Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sveta4: dakujem, no o velku satrost menej ale mensie sa dostavili, musime zohnat obrusy a tiez asi nebudem moct byt pri vyzdobe, co ma dost mrzi, no ale snad sa aj to nakoniec vyriesi
Odpovedať
nam bude robit vyzdobu hotel kde to mame, takze o starost menej a videla som ako to robia a ako to vyzera takze s tymto starost vooobec nemam :-) nastastie... inak kde ste vsetky stale? ci mate mrte obdobie? co noveho mate v pripravach? my pojdeme koncom juna uz konecne zhanat obrucky, dat mlademu sit oblek a mne objednat saty a uz mame aj oznamko, este to chce kozmeticke upravy a pojde do tlace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby no tak u nás sa to trošku posunulo dopredu....v stredu som si už zarezervovala šaty z Košíc kráááááááááááásne, aj keď úplne iné ako som chcela :-D ale to som celá ja... už mám kúpené aj topánky a v pondelok ideme s drahým pozerať obrúčky a 5. júna ideme do poľska pozerať drahému oblek a tak... celkom dobre nie? no a ešte aby som nezabudla.... oznámenia už máme hotové skoro 2 mesiace ale ešte sme to nikde nedali tlačiť takže najneskôr do nabudúceho týždňa ešte zmením farbu písma a ide sa na to:) aaaa ešte som zabudla už máme zajednané 2 torty a zákusky (prvá polovica) druhú polovicu ideme zajednať na budúci týždeň... a máme preškrtaných hostí :-D :-D :-D žiadnych 180 ľudí ale 140 a po 22:00 170 :-D nič moc ale aspoň dačo :-D :-D a bavili ste sa o tých balónoch šťastia či čo... tak to u nás nebude ale namiesto toho budeme mať ohňostroj 8-) x-)
Odpovedať
margetakuska: kde objednavate ohnostroj? u firmy alebo nejakych kamosov? a co vas to vyjde? lebo aj my nad tym silno uvazujeme...kamos totiz robil ohnostroj na novy rok a fakt prekraaaasny, ale on si to sam robil a montoval asi pol dna a vyslo ho to asi ze 300 eur co je super cena... inak v polsku urcite najdete krasny oblek, my sme tam priatelovi kupili pred dvoma rokmi prenadherny, iba sme mu to museli dat vsetko este predlzit lebo je vysoky, ale na svadbu davame sit lebo na jeho vysku sme zatial nikde nezohnali... ozaj baby, aku cenu mate za obrucky v pripade ze ich kupujete normalne hotove a nemate vlastne zlato?
Odpovedať
Profilova fotka
no balli tak mi ten ohňostroj dostaneme ako svadobný dar, pretože priateľov kamoš predáva ohňostroje a tam je už taká tradícia že on dáva ako svadobný dar ohňostroj.. takže ti neviem povedať koľko to bude stáť ale ak chceš môžem ti to zistiť... čo sa týka tých obrúčok tak v jednom zlatníctve stoja tie čo chceme 350eur, v druhom 380eur a v treťom 400eur takže dosť horibilné ceny ale čo už =-)
Odpovedať
horibilne ceny? ja som najlacnejsie co sa mi pacia videla za 580,- ale nasla som aj za 700 :-( nemusis sa pytat na ten ohnostroj :-) len ma to tak zaujimalo....ved uvidime ci to dame... :-) ale dakujem za ochotu!!!
Odpovedať
ja som chcela obrucky od Breuningu, ci ako sa to vola, ale ceny ma polozili :)) za par ze: 1 800 E s briliantmi, keby mi ich spravil neznackovo zlatnik co ich predava, tak by boli za nejakych 1500 E s briliantmi, bez brilantov uz neviem kolko... ale hlavne: keby som si doniesla vlastne zlato cca 23 gramov (su dost masivne), tak by som za robotu platila cca 500 E. Chvilu som nad tym uvazovala ale teraz som nasla podobne, tiez take siroke za 780 par bez toho aby som si nosila vlastne zlato... som si povedala, ze za vela blbosti platime velke prachy a len ich prezenieme traviacim ustrojenstvom a toto je nieco co mi ostane na cely zivot, tak nech to stoji za to. inak dik za napad s tym ohnostrojom, to by slo asi aj v oktobri! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo som bola na svadbách na orave tak tam to mali fakt asi na každej.. a bolo to veľmi milé:) také ako na Nový rok :-N Nový začiatok x-) dobrá symbolika nie :-N no a tie ceny za obrúčku.... fu že 1800eur... no tak to by som za ne toľko nedala... pre mňa je dosť aj tých 400eur asi som prepišťaná ale čo je moc to je moc :-D :-D aj keď radšej sa vzdám nejakých kravín a budem mať nááááááááááádherné obrúčky.. tak už sa cítim lepšie dievčatá :-D som myslela že je to veľa za obrúčky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz obrucky tiez mame, buduci tyzden sa chystame do Pariza, no a dalsi vikend musime dotvorit oznamka. mame par pripravenych, ale este sme sa nerozhodli, ktore bude "to prave" a este chceme par veci prespekulovat, tak sa nam snad zadari. o mesiac a pol idem na SK, takze vsetko musi byt hotove a musim ich brat uz domov so sebou, aby sa to potom mohlo pomaly rozosielat. katharrina: inak, nam hotel vyzdobu tiez nerobi, ale obrusy nam nastastie daju oni, takze sme si tiez bookli aranzerku a ona sa o to postara. tak dufam, ze to bude OK. cakam od nej nejake fotky a v lete dotiahneme detaily ohladom farby atd.... a snad bude vsetko pripravene na oktober :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, tak dnes som uplne happy, spravila som skusku, este par ich zostava, vymyslela som, co s vyzdobou, v rk som nasla dve agentury, no len jedna ma nic moc foto, nejak ma to neoslovilo a ta druha sa nejak neozyva, tak este uvidime, ale tu v albumoch som popozerala, ktore mali svadbu tam kde aj my budeme mat a jednej nevesty mama sa tomu nejak pomimo venuje a jej prace sa mi celkom pacili, no tak uvidime, co s nou dohodneme. Uz mame objednane kolace, konecne papier od priatelovho farara, co tiez trvalo, lebo sa mu to nejak nechcelo vypisovat, vraj ma stacit ten, co nam dal minuly rok, ked sme krstili. Vo stvrtok ideme na SK a mame termin v KAMEA zlatnictve, uvidime teda, ci tam nieco vyberieme. Oznamenia uz z casti mame uz len vybrat, ktore chceme ale to az v juli, ked budem mat viac casu a inak uz mam aj saty vybrate a priatel oblek Pierre Cardin.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj katharrina,uvidis ze si vyberiete v KAMEA,maju nenormalne velky vyber,a su velmi ochotni,my sme za obrucky platili 60 eur,ale su masivne a ja mam v nej vlozeny briliant...skratka nadhera
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: kde ste si davali piect kolaciky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj taniamirco, tak si mala pravdu, vybrali sme si sice trochu ine ako sme chceli ale su krasne a tiez mam briliant, su z bieleho zlata a ked budu hotove vyfotim a ukazem, uz sa nenormalne na ne tesim. Ozaj super vyber, kvalitny pristup, pan sa naozaj vyzna a hlavne nevnucuje svoj nazor, co sa mi velmi pacilo a navyse mal so mnou tolko trpezlivosti kym som sa rozhodla, ze som ho az obdivovala. No jednoducho som bola a este som prekvapena, lebo taky pristup som este v ziadnom zlatnictve nezazili. No a cena je tiez viac ako 600€, ale stoji to za to, ved je to snad na cely zivot. ninusqa: kolace mame v okoli RK, jedna pani je v Liskovej a druha na Bielom Potoku, neviem, ci ti to n ieco hovori. Poslem kontakt ak mas zaujem. neviete niekto poraradit, kde sa da zohnat helium, alebo n ieco podobne do balonov?
Odpovedať
http://www.lukymz.sk/menu/doplnkovy-s... ale videla som na nejakej stranke predavat aj male helium (take do ruky)...ak to znova najdem tak ti poslem kontakt
Odpovedať
caute baby :-) tusim sa nam to zase rozbieha :-) ja mam tiez este v piatok poslednu skusku ale leniva som jak taka vos, nechce sa mi ucit, porazi ma ak to budem musiet zopakovat... rozhodne my sme tiez pokrocili, pozvanky su ready do tlace, hned ako spravim skusku ideme dat sit zenichovi oblek, mne objednat saty, kupit obrucky.... rozmyslame ze koncom jula - zaciatkom augusta zacneme obehavat ludi a davat im pozvanky, chcem aby sa aj nejako schopne vyjadrili lebo potrebujem vediet kto ako pride, komu treba odvoz, presne kolko ludi a aby sme vedeli aj zasadaci poriadok spravit... je to neuveritelne ze ked sme to zacali riesit tak to bolo rok a stvrt a teraz mame uz len 4 mesiace....
Odpovedať
balli ani nehovor, šak minule som sa smiala že si pamätám ako som hovorila že mám ešte 10 mesiacov a teraz mám už iba 4 ]-( strašne to letí
Odpovedať
Profilova fotka
kathharina ahoj som rada,ze ste si vybrali,a ze ste boli spokojni...a kedy to mate vy,a kde?
Odpovedať
Ahojte baby. Citam tu, ze uz mate aj oznakmka hotove. Ja uvazujem nad tym, ze pozvanym hostom poslem oznamenie a pozvanku min. 3 mesiace dopredu a ostatnym len max mesiac - dva tydzne pred svatbou. Co vy na to? inak mate skusenosti aj s tym, ze by niekto nevedel rozoznat oznamenie od pozvanky? dik a pekny den
Odpovedať
no tak na pozvánke máš napísané že pozývaš ich k stolu, na oznámení to nie je. myslím, že to každý kto má aspon kusok filipa, pochopí 8-)
Odpovedať
baby, vy uz riesite oznamka, ja o tom este ani nerozmyslam... asi by som mala, co? chceme si ich robit sami... uvidime podla moznosti... 8-(
Odpovedať
reklamka vobec nemusis mat paniku :-) myslim, ze je este cas, ved kedy sa budu posielat? niekedy koncom jula? zaciatkom augusta? aspon my tak planujeme...a je iba zaciatok juna, takze v pohode :-) ja som si nasla pozvanku taku super americky styl, nic svadobne, skor to vyzera ako keby to bola pozvanka na nejaku luxusnu party a bracho nam to spravil a iba to nechame vytlacit kamosovi a hotovo :-) a lucka ma pravdu, tym co pozyvame ku stolu pridame aj karticku ze ich k svadobnemu stolu pozyvame, tym co to chceme oznamit dame take iste oznamku ale bez tej karticky ku stolu :-) uff, tych bude vela.. no a este rozlisujeme ci posleme hardcopy alebo mailom....lebo tym co nepojdu ku stolu a nie sme s nimi moc casto tak budeme posielat mailom, lebo ved kto uz dnes pozna adresy ludi??? ja teda nie...
Odpovedať
Profilova fotka
taniamirco: no vsak aj ja som uz rada, lebo som uz bola zufala, ze na internete maju vselico mozne, ale ked sme vosli do obchodov, tak nic, chceli nas odbit takymi, co sa nam moc nepacili... svadbu mame 30.ok. v Ruzomberku a vy? oznamenia budeme riesit v juli, teraz na to nie je cas a ked ich budeme mat, hned ich budeme aj posielat (kamosom, vzdialenym) a roznasat (rodine) chceme totiz nech si stihnu, ti co potrebuju ubytovanie aj nejake zabezepcit a tiez by sme chceli nech nam vsetci pozvani daju do konca augusta alebo pol septembra (este sa rozhodne) vediet, ci teda maju zaujem prist alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: prosim ta posli mi kontakt na tie cukrarky ak mozes do IP dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katharrina,my mame svadbu 9.10,a mame to v Beladiciach...uz chybaju len 4 mesiace... Dnes som objednala podbradniky a krizik,za 2 tyzdne by mali prist tak uvidime ake budu...
Odpovedať
Profilova fotka
aaaa vidis, podbradniky chceme aj my, neposles nejaky tip? Dik :-) 4mesiace, akurat, ze tento ked mam skusky preleti asi rychlo a tie ostatne sa budu vliect
Odpovedať
taniamirco, ja by som tiez chcela typ na krizik a podbradniky....vies mi prosim poslat??? :-) moc dakujem!!!
Odpovedať
uteka to, ze? 8-) tesite sa?
Odpovedať
ja sa strasne tesim...uplne najviac!!! mam pri pomysleni na ten den take motyle v bruchu ako keby sme sa iba zoznamovali alebo co... sice chytim stresy sem-tam ze ako co zorganizovat, ako co zvladnut...co, kedy, ako...ale mam za sebou vela pracovnych akcii, tak preco by som nemala zvladnut vlastnu svadbu? :-) jedine co si neviem rozmysliet ci mame dat na pozvanky ku stolu aj to ze sa nam maju ozvat do urciteho datumu, alebo ci ich potom obvolame sami... juchuuuu.... ozaj a tesite sa na svoje nove meno??? ja nenormalne...
Odpovedať
no na moje nove meno sa tesim asi najviac... :-D a na to, ze budeme konecne aj na papieri (a pred Bohom) svoji a vsetko bude ako by mamka povedala "na poriadku"... ;-) 8-) a budeme stastni ako teraz az kym nepomrieme... x-)
Odpovedať
balli, ja to budem riesit tak, ze potom ludi obvolam, nechce sa mi ich obtazovat, aby sa ozyvali. ale tak ako je komu lepsie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?