Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
1
2
8
tak niki...uz tu mal byt tvoj podrobny komentar!!!! pani zakladatelka!!!! :-D
Odpovedať
no tak teda ja to začnem.. bolo to niečo neopísateľnééééééé... úúúúúúúúúúúúúžasné, krásne, no ubehlo to neskutočne rýchlo baby naozaj užívajte si predsvadobný stres..pretože potom vám bude aj ľúto.. ja som sa tesne pred svadbou stihla niekoľko krát od stresu poriadne posekať so svojou sestrou...a nakoniec je teraz všetko za nami a je mi ľúto, že to nemôže trvať aspoň 3 dni.. no ale začnem pekne po poriadku... ešte v piatok som bola dohodnutá s jednou pani so sv.salónu kde som si dala šaty oprať a ožehliť, že o 14:00 si pre ne dojdem, volala mi však o 13:30, no práve sme šli zdobiť sálu tak som jej povedala som jej, že to dorobím a prídem...že šak je tam do 17:00 tak sa zastavím.. a ona že ok.. a ako som to dozdobila, došla som domov, rozvážali sa ešte nejaké výslužky a pod.. a o 17:30 ked mi došla kamarátka mi zvoní telefón, a ja že kurni kto zas otravuje?? a to tá pani zo salónu mi volala, že či som zabudla na šaty..no to ste mali vidieť ako som zbledla, tak mi zle ostalo, že až.. tak som rýchlo tatina naštartovala s autom a ani nie 5 min a už som mala šaty doma... no a od stresov som sa s kamarátkou šla do baru, aby som sa odviazala takže sme popili nejaký ten alkohol..a bolo nám hej... na další deň...deň D!..rááno sprcha, a šup ku kaderníčke, došla som tam a začali prípravy...účes mi robila 3 hodiny a potom som sa ponáhlala dom..a už ma tam čakala vizážistka...a do toho sa začalo motať kopec ľudí čo pomaly prichádzali..a to som sa s kaderníčkou aj zabudla vyrovnať...a o vizážistke ani nehovorím a to už som mala okolo seba fotografa, a rýchlo rýchlo som sa utekala nahodiť na seba róbu... a to už bolo u nás kopeeeeeeeec hostí... a už sa to začalo točiť ako kolotoč na ktorý sme nastúpili a točil sa s nami až do rána bieleho keď sme s manželom prišli domov o 6.15... a dokonca sme stihli aj ten ranný sexík..a poviem vám bola to len rýchlovka, ale bolo to naaaaaaaaaaaadhernééééééééé.... a detaily si samozrejme nechám pod perinou.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D inak neviem viac opísať tie neuveriteľné pocity a úžasné zážitky...náááádherné...
Odpovedať
tak luko dúfam, že stačí taký komentár... ;-)
Odpovedať
nepatrim medzi oktobrovky ale musim pridať komentar svadba bola fakt fajn až je mi luto že už je po nej :-D dobre sme sa zabavili, nevesta mala krasne šaty a super učes škoda že tych svadieb človek za život nema viac - napriklad raz za rok :-D
Odpovedať
mna by ten uces zaujimal, bo aj ratam dadernicku an hodinu a pol :-D niki: no pre zaciatok staci :-D ahoj janka ;-)
Odpovedať
ahoj luko bol fakt zaujimavy snad urobil aj detail bol taky prepletany no ani sa nedivim že trval 3 hodiny
Odpovedať
tak tie moje preklepy stoja za to :-D myslela som kadernicku samozrejme :-D to sa tesim na foto
Odpovedať
Profilova fotka
niki..tak poviem ti krásne si zvládla ten svoj deň.......dik za komentár....aspoň viem čo má čakááá... ;-)
Odpovedať
no čo kočky, žiadna z vás nechce opísať svoje dojmy?? :-( :-( :-(
Odpovedať
no halooooooooooooooo 18ky?? čo je s komentármy?? že by ste chodili po úradoch a vybavovali formality?? :-D :-D :-D tak si to užite a pak napíšte...
Odpovedať
Ahoj niki! pridám aj ja svoj komentárik :-) . Nadránom som sa zobudila na silné šušťanie...pršalo!! Povedala som si, nech sa len vyprší, poobede bude fajn...taj aj bolo! :-) O 6.30 som už sedela u kaderníčky...tá bola taka zlatá, dali sme si kávu a naštartovala dobrú náladu. Od nej som utekala ku kozmetičke na 9.00 a o 10.30 sme štartovali na fotenie... Kameramanka a fotografka v jednom bola prekvapená, že sa jej ešte nestalo, že by prišiel niekto skôr ako boli dohodnutí - prišli sme totiž asi o 10 min, skôr:). Na fotení nám nepršalo, takže máme zábery aj z vonku, čo mu som bola veeeľmi rada:)! Po fotení sme uháňali domov a potom som už len čakala na drahého. Ten prišiel tiež o niečo skôr, takže sme mali nejakých 20 minút k dobru...proste žiadne stresy, naháňačky...pohoda:)! Z omše som mala ten najúžasnejší zážitok, pretože kamarátky tak nádherne spievali, že rozplakali nejednu osobu v kostole...a mňa tiež x-) . Po omši sme ešte išli domov pre požehnanie a potom hurá na hostinu. Na začiatku bolo trošku dlhšie čakanie kým začala hudba hrať, bolo nás veľa a kým čašníci poobsluhovali, tak to trvalo... No potom sa zábava rozbehla a ja som sa s "mužom" už dávno tak nevyšantila:)!!! Mali sme aj nejaké hry, zvyky no a zábava končila o 4. - tej ráno. Do postele sme líhali o siedmej - unavení ale spokojní, šťastní, že sme SVOJI!
Odpovedať
takze nas WEDDIG DAY: 6:00 uz som hore, ale este nevstavam 7:10 pobehujem po byte, ranajkujem, vytvaram dobru naladu:-) 7:45 budi sa aj zenich, tak mu robim ranajojky :-) 8:30 malujem si tvar, make-up Estee Lauder vydrzal az do nasledujuceho rana do 4.00 s dvama jemnymi prepudrovaniami mama odchadza k vizazistke 8.50 ja odchadzam k vizazistke, ocka som nechala na nu, bola som spokojna, velmi jemne ale nie nevyrazne 9:30 utekam pre zavoj a ku kadernicke, uces bol krasny, aj ked ja som chcela menej "velky" vzadu, drahy bol z neho nadseny, kadernicka vychvalila pricesok (vdaka kocke z MS a kadernikovi Simonovi, ktory sa presne trafil do odtienu), chvalila aj teta, co sa prisla po mne ucesat 11:00 utekam domov aj so zavojom a ucesom 11:15 utekam si kupim zlaty lesk, bol uzasny, na odporucanie, presne sa hodil k make-upu 11:30 prichadza najlepsia kamoska, chodime frtana a idem sa obliekat do svadobneho, drahy odpadava, aj ked by mi on sam vybral ine saty predtym, je zo siat aj z celkoveho vyzoru nadseny :-)) nausky vybrala atinkaa a ja jej tymto velmi dakujem, lebo zapadli do mojho looku na 100% 12:00 ideme sa fotit, fotograf Tomas je neskutocny, ozaj sme si to uzili, nasmiali sa, a v nasom malom meste sme boli troska atrakcia, najma pri foteni na kolajniciach, ktore idu cez centrum mesta 14:00 zvitavame sa s draheho rodicmi a babkou, prichadzaju kamerami, rodinka ide na obed do restiky a ja mam konecne pol hodiny prazdny byt a oddychujem 14:30 zvitavam sa aj so starymi rodicmi, prichadza najblizsia rodina, zacina odobierka, kamarat Noro bol skvely, text mal pripraveny, maminy plakali:-) 15:15 rodina sa zhlukuje pred bytom, prichadzaju svadobne auta, ideme na obrad 15:30 zacina obrad, mala som vchadzadt za vzvuku All you need is love, ale nakoniec hrala pesnicka kym sa hostia poschadzali do siene, takze bola len hudobnou vlozkou:-) pri vchadzani zahrali a zaspievali spevacky zo suboru 16:00 a neskor prichadzame do saly, urobime nejake tie zvyky, papame predjedlo, polievku, odtancujeme prvy tanec na Jeste ze te lasko mam od Petra Kollare (hrala kapela) a ideme robit spolocnu fotku, nastastie hned pred restikou je maly parcik, pofotime aj s rodinkou ....a potom zacina prava kysucka svadba a neviazana zabava. Skupina bola skvela, hostia sa tak bavili, ze sme ich enmohli dostat z parketu a ked sme ich dostali, tak rodina, co sa dlho nevidela, kecala a popijala pri stoloch (no vsak ako na svadbe) ...velmi emotivne bolo, ked mi drahy spieval Ak nie si moja, kapela hrala podmaz. Ked spieval mamam Slzy tvy mamy..tak ma nenapadne uniesli. Drahy objednal stol v podniku, ktory som vybrala ja. Otocili sa tri kola, kym ma nasiel zenich, vykupil ma za 10tis. a zaplatil ucet:-) (peniazky sli mme samozrejme) ....ziadne svadobne hry sa nekonali, nebolo kedy a nebol dovod. mrzi ma len, ze sme zabudli hadzat kyticu a podvazok a metlovy tanec. Zato cepcenie bolo skvele, opat spievali zeny zo suboru v krojoch. Aj ked poplietli moje meno, inak to bolo super :-) ....dedko zhodnotil, ze sa este lepsie nebavil...no trsal so mnou a mojou naj kamoskou na moderne pesnicky sposobom "vsetky ruky nad hlavu", takze verim:-) ...koncili sme o 4:00, najvacsie zadozucinenie za troska chaos na zaciatku (druzicka nestihla pripnut pierka, tak polovocia hosti ich dostala az v sale:-) bol pohlad na trsajucich a zabavajucich sa hosti. Inak sme ani tortu nestihli rozkrajat, nakrajali sa na druhy den a dodatocne rozdali. inak s drahym sme take tance struhali, ja som bola stale na parkete a pacilo sa mi, ze neboli dva hruhy (draheho rodina a moja), ale jeden velky a potom v nom sa robili male podla toho, kto koho vytiahol moj ujo zhodnotil, ze taku blaznivu nevestu este nevidel....sme si to riadne uzivali, lebo so zenichoch som sa stretla fakt len na parkete, snazili sme sa venovat hostom ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a este som zabudla, ze personbal som osobne poznala, kedze moja mamina robi vedla v podniku, takze som na zaver trsala aj s kucharkami :-D
Odpovedať
wooooooooooooooooooooooooow no kočky, tak to ste mali supeeeeeeeeeeeeeeeer hlavne že sa vám páčilo... :-D
Odpovedať
no to sme si a riadne :-D ale dokononale to teda nebolo(da sa to vobec???), za to zivelne to na 100% :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mojik ja vaam nem rusiim temu, lem blahozeelam ;-) pani tutkova x-) som rada, ze nausky zapadli ;-) 8-) ked budes mat chvilu tak naas okukaj...nem hned - este len tam fotocky idem dat...v albumiku finally nasa svadba ;-)
Odpovedať
oki, rada ;-) ja som pridala par fotiek do pripravneho, svagrina poslala :-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja tiež pridávam komentárik: vstávala som 6:30, kaderníčka prišla 6:45, ku kozmetičke som mala ísť na 8:15, ale som nestíhala, tak som prišla 8:30, ale v pohodičke, ešte som chvíľu čakala, lebo ona tiež nestíhala. Vrátila som sa domov cca o 9:30, naraňajkovala som sa a nasledovalo obliekanie. Mojik prišiel o 10:20 a išlo sa na fotenie na 11:00. Ešte sme zabehli do salonu vyzdvihnúť dáždnik, lebo poprchalo, tak sme nechceli zmoknúť, pre istotu. Pani nám ho dala grátis. No a fotenie bolo suprové. Trvalo 1,5 hodky, bolo len vonku, aj mi bolo celkom zimno, lebo som mala len bolerko s krátkymi rukávmi, nič iné som nechcela, ale vydržala som, vôbec mi to nevadilo. :-) Celé fotenie sme si užívali, boli sme veselí a stále sa smiali a boli sme tiež taká malá aktrakcia v meste :-). A fotenie nebolo vôbec strohé, bolo úplne prirodzené a to sa nám najviac páči. Potom ma mojik zaviezol domov, cca 12:50. Dala som si obedík, nejaké foto doma s rodinou a o 14:00 už prichádzali hostia. 14:30 prišiel fotograf, 14:30 - 15:00 zdobenie áut. O 15:20 prišiel mojik s rodinou, privítanie, odobierka, požehnanie rodičov a odišlo sa do kostolíka. O 16:00 začala naša omša. Kamarátka ma svojím spevom v kostole veľmi prekvapila, teda vedela som, že bude spievať, ale také to bolo krásne. Prvú pieseň zaspievala, ked sme stály pred oltárom už obaja spolu, a potom počas omše spievala Ave Mariu po latinsky, krásne. Po omši gratulácie a hopsa - hejsa na hostinu. :-) Ľudová muzika, ktorú sme mali bola suprová, tak nás perfektne naladila, no paráda. Keby boli až do rána, tak by si DJ hádam ani nezahral. ;-) Veľmi sa páčili, a aj sme si s nimi dobre zaspievali. DJ bol tiež fajn, spieval super, čisto, teda vymakane. Jedlo bolo tiež chutné, chutilo všetkým, takže sme boli radi s mojikom, že sme dobre vybrali. Naozaj zábava bola veľmi dobrá, s mojikom sme pretancovali celý večer a celú noc, teda mimo prestávok.. :-) Poňali sme to tanečne, super. Aj detičkám sa veľmi páčilo, veľmi dlho vydržali, ani sa im nechcelo ísť domov, a taktiež aj starí rodičia dlho vydržali, tiež sa im páčilo. A super, je aj počúvať pozitívne odozvy o pár dní po svadbe, že bola dobrá svadba, dobre sme sa zabavili. Že naši hostia boli spokojní. DJ zahral posledné kolo 3:30 a potom sme to pomaličky pobalili do áut a odišli domov do hajan. Teda nešlo sa hneď spať, ešte sme doma debatovali, boli sme veselí a tak. Spať sme šli asi tak o 5:30. Boli sme unavení, ale veľmi šťastníííííííí a spokojníííííí. Možno boli také malé vecičky, ktoré sa zabudli alebo nevyšli, ale aj napriek tomu to bolo krásne a bolo to naše. A kočky, ako svadobná cesta? Tie skôr vydaté, už ste boli na svadobnej ceste a tie, ktoré ste mali svadbičku tento víkend, chystáte sa niekam tráviť líbanky? My sme hneď v utorok po svadbe šli na rozprávkovú svadobnú cestu na Zámok Hrubá Skala v Českom raji ( http://www.hrubaskala.cz/index.php?op... ), naozaj ako v rozprávke a tá príroda, nádhera, boli sme tam 3 dni na romantickom pobyte (super ubytko, strava, personál, prostredie, príroda, naozaj doporučujeme) a potom sme boli na 4 dni v Prahe, tiež nádhera. Sme si to krásne užívali. ;-)
Odpovedať
pre mna bolo najviac emotivne ked mi mojik spieval pesnickua ked spieval tu druhu mamam tiez, bo ma prave unasali :-D
Odpovedať
luko: to mohlo byť fakt pekné, a tvoj manželík je dobrý spevák? Moj teda nie je, teda ani ja moc nie, takže mi sme nič podobné neskúšali. ;-)
Odpovedať
no mne sa to pacilo, on je taky exhibicionista :-D ale ja by som tiez nesla, mne to moc nejde
Odpovedať
luko: mňa tiež plánovali uniesť, aj dosť naliehali, ale ja s unášaním vôbec nesúhlasím a sa mi to nepáči a mojikovi sa to tiež moc nepáči, takže potom od toho upustili a bolo.
Odpovedať
ja som to vybavila tak, ze v podniku asik 5 minut pesi od nasej saly, do ktoreho chodia "normalni" ludia bracho rezervoval stol, tusila som, ze bude unasanie, tak som aspon naliehala na tento podnik, nastastie vyslysane a ustriehla som aby sme neboli dlho prec, lebo ked je nevesta a zenich 2 hodiny prec, tak je to o nicom, nase unasanie trvalo asi tak 45 minut, takze pohoda ...tiez som sa bala, aby sa to neprepisklo.....
Odpovedať
zustka akoto, že tu ešte nemáš ani jediné foto,haaaaaaaaaaaa?? pridaj niečo ja som moooooooooooooc zvedavá... :-D :-D :-D
Odpovedať
ozaj babule, mám otázočku dávali ste si niektorá priezvisko bez koncovky -ová, alebo dokonca dvojité???
Odpovedať
nie, ja by som znela Martina Tutka :-D a dvojite nechcem koli praktickosti...kolonky na priezviska su tak male :-D
Odpovedať
ja len tak... ja som doteraz mala dlhé aj meno aj priezvisko a preto som si to dala bez koncovky... a tak som p. Bauer.. ;-) :-D :-D
Odpovedať
ano tebe sa to hodi, to by som si tiez ova nedavala ;-)
Odpovedať
pridavam sa k vydatym oktobrovkam a zajtra napisem priebeh nasho svadobneho dna ;-) Moja otazocka na vydate zienky-kedy planujete babatko? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau, ja som povedala, ze najprv poriadna dovolenka a potom :)
Odpovedať
1
2
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?