Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
To lovačka: aj ja mám červený takže máme rovnaký- a vieš čo? niečo ti prezradím- máš najkrajšíííííí!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D a koľko to máš kg lebo už z toho neviem výjsť :-o :-p :-)
Odpovedať
no ved hej, lenze mne je luto povyhadzovat sladkosti...a domov ich brat nebudem. budem byvat uz u draheho a ako poznam jeho mamku, tak ta ma bude do jedla ponukat nonstop ]-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
leni aj ty mas najkrajsi :-D :-D :-D no radsej ani nepisem kolko mam aby ste ma odtialto nevylucili z klubu stihlych :-D :-D
Odpovedať
hej hej, aky klub? toto je oktober ;-) inak trinastky, od zajtra to mame za 150...
Odpovedať
je to zalozene 4 - dnovom striedani jedal, prvvy den bielkoviny, druhy skroby, treti uhlohydraty, stvrty vitaminy - ovocie a kazdy 29 den sa pije iba voda. baby to vam zavidim ... ja chcem schudnut este takych 8kg. hadam sa mi to podari.
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, a kedy ides domov? My ideme 8.6. do Londyna, tak ak mi vies poradit, kde sa daju najst pekne popolnocne satky, budem rada.
Odpovedať
Profilova fotka
babs aj aj aasponn 8 ale zacala som konecne cvicit :-)
Odpovedať
To Janka a ty nemáš foto v kroji? či máme vážne rovnaké ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni rpidam kroj ja uz ani nepamatam ako vyzera tusim je to taky podobny kukni album ;-)
Odpovedať
uf baby, ja by som dietu asi nemohla...mam moc rada cokoladku...dokonca som dostala tricko chocoholic :-D :-N idem domov 27.maja...hura...v londyne som bola iba jeden krat a to minuly tyzden na vikend. bolo super, ale tak som som to nestihla zmapovat. neviem, asi by som skusila pozriet oxford street. tam je dost vela obchodov...a prave ma napadlo, ze nejake celkom fain svadobne veci maju v bhs. ja som tam neterke kupila topanky.
Odpovedať
Profilova fotka
nemam foto ale viem ze su to nove kroje a sukna je skladana na vejar tusim ak sa dobre pamatam.a lajblik je asi biely vsak?
Odpovedať
aj ja by som mala chodievat aj cvicit, ale som leniva. tak aspon nastartujem bicykel a ked bude pekne, tak sa budem chodit premavat trosku na bicykli.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Presne ten jaj tak to je super!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) Ta babs: koľko a za aký čas akože schudneš?
Odpovedať
Profilova fotka
leni a co hovoris na karamelovu galaxy?je uzasna juj ani nemyslim :-(
Odpovedať
hmmm, inak mojou oblubenou cokoladou tu je mliecna od cadbury...ta je uuuuzasna....
Odpovedať
Profilova fotka
babs ja som nashavila aj draheho a kupili sme si riadne drahe permanentky takze nam nic ine neostava len ich vyuzivat ale tesim sa dnes bolo super a aj dobre stroje maju tak hadam pohybom tiez nieco zhodim.zajtra ideme asi len plavat a potom vo stvrtok pojdeme zacicit zase a tak obden to budeme striedat a pondelok utoro streda aj cvicenie a aj plavanie
Odpovedať
Lajblik? to je to na hlavu? Neviem akej má byť farby ale na to ma nikto nedostane :-p :-D . Dám môj kroj do albumu ale iba na chvíľu tak môžte pozrieť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni to je ta dieta co aj ja som ju drzala az 18 kil za 90 dni mozes zhodit zalezi podla nadvahy a vole x-)
Odpovedať
inak to plavanie nieje najhorsi napad. budem si musiet zistit, ci maju v tt plavaren...
Odpovedať
Profilova fotka
no cakam na tvoj hod foto
Odpovedať
Profilova fotka
no kde je ta foto leni?
Odpovedať
no nechce mi ho pridať lebo je veľký :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
tak ho zmensi ja sa neviem dockat foto
Odpovedať
Ako ho mám zmenšiť? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm mas nejaky program na foto?
Odpovedať
ano to je ona. pisu ze sa da schudnut 18 - 25kg za 90 dni a este dalsich 90 je udrziavacich a vtedy by sa mali dat dole este 3kg. ja som teraz na 23 dni. uz som dala dole 4 - 5 kg. len neviem presne, kedze nemam digitalnu vahu.
Odpovedať
A ja viem čo máme???? :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babs dobra si a ja mam aj vahu v posilke
Odpovedať
To babs: a nie je nebezpečná takáto rýchla dieta?
Odpovedať
staci ked mas irfan view. tam das resize/resample a jednoducho zmensis fotku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?