Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 dekuju uprimne rikam velka uleva to uz neresit :) nebudu nikde uz slidit, tyhle jsou uzasne pohodlne
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d pohodlně vypadají a navíc jsou krásné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa dekuju :) me fakt prijde legracni, ze puvodne jsem takhle jednoduche chtela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d prostě to tak mělo být ;-) osobně se mi líbí i kdyby si těhule nebyla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Ty jsou krásné. Podobný střih jsem zkoušela v MS a vůbec mi to nesedlo, ale pro těhotnou postavu je to značka ideál :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa taky jsem puvodne nebyla :) @minina tam at si strci moje objednane saty na koupeni za 16tisic do pr... nejsou schopny vyhovet ve zkousce a ted mi to uz mesic neberou a neodpovidaji na emaily
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d to je fakt dost sprostý :-( Já byla zkoušet ty své už třikrát, jednou jen kvůli výšce bot a nikdy nebyl s ničím problém, To je holt o lidech, když se nechce, je to těžky:(
Odpovedať
@cacenka_d souhlasím s minimou, to jednání je opravdu sprostý. Přece jsi zákazník a tak by ti měli vyhovět.
Odpovedať
Profilova fotka
@minina @mata1 Pokud tam prijdes osobne neni problem, ale pak dalsi komunikace je silena a na dlouho, fakt arogance, premyslim co ted s tim, platila jsem zalohu :/
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d kolik byla záloha? a co píšou na nějaké té rezevrační smlouvě nebo co ti dali?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No uje nevratna, ale nic o tomhle jejich descnym chovani, ted jsem jim napsala poradne ostry email, ze chci vyjadreni a to i k te zaloze. Jinak zaloha je 3000 korun a to po sleve za slozeni pri prvni zkousce :( Normalne 4000 Kč tyhle saticky pujcovne 5000 Kč to bych to z toho pres pulku i pokryla, fakt me stvou.
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d no tak uvidíš, snad se ozvou. Jinak bych npsala přímo jednateli, ale mrkni, jde o nějakou litevčanku, tak bych moc neveřila, že to bude řešit:( http://www.justice.cz/xqw/xervlet/ins...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cacenka_d Koukám, že se to nenačte, dej si do obchodního rejstříku POTĚŠENÍ, spol. s r.o.
Odpovedať
Profilova fotka
@minina jj, umim s tim, ale to se nebudu dohadovat, za ty nervy mi to nestoji, pockam co se bude dit a bude
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Já tě chápu, člověk se na to pak radši vykašle. Ale třeba kdyby ses hádala, tak by to pro ně bylo ponaučení pro příště a chovali by se líp:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina To pochybuju, to je mozna ceska natura, ale ne ta jejich :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Njn :-) Hlavně se s tím už nemusíš stresovat, ty svoje šaty máš a ony at si škubnou:)
Odpovedať
@cacenka_d to závisí od povahy, takéto "nátury" sa nájdu všade :-S mrzí ma že si prišla o zálohu ale teš sa na bábo a na svadbu, nenechaj sa nimi znechutiť. pevné nervy
Odpovedať
Profilova fotka
@minina ja se stresovat ted nebudu, jeste by trpel kvuli nic prcek :) @zabka88 natura byla myslena ruska nebo nejake takove narodnosti jsou slecny
Odpovedať
@cacenka_d jasné, však neboj ja som to nevzala osobne ;-) ja len, že takéto potvory nájdeš v každej národnosti, či na západ či na východ.. na tvojom mieste im urobím takú antireklamu, že každá nevesta si rozmyslí či si tam ešte niečo niekedy požičia.. ono prístup robí veľa, však tam nenechávame málo prachov, tak by si totiež mohli vážiť, tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 To by ses fakt pobavila, napsala jsem tam hodne ostry email, najednou maily, telefony, pani doslo, ze prisla o par tisic. Pry se mesic neozvala, protoze shaneli svadlenu :-S jako na co nechapu, psala jsem, ze jsem v druhem mesici a chci jen saty vyzkouset jak mi budou prijemne, nechtela jsem je predelavat, chtela jsem pripadne vyzkouset jine. Ted furt, ze tenhle den a tenhle, at si polibi, jejich promarnena provize :)
Odpovedať
@cacenka_d, no tak to funguje, keď chcú prachy tak samý med ... kašli na nich, za tie stresy a nervy ti to nestojí.. drž sa, alebo lepšie držte sa obaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Ja se tim ted ohromne bavim, jak se snazi :) Ale zbytecne, napisu mam vybrane jine saty, oni dalsich 10 terminu zkousek :) Co na tom nechapou?
Odpovedať
@cacenka_d, zjavne to že si im napísala že už máš iné šaty, bol spúšťač tej ochoty :-D bav sa ďalej a kašli na nich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Asi tak :) Ja se vynervovat nenecham.
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d ahoj:) tak vidíš, jak se nakonec ozvaly a ještě tě budou prosit :-D Asi jim došlo, že to myslíš vážně a přijdou o zákazníka. Ale přeci to není jediný salon v Praze, moc to nechápu to jejich jednání :-D Já sjem tu dneska narazila na holčinu co se vdávala v šatech co budu mít i já :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina ty louisy byli v tomhle hodne jedinecne :) no nic muzu alespon pry prenechat zalohu, konecne to slecnam doslo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Jj, viděla jsem to na diskusi o MS a normálně jsem začala uvažovat, že bych šla zkusit ty Adorae. Už magořím:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Ale nech to bejt:) Vem si ty co se ti libi a jsou to ONY :) Ja ted budu doufat, ze nekomu budu moct predat alespon tu zalohu za mensi upletu a nebudu na tom uplne minus
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Mě se ty Adorae líbí taky moc. Ale už nic neřeším nebo mě přítel zabije :-) Potom, co jsem zkusila 80 šatů bych na poslední chvíli řešila jiný šaty:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?