Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
prave som ich nasla v ktorom salone ich maju. tak sa tam zbehnem buduci tyzden pozriet, prip. este tento ak sa mi podari utiect z prace skor. ja som to nevedela urobit tak sikovne jednym vrzom. som na take veci fakt trosku lava :-D
Odpovedať
ahoj janka, aj ja, ale nejako som dnes zacala browsovat po internete a nasla aj nieco ine. a som teraz na vazkach ... pojdem asi este niektore poskusat a potom sa rozhodnem 8-)
Odpovedať
Ahojte babenky. :-) :-) :-) To Babs: neboj sa do tých pravých šiat sa zaľúbiš a nebudeš chcieť žiadne iné, inač všetky v albume sú krásne. ;-) ale ak budeš mať vážny problém s výberom tak daj vedieť my ti určite s radosťou poradíme x-) To Lenka: tie prvé v Babsynom albume má rezervované Lovačka tak si ich pozri ako vyzerajú zpredu ak chceš =-) To Janka: tak rýchlo daj šatky do albumu nech pochválime. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja uz radsej preto ziadne saty nepozeram... Vyskusala som si dokopy asi 6 siat, raz na veltrhu a raz v salone El, ale tieto mi tak sadli, ze som nevahala ani sekundu :-D
Odpovedať
tak to dufam. ale dost vela ich je peknych, potom sa tazko rozhoduje :-S som si povedala, ze nebudem pozerat po ziadnych inych ... a nejako som to nevydrzala.
Odpovedať
Tak tak Janka zbytočne sa budeš provokovať a len potom budeš pochybovať :-p či si si rezervovala tie pravé, založ album a ukáž predsa!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte prave som chcela povedat ze tie saty su mi akesi povedome :-D :-D :-D
Odpovedať
Caf Jani no vidíš ako si pamätám!!!!!!!!! 8-) :-D Nechem provokovať ale čo nepracuješ?
Odpovedať
ahoj lovacka, su pekneeee
Odpovedať
Profilova fotka
nepracujem lebo som si to odmakala rano a teraz lenosim a bola som v posilovni a aj som si bola zaplavat x-)
Odpovedať
A kde si bola plávať?
Odpovedať
Profilova fotka
kupila som si rocny listok do takeho centra a mam tam sauno solarko bazen vyrivku a posilovnu zadara a plus cvicenia pilates a airobik atd
Odpovedať
Článok sa načítava...
idem tie saty teda pozriet.
Odpovedať
No tak ty sa máš. :-) My tiež teraz veeeeeeeeeľa športujeme a ja chodím na tai bo. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem ja na taketo cvicenia nemam cas ale kazdy den chceme tam chodit.zahtra si pojdeme len zaplavat a potom budeme to striedat s cvicenim
Odpovedať
No tak to je super a už si schudla na požadovanú váhu? :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cosi nic som neschudla ale spoliham sa na ten sport teraz ze aspon nieco zabere x-)
Odpovedať
baby...ja dufam, ze priberiem na pozadovanu vahu :-D :-N
Odpovedať
ste sa pekne rozhybali :-) ja som sa dala na 90 dnovu rozlisovaciu dietu aj s kolegynami. tak sa navzajom povzbudzujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni kolko ti chyba poslem aj viac ako chces :-D
Odpovedať
Jaj Lenka tak ty máš ten opačný problem. :-S :-N Inač Lov chcela som sa ťa opýtať akej farby máš kroj, lebo ak si dobre pamätám tak máš tiež Zemplínksy ako ja. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale snazim sa obmedzit sladke teraz dnes som ani nic nemala len trosku arasidov som si dala :-N ale nerobim z toho tragediu lebo som toho nenajedla vela dnes
Odpovedať
Babs aká je to rozlišovacia dieta? :-.
Odpovedať
drahy by bol rad, keby som mala tak okolo 60. chyba mi estenejakych 5... ale asi by som mala byt rada, ze to je takto...ved ja dufam, ze tie kilecka coskoro naberiem.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej mam zemplinsky kroj a je cerveny je taky krasny x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni no a aj moj by bol rad keby som mala 60 :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
No Lenka aj ja by som ti tých 5 kg dala a s radosťou!!!! Presne kvôli ním sa pomaly nemôžem zmestiť do šiat ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
baby, ja idem za 12 dni domov uz nastalo a mam tu este tolko vela jedna, ze to asi nepojem. teraz to mam povinne :-D to musi byt velmi pekne mat kroj na svdbe...
Odpovedať
ja som si tie moje saty dala robit na mieru, ale oni ich zevraj robia stale o trosku vecsie...tak by sa mi mozno aj zisli...
Odpovedať
Profilova fotka
leni to uz sa vykaslat na jedlo ked ides domov ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?