že som prišla na miesto svadby a tam namiesto bordovej výzdovy fialová.. a jasné že všetko máme doladené do bordo..normálne som sa zobudila spotená, že hrôzostrašný sen :-) strášnééé ako mi zašibáva a to máme ešte sedem týždňov !!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sissi85 To ja tyhle hruzostrasny sny mela ze zacatku ted uz vubec. Pak sem to oznameni hod :)
Odpovedať
tak tak, tešíme sa :-))) naše sú zatiaľ v štádiu najrannejších príprav.. ale vyzerá že konečne sme sa rozhodli pre fotografa ufff...
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 nejrannejších příprav? já jsem tady vždycky skoro v depresi co všechno nemám, tak že by to někdo taky nevral tak vážně? :-) jinak snů už jsem měla několik a neustále se opakuje to, že nepřišel fotograf :-)
Odpovedať
tak já se hlásím do klubu neplánovačů...zatím mám jen ženicha, svědky a prsteny. To stačí, ne? ;-) Ale tak abych nepřeháněla, máme navíc zamluvený sál, kapelu a koupenou látku na mé šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
@demian a místo ne?:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no jo...vidíš, kolik už toho mám zařízeného. Až se sama divím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@demian no vidíš:) my dokone prstýnky ještě nemáme, jsou stále ve výrobě:) ale oznámka už rozdávám, protože se mi děsně líbí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Dneska jsme pár oznámek rozdali :-D .Jsou úžasný,tedy nám se líbí a to je důležitý.Když jsem ho dávala švagrový tak měla ruce špinavý,jelikož uklízela.Dostala jsem momentální nápad,ze scény slunce,seno...Jak Miluna podává to oznámení Blaženě.Udělala jsem to stejně,s tím snubákem a slůvkem "můžu"?Nejdřív nechápala a pak jsme se váleli smíchy. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@sissi85 tak to je hlavni, ze je sranda :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) hlásím taky svoji první noční můru...nemohla jsem najít botky a byli sme v uplně jiném sále..a strašně moc zmatků a věcí...teď když si to tady čtu, tak se směju, že to potká asi každou z nás :D..dohoví co drahé polovičky..jestli mají taky noční můry :D (musím se zeptat :D)
Odpovedať
@minima@demian, takze nie som tu sama neplanovacka?tesííííím :-) vsak nejde o zivot, nie? iba o slobodu a tú už bolo na čase obetovat v prospech niečoho snaď oveľa lepšieho :-D my teraz este doladujeme fotografa, kedze sme sa este stále nerozhodli.. nooo a oznamka chceme s fotočkou, ale tú ešte len vyrábame ;-) takže kým my budeme rozdávať.. @vjerca , tiež dobrá nočná mora :-D :-D :-D som zvedavá, kolko ich ešte do svadby bude... môžeme si prípadne spraviť "hitparádu" 8-)
Odpovedať
@zabka88 @minima hurá štýl má nepopierateľné kúzlo :-) prstienky som náhodou kúpila pred dvoma týždňami priamo v klenotníctve, kde nás asi pred mesiacom pri predbežnej obhliadke zaujali. Jednoduché, strieborné. A pri organizácii sa držím Machiavelliho hesla : rozdeluj (úlohy) a panuj :-D vidíš a ja si vravím, že ide o vyšší level slobody ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 My máme taky oznámko s fotkou, fotograf se prej u toho dost zapotil :-D akorát mám pocit, že s eto nejvíc líbí mě :-D @demian my máme prstýnky ve výrobě, málem mě tam porazila cena, pač i s briliantama vyjdou asi na 8000:) a jinde nejlevnějí ža 12 :-D
Odpovedať
@minina, my si dodáme fotku samy len ešte nevieme akú :-D ale už už zužujeme výber.. @demian gratulujem k prstienkom :-) naše sa tiež robia, urobili ste dobre že ste vzali striebro, zlato je teraz na trhu strašne drahé; kiežby išlo o ďalší level slobody, dáme si tu stretko o päť rokov a potom pokecáme na túto tému ;-) @minina , to ste kúpili veľmi dobre .. tie sumy sú fakt desné, ale zas je to na celý život, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no já jsem se tady inspirovala jedním oznámením, co je fotomontáž, takže jsme se šli fotit kvůli tomu každej zvláš´t a fotograf to pak dal dohromady :-) A těma prstýnkama - je dobrý když najdete přímo výrobce, což se povedlo nám, pak je to fakt o dost jinde ty ceny.
Odpovedať
@minina, to by ma zaujimalo čo z toho nakoniec vzniklo :-D nepošleš? :-) my sme skôr klasici, takže sa rozhodneme asi skôr pre niečo "seriozne" ale zas aby tam bolo niečo aj také "naše" :-))) mne sa s fotkami páčia najviac, sú také osobné, hneď každý vie o koho ide :-), takt tak, ale naše sú už zajednané tak nič už nenavymýšľam, i tak sme to zjednali na slušnú cenu (u nás je i 500eur v súčasnosti slušná cena :-| ) snaď budú stáť za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 hodím to do alba pro přátele, úplně veřejně to vystavovat nechci :-D Tak si mě přidej a mrkni :-) Jinak my za oznámka dali sakuprásk přes 3000, 500 eur je fakt hodně moc :-(
Odpovedať
@minina , ani som nevedela že čosi také tu funguje ale už sa stalo :-) , nevadí ušetríme na niečom inom...
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no jo, ale na čem:) ono se člověku moc šetřit nechce, když je to (snad) jednou za život :-)
Odpovedať
@zabka88 zlaté snubáky sú nehorázne prepálené, strieborné v Čechách 2 tisíce, biele zlato 20. Pritom omnoho zložitejšie a masívnejšie zlaté prstene sú lacnejšie, pretože nemajú punc "svatba". Ale asi je to tak so všetkým, mala by som mať (ak sa to stihne) atypické šaty. Keď som krajčírke povedala, že sú spoločenské boli o polovicu lacnejšie, než inde, kde som ich nazvala svadobnými :-p Prstene som veľmi neriešila, partnerovi vadí pri hraní a ja neznášam čokoľvek na rukách, ani hodinky nenosím. A oznámko bude z našich detských fotiek. Včera som videla prvé návrhy a páčia sa mi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@demian no 20 je fakt síla... byli jsme třeba v klenotech Aurum a tam fakt od 20 nahoru :-( Ale pak jsme našli na netu jednu prodejnu a tam bych si vybrala za 13 se zirkonama (16 s biliantama). Takže když nám paní pak řekla 8000, myslela jsem, že za jeden :-D
Odpovedať
@minina, tiež som na to ešte neprišla :-| čosi z výzdoby si porobíme samy, tak možno na tom.. a možno aj na tých oznamkách, i keď my by sme si chceli v tomto štýle robiť aj etikety na "výslužky" a možno aj nálepky na krabice s koláčmi.. takže zo šetrenia zase nič :-S @demian, u nás stojí gram zlata cca 50 eur, ešteže máme také tenké prsty lebo by sme sa nedoplatili :-) a to ani nechcem kamienky... úplný súhlas, na svadbe si chce každý privyrobiť.. vezmi si len bežný cenník hocijakého kaderníctva a porovnaj si cenu za spoločenský účes a za svadobný účes, rozdiel od 15 eur...
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 jako to s tím albem? zkus kliknout na moje jméno a měly by se ti zobrazit moje alba....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?