Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela- nie si v tom sama aj my sa pojdeme fotit po polievke,park do ktoreho pojdeme je len 5 minut od hotela takze nestratime cas cestovanim a dufam ze tu hodku ci dve bez nas hostia vydrzia. fotograf vsak bude fotit od rana tak sa nebojim ze by bolo najako malo fotiek.neboj bude dobre :-)
Odpovedať
babulky, nebojte, aj pocas hostiny sa to da, v CR je to uplne bezne, u nas budu asi hotia z CR pozerat a nechapat, ale nevadi :-D My mame fotografa takisto na cely den - od 9.30 cca do 02.00 rana, takze to bude fotiek habadeeej. V mieste hostiny (penzione), je takisto zahrada a vedla park, ale to sa mi na fotenie nepaci, preto sa tam fotit nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Nas bude fotit Robo Hutner z krasnej svadby....a Teba?
Odpovedať
Profilova fotka
díky za ukludnenie:)vážne som z toho mala stresy,ale musím sa s tým zmieriť. my máme takisto fotografa na celý deň až do posledného tanca,sľúbil nám asi 2000 foto na CD a 60 ks tlačených rôznych formátov. musíme to zvládnuť:)humba - jasné,žiadne stresy ;-)
Odpovedať
my mame Borisa Fojtika (Bofo) z BA.... Dostaneme album s cca. 50 fotkami, 2 DVD s cca. 2000 pretriedenymi fotkami rozdelene do kapitol a pre rodicov na pamiatku sme objednali este tzv. rodicovske albumy (album s jeho logom, cca. 30 fotiek).
Odpovedať
Profilova fotka
to mate fajn babule,my sme nad fotografom dlho rozmyslali a tak uz nebolo moc na vyber.Nemame az tolko fotiek na cd ani album ale myslim ze Robo je profik,robi krasne fotky :-)
Odpovedať
Bodi: dobra volba, Bofo :) Urcite budete mat naaaadherne fotky. ;-) My mame objednaneho fotografa len od tej 13.30 do konca sobasa v kostole, tak dufam ze stihne porobit dost peknych fotiek a potom sa uz spoliehame na nasich "rodinnych a znamych" fotografov, ktori budu na svadbe...
Odpovedať
anro, dakujem, dufam, ze sa to vydari, na fotkach mi veeeeeelmi zalezi!
Odpovedať
Profilova fotka
my sme fotografa zajednali vo februári a to už vtedy mala polovica tento termín obsadení. ale nelutujem,že sme si dali robotu a stretli sa s fotografom a ja kameramanom osobne.
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela-dobre robis,my sme tiez dali na sympatie a prveho sme bohuzial zrusili a rozhodli sa az na druy pokus. Je sice drahy si myslim ale co uz vydavam sa raz za zivot ;-) keby som mala zacat riesit peniaze tak uz mam vlasy na 100% sedive hehe
Odpovedať
Profilova fotka
no to veru hej, normálne sa bojím tej sumy,keď to všetko po svadbe zrátame,ale peniaze boli a hádam aj budú :-D
Odpovedať
Ja som Bofa rezervovala presne rok pred svadbou - 19.9.2008 :-) Aj my sme sa s nim stretki osobne a som rada, stalo to za to, sme si navzajom sympaticki, na vsetkom sme sa dohodli, takze sme spokojni x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslím,že osobné stretnutie je super,aspoň zistíte,či vám fotograf sadne alebo, drahý mal troška výhrady voči nášmu fotografovi,ale ukecala som ho:)
Odpovedať
tak to je hlavne, mojmu sa ten nas pacil, chvalabohu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky máte predstavu koľko ste vlastne už dali do svadby?my čo sa týka všetkých záloh + obrúčky+poháre+časť výzdoby - do 20.000 sk , a samoška ešte veeeľa vecí chýba
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali agenture zalohu 2000 EUR.podla rozpoctu to je fakt len minizaloha :-) inak baby neviem jak vy ale ja sa stavam pomaly zavisla na tejto stranke :-p
Odpovedať
gebriela, zaloha za moje svad.saty, popolnocne saty, moje topanky (2 x), drahy oblek, zaloha svadobna torta, sponky do vlasov s nahrdelnikom, svadobny krizik, manzetove gombicky pre draheho, zaloha obrucky = 880 € zajtra pridu svadobne oznamenia = 185 €, v sobotu ideme kupovat pre lasku kosele, topanky, opasok. Zaloha za vyzdobu, restauraciu, zakusky, alko, nealko - este sme nic neplatili a ani zaloh platit nebudeme. Fotograf ani kameraman zalohu nechcu, hudbu este nevieme, ktoru kapelu vezmeme, takze neviem, ci budu chciet zalohu. A to nemame pierka, menovky, krabicky na zakusky, darceky pre svadobnych hosti,....... Este nam toho fakt kopec chyba..... Ked sa to vsetko po svadbe zrata, asi sa mi oci pretocia. Ale 80 % veci budu platit rodicia, nakolko sme my rekonstruovali byt... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, tak to sme my na tom ešte fajne ked porovnám s vami ;-) no my si hradíme drtivú väčšinu sami,takže sme niektoré veci volili lacnejšie (napr. poháre nás vyšli 30 EUR, obrúčky 200 EUR,...) alebo sme niektoré vypustili (napr. darčeky pre hostí) ale zasa je pravda,že veľa vecí si robíme sami a veľa vecí sme zohnali dosť lacno - napr. oznámenie boli zadara:) fľaše a krabice na zákusky tiež:)
Odpovedať
ja zasa nekupujem drahe veci len za to, lebo to platia nasi.... to nie.... napriklad vyzdobu, fotografa, oblecenie, oznamenia, obrucky - to si hradime sami....
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, tak som to nemyslela:) to nie, to je na každom koľko investuje, len informačne. :-) do kelu,ty si rýchla bodovka - ešte len prekliknem a už je tu odpoved :-o
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to je zase tak ze vsetko si platime my, a hostina sa deli na tri casti, zenichova rodina plati svoju stranu,nasi platia nasu rodinu a kamaratov si platime my ;-) taky sme dostali od nich navrh a tak je...
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobré riešenie. u nás len na dve časti čo sa týka hostina - rodička a my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeežíš - rodičia,samozrejme.humba- no závislosť sa začína prejavovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) a to neviem ako ty ale ja sedim v praci.....sefka ma dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež v práci, všetci už zdrhli,dokonca aj šéf sa na to vybodol a šiel stanovať a šefka išla o 14 na obed a už jej neni:) aj ja pomaly pracujem ;-) a čakám na drahého,bo mám také otlaky že ani na bus neprejdem!to som dnes dopadla
Odpovedať
gebriela, to bola len nahoda, taka rychla odpoved :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze kocky ja dnes uz koncim v praci a idem nakupovat.dufam ze po vikende budem mat poplnocne saty a doplnky a moj drahy topanky. drzte mi palce a pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe pekný víkendík a držím silno palce:)
Odpovedať
baby, tak som akurat absolvovala dalsie zaskolovanie kolegyne, ktora za mna nastupuje.... uff.... 8-( prave mi volala segra, za mi prisli postou svadobne oznamenia, zevraj su krasne x-) rozmyslam, za na chvilu zdrhnem z prace, sadnem do auta a idem sa na ne pozriet x-) vcera som doladila vyzdobu, som spokojna :-) zajtra ideme tiez na nakupy, ja som uz na komplet, este drahy a sme "ready" :-)
Odpovedať
Baby tak ako pozerám, teda čítam všetky sme šikulky a náš deň dopadne perfektne :-D Len aby nebolo tak horúco ako teraz (už to niektorá spomínala ), si neviem predstaviť v tých svadobných šatách ako by som vydržala 8-) My už máme tiež väčšinu vecí vybavených a treba doladiť detaily. V utorok sme kúpili svadobné poháre a krížik. A už mám aj polovicu pierok hotových. :-) V stredu mám stretko s pani, ktorá bude robiť výzdobu a moju kyticu - už je zo mňa zúfalá :-N kedže som už 4-krát menila farbu :-D A každú chvíľku by som mala zavolať pani, ktorá by nás mala naučiť tancovať 8-) Myslím, že tentokrát máme aj my perfektného fotografa, ten pred tým nestojí ani za zmienku... :-p Tá závislosť je asi u každej z nás, tiež rada využívam chvíľky v práci aspoň na nakuknutie :-D ked mi na to šéfko príde, bude prúser. HUMBA: dakujem za pomoc, už sme vyriešili ako platiť hostinu... totižto som nevedala, ako zaplatiť našich kamarátov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?