Kto má termín svadby 26.4.2014?

Profilova fotka
ahojte kto ma taky isty termin svatby ako mam ja teda 26.4.2014 ? mate uz vsetko zajednane ? ci este niake detaily vam chybaju ?
Odpovedať
aj ja, teda my máme tento termín :) dúfam, že nám počasie bude priať. skoro všetko je zajednané už len pár maličkostí ako sú popolnočky a svadobné topánôčky pre mňa, a pre môjho drahého a ešte kozmetička :D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som v klube, dámy :-) Viete čo, prekvapivo pohodka... Neporiešené veci sa každým dňom vynárajú nové, ale to už sú fakt len detaily. Organizovanie si prekvapivo užívam a myslím, že sa pri ňom dá veľa naučiť. Napríklad: Ako byť TRPEZLIVÁ a ASERTÍVNA :-P Čakala som, že budem viac stresovať. Momentálne je moja najväčšia nočná mora, že sa vykýblim v šatách, a obávam sa, že to nebude také graciózne, ako ukázala Jennifer Lawrence na minuloročných Oscaroch (som schopná potknúť sa o vlastné nohy na chodníku). Ó, a ešte mám "stres" z toho, či sa do noci nebudú svadobčania nudiť, keď máme obrad už o 14.00... Good luck s prípravami, aprílové spojenkyne!
Odpovedať
Ahojte baby,aj ja som v klube...aj ja mam svadbu 26.april..blizi sa nam to:) este oznamka nemam,etikety na svadob.palenku,spevokol ,topanky bizutku...
Odpovedať
aj ja sa k vám pridávam nemám ešte kozmetičku svadobné pierka darčeky pre hostí topánky a takéto prkotinky a čakám na naušnice hrebienok a popolnočné šaty z ebay hádam prídu . A som tehotná som zvedavá či sa vpracem do šiať za tie dva mesicace :D ešte na mne nie je nič vidno...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
babyyyyyyyyyyyyyy uz mate nervy? ja uz stresujem jak mala do paze :D a vsak pocasie vyjde? nemate niekto v rodine Dr. Ilka? nemame plan B na fotneie a uz ani nemam kapacitu rozmyslat nad tym planom :(
Odpovedať
Profilova fotka
Bracho sa vtedy ženie ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?