Svadba v Októbri 2009 v Poprade. Je tu niekto taký?

Ahojte babenky dufam, ze sa tu zopar stretneme a napiseme ako na tom sme 4 mesiace pred svadbou. Hlavne aby som sa dostala do obrazu, ci stiham alebo nestiham kedze sme obaja v UK takze si to vybavujeme tak nadialku.... Tak co mame? :-D Ja mam objednane svadobne saty - obrucky sa nam vyrabaju -sala -svadobna vyzdoba -kadernictvo plus kozmetika- v juni idem na skusku -kolace- mnozstvo a tortu upresnime v juni -svadobne pierka -fotograf Co nam chyba? ;-( -draheho oblecenie -oznamenia, plus vinetky menu dakovne karty... proste vsetko -doplnky, topanky, bizu a hlavne absolvovat predsvadobnu ozdravovasiu a chudnucu kuru 8-) No ako vidim tak este toho nam dost chyba jaaaj a uz som v depke... :-p Tak podelte sa aj vy nech sa podporime babizne... zatial...
Odpovedať
Este som sa chcela opytat kam sa pojdete fotit... ci mate nejake vytipovane pekne miesto na fotenie.... dakujem ;-)
Odpovedať
poprosim admina ci ma nesupne do temy spolocny termin, miesto lebo tu som asi v zlom oddeleni:) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj griska, pozerám že si šikovná.Ja mám svadbu začiatkom augusta a ešte nemámmožno ani toľko, čo ty. Len ti chcem pripomenúť kameramana a muzika, pravda, ak ste ich plánovali :-) viac ma nenapadlo
Odpovedať
ahoj to vsetko robime na dialku takze sme limitovany poctom navstev na SK :) Ale naposledy co sme boli doma na 4 dni tak sme vybavili oznamenia a aj oblecenie zenicha vsetko pod jednou strechou, vysiel vystafirovany este mi moja buduca svagrova povedala ze mi ho niekto z pred oltara ukradne :) a na muziku som zabudla ta uz je objednane daaavno :) Nasi mali ist este do metra na nakup alkoholu tak snad uz aj to je :) Najblizsie pojdeme domov na nauky a vybavovanie papierov na urady, a ty ako v pohode pripravy?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?