Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako ste oslávili prvý spoločný Silvester? Prajem Vám veľa šťastia v novom roku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adupal-jani, nadherne fotky, prave som si dopozerala prezentaciu a zaspominala aj na nasu svadbu. Je skoda ze uz tu chodime len zriedka, ale ja mam velmi malo casu a ked tu aj praidem, tak tu vela noveho nie je. Pozriem si nejake albumy a idem. Ale ta vasa prezentacia je krasna. My mame velmi podobnu ale neviem ako ju zavesit na net. Baby vsetkym ostatnym prajem tiez vsetko dobre do noveho roku a aby bol ten prvy spolocny zaciatkom nadherneho zivota pre kazdu jednu z nas. My sme sviatkovali raz u jednych raz u druhych rodicov a hrozne rychlo to zbehlo. Boli to ale krasne vianoce i vsetko okolo toho :) Caute
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja tiež sem-tam pozriem čo nového. To máš pravdu, že sviatky veľmi rýchlo ubehli. Aj od svadby to tak rýchlo ubehlo, ved sú to už 3 mesiace ;-)
Odpovedať
Ahojte oktobrovky, tak ako sa máte? My máme prírastok do rodiny v podobe 9 týždňového šteniatka Anglického buldočíka, je strašne krásny, volá sa Bruno, :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a je veľký šibal takže máme o zábavu a voľný čas postarané. x-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som rada ze tu este sem tam zajdete a mozme sa podelit o zivotne skusenosti :))))) Mame sa super a je to cim dalej krajsie a dufam ze to aj dalej bude, zaciname planovat svadobnu cestu niekam k moru v juni, ale este nemame vybrate. To steniatko musi byt super, byvate v dome lenka? Inak napiste co po svadbe, ako ste to prezivali a co planujete ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba je niečo nádherné, neopakovateľné a rada si ju pripomínam. Ešte dodnes som nezložila obrúčku z prsta. Máme sa s mužom stále viac a viac radi. Už nemusím hovoriť že som ešte slečna, alebo slobodná mamička, ked už mám 2 ročného syna. Plánujeme aj s naším Paťkom dovolenku. Súrodenca mu ešte neplánujeme. Už plánujete niektorá bábätko, alebo ste už niektoré aj tehotné?
Odpovedať
Ahojte, folk bývame v byte, podľa toho sme si aj kúpili buldoga, je to vhodný psík do bytu. Máme z neho veľkú radosť keďže obaja zbožňujeme psov. Aj my často a radi spomíname na svadbu. Máme v pláne ísť na dovolenku, rada by som sa v lete potápala v Egypte :-D ale ešte uvidíme ako nám to výjde. A vy kam plánujete dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak nam sa podarilo znova otehotniet, tak dufam ze tentoraz to uz dopadne dobre
Odpovedať
Profilova fotka
My plánujeme dovolenku zatial na Slovensku. Pôjdeme aj zo švagrinou a jej rodinou do Levíc- Margita- Ilona. Zatial sa z malým necítime na dlhú cestu autobusom k moru. evitkamalicka: tak to ti blahoželám a držím palčeky, aby toto tehotenstvo skončilo tak, aby si si držala malý uzlíček v náručí
Odpovedať
Profilova fotka
adupal dakujem ;-)
Odpovedať
Evitka aj ja Vám prajem aby to vyšlo, veľa šťastíčka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3 dakujem, zajtra by sme mali zacat 6ty tyzden
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
adupal: my by sme chceli letecky k moru, ale nameme presne vybrane kam, uvidime podla ponuky, chceli by sme ist v juni niekam na kretu, rodhos alebo kos ... ale ak bude nieco ine ja sa vobec nepohnevam :))). Babo zatial neplanujem, ale ty sa evitka drz a davaj na seba pozor. Adupal, s takym babom ako je vas fesak to len niekam blizko, inak by ste si to fakt neuzili a na slovensku je tiez vela krasnych miest... Lenka3 tak buldoga do bytovky ... to ti asi ani neuverim :)))) ved je to samovrazda. Ale urcite je zlaty :). Inak ja som v Egypte uz bola, manzel by tam velmi rad siel, ale ja preferujem nieco, kde este nikto z nas nebol...
Odpovedať
Folk to čo sa o buldogoch hovorí že veľa slintajú a ja ešte neviem čo nie pravda, je to veľmi inteligentný pes, potrebuje menej pohybu ako iné plemeno čo je v byte výhoda a slintá toľko ako ostatné psy keď jedia takže pohodička. :-D Jeného už má manžel u rodiičov 7 rokov takže to dobre poznáme. Dám fotky do prípravného albumu, dúfam že budú môcť tam ostať tak zakúknite. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leniiiiiiiii ten je super :) vyzera hrozne lenivo a srandovne. Pacia sa mi tieto psiky, takze mate o zabavu postarane. A ako je to s nim cez den, je niekto z vas doma? Alebo ho nechavate sameho? Ja som nad psikom premyslala, keby som sa nebola vydala a ostala sama, tak si nejakeho urcite kupim/zadovazim, aby mi nebolo smutno. Nie ako nahradu za manzela :D ale ako dobreho priatela, ale potom som premyslala co s nim ak niekam pojdem a teraz sme aj tak dvaja v malom byte, ale az pojdeme do domceka, tak tam nejaky ten psik urcite bude ! ;)
Odpovedať
Cez deň ho dávam k mame takže máme o ňho postarané a aj k nemu cez deň zájdem, samého by sme ho doma na tak dlho nenechali. Inač on len vyzerá lenivo, je strašný šibal a je hrozne rýchly ale len ak chce :-D :-D :-D , je úžasný, odoberá nám veľa energie treba sa mu veľa venovať ale na druhej strane nám dáva veľa radosti. Inač ja som skôr na iné plemená- čím väčšie a chlpatejšie tým krajšie :-D x-) :-D ale jedine do domu, môj sen je Bernský salašnícky pes... a nášho Bruna ľúbime aj keď sa úplne vymyká môjmu vkusu. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D A aké sa páčia Vám?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám u rodičov pudlíka, lebo rodičia nám iného do bytovky nechceli kúpiť, lebo pudlík má výhodu v tom, že neplzne. Teraz si ho sem- tam berávam cez deň ku sebe. Najviac sa páči môjmu synovi, ktorý mu rád hádže jeho hračky a kričí po nom Riki.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte kocky...tak zatial sa nam dari, tehotenstvo prebieha tak ako ma a okolo 15.9-27.9. by mal byt maly na svete, cakame chlapceka Adamka :-)
Odpovedať
Ahojte ešte sem niekto chodí? alebo už je to neaktuálna téma? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale nakukavam, ale ostatne uz asi nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka, tak ti držím palce a štastný porod. Ja sem chodím dost často, ale tiež nik. Ale teraz, ked sa blíži 1. výročie naších svadieb, tak očakávam, že sa niekto ozve. Ako sa máte? Co máte nové? Ako ste sa vžili do roly manželky?
Odpovedať
Profilova fotka
adupal dakujem...ja som sa zžila s rolou manzelky hned, lebo my sme uz predtym nejake tie 2 roky spolu byvali v prenajme
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak aj ja som mala svadbu v oktobri 2007, 13.10..Ani sa m nechce verit ze to uz bude rok :-) Po 9 rokoch chodenia sme urobili super party. :-D
Odpovedať
Ahojteeee oktobrovky 2007 x-) x-) x-) . Vyzerá to tak že začíname oslavovať 1. výročie naších svadieb. Tak ako sa máte po roku? Čo nové žienky? :-D :-D :-D Dlho som tu nebola, ale že až rok prešiel od kedy sme plánovali a chystali a nakupovali a objednávali a vyberali a.......sa mi ani veriť nechce. :-p :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ako idete osláviť 1 výročie? Môj manžel si na naše výročie urobil voľno. Ide ma aj s našim synom pozvať do liptovskej koliby, tak sa už teším. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...tak my uz mame synceka, narodil sa 1.10.2008 o 14:10 cisarskym rezom, 3900g a 51cm a vola sa Adam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :) tak dnes mame rok 20.10 uf, neuveritlne, ako rychlo to zbehlo. Cakam na manzela, asi kupuje kvety, alebo nejaky darcek :) a pojdeme to niekam oslavit. Este siel k zubarovi, tak dufam ze ho nezmorduje. Dajte vediet ako ste oslavovali. Evitka srdecne blahozelam a adamovi prajeme vela zdavia, to je asi najkrajsi darcek. Aj my uz skusame tak mozno na druhe vyrocie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Evitka, ja ti tiež gratulujem k synčekovi a tebe folk mony prajem nech ste na 2 výročie o jedného viac. Výročie sme boli osláviť v reštaurácii aj so synom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
baby haloooooooo je tu nejak mrtvo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojte, ako vidim tak uz sem asi nikto nechodi.....my uz mame druhy prirastok Olivera, narodil sa 28.7.2010 ako sa vam dari?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?