Menu Forum

Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
Registrovala sa 2. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 4. októbra 2008
    V Hornej Súči, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
Registrovala sa 2. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
 no vieš, môj tatino si tam kúpil nohavice aj sako za 3.000,-Sk tak pohoda. A je veľmi pekný aj príjemný material.
Kam chcete ísť do Poľska? Akurát som sa dnes rozprávala s kolegyňou a vravela, že oni chodia do Jablunkova a je tam super. Tak daj vedieť kde ste boli vy a či sa to tam oplatí...
12. aug 2008 o 08:29  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
Registrovala sa 3. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 363 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 no presne tam ideme aj my...a ozvem sa... emoticon
12. aug 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
 teším sa. Tak mi tak pozri nejaký krásny bledy veľkosť 54-56 dík emoticon
12. aug 2008 o 09:41  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
Registrovala sa 15. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 490 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte
tak ja sa tu po dlhej dobe zas ukazujem. emoticon Som stále v jednom kolotoči, nemám kedy si sadnúť za PC a prečítať, čo už ste všetko prebrali. Všimla som si, že máme nové oktobrovky. emoticon Vitajte.
My ešte stále - prerábame - dorábame, ale už sa to blíži ku koncu.
Čo sa týka svadby, tak už sme začali pozývať hostí. Tých hlavných sme boli pozvať osobne a ostatným poposielame. Pierka, menovky na stoly už vyrábam. emoticon
Oblek pre mojika už mám kúpený dávno, len ešte košeľu, vestu, kravatu a topánky. A taktiež aj topánky pre mňa. Koncom týždňa idem ešte do salonu pozrieť, či im prišli nejaké nové šaty a pomaličky sa idem popozerať po topánkach aj pre mňa. emoticon
A vy čo máte nového?
12. aug 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 kočkyyyyyyyyyyyyyyyy, tak ten priestor máme zajednaný...jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí ja sa tak teším... je tam faaaakt obrovský tanešný parket, viď foto v albume...a som úúúúúúúúúúúplne unesená...a hlavne šťastná, že sa mi to podarilo aj 2 mesiace pred svadbou.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
12. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 niki: sálu máte suprovú a ten tanečný parket, parádička.
12. aug 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ani mi nehovor, keď som ho prvý krát videla, tak mi padla sánka až na zem...som úúúúúúúúúúúúúplne očarená a tak sa aj vytešujem, že sa nám podarilo to zajednať... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
12. aug 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
 no tak tá sála je fakt super. kde to je??? máte tam aj jedlo zabezpečené, alebo si musíte všetko sami? Vlastne na čo sa pýtam, aj tak tam svadbu mať nebudeme, keď tam máte vy emoticon
12. aug 2008 o 16:17  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 to je v PB, novostavba jedného ubytka...volá sa to Terno, a kedysi tam bola otrasná krčma a ešte mäsokombinát... no už to komplet zbúrali a nanovo postavili ešte väčšie... a je to fakt super... emoticon emoticon
12. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
Registrovala sa 14. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6882 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. októbra 2008
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
Registrovala sa 14. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6882 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
    okres Čadca
 niki..supeeeeer emoticon my nemame moc velku salu ale inak sa u nas nedalo emoticon ale vraj sa tam bavilo uz aj 90 hosti ,tak sa ukludnujem emoticon
uz rozposielame oznamka emoticon a zajtra idem asi doklepnut popolnocky, ak nie tak vo stvrtoka ideme lovit obrucky
12. aug 2008 o 21:27  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
 my oznámenia rozdávame osobne. Máme toho veľa, ale čo už. Snáď to tento týždeň stihneme. Lebo sa to blíži kozmickou rýchlosťou.
Čo budete mať na autá? Ja by som chcela na jedno kyticu, tú už aj mám, ale na druhé by som chcela panenku a neviem nikde zohnať nejakú peknú. Chcem tmavovlásku peknučkú v tváry v krásnych šatočkách... emoticon
13. aug 2008 o 08:04  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
Registrovala sa 22. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 86 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Oravskej Jasenici / na Oravskej priehrade, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
Registrovala sa 22. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 86 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Oravskej Jasenici / na Oravskej priehrade, okres Námestovo
 caute caute vsetky!
niki fakt pekna sala a na to santenie fakt miesta a miesta emoticon ...my tiez mame taky mensi parket, trosku sa obavam, no snad to nejak zvladneme a nebudeme sa vytlacat emoticon .
No my s pozyvanim budeme chodit len z mojej strany nakolko zijeme v BA a rodiny mame uplne mimo, ja na Orave a drahy na vychode, je to fakt tazke...ostatnym posleme, sak uz aj tak o tom vedia.
Nam ku sale ponukaju bonus bielu limuzinu, len som sa este zabudla uistit ci to plati, takze budem musiet este volat a teda dufam, ze nam ju aj vyzdobia. Este musim zohnat navleky na stolicky, lebo tie nemaju.
Luko, poziciavas si saty z nicole? Lebo ja zvazujem ci sa budem vobec prezliekat, to by som musela najst take saty, co by mi hned ucarili.... emoticon
13. aug 2008 o 10:15  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte
zuzkapetik: na aute, v ktorom sa budem viesť do kostola ja, tak budem mať ozdobu zo slnečníc - viď album. Na aute, v ktorom sa bude viesť do kostola mojik a potom už spolu z kostola obaja, tak budú dve srdiečka (viď album) a ešte bude aj vlizelín. Ostatné autá, budú len mať asi mašle na spätných zrkadlách.
13. aug 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 luckatonko: ja sa tiež nebudem prezliekať. Chcem byť vo svadobných šatách až do rána. emoticon
13. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
 my sme plánovali, že sa prezliekať nebudeme, ale nakoniec drahý navrhol, aby sme sa prezliekli do kroja. Obaja máme radi ľudovky a aj kapela bude hrať v kroji, tak to bude super.
13. aug 2008 o 13:04  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 ja milujem tanec a aj kamarátov mám takých... ako nás jedna kamarátka nazvala sme discofili.... emoticon emoticon emoticon
a pred chvíľkou sme sa vrátili z Jablonky v Poľsku a kúpila som si 2 krásne topánky, samozreje jedny sú svadobné... drahému oblek+3 košele+topánky+opasok, ocino oblek+košela+kravata+opasok, mamin brat oblek+topánky....takže úplne super... ja z drahým sme tam nechali len 5.500,- Sk spolu... a tatino a mamin brat neviem.. ale úplné lacnoty a fakt celkom fajn výber... neskôr pridám aj foto... emoticon
13. aug 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 ozaj baby, ma tak napadlo nezostanú vám nejaké oznamká naviac?? mne sa to totiž páči..a rada to zbieram, tak ak by ste niektorá mala záujem o výmenu..môžme si poslať...čo vy na to??? emoticon emoticon emoticon
13. aug 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j80
Registrovala sa 30. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Okres Nitra.
  • Svadba bola 25. októbra 2008
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
j80
Registrovala sa 30. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Okres Nitra.
  • Svadba bola 25. októbra 2008
    okres Ilava
 Ahojte kocky, tak vidim ze sa musim poponahlat,koncom mesiaca by som tiez chcela ist s otcom do Makyty, mama ma saty uz davno - nakupila v NR. Ja pojdem na posledny vyber siat asi zaciatkom septembra ,dnes nam prisli oznamka a su super - takze Niki - ked zostane uvidim - poslala by som ti.
Inak som po uspesnom vyberani mandli- takze pocas PN mozem nurat na nete a este hladat. Snad si uz aj konecne vytvorim ALBUMemoticon Inak co sa tyka tej makyty - da sa tam aj kombinovat? - alebo maju len obleky ako celok?
13. aug 2008 o 16:44  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaapetrik
 niki a je to tam v jablonke kedy kolvek, alebo iba v stredu? To by ma dost zujimalo. Majú tam velky vyber?
13. aug 2008 o 16:48  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dandulik
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 505 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
dandulik
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 505 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
 ahojte babiky-
...zuzkapetrík...pokial viem trhy v Jablonke bývajú len v stredu...ale lepší a väčší výber más v Novom Targu, je to síce trošku daleko, ale oplatí sa tam isť...aj ja sa tam chystáám...

...dnes som si konečne bola pre svadobné oznámenia aobrúčky....sú božské...KUK album...
13. aug 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 niky: ak oznamko zostane, co asi zostane, tak poslem emoticon
saty na prezlecenie si kupujem...pobehala som vsetko (asi 10obchodov)a nakoniec samozrejme skoncim v tom, co som si povodne saty vyhliadla....zajtra sa rozhodnem bud pre slavnostne skvoste lososove s ciernou krajkou alebo zelene koktejlky s ciernou stuhou (asi skor, daju sa vynosit aj na vecer) emoticon k rysavym vlasom idu aj aj...keby ze mam este zelene oci (mam modre) tak pre tie zelene saty nevaham...uvidime co zajtra povie na vyber buduca svagrinka....poradkyna emoticon

prezlikat sa bude, kedze svadby u nas byvaju tak do stvrtej piatej, a od dvanastej den predtym budem v svadobych, asi by som uvitala prezlecenie emoticon

na autO...len stuhy a kvety, nechcem babiku ani nist ine, a povezieme sa len 5 minut emoticon

zatra ideme ma obruce emoticon
13. aug 2008 o 21:06  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 j80- ten album by sa už naozaj šikol.. emoticon

Zuzka- dandulik má pravdu...
..v Polsku kupis vsetko od vymyslu sveta.trhy su v stredu v Jablonke-to je hned za hranicami a vo stvrtok a sobotu v Novom Targu, asi 40km od hranic.na tych trhoch kupis vsetko. ceny sú super v porovnani s našimi...

Dandulik-tie oznámenia sú super.. naozaj veľmi pekné..a obrúčky máte kombi biele a žlté zlato, však???

a Luko- tak to som rada tie čili sú fakt super...ak by zostalo budem moooooc rada... a nemusíme posielať urobíme aspoň nejaké stretko októbroviek neskôr a vymeníme...len si to potom musíme asi pripomenúť až sa na to nezabudne..poukazujeme fotky a pokecáme...

emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 super emoticon
jaaaj la dilema s mojimi popolnockami emoticon nech uz zajtra vyberieme a mam klud emoticon
13. aug 2008 o 21:41  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 šak nemáš foto na porovnanie a zhodnotíme aj my...
emoticon
13. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 no ony su pekne oboje tie saty, ale ja perfekcionista uz rozmyslam, ci zelena sa hodi k rysavym vlasom ked mam modre oci a nie zelene emoticon emoticon emoticon emoticon to su problemy emoticon
13. aug 2008 o 21:44  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 no to teda hej.. ja také veci neriešim mne sa moje zelené páčia či sa mi hodia alebo nie... emoticon emoticon emoticon
13. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 sak aj mne sa moje modre pacia len teraz by sa mi viac hodili zelene emoticon emoticon emoticon
13. aug 2008 o 21:48  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 jaaaaaaaaaaaj ty si teda výmyselníčka... takéto detaily ma fakt netrápia...a to k svadobným by sa ti hodili aké?? haaaaaaaaaa??? emoticon emoticon emoticon
13. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 provokujes???!!!! emoticon emoticon emoticon
no skoda ze nei som milionar.sup by som s i kupila zelene sosovky emoticon teda, nie ze by stali milion..ale to uz by bol aky vymysel, ze sa mi hodia ine oci, tak sup po polnoci sosofky emoticon emoticon emoticon
13. aug 2008 o 21:52  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
fotoportrét
fotoportrét
nikiarudi
 emoticon tak to by bola aká sranda...žeby som si dala jasne modré??? emoticon emoticon emoticon za úvahu to stojí.. isto by som si to nekúpila...
13. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš