Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
teším sa. Tak mi tak pozri nejaký krásny bledy veľkosť 54-56 dík :-D
Odpovedať
Ahojte tak ja sa tu po dlhej dobe zas ukazujem. :-) Som stále v jednom kolotoči, nemám kedy si sadnúť za PC a prečítať, čo už ste všetko prebrali. Všimla som si, že máme nové oktobrovky. ;-) Vitajte. My ešte stále - prerábame - dorábame, ale už sa to blíži ku koncu. Čo sa týka svadby, tak už sme začali pozývať hostí. Tých hlavných sme boli pozvať osobne a ostatným poposielame. Pierka, menovky na stoly už vyrábam. :-) Oblek pre mojika už mám kúpený dávno, len ešte košeľu, vestu, kravatu a topánky. A taktiež aj topánky pre mňa. Koncom týždňa idem ešte do salonu pozrieť, či im prišli nejaké nové šaty a pomaličky sa idem popozerať po topánkach aj pre mňa. ;-) A vy čo máte nového?
Odpovedať
kočkyyyyyyyyyyyyyyyy, tak ten priestor máme zajednaný...jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí ja sa tak teším... je tam faaaakt obrovský tanešný parket, viď foto v albume...a som úúúúúúúúúúúplne unesená...a hlavne šťastná, že sa mi to podarilo aj 2 mesiace pred svadbou.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
niki: sálu máte suprovú a ten tanečný parket, parádička.
Odpovedať
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ani mi nehovor, keď som ho prvý krát videla, tak mi padla sánka až na zem...som úúúúúúúúúúúúúplne očarená a tak sa aj vytešujem, že sa nám podarilo to zajednať... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tá sála je fakt super. kde to je??? máte tam aj jedlo zabezpečené, alebo si musíte všetko sami? Vlastne na čo sa pýtam, aj tak tam svadbu mať nebudeme, keď tam máte vy :-D
Odpovedať
to je v PB, novostavba jedného ubytka...volá sa to Terno, a kedysi tam bola otrasná krčma a ešte mäsokombinát... no už to komplet zbúrali a nanovo postavili ešte väčšie... a je to fakt super... :-D :-D
Odpovedať
niki..supeeeeer :-) my nemame moc velku salu ale inak sa u nas nedalo :-| ale vraj sa tam bavilo uz aj 90 hosti ,tak sa ukludnujem :-D uz rozposielame oznamka x-) a zajtra idem asi doklepnut popolnocky, ak nie tak vo stvrtoka ideme lovit obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
my oznámenia rozdávame osobne. Máme toho veľa, ale čo už. Snáď to tento týždeň stihneme. Lebo sa to blíži kozmickou rýchlosťou. Čo budete mať na autá? Ja by som chcela na jedno kyticu, tú už aj mám, ale na druhé by som chcela panenku a neviem nikde zohnať nejakú peknú. Chcem tmavovlásku peknučkú v tváry v krásnych šatočkách... :-)
Odpovedať
caute caute vsetky! niki fakt pekna sala a na to santenie fakt miesta a miesta ;-) ...my tiez mame taky mensi parket, trosku sa obavam, no snad to nejak zvladneme a nebudeme sa vytlacat :-D . No my s pozyvanim budeme chodit len z mojej strany nakolko zijeme v BA a rodiny mame uplne mimo, ja na Orave a drahy na vychode, je to fakt tazke...ostatnym posleme, sak uz aj tak o tom vedia. Nam ku sale ponukaju bonus bielu limuzinu, len som sa este zabudla uistit ci to plati, takze budem musiet este volat a teda dufam, ze nam ju aj vyzdobia. Este musim zohnat navleky na stolicky, lebo tie nemaju. Luko, poziciavas si saty z nicole? Lebo ja zvazujem ci sa budem vobec prezliekat, to by som musela najst take saty, co by mi hned ucarili.... ;-)
Odpovedať
Ahojte zuzkapetik: na aute, v ktorom sa budem viesť do kostola ja, tak budem mať ozdobu zo slnečníc - viď album. Na aute, v ktorom sa bude viesť do kostola mojik a potom už spolu z kostola obaja, tak budú dve srdiečka (viď album) a ešte bude aj vlizelín. Ostatné autá, budú len mať asi mašle na spätných zrkadlách.
Odpovedať
luckatonko: ja sa tiež nebudem prezliekať. Chcem byť vo svadobných šatách až do rána. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme plánovali, že sa prezliekať nebudeme, ale nakoniec drahý navrhol, aby sme sa prezliekli do kroja. Obaja máme radi ľudovky a aj kapela bude hrať v kroji, tak to bude super.
Odpovedať
ja milujem tanec a aj kamarátov mám takých... ako nás jedna kamarátka nazvala sme discofili.... :-p :-D :-D a pred chvíľkou sme sa vrátili z Jablonky v Poľsku a kúpila som si 2 krásne topánky, samozreje jedny sú svadobné... drahému oblek+3 košele+topánky+opasok, ocino oblek+košela+kravata+opasok, mamin brat oblek+topánky....takže úplne super... ja z drahým sme tam nechali len 5.500,- Sk spolu... a tatino a mamin brat neviem.. ale úplné lacnoty a fakt celkom fajn výber... neskôr pridám aj foto... ;-)
Odpovedať
ozaj baby, ma tak napadlo nezostanú vám nejaké oznamká naviac?? mne sa to totiž páči..a rada to zbieram, tak ak by ste niektorá mala záujem o výmenu..môžme si poslať...čo vy na to??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak vidim ze sa musim poponahlat,koncom mesiaca by som tiez chcela ist s otcom do Makyty, mama ma saty uz davno - nakupila v NR. Ja pojdem na posledny vyber siat asi zaciatkom septembra ,dnes nam prisli oznamka a su super - takze Niki - ked zostane uvidim - poslala by som ti. Inak som po uspesnom vyberani mandli- takze pocas PN mozem nurat na nete a este hladat. Snad si uz aj konecne vytvorim ALBUM:) Inak co sa tyka tej makyty - da sa tam aj kombinovat? - alebo maju len obleky ako celok?
Odpovedať
Profilova fotka
niki a je to tam v jablonke kedy kolvek, alebo iba v stredu? To by ma dost zujimalo. Majú tam velky vyber?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babiky- ...zuzkapetrík...pokial viem trhy v Jablonke bývajú len v stredu...ale lepší a väčší výber más v Novom Targu, je to síce trošku daleko, ale oplatí sa tam isť...aj ja sa tam chystáám... ...dnes som si konečne bola pre svadobné oznámenia aobrúčky....sú božské...KUK album...
Odpovedať
niky: ak oznamko zostane, co asi zostane, tak poslem ;-) saty na prezlecenie si kupujem...pobehala som vsetko (asi 10obchodov)a nakoniec samozrejme skoncim v tom, co som si povodne saty vyhliadla....zajtra sa rozhodnem bud pre slavnostne skvoste lososove s ciernou krajkou alebo zelene koktejlky s ciernou stuhou (asi skor, daju sa vynosit aj na vecer) :-) k rysavym vlasom idu aj aj...keby ze mam este zelene oci (mam modre) tak pre tie zelene saty nevaham...uvidime co zajtra povie na vyber buduca svagrinka....poradkyna :-D prezlikat sa bude, kedze svadby u nas byvaju tak do stvrtej piatej, a od dvanastej den predtym budem v svadobych, asi by som uvitala prezlecenie :-) na autO...len stuhy a kvety, nechcem babiku ani nist ine, a povezieme sa len 5 minut :-) zatra ideme ma obruce :-D
Odpovedať
j80- ten album by sa už naozaj šikol.. :-D Zuzka- dandulik má pravdu... ..v Polsku kupis vsetko od vymyslu sveta.trhy su v stredu v Jablonke-to je hned za hranicami a vo stvrtok a sobotu v Novom Targu, asi 40km od hranic.na tych trhoch kupis vsetko. ceny sú super v porovnani s našimi... Dandulik-tie oznámenia sú super.. naozaj veľmi pekné..a obrúčky máte kombi biele a žlté zlato, však??? a Luko- tak to som rada tie čili sú fakt super...ak by zostalo budem moooooc rada... a nemusíme posielať urobíme aspoň nejaké stretko októbroviek neskôr a vymeníme...len si to potom musíme asi pripomenúť až sa na to nezabudne..poukazujeme fotky a pokecáme... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
super :-D jaaaj la dilema s mojimi popolnockami :-S nech uz zajtra vyberieme a mam klud :-o
Odpovedať
šak nemáš foto na porovnanie a zhodnotíme aj my... :-D
Odpovedať
no ony su pekne oboje tie saty, ale ja perfekcionista uz rozmyslam, ci zelena sa hodi k rysavym vlasom ked mam modre oci a nie zelene :-S :-D :-D :-D to su problemy :-D
Odpovedať
no to teda hej.. ja také veci neriešim mne sa moje zelené páčia či sa mi hodia alebo nie... ;-) :-D :-D
Odpovedať
sak aj mne sa moje modre pacia len teraz by sa mi viac hodili zelene :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaj ty si teda výmyselníčka... takéto detaily ma fakt netrápia...a to k svadobným by sa ti hodili aké?? haaaaaaaaaa??? :-D :-D :-D
Odpovedať
provokujes???!!!! :-D :-D :-D no skoda ze nei som milionar.sup by som s i kupila zelene sosovky :-D teda, nie ze by stali milion..ale to uz by bol aky vymysel, ze sa mi hodia ine oci, tak sup po polnoci sosofky :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D tak to by bola aká sranda...žeby som si dala jasne modré??? ;-) :-D :-D za úvahu to stojí.. isto by som si to nekúpila...
Odpovedať
alebo jedno modre a druhe zelene....pre nerozhodnych :-D inak som zrusila svadobne pohare...nebudu..ak si nerozmyslim
Odpovedať
jeej dandulik, pekne oznamko x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?