Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@balli objednana na 21.6. 12:40 :-)
Odpovedať
strasne moc este ray gratulujem, to je uplne super :) verim ti ze si stastna...tesim sa uz aj ja na ten pocit ked sa budem usmievat ako dilinko a iba ja a moj manzel budeme vediet preco :) daj update co noveho ked budes mat po prehliadke, hlavne budte zdravucki obaja!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@balli ano ano, urcite sa ozvem :) ja som stale vyskerena :)
Odpovedať
Profilova fotka
@balli zatial sme nemali srdiecko... :-(
Odpovedať
@cukrik580 - co to znamena? ze je este skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
@balli ze ak sme otehotneli na jonasov termin, co bolo cca 10-11 dni po planovanej ovulacii, tak sme neni v osmom tt ale iba cca v 6tt a to je este skoro aby uz bilo srdiecko, tak dufam, ze uz v piatok bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@balli maaaame srdieckoooooo :-D.6,9 mm a podla sona sme 6+5 :-) podla ms 8+0
Odpovedať
Profilova fotka
@balli ajoj.vo stvrtok sme uz mali 26,65 mm a srdiecko ako zvon :-D
Odpovedať
Jeeej, moc gratulujem,musite byt velmi šťastní!!!
Odpovedať
@cukrik580 gratulujem vam moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@balli ano ano, neskutocne, strasne hrozne moc moc som stastna prestastna :-D a uz si viem aj nahmatan mimi, ked lezim rano v posteli este :-D @sydnuska dakujeeeeeem :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@katharrina @cukrik580 @balli baby, co mate nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kitta @reklamka @jlanam @kamila.k. @susibjork baby, co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska jeej ahooooj no presne o mesiac mam termin a budeme mat Samka :-) uz sa nevieme dockat :-) doky vravel ze to moze byt aj o dost skor ale ze nech vydrzime aspon do 27.1. Tak dohovaram drobcovi :-) a ty co?
Odpovedať
@sydnuska ahoj, moje dvojicky uz mali rok.:-)
Odpovedať
@cukrik580 tak to je super... vybrali ste pekne meno :-D Nas maly expert Samko uz oslavil 1. rocik... je to betar a robi nam nesmiernu radost... tak nech ti dobre dopadne porod, a potom nas informuj ze ste už traja :-) @reklamka tak to mate dvojnasobne stastie... kedy sa narodili?
Odpovedať
Profilova fotka
@reklamka gratulujem :-) @sydnuska aj vam gratulujem :-) aj ty mas samka?no jaka parada :-) ja som chcela miska alebo misku ale misko sa mm nepaci tak sme sa uz pred par rokmi zhodli na saminovi a bude teda saminko :-) jasnacka.dam vediet :-)
Odpovedať
@cukrik580 ano mame Samka :-D ja som chcela povodne Tobiasa ale mm nesuhlasil :-P tak sa drz, a nech ti to rychlo ubehne :-)
Odpovedať
@sydnuska 10.1.:-)
Odpovedať
@cukrik580 dik:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska dakujem.uz aby bol vonku :-)
Odpovedať
caute kockyyyy....gratulujem k novym prirastkom :) booze, ale sa to tu rozrasta :) my sa stale nepokusame aj ked od svadby je to takmer tri a pol roka...neviem, mam stale maniu o tom ze to nezvladneme... ale mozno tento rok...predsa uz to trochu odsypa ten cas a vek stale len rastie a lepsie to nebude...ach jaj.
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska Ahoj, my sa máme super, Lukas má 15mes. je úžasný a šikovný a tak si spolu užívame každý deň. Všetko rýchlo letí a od septembra pôjde do jaslí a ja späť do práce. Nad druhým nejak neuvažujeme, zatiaľ úplne stačí aj jedno :D
Odpovedať
Profilova fotka
@balli no ja mam tiez vacsi a vacsi dojem, ze to financne nezvladneme, ale uz sa neda nic robit, budeme musiet :-D aspon schudnem ked nebudem mat co zrat :-D @katharrina nooo tak sa vam dari, super :-)
Odpovedať
@reklamka tak to su o mesiac mladsi od nasho Samka... vela zdravicka, nech vam robia len radost @katharrina tesi ma ze sa vam dari... ani my nerozmyslame nad druhym... a teda ja by som ostala len pri jednom dietati... uvidime... drzte sa @balli ahojky... ja som sa tiez bala, ci to zvladnem, ci vobec budem vediet postarat sa o dieta,,, no a zvladla som lebo som musela :-D drzim palce, nech sa ti dari...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :) tak gratulujem k babatkam :) my tiez velmi chceme, ale dva roky nic :( tak sa trapime s tym trosku..dnes ma caka vysetrenie priechodnosti vajecnikov, tak verim, ze to dopadne dobre a bude to len psychika, co nam v tom stasti brani :) ale inak sa velmi lubime a oznacujem nase manzelstvo za velmi krasne ♥
Odpovedať
@kitta ahoj Kittus,fuuuha, to je dost neprijemne vysetrenie.. teda nemam to z vlastnej skusenosti, kamoska ho absolvovala... velmi vam drzim palce, nech sa vam coskoro babatko podari.... :-) tento rok to urcite vyjde... :-)
Odpovedať
@sydnuska...dakujem velmi pekne, ja sa skor bojim kvoli financiam, mame velku hypo, tak preto...verim, ze starostlivost zvladnem a moc sa uz na tom tesim...uvidime ako to bude.. no a na to nadvazuje @kitta...moc ma to mrzi, toto je moja nocna mora ze to stale odkladame a potom to bude tak ako to riesit vy...ze to nepojde. Dufam, ze vysetrenie dopadne dobre, daj potom vediet, dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska @balli tak baby uz mam po ;-) nebola som na laparoskopii, to by som musela mat vaznejsie podozrenia, ze daco je zle.. robili mi to takou ultrazvukovou formou. Prijemne to teda nebolo, ale vysledok super: vsetko ready na tehu, tak snad coskoro ♡ a balli isla by som do toho..aj my sme odkladali a okrem toho s tymi financiami to zvladnete... ;-)
Odpovedať
@balli nieje to financne jednoduche ale urcite to zvladnete... :-) @kitta tak to je paradna sprava... uz nech je bublinka v brusku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?