Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som názov modelu kt. bol v BA - pronovias - silueta, kolekcia emanuel mota 2009, mali to vo viacerych velkostiach tusim ze az po 44, ja som skusala 42 a myslim si ze aj 44 alebo 46 baba do toho vojde pokia nema velmi siroky chrbat a velke prsia. v cene siat je uprava kolkokrat bude nevesta potrebovat (keby chudla/priberala)
Odpovedať
ja mam vybrate bud moscovia alebo marisa. Marisa sa mi paci viac lebo su modernejsie, v tych moscoviach by som bola prilis romanticka asi, ale este nepadlo uplne posledne rozhodnutie... inak kamoska si tiez kupovala v tom obchode pod michalskou pronovias, musim tam este zbehnut, porovnat ceny, Nicole mi teraz dava 20% dolu na tie saty, moscovia stoja 880 a marisa 1050... tiez mam velkost 42 - ale strasne sa chcem do svadby hodit na 40...ja mam zase taky problem ze mam siroky obvod hrudnika, ale relativne male prsia na moju postavu - no a obe saty su s pevnymi kosikmi, tak neviem ci sa mi v tom prsia neutopia...
Odpovedať
Profilova fotka
balli tieto maju v tom Prešove - v skutočnosti sú oveľa krajšie, mám ich nafotené v salone: http://www.beremese.cz/album/album.ph... požicovne 460€, su v prírodnej bielej (nie ivory ani maslova) ale ceny mas dobre na saty - v KE su ceny na pozicovne na nove modely 500-700€, odporucam skusat aj to co sa ti na prvy pohlad nepaci
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam lasposu2010 - lady -42- od hrudneho kosa je vystuz ale nemaju kosiky moje pevne, takze ak mi aj zleze z poprsia- co uz zliezlo 1 cislo ;-( -kupim ultraXXL gelovu podprsenku :-D kup si tie, co sa ti viac pacia a hlavne aby dobre sedeli a nemusela si ich potahovat a opravovat cely den, budes v tom min 12h, to je dlha doba. podla mna svadobne saty maju byt to naj na svadbe, kazdy to vidi, bude si to pamatat. ja neviem ake mala sesterka jedlo pred 5 rokmi alebo ake auto ju viezlo ale saty viem presne. podla mna do 1000€ za nove saty nie je vela - ja som mala v tej BA nechane za 1800€ a to sme riadne predýchavali- ale obehli sme KE, PO, BA, Prahu a proste muka alebo len na objednavku a ceny od 2500€. ak ides chudnut, v tom salone pod michalskou ti ich rezervuju napr. na mesiac, dá sa snimi dobre dohodnut. za mesiac by si mohla dat 3-4kg dole a potom ist vyskusat a len udrzat do oktobra. viac nedávaj ak ti to ma robit problem potom so satami- napr. moje su hore cele obsite koralkami, nemam sancu ich zuzit hore.
Odpovedať
Profilova fotka
v DK je salon Jadei a tam tiez pozicivaju la sposa saty, pozrite stranku
Odpovedať
Ahojte kocky. Viete mi prosim poradit, kde kupim podpsenku bez ramienok ktora aj zvacsi a zdvihne mensie poprsie? Najlepsie niekde v BA. Dakujem.
Odpovedať
hviezda: dakujem za radu, toto mam uz ale vsetko pozrete a tie saticky co si mi poslala su super, ale mne by nesvedcali, nemiem mat ramienka...robia mi hruby chrbat aj velke prsia a ja nemam velke prsia na co som hrda kedze nie som uplne chuducka a aspon nevyzeram ako buldozer... pojdem kuk este pod michalsku a ked nic nenajdem este krajsie, zostanem pri povodnej volbe tych dvoch a uvidime...este mam ist skusat ten styl do nicole, ale pochybujem ze si vyberiem z toho co tam maju, skor ide iba o to aby sme vyskusali podobny typ a vedeli objednat velkost a uistili sa ze tie objednane budu tie prave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby budete mat niektora obrad vonku?my mame asi termin 16,10,2010 a prajem si pekne pocasie...
Odpovedať
kitta, ja nie... s oktobrom to je tak, ze bud je uplne krasne a relativne teplo, alebo je potom fakt na... takze je to taka loteria... ale drzime si vsetky navzajom palce, aby tento oktober bol minimalne taky ako minuly rok, teda teply, slnecny, krasny... ako stvoreny na svadbu... 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D musi byt pekne....my len zaciname s vybavovanim vsetkeho, ale stresujem tusim zo vsetkeho... :-N
Odpovedať
caute :-) ja by som sa uz v oktobri bala mat obrad vonku...je to dost tipos bingo... my sme zmiereni aj s poriadnym lejakom a teplotami okolo 10 stupnov, ale nenahnevame sa ak bude 18 stupnov a slnecno :-)))) hihi ja tiez zacinam chytat nervy, musime doriesit vela veci, konecne mam po skuskach, tak sa idem do toho pustit :-)
Odpovedať
ahojte zabky, potrebujem sa trochu vyplakat...mozno je to banalita, ale poznate to ked sa zbiera vela malych veci a potom zrazu to cele na vas dolahne tak ze neviete co s tym a ste strasne smutne... poslednou kvapkou bolo vcera to ze mi snubenec oznamil, ze jeho teta z otcovej strany z Prahy asi nepride na svadbu (u nas sa rodina deli na tri casti, na moju a jeho mami a jeho otca kedze su rozvedeny od jeho 4 rokov) no ale tym padom nepridu urcite ani jeho bratranci s rodinami, co uz je -6 ludi a potom je otazne ci pride potom aj stryko a jeho deti a zo 40 clennej svadby sa stava svadba mini okolo 20 ludi a mne ani nezalezi na tom aby oni boli na svadbe ale chcela som mat peknu svadbu a zabavu a da sa zabavat aj s 20-timi ludmi? :-( som nejaka nestastna lebo potom sa obavam ci aj priestory nebudu zbytocne velke :-( neviem ani co mi vadi lebo uz davnejsie som vravela ze sme to mali spravit v nejakom prijemnom saloniku pre 15 ludi, uplne najblizsich a bol by pokoj...tak ja teraz neviem, som z toho nestastna.....neviem ci mam cakat ze co bude alebo ci mam volat do hotela aspon predbezne zistit ci by nebolo lepsie namiesto saly co maju zarezervovat salonik pre 25 ludi...fakt netusim :-( nie som hysterka, ale cloveka mrzi ze vlastna rodina na neho kasle...sice viem ze chcem aby to s nami oslavili moji rodicia, moj brat a ked tak draheho rodicia aj ked ti mu oporou vobec nie su....a tiez niekolko malinko nasich najblizsich kamaratov...ale aj tak nejako sa zle citim z toho celeho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Balli, pozvi nas vsetky a bude vsetko vybavene... ;-) 8-) ale nie, teraz vazne... viem asi ako sa citis, ja tiez budem mat malu svadbu a mama mi stale hovori, ze to ani nebude zabava, ze to bude len take posedenie, tak zacala presadzovat, ze pozveme viac ludi... nakoniec ma prehovorila a trochu som pocet zvysila... ved si pozvite viac kamaratov, znamych, ktori vam spravia taku zabavu ze dovidenia... :-) tak porozmyslaj, koho by si potom este pozvala, ked budes chciet trochu viac ludi - ake kamaratky, kolegyne a tak... 8-)
Odpovedať
no aj keby zo strany draheho otca odmietli vsetci tak este stale by nas malo byt okolo 25, kamoska ma ukludnila ze na svadbe jej sestri bolo 30 ludi a z toho 7 deti a ze sa tam tancovalo do siedmej do rana...tak pevne verim ze bude sranda aj u nas... nechcem nasilu pozyvat ludi...mame milion znamych aj kamaratov, ale zase su ludia ktori na svadbe nemaju co hladat a pozyvat ich len do poctu je cudne a uz vobec nie niektorych kamaratov od draheho, sam uznal ze to su taki nevychovanci ze dojdu bez kvetiny, bez daru (nie ze by som nieco extra cakala, ale tak po 5 euri by sa mohli vyzbierat, ale oni su tak tupi ze ani to by nespravili) a iba co sa ozeru, hanbu budu robit...nie, zostaneme pri povodnom...snad aj 25 ludi bude vediet spravit super zabavu...asi to musim spravit tak ze ostatni budu len lutovat ze neprisli...
Odpovedať
Profilova fotka
balli a nechcete trochu z našich hostí :-D nás je viac než dosť a ja zas len škrtám a škrtám... ale teraz k tvojmu problému poviem ti jednu vec... moja teta sa vydávala minulý rok v októbri svadbu pripravovali dva týždne mala veľké brucho svadba bola o dvoch svedkoch a zábava bola u starkej v obývačke a jedálni... v obývačke sa sedelo pilo a jedlo a v jedálni sa tancovalo... a poviem ti úprimne bola to tá najlepšia svadba na ktorej sme boli... bola nás tam asi 25 a to rátam aj 8 detí, ktoré to tam všetko roztancovali a bolo fakt super... x-) neboj ak neprídu tak neprídu a zabavite sa samy a ak prídu tak prídu a bude vás viac ale vôbec to nemusí znamenať že bude o to lepšia zábava.. zábavu si môžete urobiť aj 10 aj 4 to je už na tých ľuďoch.. držím palce a verím že budeš mať tú najkrajšiu svadbu x-) 8-)
Odpovedať
dakujem margetakuska :-) moc mi to pomohlo... citim sa uz trochu lepsie, rano mi bolo fakt do placu...rozhodne budeme sa snazit aby bolo vsetko tak ako chceme a aby sme sa hlavne vsetci dobre bavili :-))) este raz dakujem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
niet za čo...balli je veľmi dôležite aby si si uvedomila že svadba je o vás dvoch je to váš deň a nedaj si ho ničím pokaziť.. ak si ho budeš užívať naplno tak ti môže byť vrcholne jedno koľko ľudí tam bude hlavne že tam budete vy dvaja.. viem že aj tí ľudia robia svoje ale menej je niekedy viac x-)
Odpovedať
cau baby, balli, neboj nic, bude zurka aj s par ludmi, aj ked si myslim, ze situacia sa nakoniec vyriesi a bude vsetko tak ako chces, vsak este kopa casu. Baby, mam na vas otazku, mozno ste uz v tychto byrokratickych veciach zbehle: svadba je koncom oktobra, platnost obcianskeho mi konci v septembri, fucking situation. a teraz: zosobasia ma aj s neplatnym, alebo si mam na mesiac vybavovat novy? 8-( dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj susibjork: pochybujem, ze ta zosobasia s neplatnym OP :-) ale preco by si vybavovala OP na mesiac...ved ten plati tusim 10rokov a aj tak ho budes potrebovat, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli, uplne suhlasim s margetakuskou, ze svadba je o vas dvoch a nemala by si sa stresovat hostami....pozvala si ich a uz je na nich, ci pridu alebo nie. zaklad je to, aby ste si to uzili vy dvaja a verim, ze aj sami by ste sa zabavili do rana :-) takze hlavu hore, treba mysliet pozitivne, urcite ti to vsetko dopadne najlepsie ako moze. ;-)
Odpovedať
dakujem za podporu :-) budem na to vsetko mysliet ked ma opat raz niekto poriadne vytoci :-) susibjork: skus sa opytat na matrike ak mate civilny sobas, lebo ved pri cirkevnom nedavas obciansky nie? ja som ukazovala obciansky iba na matrike ked nam vyplnovali tlacivo pre farara... iba by som si to overila ci je to ok alebo by som pouzila iny doklad...neda sa pouzit iny doklad? pas? alebo tak? lebo je fakt somarina si to vymienat sice zadarmo a za mesiac opat - kolko je ten poplatok? tusim 4.5 euri za zmenu mena?
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: prepac, nejak mi nedoslo, ze po mesiaci zmenis meno :-) :-) :-)
Odpovedať
yop zienky diky, skusim to cez tu matriku este pred skoncenim platnosti OP a potom fararovi nebudem musiet ukazovat hadam nic, IBA aka je silna moja viera :))))
Odpovedať
balli: zabava nie je o pocte ludi ale o tom aku ludia sa zidu, o ich povahe. Verim, ze Ta tato situacia stve, my sme menili termin svadby kvoli tomu, ze niektori by nemohli prist, ale menit termin sa donekonecna neda a svadba je hadam len raz za zivot, tak by si ludia mohli najst cas a prist, ak nie je na to vazny dovod. Aspon sa ukaze kto je aky..aj sa oci ludom otvoria... a o tej zabave len tolko..ze ved aj dvaja ludia sa vedia perfektne bavit az do rana, tak preco nie 20? O zabavu by som si starost kvoli poctu ludom naozaj nerobila. Len naozaj treba premysliet veĺkost saly, mnozstvo jedla, vysluziek a pod. susibjork: kamoska bola v podobnej situacii a musela si na tych par tyzdnov vybavit novy OP.
Odpovedať
lin: diky za podporu, mate vsetky pravdu...naozaj je to o dobrej parte a nie o tom kolko ludi v tej parte je...kapor moze byt aj so 100 ludmi aj su vsetci nudni, ze? :-) dnes idem este skusit svadobne saty...stale to nemam doriesene, tak ked mi dnes nepadne nieco este do oka, tak budem rozhodovat medzi dvoma co mam favoritky, len tie treba kupit tak si aj tak musim vyskusat podobne toho typu aby sme vedeli urcit velkost...aaaach jaj...
Odpovedať
tak som si dnes dievcencu uz aj poplakala...mala som ist skusat saty podobne tym co som si vybrala ze aby som za vyse tisic eur nekupovala nieco co na sebe ani nevyskusam... dojdem tam a tam vsetko male cisla opat...najvacsia 40-tka co som im povedala ze do toho sa nevojdem!!!! sak nemusim to zapnut ale aspon navliect a vsetky 40-tky mali aj tak v uplne inom style nez si chcem objednat... a teta mi vravi ze "no my poziciavame 90 percent siat cislo 34 a aj to zuzujeme!!!!" no islo ma roztrhnut, som jej povedala ze si nekupit take drahe saty kym nebudem mat na sebe aspon nieco podobne a to uz som sa rozplakala...lebo 4 mesiace do svadby a ja bez siat a este mi nejake harcovnicka povie ze poziciavaju iba 34???? akoze to som fakt taka tucna alebo baby v blave nezeru alebo akoze ake cislo mate vy? to ked mam par kilov navyse sa namozem pekne obliect? 42 velkost je az taka ozruta???
Odpovedať
Profilova fotka
balli, z toho si nič nerob, ja som v jednom salóne pochodila rovnako a to mám číslo 38. 34 a menej navlečie len bábika. a v inom zase nemali s mojou veľkosťou problém. skús inde, určite nájdeš :-)
Odpovedať
problem je v tom ze ja hladam saty od minuleho leta odkedy viem ze sa idem vydavat a tieto su jedine co ma naozaj chytili za srdce a viem si v nich vsetko predstavit...takze je to take ze musim skusit podobne saty aby som vedela ze mi budu svedcat a potom ich objednam....len ked mozem ja za to ze nemam 90-60-90??? ja uz nemozem nic hladat lebo mne sa nic nepaci... :-( to je ten problem...mam obehanych milion salonov, pozrene vsetky svadobne saty na svete a mne sa pacia iba dvoje a z toho jedny uz sa vylucili lebo mi budu robit brusko a ja nechcem vyzerat ako tehotna ked nie som a tieto su jedine co by mohli byt tie praje, jedine a perfektne... weeeeeeeeeeeeeeeeeeeee len neviem ci sa hnevam na seba ze nie som chuducka alebo ci sa ten svet fakt zblaznil...a pritom pronovias su spanieli preboha, sak spanielky maju velke cecky aj rite tak to fakt siju na chuducke europanky??? sorry baby tie co ste chuducke, nie je to proti vam, len aj ja chcem byt krasna nevesta aj ked nemam 50 kilov aj s kozuchom...
Odpovedať
Profilova fotka
balli... tak to ma podrž... fakt tomu nerozumiem.... čo som bola v salonoch (teda nebola som v BA) tak mali všetky veľkosti od výmyslu sveta.. nejaký mi ani nedali skúšať aj keď sa mi ľúbili lebo by mi museli odrezať poriadny kus.. ja mám 38 a problém žiaden 42 nie je až taká veľká veľkosť... veď baba musí mať rici aj cici nie? do kelu aj s tými babami v salónoch.. si myslia že neviem čo... na tvojom mieste by som neváhala a objednala ich.. keď sú jediné ktoré sa ti ľúbia tak neváhaj... ja viem že by si ich radšej najskôr vyskúšala ale ja by som to riskla......... =-) :-x
Odpovedať
oznacenie siat si netreba vobec vsimat..aspon tak som pochopila, ked som obehala salony..padli mi saty 42 a aj 36 a to mam konfekcnu velkost 38, male prsia a sirsie boky. balli: ked mas uz svoje vysnivane, tak ich objednaj a budes najstastnejsia a mozes ich dat stale upravit krajcirke..mas stale cas. Ja som sa poponahlala a teraz len rozmyslam, ci som sa neuponahlalam, ze som mohla este pockat a pozriet po inych.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?