Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesim velmi a uz mame konecne aj aranzerku a zatial to vyzera slubne, no uvidime, este sme sa s nou osobne nestretli, ale aj to bude balli: my si ideme dat datum na oznamko, teda na pozvanku k stolu, aby sa ozvali, ci ano alebo nie
Odpovedať
pri vacsej svadbe je to rozumnejsie, my budeme mat malu, tak to lahko obvolam... :-D
Odpovedať
my budeme mat tiez malu svadbu, do 40 ludi a to tam su rodiny a pary, takze cca 15 - 20 telefonatov...no to asi zvladnej aj sama...je to ludskejsi pristup, aj ked je fakt ze keby to bola vacsia svadba tak by som im to tam napisala :-) diky za rady dievcata... ja sa tiez strasne tesim na meno a aj na to ze "v dobrom aj zlom" bude oficialne...sice to uz teraz tak robime, ale neviem preco, ale na svadbe mi velmi zalezi aj ked je teraz straaaasne moderne zit bez svadby...akoze nevadi mi to u druhych, len su to take cudne pocity ze ludia na nas kukaju jak na blaznov ze sa ideme brat, dokonca kamoska mi zadrela ze "to je sranda ze sa niekto ide brat len tak bez toho aby mali dovod alebo dieta"...no odpadla som uplne...medzi nasimi kamosmi su mozno dva pary zobrate...ostatni sa len mnozia a svadba nic...coho lutuje moja mamina lebo ked sa jej spytam ze ci pozvat toho a toho tak sa ma spyta ci som im bola na svadbe a ja ze nemali a neplanuju :-) hehe
Odpovedať
mne pride svadba taky krasny moment, ze budeme uz uplne patrit k sebe... vyskusala som si zit aj takto bez papiera par rokov, ale podla mna svadba je taky vyssi level... a super zurka, no nie? :-D keby som sa nevydala, bolo by mi luto, ze nikdy si neobleciem svadobne saty, ze nebudem jeden den hviezda... :-N :-D nechcela by som sa vydavat tehotna, len kvoli tomu. je to take mile, ked sa dvaja beru z lasky a nemusia sa... no nie? ;-) :-D
Odpovedať
a celkom sa tesim aj na rozlucku so slobodou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby aj ja sa nenormálne teším včera sme sa boli nahlásiť na fare waw už je to naozaj naozaj naozaj oficiálne :-D fú a nové meno.... no už si skúšam podpis :-D :-D :-D ako malé decko... myuž máme aj obrúčky zajednané takže vsio podstatné a hlavné už zajednané je okrem ženíchovho obleku ale to už tiež o chvíľu zariadíme a maličkosti sa vybavujú ľahšie no nie :-D :-D no už iba 4 mesiace ja tomu normálne nemôžem uveriť... myslíte že sa aj naše polovičky tak tešia ako my???? =-)
Odpovedať
margetakuska, tak to dufam, ze sa tesia tak ako my, len to mozno nie vzdy vedia navonok prejavit... :-D
Odpovedať
aj ja uz si skusam podpiiiis...som rada ze nie som jedina sialena :-) teraz chodim trochu do solarka aby som chitila spravnu farbu este na posledne skusanie siat aby som to v oktobri neprehnala s tou hnedostou, aby som bola taka akurat, ako v bride wars filme ze "pre-wedding glow" :-) no a viem ze toto sem nepatri a mozno som to uz spominala, len teraz to musim vytiahnut lebo sa to blizi a ja som z toho nervozna...uz rok sa nebavim s mojim strykom, velmi ublizil mojej mamine (jeho sestre), mojmu otcovi aj mojmu bratovi a mne tiez...nevidela som ho uz rok a babka sa mi vyhraza ze ked ho nepozvem, nepride ani ona (ma dve deti, moju mamu a stryka a jeho ma uplne najviac rada a moju mamu zatracuje) - nie ze by mi vadilo ze by ani ona nesla, ale to uz je iny pribeh. Otazka znie...otec mojho stryka nenavidi, bracho tiez, snubenec sa s nim a jeho rodinou tiez nebavi a mamina sa len boji ze "treba zachovat dekorum a pozvat ho", ale jednak mu neviem odpustit a jednak co moj otec? ved ten to bude brat ako zradu a podraz...akoze ja by som ho nepozyvala, ale nasi ma delia na dve casti - otec co nechce a mama co chce zo slusnosti...co by ste spravili?
Odpovedať
ballinkus, hlavne slovo by si urcite mala mat ty s drahym, je to vasa svadba. mozes si vypocut, co na to mama, otec, ale rozhodnut by si podla mna mala ty... ty sa vydavas... keby sa vydavala mama, nech si pozve koho chce. aspon ja by som sa snazila podla toho nejako riadit, ze v tento den sme prvoradi my a ak by tam mali (ci mohli) vzniknut nejake konflikty atd, tak vtedy uz vonkoncom by som nepozyvala taku osobu, s ktorou ma skoro cele svadobne osadenstvo nejake zle skusenosti ci tak nejako... :-|
Odpovedať
ano, mas asi pravdu...planujem im poslat oznamenie, ak chcu a ak im tak zalezi ako vtlkaju do hlavy babke tak mi mozu prist zagratulovat, ale na hostine nemaju co robit...nebavi sa s nim nikto kto je dolezity a tymi ludmi som ja a snubenec, moji rodicia a moj brat... hlavne clovek by ho aj pozval akoze "slusnost" keby vedel ze ten druhy ma tolko rozumu ze nedojde...ale on je taky bezchrbtak ze by bol schopny este mi povedat nemiesto gratulujem ze "aj tak som vyhral"... no nic, na veselsiu temu... davate si priezvisko bez "ova" alebo s "ova"?
Odpovedať
balli: otazka znie, koho chces na svadbe ty. Premysli si to a podla toho urob. Je to Tvoja, vasa svadba a podla toho sa zariad. Pozyvat niekoho zo slusnosti by som neriesila, nakolko si tym mozes zneprijemnit az znechutit cely den nielen sebe ale asi aj viacerym.
Odpovedať
ja s ova... budem mat take obycajne slovenske priezvisko. ale keby bolo len trochu "zahranicnejsie exotickejsie" tak urcite jednoznacne bez ova... viac sa mi to paci. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som bez ova...je to take zahranicne - take skor by som povedala zidovske, aj ked teda drahy zid nie je, ale hodi sa to bez "ova", tak idem do toho :-) a hlavne snubencova sestra sa vydavat nejde a zatial ani nechce aj ked uz maju babo a ja by som sa po svadbe volala tak ako ona a mam dost moralny problem s tym aby sme boli menovkyne lebo sak moj manzel nemoze mat za zenu svoju sestru!!! kvaaazi...mozno je to blbost, ale som rada sa to da spravit aj bez "ova" :-)
Odpovedať
tak tak, je to ovela krajsie bez ova... mohli by to zrusit, pride mi to take rusoide to ova... :-D
Odpovedať
mne to tiez tak pride...akoze je fakt ze niektorym menam sa to bez "ova" nehodi, ale tiez je to asi iba otazka zvyku... :-) inak vy uz mate vsetky saty??? lebo ja este nie....super co? sice ja idem kupovat takze este mam tak dva tyzdne cas, ale aj tak uz by som sa do toho mala pustit...
Odpovedať
balli, neboj, vsetko postihas. este mame nejaky ten cas... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: tie si myslim, ze je to tvoja svadba a ty ba si si mala rohodnut kto tam bude a kto nie a navyse ked to ani snubenec nehce nemas co riesit, mamy su mamy, ale neboj to predycha, ked ide len o slusnost, ci pozvat alebo nie. Navyse si babkina vnucka a ze tam nebude chciet prist, bude trochu mrziet, ale zas chces tam niekoho, kto tam bude z donutenia alebo len preto, ze je tam aj niekto iny??? O com to potom je, ked jej vadi, ze nie je pozvany synacik, ale ze sa vnucka vydava a ona by tam mala byt a nebude, jej nevadi? My mame iny problem, mame par hosti, ktorych priatel chce, ja ale nie, ale uz to nejak neriesim, nech teda pridu, pri tom mnozstve sa snad stratia. Ale ty tam mas viac ludi, ktory stryka nemusia a aj omnoho menej ludi, tak to u vas take jedneduche nebude. Budem tiez s -ova, aj ked priezvisko by bolo pekne aj bez a zijeme a chceme zostat v zahranici, tak by to bolo super, ale nejak ma to nenapadlo, ked sme vypisovali formulare na matriku a do kostola. Uz to mame vybavene.
Odpovedať
ja som iba zaskrtla v jednom okienku inu narodnost (nie obcianstvo) a bolo vybavene, specatene, budem bez "ova" :-))) ale to je vlastne jedno, pytala som sa iba zo zvedavosti, zboznujem tu diverzitu ludi :-) dakujem zabky za rady k nasej rodinnej situacii :-) este raz to preberiem s drahym a padne verdikt :-)
Odpovedať
balli, ze zabky, ked mi taha na 30, ale mile... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak balli: tak toto by si mala poriadne premyslieť... ja byť na tvojom mieste asi zvolám rodinnu radu a porozprávam sa o tom s našimi aby sme boli všetci spokojní, aj keď možno nie ale aby každí vedel ako to teda nakoniec bude aby sa otec nenaštval, mama neodula a babka prišla :-N čo sa týka priezviska tak to moje sa asi bez "ová" ani nedá :-D to by bolo čudné....... :-. takže jednoznačne s "ová" no a tie šaty... tak ja už chvála Bohu mám síce z košíc ale mám :-D (ja som zo žiliny) :-D trošku budeme mať výlet keď pôjdeme po ne :-D :-D :-D
Odpovedať
reklamka: aj mne taha na 30 - uz mam 26 a po 25-ke sa to uz zaokruhluje nahor!!! :-( dakujem za nazor margetakuska...mam v tom zmatok :-) inak ja som chcela saty povodne z Prahy, takze este bud rada ze mas z Kosic :-) sranda ze kde vsade najdeme tie nase vysnivane, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tie šaty v podstate ani tak moc vysnívané neboli lebo moje vysnívané nemali na moju veľkosti lebo sa nedali skrátiť a ja som sa tam trepala ale čo už.. no a potom padli do oka tieto nie sú síce nejak výnimočné ale na mne sú super.. a som nad mieru spokojná 8-)
Odpovedať
ja som svoje vysnivane saty nasla az v dalekej cine... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uf no do číny by som asi nešla :-D mama by ma dorazila.. veď už do košíc mi nechcela dovoliť :-D
Odpovedať
no vy ste doroty...ja som si vybrala saty od pronovias, ale jasne ze take co nepoziciavaju, tak idem kupovat a potom dufat ze ich predam a aspon cast sa mi vrati :-( ale su prekrasne, viem ze nebudem lutovat, to urcite nie...
Odpovedať
balli, urcite budes hviezda... ;-) :-D
Odpovedať
balli a pozerala si sa aj v ceskych alebo polsych pozicovnach? (madonna.pl)
Odpovedať
Profilova fotka
balli aky model presne si si vybrala-mala som podobny problem.
Odpovedať
Kamila: hej, pozerala som v prahe a ten isty problem, iba ich mozem kupit...ide o light kolekciu a niektore tie saty su tak lahunke ze sa im to udajne neoplati predavat lebo jasne ze saty z tazkeho pevneho materialu vydrzia aj viac pozicani a tieto mozno 2-3? takze tak mi to bolo vysvetlene... tie jedny nemaju vobec a tie druhe maju iba vo velkosti 34....do toho by sa nezmestila ani moja anorekticka kamoska... rozhodne este neviem ze ktore a som uz nervozna aj ked tety mi vravia ze ked pojdem kupivat tak mam cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli - aký model presne - ja mám lasposu 42 velkost nové kupenu na SVK - tiez hodváb výlucne na predaj boli a to iste mi hovorili vsade ze to sa nepoziciava. tuto sobotu som bola v presove a skoro ma kleplo ked som videla ze maju podobné saty na požicanie (v zime neboli) 42 velkost. a podobné som videla aj v BA, teda v zime, taky lepsi obchod so spolocnskou modou pod michalskou branou mal dost takýchto siat vylucne na predaj aj vasie cisla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?