Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
lucka: v Ph sme uz boli dva krat, pred dvoma rokmi prvy krat (pod orlojom prebehla necakana ziadost o ruku...stare Japonky plakali..kopec ludi, tlacenica..ale emocie boli :-D ) druhy krat sme boli na zimnej dovci, byvali sme u jedneho chlapika v dome, velmi pekne a ciste apartma, bolo to niekde v okoli Ph...pobehali sme Hrad, Zidovske muzeum, historicke centrum..mame kopeeec fotiek x-) Praha je skratka uzasna x-) x-) a odporucam aj Dvur Kralove..take male ceske safari, ale pekne x-)
Odpovedať
ju a zavoj mam v albume, predala mi ho jedna Ceska za 5OOczk :-) dnes si idem pon na postu. ani ho nakoniec nemala, kupila si iny zavoj, vdaka atinke ma ten prevod do ciech ani vela nestal, bo som jej poslala peniazky na svk ucet a ona zo svojho ceskeho to zaplatila..poklad moj x-) inak by bol prevod penazi plus postovne drahsie ako zavoj :-o
Odpovedať
Ahoj luko! Nemas nejake kontakty na ubytko, lebo teraz hladam nieco na nete, ale nie je to take lahke :-) Sa tam strasne moc tesim. No a to je super s tym zavojom, ja este zvazujem ze si poziciam v nejakych svadobkach, aj ked neviem ci poziciavasju bez siat, no uvidime...
Odpovedať
lucka opytam sa draheho ked pride vecer domkov..lebo on je hlavny organizator vyletov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikiarudi som rada, že sa páčia fotky... dnes som bola dať objednať oznámenia a v piatok idem na skúšku, tak som zvedavá aké budúúú.... :-) .
Odpovedať
my sme boli v chorvatsku minuly rok, je tam naozaj krasne ;-) kocky..nezhanalis te niekto vankusik na obrucky a podvazok...? vraj niekto z oktobroviek...tak ak ste sa spoznali, tak napiste atinke, bo zabudla kto to zhanal :-N ju, dva tyzdne preds vadbou...to ja by som uza ni nevedela, ako s a volam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky pardoon robiim tunaa poplachy cez matu a voobec..... :-N =-) si maa nevsiimajte uz maam predsvadobnuu...prednarodeninovuuuu a pracovnuuu horucku ci co :-N :-D :-D :-D :-D :-. :-x :-x kocku som nasla ;-) je to 2009 rocniik som sa sekla,...pardoon :-N |-| teeda rocniik :-D :-D :-D :-D svadba v roku 2009 :-N :-D :-D :-D uz somm psst a miziim :-. :-x :-x
Odpovedať
ati tak dik za nastevu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo joooo uz soom lem jeden velkyy chaoozzzz :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
no caute baby, ja ani nehovorim, stale nieco zhanam a mam plnu hlavu len priprav, uz ani poriadne neviem co mi este treba :-D luko idem este otravaovat ;-) vsimla som si ze mas v albume pekne nausky, si si objednavala? Poradte, kde mozem zohnat
Odpovedať
lucka prave atinka vid vyssie ich niekde na nete objavila a objednala..ja sa len vezem :-N :-D
Odpovedať
Ahaaaa, tak budem musiet hladat dalej ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to su kraaasne fotos: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ja mam tie iste satyyy x-) a vlasy tiez rysave, tak verim, ze budem tiez vyzerat tak fantastikus...bo ivulik je uuuplne podla mojich predstav k tymto satam..akurat troska iny drdol vzadu a zavojik...no a do vlaskov by ma nenapadlo dat kvety..ale jej to veeelmi pristalo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, my už máme obrúčky...sú krásne. a aj oznámení sme už dosť porozdávali, tak ide nám.... :-) ešte tak mojmu natávajúcemu oblek kúpiť a je to... :-)
Odpovedať
ahoj :-) nam uz sa oznamka posielaju ;-) obrucky ideme kuknut buduci tyzden na 99% mam vybrate popolnocky..ale buduci tyzden bude new tovar..tak este poskusam, no na 99% som rozhodnuta...dokonca su vo farbe vyzdoby (losos/marhulka)..to som ani nedufala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ale máme dnes upršaný dník. :-( ..bola som si pozrieť oznámenie....budú perfrekné...už v stredu idem pre na....teším sa......papa
Odpovedať
my by sme mali mat tiez buduci tyzden...tesiiim x-)
Odpovedať
Ahojte, tak my podobne ako zuzka uz mame zopar oznameni porozdavanych, v nedelu budeme pokracovat, u nas sa teraz caka na obrucky..dufam, ze uz buduci tyzden ich budeme mat..:-) Tiez chcem ist bud.tyzden do BA, chcela by som si ist vybrat nejake pekne spodne pradlo pod saty, tiez pancusky a tak podobne..tak dufam, ze misia bude uspesna.. :-D
Odpovedať
Ozaj luko, nemas nejaky dobry tip, kde popozerat v Blave nejake to fajne pradielko? ;-) :-D Chcem ist asi klasicky, Aupark, pripadne Polus, ale neviem, ci mozno nebude lepsie pozriet niekam do mesta..Ibaze tam velmi nemam predstavu, kde by som nasla nejaku kvalitnejsiu "lingerie"..Tak ak by ste mali niekto tip, podelte sa prosim.. ;-) Mooc diky.. x-)
Odpovedať
juuj, pradielko netusim, aaale na saxana.sk kukni ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, tak sa nám to všetkým pekne bllíži...my ideme v stredu s našimi do Poľska kuknúť drahému nejaký oblek, ocino si chce kuk oblek a ja by som rada svadobné topánočky, tak som zvedavá čo sa nám podarí... a hlavne som sa dosť neskoro spamätala, pretože sálu, kt. máme zajednanú už nechcem keďže je tam veeeeeeeeeeeeeeeeľmi máááááááálo miesta na tancovanie... a ja chcem veľa šantiť...tak vybavujem jednu krásnu novú sálu, tak držte palce až mi to vyjde... :-N :-D :-D
Odpovedať
Caute babusky, takze my uz tiez mame objednane obrucky aj oznamenia, uz na ne veeeelmi tesim...pomaly chceme uz aj my zacat pozyvat, lebo mame medzi tym este 2 svadby, tak aby sme to vsetko stihli, tak ako si to predstavujeme... ;-) A podobne ako ty, Zuzi uz len drahemu oblek a topanocky, nemate nejaky dobry tip v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
niki keď sa vrátiš z Poľska daj vedieť či ste kúpili. Moji rodičia boli kúsok od Poľska na návšteve. Mamina zašla aj tam a kúpila si tam krásne šaty. Tatino si tam pozeral oblek, ale na koniec si nekúpil. Ale už má kúpil si v TN v Ozete. No a ja som premýšľala, že by sme išli z drahým do Poľska pozrieť, lebo on by chcel nejaký bledý - smotanový. Chceli sme požičať, len nemajú na neho. On by potreboval, tak 54 - 56 veľkosť a to nemajú na požičanie. Žiadny mu nebol dobrý, tak neviem čo vymyslíme...
Odpovedať
v ba oblek iste ideme kupit do Modevu, jeden do prace si tam uz kupil a poviem vam, ze sa vyrovna kvaltiou aj tomu co ma z Otto Berga, takze preco davat viac, ked netreba :-D dnes nam dosli oznamka x-) x-) x-) v stredu som objednala a zajtra uz mozem posielat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: my sme tiez kupili oblek aj vestu s kravatou v Modeve a pekny a za dobru cenu a aj predavacky super pristup
Odpovedať
drahy bol nadseny...ked spomeniem na tie pipky z Otta Bwerga, co nam mali zavolat, ked pride oblek jeho velkosti a doteraz sa neozvali, pritom obleky tam stoja dva krat tolko...jeden odtial mame, je fajny, ale ten z Modevu tiez ;-)
Odpovedať
drahy bol nadseny...ked spomeniem na tie pipky z Otta Berga, co nam mali zavolat, ked pride oblek jeho velkosti a doteraz sa neozvali, pritom obleky tam stoja dva krat tolko...jeden odtial mame, je fajny, ale ten z Modevu tiez ;-)
Odpovedať
zuzka jasné, že dám vedieť...ale ja by som v Ozete nekupovala, pretože nato, že je to domáci výrobca, tak majú neskutočné ceny.. napr oblek v Ozete stojí sako+nohavice=asi 6000,- a Makyta PU oblek sako+nohavice=2900,- a kvalita ešte aj lepšia... a načo...len preto, že je skrachovaná Ozeta, načo im to živiť...
Odpovedať
Profilova fotka
no vieš, môj tatino si tam kúpil nohavice aj sako za 3.000,-Sk tak pohoda. A je veľmi pekný aj príjemný material. Kam chcete ísť do Poľska? Akurát som sa dnes rozprávala s kolegyňou a vravela, že oni chodia do Jablunkova a je tam super. Tak daj vedieť kde ste boli vy a či sa to tam oplatí...
Odpovedať
no presne tam ideme aj my...a ozvem sa... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?