Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
no tak to bolerko je ozaj prekrasne, celkom by sa mi taketo hodilo k tym satam. Ak by som sa rozhodla pre tie saty s tou cipkou, tak by som si urcite zavoj nedavala. To uz by bolo moc. Len neviem, ci som typ na cipku. neskusala som ziadne take saty, ked som bola v salonoch. Tak neviem ci sa mi typovo hodi. Sama seba si v tej cipke neviem predstavit.
Odpovedať
ale ba.. treba sa odhodlať..a choď skúsiť kludne a len také čipkové povedz že chceš...
Odpovedať
no uz to asi nestihnem, lebo idem si to objednat cez jednu kocku. a tej to suri, tak nestihnem si to uz ist vyskusat. U nas v meste take saty nemaju, len tak o nicom kolekcie z pred niekolkych rokov :-(
Odpovedať
asi som nie celkom s tou cipkou stotoznena :-)
Odpovedať
prečo?? ani si neskúsila... =-)
Odpovedať
to uz asi nestihnem. Do nedele sa musim rozhodnut, ci ich objednavam. Priatel ked videl tie moje zarezervovane, tak sa mu velmi pacia. ale aj na tie povedal ano, s tou cipkou. Tak uz mam z toho vsetkeho taku velku hlavu,... myslim, ze to uz prehanam s tymi satami :-) ved v podstate je jedno co budem mat na sebe. Aj tak si to uz na druhy den nebude nikto pamatat.
Odpovedať
no mne na takej podstatnej veci záleží lebo nevestu robia svadobné šaty... a všetci sú najviac zvedaví na nevestu.. veď nevesta je ikona celej svadby... si sama povedz čo si prvé predstavíš keď si povieš slovo SVADBA????
Odpovedať
no jasne, ze nevestu :-) joooj,ja neviem co mam robit. ci si nechat tie, alebo si objednat tie cipkovane. nechcem zbytocne vyhadozovat peniaze, za nieco co potom nevyuzijem a mozno ani nepredam :-(
Odpovedať
hovorím je to na tebe ale nerob predbežné závery pokiaľ neodskôšaš.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
no to mas pravdu, len neviem kedy sadostanem k satkam s cipkou abysom vyskusala. poslem ti este jedny tie Suzanne Vidal, je tam cipka trosku pozries sa na to?
Odpovedať
jasné :-D
Odpovedať
mala by si to mat
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tie boli najkrajšie čo som pozerala na nete stránku toho salónu kde si to skúšala...fakt.. :-D
Odpovedať
a aj ti idú viac ako tie čo si mi posielala prvé..
Odpovedať
hej, vsimla som si, ze kazdy vravi na tie Vidalky, ze su to nadherne saty. Su fakt krasne, v skutocnosti este krajsie, ale pre mna kostricku boli prilis tazke, malasom ich na sebe iba par minut, ale bola som rada uz po niekolkych minutach, ze ich mam dole. nevedela by som si predstavit byt v tom pol dna. Takze myslis, ze ta cipka nevadi mojmu ksichtu, znasaju sa? :-D
Odpovedať
ale prestaň úúúúúúúúúplne v pohode..... to nemá nič s tvojou tvárou... idú ti a hotovo.. a tie s tou stužkou čo sa nám páčia, tie by boli určite ľahučké.. pretože tieto Vidalky majú veľkú vlečku ako aj moje a preto sú ťažké...
Odpovedať
no tak ti dakujem krasne, myslim ze si ich objednam, so strirebornou stuhou, a drahemu nanutim striebornu vesticku a viazanku. To bude vyzerat super nie? joj diky pomohla si mi. Hlavne ten napadou s tou striebornou, mne to nenapadlo ani neviem rpeco ked som uz par siat takych videla.
Odpovedať
no musim na chvilu odskocit. dakujem krasne, pridem neskôr papa diky
Odpovedať
za máličko ale potom na mňa mysli a pošli mi fotečky som zvedavaaaaaaaaaaaaa jasné??? :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne, ze ti poslem fotky, hned ako mi pridu satky. uz sa na nich tesim :-)
Odpovedať
ahojte x-) riesite saty? :-D
Odpovedať
ano, riesili sme poobede :-) aj ty mas problem zo satami?
Odpovedať
no ja mam len jeden problem., ze ci mam este nejake vyskusat...myslim, nejake nove modely, co dosli do nicole...ale kedze tyzden predo mnou sa vydava kolegyna a ona este saty nema, tak mozno zbehnem s nou a vyskusam nejake nove
Odpovedať
no, ja by som urcite isla. Mozno budu mat nieco, co sa ti zapaci viac, a ked nie, tak sa aspon uistis, ze tie tvoje su naj :-) joj, mat tvoj problem...
Odpovedať
nooo, vsak mna to celkom bavilo si obliekat tie nadherne saty :-D ty rozmyslas nad kombinacii so stirebornou? to moze byt pekne, tu zmenaren, co tu niki davala link na nevestu som pozerala, vyzeralo to super...kej aj zenich zladili x-)
Odpovedať
ja mam jedny satky zarezervovane, a druhe si chcem objednat a kupit. Ved si pozri album. Vahala som ci si ich objednat. ale stuhu chcem v striebornej, bol to napad nikiarudi, mne to ani neviem preco nenapadlo. A fakt to bude vyzerat super. Drahy bude mat striebornu vesticku a viazanku a budeme pekne ladit. Len potom kyticu neviem aku. asi len taku jednoduchu z bielych kal.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...idem sa s vami rozlúčiť, ale len na týždeň aj niečo...ideme s drahým na predsvadobnú cestu do Chorvátska...nachýtať trošku bronzu, aby sme boli krásne opálený,... 8-) .majte sa tu pekne.. :-) .papa
Odpovedať
danudulik tak to niekomu je tak príjemnú cestu prajem a potom sa tešíme na nejaké fotos... :-D a luko ty aké šaty riešiš? máš nejaké čo sa ti páčia???
Odpovedať
niki..no prisli do Nicole nejake nove modely, maju ich aj na stranke a este mi beha po rozume model Nemesis :-N asi sa tam zastavim buduci tyzden a uz by som sa mohla definitivne rozhodnut, leboa j zavoj treba objednavat
Odpovedať
dandulik:prajem krasnu dovolenku, my sme boli v Chorvatsku minuly rok magic:tie s tou stuhou su nadherne x-) ja mam slabost na empirove strihy a ramienka, ja by soms i vybrala: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?