Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
@terunka88 .....ja bych ty košíčky brala, jestli je to jeste aktualni...za 100kč včetně dopravy je skvela cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@any_a_tom Jo jo, píšu zprávu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
také, na druhou hodinu odpolední :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak už finišujete? :-) Jsem si dneska přečetla v albu jedné holčiny, že už jsme po 40 dny, nějak to šíleně letí :-)
Odpovedať
@minina letí no :D začínáme finišovat :) ještě teda u nás domluvit kytky a jinak už jen malé dodělávky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka kytky už mám :-) A to je asi poprvé, co jsem tady před někým v předstihu :-) Nám chybí dorozdat oznémení, udělat zasedací pořádek a jmenovky.ˇtaky jen takové ty menší věci. Ale už jsem takoá hrozně natěšená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky, jsme na tom koukám podobně, jen na zamluvení kytek se musím dostat do květinářství, takže to ještě není... A taky musíme domluvit schůzku s oddávajícím, kterého jsme ještě neviděli... a dorty - objednat musím do konce týdne (cukrářka nepeče medovník, takže jsem musela zajistit jinde... naštěstí se povedlo)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa My oddávajícího uvidíme až na obřadu :-) Holky, máte nějakou schůzklu předem s fotografem, abyste mu řekly své představy nebos e vůbec poznali? kameramana jsem viděla, fotografa zatím ne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina no, u civil sňatku jasně, ale my máme svatbu v kostele a farář, který se nám věnoval, jede pryč, zařídil oddávajícího, tak se s ním musíme sejít, kvůli upřesnění průběhu obřadu... ;-) K nám fotografka dorazí den před doufám a kamera zatím nevím, jestli bude, nebude a tak...
Odpovedať
@minina my se s naší fotografkou potkáme v půlce září, abychom se prý seznámili a neměli potom pocit, že okolo nás běhá cizí člověk :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Ttj, to je jasný :-) No já doufám, že oddávající nebude plácat nějaké nesmysly a bud emít rozumnou řeč :-) Jinak asi fotografovi zavolám a donesu mu obrázky, co bych chtěla, mám toho dost posbíráno jako inspiraci. Snad se neurazí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka No právě a navíc když za to člověk platí ty hříšný peníze, nechci být pak nespokojená, že jsem měla třeba jinou představu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@minina přesně. Oni jsou tu pro nás když už jim platíme ne? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka Moje řeč:) Dívala jsem se, že už máš za sebou rozlučku se svobodou :-) jak jsi to pojala? Já jí právě teď plánuju :-)
Odpovedať
@minina no upřímně sem myslela, že to bude krapátko větší a divočejší, ale bylo to dosti v poklidu a vůbec ne špatné. ve tři hodiny sme šly hrát bowling, pak sme zašly na úžasnou večeři, pak následovaly koktejly a nakonec klubík, ale ve městě to bylo nějaké mrtvé takže sme docela brzo jely domů :) ono když se plánuje tak to pak většinou nedopadne podle představ, však to všechny známe :D ale bylo to moc fajn
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka No já jsem na to zvědavá teda. nějak nevím, jak na to, asi začnem u nás nějakým dlabancem a pak do víru velkoměsta. spoléhám na teplého kámoše, že nás protáhne nějakými kluby. A čekám striptéra :-D
Odpovedať
@minina fakt? tak já sem striptéra rezolutně odmítla, nesnášim to, ale pokud ty ho chceš tak nic proti tomu ;) určitě to bude parádní rozlučka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka právě že docela jo. Navíc oni se nesvlíkají úplně, tak to bude dobrý pobavení :-) No uvidíme, jak to dopadne, naplánovala jsem to na pátek, abych mohla celej víkend střízlivět:)
Odpovedať
@minina chytré :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak holky, přidávám se do klubu. Svatbu máme na hradě v Malenovicích. Pořád něco zařizujeme a pořád mi přijde, že nic nemáme. No hrůza, včera nám vybouchla cukrářka,co měla dělat dort. A skloubit organizaci svatby s prácou je někdy taky nadlidský výkon. Místo na obřad je zamluvené (jen se tam musíme ještě dojít domluvit konkrétně), místo na hostinu taky, fotograf i kameraman. O zákusky a koláčky se popraly naše maminy, což mi teda ani nevadí. :-) Šaty už mi visí doma,ale to je tak vše..Začínám stresovat..
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, už jen 5 víkendů...! A my každý víkend něco máme nesvatebně, tak mi teda řeknětě, jak mám zajistit zbytek věcí, co nemáme, když svatba je cca 70 km od místa bydliště... :-D :-x (jako objednat kytky, domluvit se na tom obřadu, a tak...) Potřebuju klon... :-D Ne, myslím, že se to zvládne, jen to bude trošku mazec... @terezka_c souhlasim, že skloubit to s prací je někdy boj, navíc, když práci mám ještě dál, než to bydliště :-D ;-)dort jsem řešila teprve teď v pondělí, chtěla jsem medovník a cukrářka je nepeče, takže jsem objednala na Všemině... je tam velkovýrobna a zdobí i marcipánem. Jinak záleží, jaký typ dortu si představuješ.
Odpovedať
@marefa v číslech to nevypadá tak zle, ale 5 víkendů? To je nějak málo
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Příteli je dort úplně jedno, tomu by nevadil ani černý s hvězdičkama :-D Takže je to na mně, vidím to na jednoduchý bílý zdobený jen květy nebo stuhami či jablky (viz fotoalbum). Ale tak doufám, že dort a kytky snad nebudou tak velký problém. Spíš řeším kadeřnici a vizášistku.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa No jo, já tenhle víkend jedu pryč, příští jdeme na svatbu kamarádům :-) ale pak jsem si naštěstí nechala ty víkendy volné na zařizování a ještěže tak - budeme totiž muset roznášet oznámení a koláčky..ale pak tam máme ještě taky jeden víkend nesvatební akci..jinak si z toho nic nedělej, my máme svatbu 200 km od místa bydliště :-D Ale bydlí tam naši, takže se aspoň dá kde přespat. A kytky jdu objednávat dneska, tak držte palce...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 no, ten šestý už je svatba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 tak to držíme palce, možná taky dneska někam skočím..už je načase.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 věřím, že se vše zvládne, případně to jistí nějaký den dovolené, abych mohla jet zařizovat v týdnu... stejně před svatbou si dovolenou brát budu, jen teda to už je na kytky atd. pozdě domlouvat. @terezka_c medovník potáhnou bílým marcipánem, ale ve zlínské diskuzi psala jedna nevěsta, že prý je to pak moc sladké... U kytek záleží zase na tom, co si představuješ, protože některé nejsou k sehnání - pokud jo, tak drahé a třeba ne v požadovaných odstínech, atd. Kadeřnici a vizážistu mám ve Zl, záleží, jakou máš představu cenovou, vzhledovou a tak, kdyžtak písni do IP, pošlu nějaké tipy.
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 jo a přeji, ať vybereš tu nej kytičku pro tebe!
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Kdybych vyrážela ze Zlína,tak s tím problém nemám, ale pojedu z Bojkovic a tam bude horší někoho sehnat.. :( No nic,chytla jsem svatební horečku, vyrážím do města na dary do tomboly a ke květinářce..tak držte pěsti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c tak to jo. Tak ať se vše podaří! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?