Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
ahojte babule tak my zajtra ideme dat tlacit prvych par kusov oznamiek co budeme potrebovat pri pozyvani tento vikend.. chystame sa totiz na vychod pozvat prvych hosti.. takze tak.. pierka hotove, menu tak na polovicu a menovky budem robit az ked budem vediet kto a kolko ludi pride.. to su pre mna teraz dolezite veci.. a ked kupim organzu na vyzdobu tak budem pokojna. ostatne sa snad nejako uz dotiahne. :)
Odpovedať
dobre ranko, chcela som sa vas opytat, kolko kusov zakuskov davate do vysluziek? my to mame rozdelene na malu vysluzku (krabica 27x18 cm) a velke vysluzky (krabica 28x28 cm). Do malej chceme 20 ks, do velkej 30 ks. Nie je to malo? Dakujem za rady :-) Pekny den, bodovka :-)
Odpovedať
bodovka85 nie je to akurát
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame takto: mala krabica 12 zakuskov,stredna krabica 16 zakuskov +1/4 torty a velka krabica 24 zakuskov +1/4 torty. takto nam to ponukla agentura vraj je to ok podla ich skusenosti :-) a na hostinu mame 5ks na osobu zakusok + bude fontana
Odpovedať
baby, neviete mi pls poradit, kde sa daju v BA zohnat tie mensie krabice 27x18 cm? Tiez myslim ze tych 12 do malej a cca 20-24 do velkej je tak akurat...
Odpovedať
anro, ja som krabicky 27x18 cm kupila v papiernictve za 0,27 €/ks. Krabicky na velke vysluzky (28x28 cm) sa chystam objednat cez internet. Predavaju balenie po 50 ks, co nam je akurat, za 360 Kc za vsetkych 50 kusov. dakujem za rady ohladne zakuskov. Pani, ktora nam bude piect zakusky, ich robi vsetky take krasne drobne, preto ich davame v pocte 20 a 30 ks. Do vysluziek nedavame ziadne torty.
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka- my to budeme mat tak ze na vysluzkach budu klasicke zakusky a na hostine budu minibanketky v podstate to iste len ten z jedneho vysluzkoveho zakuska budu na hostine dva ;-) baby budete tie krabicky aj nejako zdobit a pisat mena?
Odpovedať
humba, tak to budete mat fajn, my budeme davat vsetky male, teda preto take pocty do vysluziek. krabicky budem zdobit len tak, ze si vytlacim v rovnakom style ako menovky malu karticku, na ktorej bude M & M so srdieckom. Na bielej krabicke teda mala karticka na smotanovom papieri. Rovnako budu vyzerat aj etikety na flase a na svadobnu slivovicu.
Odpovedať
No my uz tie velke krabice mame doma, tiez som ich v papiernictve kupovala, len tie mensie akosi neviem zohnat :( Tiez torty nebudeme davat do vysluziek, len zakusky. A na hostine bude cokofontana a asi nejake minonky a torty, to budeme objednavat mimo zakuskov z cukrarne, kde nam budu robit vysluzky... No a nejake etikety na krabice aj s podakovanim este musim doriesit... Neviete co sa tam pise?
Odpovedať
anro, kam myslis to podakovanie?
Odpovedať
na krabice s vysluzkami. Ci tam sa to nepise? :-N
Odpovedať
Hmmmmm, tak to fakt neviem. Ale ja budem podakovanie posielat az po svadbe - nasa fotky a nejakych "par teplych slov k tomu" :-D :-D uz sme to tu niekde riesili, myslim, ze minuly tyzden. ale inak fakt neviem, ci sa na krabice s vysluzkami pise podakovanie. anro, posielam IP.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anro: ja chcem na krabice s výslužkami nalepiť etikety s našimi menami a jednoduché Ďakujeme. :)dnes sa pokúsim dať to nejak dohromady Baby,tak my sme včera mali predposlednú náuku - už len tá posledná,organizačná ;-) a vybavili sme aj matriku. takže už len tie oznámenia rozosielať a čakať a čakať...
Odpovedať
Profilova fotka
gabriela a uz mas zaplatene za omsu? kolko platis ty u Vas?
Odpovedať
mirka, u nas sa neplati nic, ale urcite nieco dame (ratam 50 € na faru) a 50 € pre p. farara, ktory nas bude sobasit, nakolko nie je z nasej farnosti... tak za to, ze prisiel :-)
Odpovedať
gebi, aj ja som myslela len take jednoduche etikety s nasimi menami a dakujeme k tomu... uvidim, co vymyslim :) My mame nauky za sebou, tiez uz len tu poslednu organizacnu vo stvrtok pred sobasom... Neviem nic o plateni za sobas v kostole a to kedy by sa malo platit? pred ci po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
anro no my sme platili ked sme boli davat vsetky veci na faru- krst.list, z matriky papiere, papiere z nauk, udaje o svedkov.....cize toto uz mame vybavene :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka nezda sa ti 100eur trochu vela? co chces dat...tiez si vezmi za 45min zarobit 100eur aj ja chcem :-N
Odpovedať
Bodi dik za tip na tie satky, pojdem tam mrknut zajtra :-) Mojej polovicke dnes rezali nohu :-( zarastali mu tri nechty na nohach :-( uplne sa o neho bojim a este k tomu sa mu lekar dusoval, ze ak si nezacne normalne strihat nechty, posle ho k plastickemu chirurgovi :-( skvele. 50 dni do svadby a on mozno na svadbe nebude tani tani :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, od nás zatiaľ nikto nič nepýtal ani na fare,ani na matrike(až ked pondelok alebo utorok prídeme po doklady tak nejaký kolok) ale farárovi platiť,to som zatiaľ nepočula, zákusky a tak to sa u nás dáva,ale neviem o peniažkoch. ved ked budú pýtať,tak dáme:)
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela no za sobas sa plati vsade inak so simonkou som pisala tiez platia len neviem ci pred alebo po ja som cakala ze po sobasi ale pytaju uz pred sobasom tak neviem ako to je u vas....
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ som o tom nepočula a dekan nám nič nehovoril,tak neviem,ved vravím ak budú pýtať tak dáme:) toto už je taký detail, teraz nás čakajú horšie sumy - alko,nealko pokúpiť a pomaličky pochystať.
Odpovedať
mirka, 100 € je podla mna primerana suma. 50 € dame na kostol (za elektriku, organistu, spevacku, upratanie kostola po obrade) a 50 € dostane knaz, ktory nas bude sobasit (nakolko je z inej farnosti a pride nas zosobasit, lebo sme ho poprosili). Je mozne, ze si ich nezoberie, to bude uz jeho vec, ale ja budem rada, ak si ich vezme.... myslim, ze sa patri dat nejake peniaze, ale je to rozhodnutie kazdej jednej farnosti a kazdej jednej z nas.... my by sme platit nemuseli, jednoducho chceme dat....
Odpovedať
zuzumajko, nebud smutna, mne hrozi, ze si nebudem moct dat gelove nechty, lebo mi drahy sposobil uraz (zavrtal mi vrtackou do nechtu na prstenniku pravej ruky :-S ).... chuda moje, tak ho to trapilo. takze mam 6 tyzdnov do svadby rozsekany necht.... uvidim, na tom budem pred svadbou, ale neviem, co s tym nechtom spravim....
Odpovedať
neplatí sa všade za sobáš, fakt nechápem prečo sa za sobáš platí v kostole?? viem že v BA na matrike sa platí njeký poplatok, ale ani to neni 50€ bolo to okolo 20€, my budeme mať sobáš v LV na matrike a neplatíme ani halier.
Odpovedať
Profilova fotka
no teda - to máš teda kruté,hádam to nie moc vidieť - akože nemusíš nosiť dlahu,alebo obväz,či niečo podobné,len máš doriadený necht,teda len:(
Odpovedať
gebi, chvalabohu ziadna dlaha, obvaz uz takisto nie, mam to prelepene rychloobvazom. Je to az po nechtove lozko, takze dost hlboko. Nastastie to bol len maly vrtak, inak by mi bolo asi aj prst odtrhlo. Stalo sa, zlomil sa mu vrtak a uz to bolo. Ja som drzala taku plastovu krytku, takze som bola blizko. Ale tak som sa zlakla, ze by sa mi krvi nedorezal, krv mi vobec netiekla, tak to nemam ani podliate. Ale hlboko je to dost. dufam, ze sa to da do svadby do poriadku, inak neviem, ako to zakamuflujem :-S
Odpovedať
bodovka85 neboj budeš to mat dovtedy v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
no nič - musíš to totálne prelakovať:)a umelé nechty ti nechcú nalepiť?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam ist na reoperaciu z rukou tak som zvedava kedy mi daju termin ale beriem vsetko po 19.9 :D alebo cim skor aby som nemala stehy a ostatne sa zamaskuje make-upom... :-S umely by sa mohol dat si myslim...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?