Svadba 17.10.2009. Kto má tento termín?

Kto ma tento termi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja, som z Myjavy :-)
Odpovedať
aj ja mam ten termin a som z presova
Odpovedať
Profilova fotka
Ja (my) tiez, v Senci.
Odpovedať
Ahojte, my mate tiez v tomto termine svadbu v Bratislave
Odpovedať
Profilova fotka
No a ako ste na tom? My sme s pripravami zacali nedavno, resp. relativne neskoro, bolo to dost spontanne rozhodnutie na styl "na co cakat" :-D Hlavne vecicky sme mali dohodnute behom par dni - vedeli sme koho chceme a zhodou okolnosti mali vsetci cas, aj terminy sedeli 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky aj mame tento termin. Pre svadbu sme sa rozhodli cca pre mesiacom a pol. Mame vybavene zatial tie zakladne veci a na ostatnom sa pracuje :-)
Odpovedať
My sme na tom asi podobne ako vy, rozhodli sme sa asi v polovici juna, ale skor v style "uz sme dost cakali" :) Mame vybavene hlavne veci,hotel na hostinu, termin na urade, saty, fotografku, dj, este kameramana hladame nejakeho lacnejsieho ;-) a pomalicky pracujeme na ostatnych mensich veciach, ktore sa daju vybavovat aj neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
To je skvele ;) A co saty? Mate? Mne ziadne dokonale nesedia, resp. take co by sadli som este nenasla. Nie som klasicka konfekcna velkost :-S tak mam velmi zmiesane pocity. A to este neobliekame draheho, to bude iny boj ;) ...tiez ide o velkost ktora sa vymyka z normalu - chuducky a utly, a este k tomu si neda hocico :-D Tak sme si robili srandu ze mna do siat zasiju, a jemu dame oblecik na prve svate prijmanie. ;-) Ake mate skusenosti so salonmi? V BA som mala cas ist zatial do Diamond a EL, mile tety. A co kolaciky? Tie riesime tento tyzden.
Odpovedať
Svadobne saty uz mam vybrate. Mne zase na rozdiel od teba, ako pises, sedeli skoro vsetky,ani som nevedela,ze mam az taku konfekcnu velkost:) , takze som si vyberala podla toho ktore sa mi pacili :))))) a tak trochu z ekonomickeho hladiska, lebo tie co som si nakoniec vybrala, tak mi, aj za cenu pozicovneho, zostanu. A potom sa mi ich hadam podari aj predat ;-) inak mam ich zo salonu FANY No a mojho nastavajuceho sme este neriesili. ;-) Kolaciky sme uz tiez pozerali a asi zoberieme z DANELA cukrarne - Trnávka. robia tam totiz aj take tie koktejlove, ktore chceme a maju aj ceny v pohode a co som aj referencie na nich citala, tak boli pozitivne. Len este nemam popolnocne saty :-( Kyticu si uz riesila? a aku by si chcela? mas uz nejaku predstavu? Ja by som nechcela mat ruze, ale neviem co by som chcela mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som si saty zajednala v salone Nicole v Nitre, ale kedze ja som taka stale nerozhodna tak tam ideme tuto sobotu este raz nieco poskusat a snad uz budem uplne spokojna. Bola som aj v Diamond v Nitre ale akosi sa mi na mne ziadne nepacili. Restauracia je zajednana v Trnave, aj kostol už len treba na nauky ist. Fotografa aj kameramana mame z AT studia z TT. Teraz riesime oznamka, do konca tyzdna by sme si ich chceli aj objednať. Ja by som chcela mat kyticku z kal len stale neviem ci z bielych alebo takych tmavo cervenych. Obrucky mame zo zlatnictva stacho, pekny vyber za super ceny. A buduci tyzden sa chystam popozerat nejake popolnocky tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ale som rada, ze ste tolke, co mate svadbu 17.10. aj my mame vtedy svadbu v Michalovciach v penzione Juliana
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ako pokracujete v pripravach?Ja sa musim pochvalit, uz som si kupila aj popolnocne saty, tak nejak nahodne :-D. Len stale nemame oznamka, nejaki sme nerozhodni ake by sme chceli mat. No a este obrucky nemame, musime ist pozriet niekde mimo BA, lebo tu maju nehorazne ceny. zzoozanka - uz si nasla saty, ktore ti sadli? katusica - a ty si sa uz rozhodla ktore budu tie prave? ;-) a tie popolnocky uz mas? mosotko - ahoj, ako si na tom s pripravami ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky, ak mozem poradit ohladom obrucok skus pozriet zlatnictvo stacho, maju ozaj dobre ceny a oplati sa ist pozriet. My sme boli priamo u nich v Ockove je to pri Piestanoch. Maju aj internetovu stranku. No a moje popolnocky nemam akosi mi nic nepadlo do oka. Ale rozhodla som ze tie svadobne saty co som si skusala ako prve budu tie MOJE svadobne. Aj som si skusila dalsie saty ale ked som si ako posledne obliekla tie moje tak som si bola uz ista ze su to tie prave:-)
Odpovedať
Ahojte, aj my mame svadbu 17.10.2009 v Pezinku. Ak nepocitam dnesok tak uz iba 50 dni :-) Uz sa nam to krati...hehe :-D A uz zacinam panikarit bo este ani saty nemam... :-( Uz som mala jedny rezervovane a zrusila som to, lebo som si nebola ista. Tie ktore sa mi nakoniec podla fotiek najviac pozdavaju su uz obsadene :-( A tak zacinam odzovu. Co vsetko uz mate povybavovane vy? Dufam, ze som na tom neni az tak zle... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. tak ja co mansa tyka uz mam vsetko, draheho oblek je uz usity, ale este potrebujem mu vybrat a objednat oblek na redovy a prezlecenie a tiez kosele. co sa tyka saly a takychto veci, tak to mame objednane uz vyse roka. teraz sa pracuje na vyzdobe a na roznych somarinkach, ktore tam chcem mat.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-) posledne tyzdne boli hekticke, vela roboty, riesenie "najroznejsich stavov" s mojou nastavajucou rodinou, ale aj sme sa konecne poriadne opreli do priprav. Najnovsie ma uz drahy co na seba ;-) a ja topanocky, doplnky. Kolaciky, torta, vinko, oznamka su tiez vybavene, tak pojdeme pomaly na menu a vyzdobu. Co sa tyka popolnocnych, tak zatial ma nic neuputalo a zaroven, ak v nich mam byt len par hodin tak nie su momentalne uplnou prioritou. Mam doma jedny krasne koktailky, takze ak nic nenajdem, budu vitazom oni. Mala som ich na sebe zatial raz, a stali strasne prachy, tak nech ich vyuzijem :-D darinocka = saty mam zajednane, tie naj ;-) hoci stale je to o pocite :-| ale mne dokonale nesadli ziadne...vlastne jedny nakoniec sadli, ale ked som sa v nich videla, tak som mala pocit ze to proste nie som ja. Kazdy ochkal a achkal, ale vies, proste som si pripadala taka cudzia. A co vase oznamka? A obrucky ako? zzzzuzka = len ziadna panika, vsetko si dobre premysli, ked mas presnu predstavu tak das vsetko dokopy raz-dva. V ktorych salonoch si uz bola? Osobne som toho nenavstivila vela - EL, Diamond,... alebo co Angels v Senci? Bola si tam? Dnes sme u nich boli pozerat oblecenie pre moju maminu, babenky su tam uzasne mile :-) a maju teraz aj novy web a fakt u nich dostanes vsetko. Drzte sa, cas nam brutalne bezi.
Odpovedať
zzoozanka, ja som bola hadam vo vsetkych salonoch v bratislave... len Nicol som sa vyhybala, lebo som pocula, ze su prehnane drahy. a teraz som si uz povedala, ze nech to stoji co to stoji, potrebujem si vybrat saty v ktorych poviem ANO. a tak som v piatok isla do nicol a bola som nadmieru spokojna :-) veeelikansky vyber, a ceny su sice trosku vyssie, ale zas taka katastrofa to nie je... len som sa potom ponahlala na dalsie stretko a tak som nevyskusala vsetky saty co sa mi pacili, tak tam pojdem aj v pondelok. na ich webe som si vybrala hadam 20 siat :-D tak snad mi niektore sadnu. jedny su velke favoritky, ale neviem ci ich budu mat... snad hej, tak drzte palce :-) ked uz budem mat saty, tak panika opadne, bo ostatne stihame s prehladom :-) aj zenich uz ma vsetko, aj na hostinu uz mame viac menej vsetko... potom uz len doladovat detaily ;-)
Odpovedať
Aj ja mam mat vtedy svadbu, tiez spontanne rozhodnutie. :-D Len by ma zaujimalo, nebojite sa ze uz nebude pekne pocasie???
Odpovedať
ja dufam, ze bude pekne ;-) http://www.cas.sk/clanok/125829/video... tak snad to takto vyjde ;-)
Odpovedať
Jeeej, tak to si ma velmi potesila. Tak snad to vyjde a sobota bude krasna... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby s tym pocasim sa pridavam k vam. minuly rok sa pamatam, bola zima ako v cudu, cely en prsalo, brr. tak snad nam to toho roku vyjde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zzzzuzka: no aka parada Zuzka :-) vidis, super. Inak Nicole je podla mna v pohode, ja som sa chcela vyhnut vysokym cenam, tak som bola pozriet aj Trencin, Nitru a ver mi, ze v konecnom dosledku ked zratas cenu za saty a doplnky tak sa to velmi nelisi. Ja som si tiez robila hlavu ze "kolke prachy", ale beriem to tak, ze sa planujem vydat len raz a nielen dobre vyzerat, ale najma sa tak citit. Inak ohladom modelov siat mi v Nicole bebenka davala informacie aj cez telefon - o cislach a v ktorom salone ich najdes. A kde si bola? V Auparku alebo Dostojevsky rad? Co sa tyka pocasia - poznam ludi, ktori mali svadbu minuly vikend, lebo "je august a urcite bude teplo"...bola kosa a lejak. Takto som fotila svadbu kamoske v juli - ukecala som ich ze nech si dame fotenie v piatok, aby neboli unaveni a utahani v svadobny den, lebo boli horucavy (34C), a nakoniec v sobotu bola zima a cely den fukalo a lialo (to bolo vtedy ked spadol stan na Pohode)...fakt sa mi za to velmi podakovali. Cize niektore veci neovplyvnis. Jasne ze by ma potesil nadherny jesenny den bez dazda ;-) ale svet sa nezruti. Hlavne nech sa vseci dobre bavia :-D
Odpovedať
tak uz mam saticky !!! :-D :-D :-D som taka happy! podarilo sa mi zohnat presne tie, ktore som chcela :-) zzoozana, nakoniec boli na dostojevskom. a uz som ani nedufala, lebo ked som v sobotu volala do auparku, tak mi povedali ze asi ani na dostojevskom ich nebudu mat bo je to ziadany model a ten isiel prec ako prvy... ale este poslednu 36-tku mali. sice su mi trosku velke ale to sa upravi :-) inak prave v nich sedim za pc :-N a zajtra mozem ist na nakupy doplnkov a topanok x-) kde sa najviac oplati ist? aby bol dobry vyber? rozmyslala som nad trencinom alebo brnom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak to s tym pocasim som sa straaasne potesila. Snad to vyjde nech je aj chladnejsie len nech neprsi. my sme sa vratili s nasej predsvadobnej cesty a opat sa vrhneme do dalsich vybavovaciek. teraz cakame na oznamká mali by prist tento tento tyzden snad. co sa tyka salonu nicol som z ich siat nadsena. ja mam saty z Nitry su fakt krasne ale ta pani co tam robi by sa mala nad sebou a svojim pristupom k zakaznikovi zamysliet. Ale tie saty urcite stoja za to :-)
Odpovedať
Ja som bola v Nicol na dostojevskeho rade dva krat. Prvy krat tam bola majitelka a ten pristup bol uuuzastny. Mala som pocit, ze by mi zniesi aj modre z neba len aby som sa tam citila co najlepsie. No a vcera mala majitelka asi dovolenku a boli tam "len predavacky" a to bol des... Keby som tam nesla cielene za mojimi satami tak by som od nich nic nechcela ani keby mi to zadarmo davali... Ten pristup bol hrozny. Ocividne som ich tam otravovala. Pozerala som si celenky a korunky a pani na mna iba pozrela ze co robim a hovirm, ze by som chcela nieco co sa mi hodi k tym mojim satam. No a ona sa len usmiala a potom sa otocila a isla dozadu. Vobec mi ziadne neponuka a neukazala... Tak si teda hovorim, ze ja ju nebudem do toho nutit a vyberiem si niekde inde ;-) Tak iba tolko z mojej skusenosti. Ale saticky tam maju podla mna najlepsie z celej Bratislavi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ale hlavne ze mame saticky s ktorymi sme spokojne :-) a co Zuzka aj sa ti podarilo zohnat nejake topanocky?
Odpovedať
vobec nie :-( nakoniec som bola len tu v avione a vo vsetkych obuvach uz maju jesennu a zimnu kolekciu - plne topanky a niekde uz aj cizmi. ziadne biele lodicky alebo sandalky nemali ;-( v sobotu este idem pozriet do rakuska, ale moc na to nespolieham... ak si nevyberiem, tak si kupim z Nicole, aj ked tam su drahsie ako som mala v plane investovat... Ale uz neviem, kde inde by som mala ist pozriet... Ale uz tak nestresujem :-) vsetko hlavne uz mame a teraz iba podotahovat detaily :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nasla krasne topanky uplne nahodne. V Trnave na namesti je taka obuv neviem si spomenut ako sa vola ale tam mali velmi pekne svadobne topanky. Keby si chcela zistím ti.Dokonca tie co sa mi pacili mi dali priviezt z Trencina lebo tu u nas ich mali len v bielom. A cenovo vychadzali okolo 50 eur takze pohodka. Tak keby si mala nahodou cestu do TT skus pozriet. Ja sa chystam v sobotu do Bratislavy nejaky popolnocne saty pozriet aj nieco pre moju maminku lebo tu u nas neviem stale nic zohnat. Tak snad sa podari. :-)
Odpovedať
katusica, ja som bola pozerat popolnocne saty vcera a ked ti mozem odporucit tak to este o jeden vikend preloz. vsade mi hovorili, ze na buduci tyzden dostanu novu kolekciu lebo v septembri chodi tovar na plesovu sezonu... v trnave som bola raz v zivote :-N a vobec neviem kde je tam centrum a kde su tam obchody... ale ak by sa ti podarilo, tak by si mi mohla zistit ze co je to za obuv. mozno je aj tu v bratislave, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, tak je to Obuv Joe Sanchez, mali tam dost velky vyber. Určite je ta obuv aj niekde v Bratislave. Inak s tym nakupom popolnocnych dam na teba a skusim ist pozriet tak za dva tyzdne. Možno aj tu dostanu medzitym nieco nove.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?