Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ked aj pracovat treba... ako sa mas?
Odpovedať
Akurát sme dnes zhodnotili, že máme veľmi dobré, také spokojné obdobie, boli sme dnes v lese poopekať na bukovom drievku :-), ojedli sme sa ako prasiatka a teraz pozeráme TV. Ďakujem za opýtanie. x-) Inač tiež máme veľmi veľa práce, chodíme domov až večer :-p . A ty ako? Kde sa nachádzaš?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa mam celkom dobre, ale smutno mi je lebo drahy pride az o 2tyzdne a uz 2 je prec... :-( ... jaj to ti teda zavidim neni nic lepsie nad dobru opekacku! 8-) .. inak teraz som uz doma...
Odpovedať
Ty si bola v UK? Dúfam že si dobre pamätám =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
neee ja som doma.. a drahy je v zahranici... dobre to mas popletene, hehe :-D ... sice ani sa necudujem pri tolkych babach... ozaj uz som citala co pisala lovacka o tej fontane, musi to byt super....
Odpovedať
No ja zatiaľ fontanu nemám, ale tiež by som chcela. Počkám či nejaká kočka nebude po svadbe predávať. A ty čo ešte nemáš nejaký album? :-. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa chystam si ho spravit ale este ani topanky ani saty nemam tak co by som tam dala? :-o
Odpovedať
Daj si tam zatiaľ veci, ktoré sa ti páčia. Ja mám v albume len moje šaty a autičko, inač všetko cudzie veci. tak šup šup na album :-D :-D :-D . A kedy sa chystáš na šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
no keby ze mam tam dat veci co sa mi pacia tak tam mam milion fotiek... :-) ... najprv musim zohnat topanky a taka som zufala ze u nas ziadne poriadne pre mna som nenasla tak budem musiet kuknut v inom meste...
Odpovedať
Pre mňa sú topánky nočnou morou, potrebujem elegantné na nízkom opätku čo u nás je veľký problem kúpiť. Pôjdem do PO, KE ak nenájdem tak si objednám z Poľska www. bialebuty.com.pl a aké chceš šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja potrebujem nejake na nizkom podpatku a hlavne pohodlne...a o satach nemam ani sajno este...
Odpovedať
Ale už je čas na šaty, či u vás s tým nie je taký problém? u nás sú dosť vopred rezervované. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja viem ved vsetci sa cuduju ze este nemam... no ja vzdy vsetko mam na poslednu chvilku... ale este zatial si myslim ze pohodicka...
Odpovedať
Ja sa najbližšie chystám skúšať kroje, asi pôjdem tento týždeň. x-) Na dovolenku sa chystáte?
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim ze dovolenka nam tento rok nevyde.. a vy?
Odpovedať
My tiež nie, aj keď ja už mám od januára vybraté asi 3, ale to je moja úchylka :-p :-D a ten môj je z toho dosť nešťastný... :-p :-p :-p keďže je alergický na morské slnko. ]-( ]-(
Odpovedať
Ahojte dievcence, tak ako idu pripravy na nas velky den? ...ach dovolenka....take nieco tiez tento rok nestihame..
Odpovedať
Profilova fotka
to musi byt neprijemne... :-( minule som citala ze ste tu rozoberali temu babetka!!! :-o :-D
Odpovedať
Noooo ano, len nepamätám s kým? :-x :-x :-D Vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D kebyze to zalezi od mojho draheho tak uz mame babo davno... :-D .. a vy ste na tom ako?
Odpovedať
babenko nejde tak lahko...keby sa to dalo naplanovat....ale neda...vsetko ma svoj cas, ci chceme vsetko je vopred uz dane...
Odpovedať
My sme na tom tak že sa musím zmestiť do svadobných šiat lebo iné nchcem, :-p x-) :-D ale na budúci rok sa už určite budeme snažiť o babo :-) . Takže uvidíme ako sa podarí a potom založíme tému na modrom koníkovi jasné?????????!!!!!!!!!!!!- to platí pre všetky októbrovky!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj Evita :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka sedi vec!!! :-) evita, my velmi dobre vieme ze to nejde tak lahko, ved co ma prist,urcite pride... ;-)
Odpovedať
A ty Evita kedy si založíš album?
Odpovedať
Ahoj Lenka3 dakujem za pozdrav... dufam ze sa raz na modrom konikovi stretneme...snad bude buduci rok pre nas plodny.... Vedeli by ste mi poradit kde sa da kupit svadobna babika na auto? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
evita tusim ze to poziciavaju aj v salonoch , teda aspon u nas...
Odpovedať
Videla som babiku v nejakom internetovom svadobnom obchode, ktorý bol spomínaný na tejto stránke ale neviem si spomenúť na názov, asi www. svadobnyobchod.eu alebo ničo podobné ;-)
Odpovedať
A čo účesy kočky už v tom máte jasno? x-)
Odpovedať
Dakujem za tip skusim to pohladat.... Uces to je dobry dotaz, zatial netusim...rodicia maju jasnu predstavu uz od detstva ale ja este nie som rozhodnuta...mam take stredne dlhe vlasy a neviem ci chcem mat vsetky vypnute alebo aj co to rozpustene...uvidim...samu seba si totiz neviem predstavit ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?