Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a popolnocne saty uz mate? ja sa dajak neviem rozhodnut co si kupit...a velmi sa mi ani nechce nejake zhanat
Odpovedať
to luko: aj mne sa tie neskutocne pacia,ale ja chem radsej vacsiu suknu. ved to len raz v zivote:-)
Odpovedať
ja mam asponpredstavu,ale inak som sa este ani nebola pozriet co maju v obchodoch. no uz je najvyssi cas
Odpovedať
cici: poplnocne nemam ani nahodou :-N jedny mam vyhliadnute v salonevanessa v ZA na pozicanie, prekrasne, marhulkove s ruzovym nadychom, ale este nedosli, musim vyskusat. a v auguste chcem ppobehat Blavu, mozno nieco kupim...minimalne musim uz kupit svadobne botky magic: velke sukne su krasne, ja som zas nechcela spodnicu,s kusala som si aj take, ale citila som sa dost divne :-D ale take tie spodnicky s nietakymi vyraznymi velkymi kruhmi boi celkom fajn ja mam albume vysnivane anusky...krajsie ako moja prvotna predstava, nasla ich pre mna atinka,a j mi ich objednala, tak sa strasne tesiiiiim x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj kočky čo nové po víkende?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj niki. :-) my nemáme nič nové, chýba nám oblek pre drahého a aj topánky, ale snáď zoženieme v pohode. Boli sme pozerať v požičovniach, lebo môj drahý chcel bledý a kupovať sa mu ho neoplatí, lebo to nevynosí, tak sme chceli požičať, len akosi na neho nikde nič nemajú, tak sme to vzdali a uvidíme aký kúpime. Možno nakoniec aj tak bledý. Budúci výkend pôjdeme už asi aj pozvánky rozdávať, nech to už máme za sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, idete na svadobnú cestu? A kam? My ešte stále nevieme...
Odpovedať
pozvanky rozdavat...? nie je to skoro? my cih ani vybrate nemame xixi :-)
Odpovedať
zuzka: my sme mali ist ..rozhodovalis me medzi Greckom a Bulharskom a Choratskom. no nakoniec to dopadlo tak, ze draheho tim (neskutocni mataci ]-( ) neplnil plan a preto musel cely jul makat, aby to splnili....teda skor splnil, lebo ostatni len fnukali, ze sa nic neda a on makal...chudatko, vecer apda nie ze unaveny, ale vysileny :-S a v auguste uz sa nam neoplati ist nikam, bo v polke ide on pracovne na havaj...ale mam od neho prekvapko, rezervnul na 4 dni nejaky fajny hotel v Cechach...viem len tolko, ze budeme robit vylety a mam si zobrat plavky :-D magic: no ja sa uz chystam konecne objednat ...vsak nemam este ani objednavky na oznamka :-N nicki: ahoooj, ja mam nove to, ze som zaplatila zavoj a nausky, taaak dufam, ze zavoj pride coskoro :-D
Odpovedať
no my sme už niektoré oznamká aj poslali a rozdali, a je to jedno či teraz alebo až potom chcela som to už mať za sebou..a hlavne o starosť menej.. ale ešte nie všetky... a tiež musíme drahému kúpiť ešte oblek, a topánky, tie potrebujem aj ja...a tento týždeň ideme do ZA do Metra na alko a nealko.. tak som zvedavá...
Odpovedať
Profilova fotka
my nejdeme na svadobnú cestu, ale na predsvadobnú. Ideme do Francúzska, neviem presne kde, je to prekvapko, ale je mi to jedno. Hlavne, že niekam ideme... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
magic: čo ja viem, podľa mňa na to neni skoro. Neviem, u nás sa dávajú oznámenia 2 mesiace pred svadbou. No a keď bud. víkend pojdeme, tak to bude akurát... myslím, že budú aj iné starosti potom... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no asi mas pravdu. Aspon to budete mat z krku. Ja sa na to tesim, ale este si myslim, ze je skoro. VEd este ani oznamenia nemame. akurat dnes sa chystam ich vybavit, ale vidim to tak, ze len zistim, ake maju predlohy, tiez kde nam budu vediet podla predlohy urobit a uvidi sa :-) takze ziadny velky krok dopredu xixi:-) a co prsienky, to uz mate? my ani to nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme urobené, ale neboli sme si pre ne stále. akosi neni času. ja som od rána do večera v práci. ale už teraz v piatok by sme mali pre ne ist. takéto veci už máme dávno. oznámenia nám urobili za 2dni... ja som urobila návrh, drahý povedal, može byt a išli sme si ich dat vytlačit. Už máme aj obálky popísané. :-)
Odpovedať
ako si si urobila tie oznamenia? v nejakom programe, alebo ... neviem. prezrad, aj ja rozmyslam, ze si urobime vlastny narvrh, ale ja nechem take ze spolocnu fotku, sa mi to akosi nepaci, ale je to len vec vkusu a nazoru. Ja by som radsej nevzvycajne, ine ako su tie vsetky ostatne, take presladene, ze holubicky, a prsietnky a srdiecka, to nejako nemusim. No ale ak ,tak by som sa prispôsobila polovicke, no mylsim, ze ani on by na take nepristal.
Odpovedať
no my ideme vo stvrtok do toho hotelika v CR a ja stale neviem kde??? drahy nechce nist prezradit ]-( :-D aaa zavojik uz je na ceste tak myslim ze najneskor buduci utorok stredu by mal prist x-) x-) x-)
Odpovedať
Caute kocky..:-) Tak nam sa uz sije aj vankusik na obrucky a masle do kostola, kupili sme nejake "shampagne" stuhy na rozne dekoracie, dokupili sme tiez take vacsie pierka pre rodicov a svedkov..mimochodom, mali by mat tieto vacsie "exemplare" aj krstni rodicia? :-) Lebo teraz neviem.. Zaciatkom augusta sa este stretneme s ludmi ohladom menu a vyzdoby, uz to chceme definitivne ukoncit, aby som mohla aj menu dat natlacit. A pomaly uz aj my chceme rozdavat oznamenia..nech to odsypa..:-) Inak, my zatial svadobnu cestu nejako neriesime, bude, ale urcite nie hned po svadbe, kedze polovicka teraz v piatok ide menit pracu a akurat v oktobri mu bude koncit skusobna doba, ja este neviem, co s mojou pripadnou pracou..ale snad, niekedy v zime sa nieco zadari..mozno bude nejaka zimna alebo aj exotika.. :-) Este sa uvidi..
Odpovedať
Ahojte baby! Vidim ze diskutujete v plnom prude...:) Ja tiez teraz este vybehavam a vybavujem rozne veci. Inak Bona odkial mas zavoj? Ja zhanam nejaky smotanovy, no v bazari ich nie moc vela. Oznamenia som aj ja inak zvazovala ze vyrobim sama, ale kedze casovo by som to chcela urychlit, nakolko by sa zislo uz aj pozyvat na svadbu, zvolila som moznost objednania oznameni. Nemate niektora skusenosti s nejakymi netradicnymi, prip.nejakou tlaciarenskou firmou. My tiez asi pojdeme na nejaku exoticku svadobnu cestu po novom roku, lebo dovolenky uz moc neostane :-) zatial papa
Odpovedať
a čo svadobná cesta na horach, lyžovacka, sankovacka, gulovacka...? :-D
Odpovedať
Lucka, zavoj mam z pozicovne, co je priamo k mojim vybranym satam.. :-) Co sa tyka "inych" oznameni, skus svadbainak.sk, mozno nieco vyberies.. ;-) magic: my sme prave aj nad niecim takym rozmyslali..nejaka pekna chata s krbom alebo mensi hotelik niekde v Alpach, koopec snehu a taak.. x-)
Odpovedať
bona: vsak by to mohlo byt super, nie? preco by mala byt svadobna cesta iba pri mori? mne to pride ovela romantickejsie, ako more (aj ked more, slnko, leto to milujem), ale aj sneh ma svoje caro. A zase, preco by som na svoju svadobnu cestu mala cakat az to buduceho leta, ked aj lyzovacka v alpach moze mat svoje caro.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme akurat vcera dali tlacit oznamka....sme si doma spravili navrh a len sme sli do faxcopy dat vytlacit a aj sme tam kupili papier a aj nam to tam narezali...a fakt lacno nas to vyslo...aj s kartickami k stolu
Odpovedať
Profilova fotka
magic ja som urobila iba normálne vo Worde. z netu som si stiahla obrázok a ostatné normálne iba vo Worde. My sme zase nechceli fotku, mne ani drahému sa to nepáčilo, ale je to naozaj otázka vkusu. My tam máme obrúčky. Fotka sa nám zdala ako na maturitné oznámenie... akurát sme sa dnes s drahým dohodli, že už pojdeme v nedeľu rozdávať nejaké oznámenia. Zajtra ideme pre obrúčky, teším sa na ne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky-oktobrovky........tťak už som tu, zase medzi vami...na dovolenočke bolo SUPERKOVO...oddychnutá, vyslenená a pripravená na dalšie svadobné prípravy... :-) .nikiarudi.....fotočky dodám určite... ...čaká nás perný týždeň......... ideme si dať spraviť oznámenia...pojdeme aj na matriku...budeme mať hotové aj obrúčky, tak behneme pre ne.......a tak postupne dalšie veci vybaviť....... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky... tak tie čo to máme 4.10.2008 dnes presne za 2mesiace budeme už v plnej paráde... :-) už sa neviem dočkať. Dnes akurát prišla kolegyňa a v sobotu sa vydávala, tak rozprávala zážitky. Dala mi radu nad zlato. Máme si užiť každú jednu sekendu tohoto dňa, lebo to strašne rýchlo ujde, ani nevedela ako... No a my sme už boli včera rozdávať nejaké pozvánky. Tie obrúčky ešte stále nemáme doma. My stále nemáme čas. Moj drahý teraz chodí na chalupu, trochu to tam prerába, maľuje a tak. Tak to budeme mať naše spoločné víkendové hniezdočko... ďaleko od všetkých...
Odpovedať
Profilova fotka
už som hodila fotky do albumu z dovolenočky...kto chce..kukuk :-)
Odpovedať
ahojte :-) my sme sa vcera vratili z CR, tu sme relaxovali: http://www.hotelpanorama.eu/czech/ odporucam, je tam bozsky klud, v okoli kopec zamkov, skvely maser na hoteli, moznost zajednat si bazen a virivku len pre seba (co sme vyuzili :-D )....a v balicku sme mali este okrem ranajok aj vecerne predjedlo, halvne jedlo a dezert...takze praskam vo s vikoch :- : na poste ma caka zavoj x-) oznamka som nestihla objednat...ale dnes uz ficim :-D obrucky si pojdmeme tiez kuknut a vybrat snad...a este topanocky mam naplanovane tento mesiac a nejaku tu vyzdobu...juj..krati sa to :-o
Odpovedať
jeeeeeeeeeeej Mati, tak to ste tam mali aké supeeeeeeeeeer... a dandulik aj vy máte super foto z dovolenky určite bolo fantasticky... :-D :-D :-D júúúúúúúúúúúúúúúúúúúú kočky ako vám závidm... :-)
Odpovedať
ahoj niki :-) no sak to je moja jedina dovolenka toto leto :-N drahy si ide na 10 dni na Havaj, z prace, tak tomu je hej :-N teraz tu sice zavislacim...ale poobede ma caka nakupovanie..bleeee :-S pranie..varenie 8-(
Odpovedať
Tak caute baby! No tak to teda uteka...my uz sme tiez vybrali oznamka a aj obrucky, uz len objednat. Luko: my sa tiez chystame do ciech do Prahy koncom augusta ten predlzeny vikend. Este zhaname ubytko. A odkial mas zavoj? Lebo aj ja zhanam, kedze v nicole som si zajednala saty a tam zavoje nepoziciavaju, aj nejaku peknu bizu zhanam. pekny den
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?