Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
fiha.. tak to teda je nahoda.... my sme planovali zeleno kremovu..ale neviem ani preco sme to zmenili na kremovo zlatu.. kde je svadobny velkosklad? niekde v UK ci tu na SVK ? Ked nenajdeme servirky zo zlatym, budu iba kremove. Kupili sme vyrezavatka takze budeme robit zlate srdiecka a hviezdicky....a kupime kremove sviecky a zlatu stuzku, kremovy vlizelin...a vyzdoba bude ako zo skatulky... Dnes sa da vymysliet hocico :-)
Odpovedať
ten velkosklad je tu v uk. ja tam planujem kupit korunku, ze tam maju rozne druhy stuziek...chcela som toho viac, ale to tam asi nebude, tak mi ta zlata pani povedala, ze ona ma kamaratku, ktora ma svadobny salon, tak mi tam vybavi zlavu. tam si asi kupim zavoj a mozno aj rukavice a este uvidim...co mi padne do oka...
Odpovedať
Ahojte kočky. Ja sa len chcem pochváliť že už mám rezervovaný zemplínsky kroj na redový a je krásny červený!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D tak sa vytešujem že mám aspoň niečo nové. Utekám cvičiť ale večer budem in. ;-) :-)
Odpovedať
tak si dobre zacvic. a gratulujem ku kroju. :-D
Odpovedať
ja stale nemam predstavu o tom aky budem mat uces , ci zavoj, korunka, ozdobne sponky....
Odpovedať
ja uz nejaku mam. chystam sa do toho obchodu, ale uvidim, co budu mat. zevraj je to tam lacne, tak snad si vyberiem. ja mam dlhe vlasy a aj dost huste. rada by som ich mala vypnute a zospodu potom zavoj. uvidime, co zo mna vycaruju. kazdopadne absolvovujem skusky aj na uces aj na make up, aj ked to budu korunky navyse. chcem vediet, ako to bude vyzerat.
Odpovedať
lenka .. ako tak rozmyslam uz sa neviem dockat co vsetko nakupis v tom velkosklade.... rychlo vsetko pofot a daj vediet... Kadernicku urcite vyskusam aj ja pred svadbou.. kedze nemam este s ani jednou kadernickou dobre skusenosti..Jedna uz vyzerala ze bude ta prava, no ked som prisla k nej druhy krat tak ma doriadila...bolo to iba bezne ostrihanie.. skusala som v BA, v Poprade nepoznam ziadnu :-( Hadam nejdem sikulku a budem spokojna aj ja aj moj nastavajuci ;-)
Odpovedať
no mi hovor. tiez sa neviem dockat. idem si teraz vytlacit zopar obrazkov, co sa mi akoze pacia a podla toho budem hladat. urcite nafoticm, co som kupila. inak, mam este velmi pekne topanocky pre moju neterku, len neviem, ci ich sem mam davat :-N :-) musim uznat, ze s tymi kadernickami je fakt asi problem. mne nejaka baba z levic pisala, ze pozna kadernictvo, kde sa mam dat ja cesat. no a ze mali divny pristup a tak. ale zase ja viem, ze robia dost dobre vlasy. aj kamoska tam bola a z jej 5 vlasov spravili krasny uces. asi budem muset co sa toho pristupu tyka zavret oci.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ... je tu niekto?
Odpovedať
ahoj, ja som tu teraz :-)
Odpovedať
ahojte baby, ste tu niektora?
Odpovedať
ahoj. ja som tu...znova...co mas nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat? Trcim v robote, nudim sa a cakam na draheho, tak mi dobre padne nejaky svadobny pokec... :-)
Odpovedať
no jasne. hoci ja odbieham, lebo varim. ako si ty na tom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
No, zatial to nejako zvladame... mame dohodnuty termin v kostole, rezervovanu restiku, DJa, fotografa, kameramana, kadernicku a make-up, svadobne saty, topanky, oblek pre zenicha s vestickou a viazankou. A nasich kamaratov, co nam pridu zatancovat krasne historicke tance na hostinu. A ine nic...
Odpovedať
Profilova fotka
Este som zabudla, mame uz hotove aj obrucky a od svokry sme dostali ako darcek svadobne pohare.
Odpovedať
aj jaj, tak to mate toho dost. ved v podstate uz vsetko. tak mam taky pocit, ze vam chybaju uz len nejake detaily. :-D
Odpovedať
ahoj, ja som prave chytila druhy zapal pre hladanie siat :-( nezavana to nicim dobrym ... nasla som dalsie troje, ktore sa mi mooooc pacia.
Odpovedať
no a nemala si ty uz nahodu vybrate? no veru nezavana nicim dobrym ako pises. a ktore sa ti moc pacia? hod nejake do albumu...
Odpovedať
prave ze uz mam aj zarezervovane. idem skusit urobit album, zrejme to chvilu potrva ...
Odpovedať
jasne, pohodicka...ja som si dnes pridala nejake fotky, ale nic moc...no vidim,ze uz tu daco mas, tak idem pozret.
Odpovedať
uz tam mam pridane fotky ... je ich viac ako len 3. tieto som si dnes nasla, ktore sa mi fakt dost pacia. tie, ktore su posledne som nasla aj v svadobnom casaku 01/2007 ale neviem kde by sa dali zohnat. ale su uuuuzasne x-)
Odpovedať
no a ktore mas zarezervovane? musim povedat, ze vsetky su velmi pekne.
Odpovedať
urobila som si zatial zopar masliciek, ale kupila som uz aj zelenu stuzku, aby som ich mohla urobit bielo - zelene :-) vdaka za radu, este raz.
Odpovedať
ako? nejako neviem o com hovoris...o satach?
Odpovedať
dala som tam teraz aj tie, ktore mam zarezervovane. su to tie posledne michele. som sa ta uz davnejsie pytala na maslicky, ktore mas v albume, ak sa dobre pamatam, tak som sa to pytala teba, ako si ich robila ...
Odpovedať
jaaaj, no jasne. uz si spominam. a ako sa ti darilo? pravda je to jednoduche. ono to len na obrazku vyzera tak zlozito :-D idem teda pozriet este tie zarezervovane...
Odpovedať
jasne, slo to v pohode :-) ale zatial mam vacsinu len tie prve, este budem na ne dorabat zo zelenej stuzky tie slzicky.
Odpovedať
aha...ja som to robila jednym vrzom...najskor som spravila bielu, k tomu som hned pridala tu slzicku a spojila som to goralkou... pozerala som tie tvoje saty...ak mozem povedat moj nazor...tie prve su kraaasne. neviem, ako vyzeraju spredu, ale zozadu su krasne. durhe su take princeznickovske a tusim aj tretie. tie ostatne troje su tiez nadherne, ale vela pri nich zalezi od vkusu nevesty. no a tie tvoje zarezervovane su tiez velmi krasne. neviem, ci to poradim, ale ja by som na tvojom mieste zostala verna zarezervovanym, alebo by som skusila este tie prve, durhe a stvrte. neviem aka je moznost si ich skusit...no ale to je len moj vkus. ja mam rada take jednoduchsie veci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Uz som spat. Aj ja mam rezervovane saty Michelle :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?