Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
pre mna je to dokonale uspavadlo... preto sa neviem opit, lebo skor zaspim ako sa opijem :-p
Odpovedať
ta ja uz som toho od rana viacej popila...lebo sak pomocnici dosli na kolace, potom zas ten gratulant onen gratulant :-D ale nie, asik 4 stamperliky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko. zajtra budes so slivovicovym rumencom, ani make-up nebudes potrebovat :-D
Odpovedať
jj :-D
Odpovedať
luko: šup šup do postele už ste sa boli fotiť? alebo idete zajtra? lebo my pôjdeme v piatok pred svadbou, takže budem mať šatočky na sebe 2 dni, juchu
Odpovedať
fotit sa ideme zajtra o 12:00, tak dve hodky o pol tretej odobioerka a o pol stvrtej obrad, secko je na skok od miesta kde byvam, sala, urad, takze pohoda, peso za 5 minut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko, odstavili ste stareho varhanika? ;-)
Odpovedať
jasne...ked som to hovorila naj kamoske sa rehlila si ho pamata zo ZS....v podstate sinajskor myslela ze si robim srandu, zetam dotycny spieva....takze bude pri vstupe All you need is love Beatles verzia z Laskynebeskej a potom spevacky
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, super x-) ake spevacky? nejaka vokalna skupina Trend?
Odpovedať
jj :-D oni spievavaju(toje slovo) na svadbach...chystam sa uz pomaly do postielky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zbohom ostavajteeee a tak? no mazec :-D dobru noc luko :-) zajtra budem na teba velmo mysliet
Odpovedať
Babenky - 18 - tky, dnes máte nádherný deň, vychutnávajte ho plnými dúškami, počko máte nádherné, tak nech vám aj všetko ostatné výjde podĺa predstáv!!! Veľa šťastia!!! x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Čaute 18ky októbrovky, vy sa momentálne ešte skvele zabávate, ale verte mi ani sa nenazdáte a máte po..tak si to ešte užite..a hneď ako sa sem kuknete chcem pekne od každej komentáre...a dlheeeeeeeeeeeee...sem sem sem kuk na link: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... inak vám prajem všetko dobreeee a už sa teším na fotooooooooooooooooooooooooooooooo :-D :-D :-D a vitajte medzi nami "ŽENAMI" :-D
Odpovedať
dakujeeeeem, ja len narychlo kocky, bola to ZIVELNA svadba :-D na zaciatku si jaksi isla vlastnym zivotom, ale zabava bola najsamlepsiaaaaa za vsetko poviem len tolko, ze sa ludia tak bavili (dakujeme Bonita) ze svadobny hry sme nedali ani jedny...sak nebolo kedy :-D najlepsi zazistok: drahy mi spieval so skupinou Ak nie si moja..a mamam Slzy tve mamy... druhy najlepsi: moj 77 rocny dedko trsajuci na Je to vo hviezdach sposobom vsechny ruce nad hlavu :-D :-D :-D a zvrtajuci sa s mojou najlepsou kamoskou :-D :-D :-D kyti ani podvazok som nehadzala ani tortu sme nekrajalilebo nebolo mpzne ludi dostat z parketu :-D bola som aj unesena ale netrvalo to dlho nastastie viac napisem neskor zdravi pani TUTKOVA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko...srdecne vam blahozelam
Odpovedať
dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko a ostatne vcerajsie nevesty : zelam vsetko naj ! tu na vychode bolo vcera krasne pocasie, aj ked trosku chladno, tak snad ste aj vy mali podobne
Odpovedať
Profilova fotka
luko....vsetko naj...ti prajem... x-)
Odpovedať
Zdravím všetky mlade a čerstve oktobrove paničky veľmi vám prajem...uživajte si to .... pani Šoltés Tipulová
Odpovedať
ahojte kocky :-) aj my to zu mame za sebou a bolo to uuuplne perfektne, nebolo nic z coho by sme mali zly pocit, alebo by nam nieco nevyslo. Den nam zacal skvelo ked po mna z licenia a cesania prisiel teraz uz manzelik a spolu s nim uz bol v akcii aj Rofo, dokazal vycarovat neuveritelnu atmosferu a o to viac sme boli na tento nadherny den naladeni :-) Odvtedy to vsetko islo neuveritelne rychlo :-D . Zabava nemala chybu, kazdy sa skvele bavil a kazdy si mal s kazdym co povedat a zabava nestagnovala, popritom sme hrali aj bowling a vsetcia si to spolu s nami uzivali a finisovali sme okolo pol piatej rano :-D . Verim, ze aj ostatne nevesticky mali taku nadhernu svadbu a pri sebe vsetkych kt. ich maju radi ;-) a prajem vsetko len to naj do spolocneho zivota a najma vela lasky a zdravicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.....tak hlásim sa vám aj ja, čerstva vydatá panička...... :-) .... :-) svadba bola VYNIKAJUCA...taká akú som si ju naplánovala a predstavovala.... :-) , až na menšie chybičky starejšieho, neskor napíšem viac...ked budem mať viac času..... :-) :-) ...je to skvelý pocit,byť vydatá a mať po boku človeka,ktorý vás lúbi...(.a mať to už za sebou..)...doporučujem každej.... ...neskor pridám aj fotečky, ale až v stredu, možno...
Odpovedať
Profilova fotka
danka...bola si naaaadhernaaa nevesta... x-) v kostole ti krasne spievali...ta AVE MARIA pesnicka nemala chybu... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj matamisi....dakujem ze si sa bola na mna pozrieť....tu Ave Máriu mi spieval moj ujo-operný spevák....bolo to moje želanie.. :-)
Odpovedať
takze nas WEDDIG DAY: 6:00 uz som hore, ale este nevstavam 7:10 pobehujem po byte, ranajkujem, vytvaram dobru naladu:-) 7:45 budi sa aj zenich, tak mu robim ranajojky :-) 8:30 malujem si tvar, make-up Estee Lauder vydrzal az do nasledujuceho rana do 4.00 s dvama jemnymi prepudrovaniami mama odchadza k vizazistke 8.50 ja odchadzam k vizazistke, ocka som nechala na nu, bola som spokojna, velmi jemne ale nie nevyrazne 9:30 utekam pre zavoj a ku kadernicke, uces bol krasny, aj ked ja som chcela menej "velky" vzadu, drahy bol z neho nadseny, kadernicka vychvalila pricesok (vdaka kocke z MS a kadernikovi Simonovi, ktory sa presne trafil do odtienu), chvalila aj teta, co sa prisla po mne ucesat 11:00 utekam domov aj so zavojom a ucesom 11:15 utekam si kupim zlaty lesk, bol uzasny, na odporucanie, presne sa hodil k make-upu 11:30 prichadza najlepsia kamoska, chodime frtana a idem sa obliekat do svadobneho, drahy odpadava, aj ked by mi on sam vybral ine saty predtym, je zo siat aj z celkoveho vyzoru nadseny :-)) nausky vybrala atinkaa a ja jej tymto velmi dakujem, lebo zapadli do mojho looku na 100% 12:00 ideme sa fotit, fotograf Tomas je neskutocny, ozaj sme si to uzili, nasmiali sa, a v nasom malom meste sme boli troska atrakcia, najma pri foteni na kolajniciach, ktore idu cez centrum mesta 14:00 zvitavame sa s draheho rodicmi a babkou, prichadzaju kamerami, rodinka ide na obed do restiky a ja mam konecne pol hodiny prazdny byt a oddychujem 14:30 zvitavam sa aj so starymi rodicmi, prichadza najblizsia rodina, zacina odobierka, kamarat Noro bol skvely, text mal pripraveny, maminy plakali:-) 15:15 rodina sa zhlukuje pred bytom, prichadzaju svadobne auta, ideme na obrad 15:30 zacina obrad, mala som vchadzadt za vzvuku All you need is love, ale nakoniec hrala pesnicka kym sa hostia poschadzali do siene, takze bola len hudobnou vlozkou:-) pri vchadzani zahrali a zaspievali spevacky zo suboru 16:00 a neskor prichadzame do saly, urobime nejake tie zvyky, papame predjedlo, polievku, odtancujeme prvy tanec na Jeste ze te lasko mam od Petra Kollare (hrala kapela) a ideme robit spolocnu fotku, nastastie hned pred restikou je maly parcik, pofotime aj s rodinkou ....a potom zacina prava kysucka svadba a neviazana zabava. Skupina bola skvela, hostia sa tak bavili, ze sme ich enmohli dostat z parketu a ked sme ich dostali, tak rodina, co sa dlho nevidela, kecala a popijala pri stoloch (no vsak ako na svadbe) ...velmi emotivne bolo, ked mi drahy spieval Ak nie si moja, kapela hrala podmaz. Ked spieval mamam Slzy tvy mamy..tak ma nenapadne uniesli. Drahy objednal stol v podniku, ktory som vybrala ja. Otocili sa tri kola, kym ma nasiel zenich, vykupil ma za 10tis. a zaplatil ucet:-) (peniazky sli mme samozrejme) ....ziadne svadobne hry sa nekonali, nebolo kedy a nebol dovod. mrzi ma len, ze sme zabudli hadzat kyticu a podvazok a metlovy tanec. Zato cepcenie bolo skvele, opat spievali zeny zo suboru v krojoch. Aj ked poplietli moje meno, inak to bolo super :-) ....dedko zhodnotil, ze sa este lepsie nebavil...no trsal so mnou a mojou naj kamoskou na moderne pesnicky sposobom "vsetky ruky nad hlavu", takze verim:-) ...koncili sme o 4:00, najvacsie zadozucinenie za troska chaos na zaciatku (druzicka nestihla pripnut pierka, tak polovocia hosti ich dostala az v sale:-) bol pohlad na trsajucich a zabavajucich sa hosti. Inak sme ani tortu nestihli rozkrajat, nakrajali sa na druhy den a dodatocne rozdali.
Odpovedať
no luko, jak keby som tam bola. chichi. dodatocne blahozelam a hod dake fotky uuuuzzz :-D
Odpovedať
cakam tie na foto ;-) moj ujo zhodnotil, ze taku blaznivu nevestu este nevidel....sme si to riadne uzivali, lebo so zenichoch som sa stretla fakt len na parkete, snazili sme sa venovat hostom ;-)
Odpovedať
tak v pripravnom albume uz par svadobnych mam ;-)
Odpovedať
Caaute kockyy..ja len par slov..momentalne ich na opis nasej svadbicky nenachadzam.. :-D Ale jedno vlastne ano..neopisatelne UZASNEE!! x-) x-) x-)
Odpovedať
bona super, hod nejake foto ;-) blahozelam a zelam stastne manzelstvo x-)
Odpovedať
luko, dakujeme krasne, aj vam zelam tiez len to najkrajsie x-) Foto bude, Janko Cechovsky nam povedal, aby sme mu dali tyzden-dva a potom ho mame zacat bombardovat.. :-D Sice mozno od hosti by som mohla nejake pozhanat, ale najprv si musim pozistovat, kto vlastne vsetko fotil.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?