Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Tak už mám aj tancovanie vybavené. 8. augusta začíname :-D sa teším, to bude sranda. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja to tu ani nestiham sledovat ako ste pokrocili :-( simonka18 a akej farby buds mat vyzdobu? bodovka85 a mas oznamenia aj v albume? nech si mozem kuk ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte saty kupene taaaaky kamen mi padol zo srdca ze az.... simonka...to ma tesi ze som ti pomohla...nevedomky ;-)
Odpovedať
zuzka1103, oznamenie v albume nemam, drahy s tym nie je moc stotozneny, aby som davala fotky z priprav na tuto stranku. Uvidim, ako sa rozhodneme so svadobnymi, ci si vytvorime svadobny album, ale keby nie,tak poslem fotky e-mailom. Oznamenie sme si vybrali z fy.Pamas (kolekcia Classic, typ C3801, tak sa kludne pozri na www.pamas.sk) :-) Oznamenia prisli v piatok, su krasne, maju trosku iny odtien farby pisma, ako mali vyobrazeny na stranke, ale nakoniec je to medena, teda taka, aku sme si vybrali :-) Baby, dnes sme boli cely den na nakupoch - kupovali sme veci pre draheho - 2 kosele, svadobnu a popolnocnu kravatu, boxerky, ponozky, opasok a topanky. Oblek sme kupili uz davno, takze je na komplet uz aj on :-) Segra (bude svedok a hlavna druzicka) si kupila nadherne saty, takze som spokojna x-) Idem spat, som uz hotova, tak pekne sny Vam vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cuate prosim vas robim si svadobne noviny a potrebujem najst odkat zenam nam muzom neviete kde by som to mohla najst . dakujem..
Odpovedať
ahojte babule tak ja stale robim tie menu listky, pierka, menovky a oznamka.. vsetko naraz.. :))) a buduci tyzden ideme pozyvat prvych hosti na svadbu tak uz musim tie oznamka doriesit... a co vy nove?
Odpovedať
Profilova fotka
my už pomaličky pozývame hostí - ešte musíme poslať pozvánky rodinkám v zahraničí, aby sme mohli na konci augusta nahlásiť presný počet hostí. a v stredu náš čaká predposledná náuka:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby aj ja pomali rozdavam oznamenia, do zahranicia som uz poslala, par ludom som uz oznamenie dala, v stredu idem do pierka a kyticky pre druzicky....
Odpovedať
babulky, my ideme rozdavat oznamenia buduci tyzden tu na SK a ten dalsi vikend v CZ. Bude to podla Vas stacit? Ostatnym zacnem rozposielat a rozdavat oznamka hned, ako natlacim mena na obalky, dufam, ze tento vikend to zmakneme :-) Inak sme zmenili kapelu, ktora bude na svadbe - volaju sa Romantic Sex Band :-D su perfektni, sme sa na nich boli v piatok pozriet :-) Tak Vam zelam pekny dnik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vy posielate skoro vsetky oznamenia az teraz.ja som uz pred mesiacom stresovala ze je neskoro a nahanala aj svokrovcov aby sme vedeli z ich strany zoznam hups :-o no ale sak oni sa to nedozvedia :-) my teraz momentalne riesime svadobne menu hlavne co dat do svedskych stolov a ja sa pomaly chystam urobit objednavku zakuskov a zacnem si pisat scenar pre druzicky. bodovka - my sme tiez menili kapelu pred 3 tyzdnami na poslednu chvilu,ja dufam ze sme urobili dobre.lebo toto bol asi zatial najvacsi problem medzi nami sa dohodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
humba - he, aj ja som mala také nutkanie posielať oznámenia čím skôr, ale kamoška,ktorá mala svadbu vo februári posielala oznámenia 2 týždne pred svadbou a všetko v pohode:) u nás bol s kapelou problém len ten,že všetko bolo na september obsadené,ešteže drahého rodina je hudobne založená:)
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela- ja som musela hlavne tu kolegom dat oznamka cim skorej lebo aby si mohli kupit letenky. inak teraz ma napadlo ze sa podelim s vami o moju skusenost. U nas je zvykom posielat oznamenia+pozvnaky k stolu. lenze tu ak by som dakomu dala cisto len oznamenie hoci je tam jasne napisene ze im oznamujeme sobas tak oni by to vsetci rad radom pochopili ze su pozvani. Tu sa totiz oznamenia riesia tak ze sa kupia predtalcene karticky a do toho sa vpise meno a datum svadby perom a vyriesene. tak tych co sme pozyvali sme to museli kazdemu vysvetlovat a zvysku dam oznamka tyzden pred savdbou aby uz nemohli prist :-) nuz iny kraj iny mrav...tak kocky ktore posielate oznamka do cudziny pozor...toto je moja skusenost.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to by už len bolo,keby sa k nám všetci,ktorí dostali oznámenia, dovalili:) celkom pekná kôpka ľudí by to bola:) he,no my naštastie každému pri pozvánke jasne povieme čo ako,napr. aj čo by sa nám hodilo a tak (väčšinou rozdávame osobne, a tým čo posielame,tak som s nimi stále v kontakte,takže vedia čo ako)
Odpovedať
babyyyy, mne sa chce dnes tak neskutočne spať, asi tu dnes v prci zahyniem :-S :-( ;-( ešte ma čaká niečo vyše hodiny :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka to ti nezavidim ja som bola taka zdechnuta minuly tyzden,vcera som spala +- cely den a dnes sa citim konecne ok. pi vela vody mne to niekedy pomoze :-) a ked ani to tak zacni myslet na to co este nemas na svadbu a uvidis ako sa preberes hehe
Odpovedať
humba som dost nevyspana po vikende a dnes mam ist este po praci nakupovat... no neviem neviem... dufam, ze ked sadnem do autam, tak sa preberiem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata... pochadzam z vychodneho Slovenska a u nas je to s oznameniami tak, ze sa davaju cca. 2tyzden-max.mesiac predtym, uz som bola na velach svadbach, ale vzdy chodili v nejakom takom termine pozyvat...na moj vkus ste az velmi rychle-nic v zlom, chvalim ze ste take sikovne, ja napriklad nemam ani oznamka, ani pierka, menu budem vybavovat asi tak tyzden predtym....a tak...dufam ze sa najde niekto kto toma podobne ako ja...nech nestresujem...a dokonca ani obrucky este nemame, snad dnes nieco vyberieme...:)
Odpovedať
Profilova fotka
ludulienka-no moj nastavajuci je z vychodu a pre mna to bola novinka ze tak tesne pred savdou budu pozyvat,ale ti ludia uz vacsinou vedia ze pojdu ide skor o nejaku taku oficialnost. My nezijeme na sk takze sme to museli riesit vtedy kedy sme boli doma. a kedze mame aj cez polnych hosti musime to uzavret mesiac pred svadbou. a pierka nemam este ani ja :-) ale uz na tom pracujem
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, včera mi prišiel svetelný had a žiarovky na svetelnú výzdobu!!!! jo!!!
Odpovedať
gebi, gratulujeeeeeeem :-D my sme vcera kupili tatinovi svadobnu garderobu (novy oblek, kosele, kravatu, topanky, opasok). dnes idem na nakupy pre maminku :-)
Odpovedať
Babyyy mi uz mame tie oznamka konecne :-D Ale furt nemam popolnocne saty a topanky k svadobnym satam :-| Poloviciak si pozera topanky, ale on to ma lahsie - proste cierne ktore mu sadnu a budu sa mi pacit :-| som na nervy z tych siat...poradte nieco v BA :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi - neboj, ešte máš času dosť:) skús aj obchody kam bežne nechodíš, ja si šaty na prezlečenie požičala zo salonu,odkiaľ mám svadobné šaty,bo by som ich asi nevyužila. bodovka - dakuuuuuuuuuuuujem!! aká som strašne rada,bola to celkom fuška! aj ja gragulujem ku tatinovej garderobe,ten môj ešte nemá nič:)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko ja mam popolnocne z anglicka aj topanky k obom satkam takze uz nemam problem s tymto ale tiez som hrozne dhlo vyberala este ze som mala chapavu kamosku v UK co mi s tym pomahala.... ;-)
Odpovedať
baby, ja som si popolnocne kupila este v januari :-D mala som ich skor ako svadobne - padli mi do oka, tak som si ich kupila. Musim ich dat este skratit, lebo su dlhe jak na zirafu :-D zuzumajko, tieto moje popolnocne som si kupila v Nitre - v OC Galeria. Presne oproti KFC je obchod, ktory sa vola Planet Paris. Keby som isla okolo neho, tak by som tam nikdy nevkrocila, lebo to nie je absolutne moj styl (obchod pre cicusky, paperove boa vo vyklade a podobne). Ale poradila mi ho moja kozmeticka, tak som tam isla a kupila som hned prve, ktore sa mi pacili :-). Su ruzove, plisovana dlha sukna, drahy ma ohodnotil, ze v nich vyzeram ako grecka bohyna plodnosti :-D :-D Tak keby si mala niekedy cestu okolo, zastav sa tam. a co sa tyka BA - segra si kupila sobotu saty v Peek-Cloppenburg, maju tam tiez velmi pekne saty.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ten cas nejako hrozne rychlo leti nedavno to bolo 80dni a teraz 53 uch.... :-N
Odpovedať
Baby, my uz mame doma oznamka - su krasne. Este vytlacit menovky na obalky a mozme zacat rozdavat. Uz sme objednali aj obrucky, tak snad do 3 tyzdnov budu doma... :-D Zuzi, tiez stale nemam popolnocne saty, ale chystam sa este niektoru sobotu vybehnut do Budapesti, alebo Viedne ich pozriet... V Peek-u maju fakt niektore satky krasne!
Odpovedať
anro, ako som pisala, segra si kupila v Peek-u saty v sobotu - su akvamarinovej farby, trosku na grecky styl (ako Afrodita :-) ) a strasne jej seknu, bude nadherna x-) Este boli aj za super cenu - zlacnene zo 136 na 89 :-) My sa chystame tlacit menovky na obalky tento vikend. A tlacite to priamo na obalku alebo na samolepku?
Odpovedať
Bodi: a v ktorom Peeku si ich kupila? Lebo ja tam mam problem vzdy ked tam dojdem, ze ked sa mi nejake satky aj pacia, tak nemaju moje cislo :-( Tak to je fakt super cena ;-) No ja by som bola najradsej, keby sa nam podarili tie menovky tlacit priamo na obalky, ale mame ich tak specialne embosovane, tak sa bojim aby ich atrament nezaspinil. Tak to tiez asi vyskusame na jednej a ked to nebude dobre, tak uz mam pripravenu alternativu na etikety x-)
Odpovedať
anro, segra ich kupila v Peeku v Avione v BA. Ona ma velkost tak 36-38, tieto kupila 36, lebo 38 jej boli velke. My by sme chceli tlacit adresy tiez priamo na obalku, dufam, ze to nebude problem, mame na to farebnu laserovku, tak dúfam, ze to klapne bez problemov :-)
Odpovedať
babyyyyyyyyyyy, dnes opat zasah do cierneho :-D dvoje saty pre maminku x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?