Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Babenky, tak toto všetko už mám (kuk album) :-) ale nie všetko mám odfotené. Ako ste na tom vy? Už len mesiac a 2 týždne x-)
Odpovedať
ahojky luubika: tak to mate super. hlavne nech sa drzi pocasie cely den a celu noc ;-) gacek: ja mam hroznu radost, lebo pred tyzdnom sme nemali skoro nic a teraz uz mame skoro vsetko: mam boty a popolnocne saticky, moja polovicka ma oblek plus vsetko k tomu, oznamenia uz budu, prstene tiez. kvety a jedlo a torta objednane, kolace spocitane a v stredu budu objednane, v stredu budu aj papiere vybavene... hlavne dufam, ze sme na nic nezabudli =-) . este musim urobit pohare. inak, gacek, my sme si vybrali tiez tu vyzdobu auta (tu do V, v predu s kvetmi) babenky, mam taku otazku na telo :-x : kolko vas stoji vasa kytica, ozdoba kostola a na auto (aspon ca)?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucirella ty si šikulka:-) O cene kytice nemám šajnu, ale viem, že to určite nebude lacná záležitosť. Na auto ma to vyšlo, keď si dobre pamätám: tyl - 5 eur a kvety - 6 (robí mi to sestra). Do kostola kupujem iba kvety a počítam tých 17 eur a viac. Tiežsi nie som istá, či mám všetko, ale čo už:-D
Odpovedať
lucirella tiez presne neviem kolko to vyjde kedze toto ma vraj riesit moj drahy (financne) - ale pocitam ze kytica bude okolo 1000 -1500 Sk, ozdoba kostola je na zapozicanie (stuzky) a kupujeme tam len 1 velku kyticu a 1 naranzovanu vazu (takze pocitam okolo 1500 sk) no a ozdobu auta este len riesim ale to bude v nasom pripade jednoduche a lacne lebo sa autom budeme presuvat len asi 6km...tak to nema velky zmysel, len pre foto a kameru..
Odpovedať
kocky, boli ste si skusat dopredu aj make -up alebo len vlasy? a riesite teraz /inak 37 dni do svadby..../ nejake zalezitosti ohladom vizaze, nejake tipy? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, na make-up som sa pýtal, tak že ho dopredu neskúšajú, že aj tak sa to vždy podarí ináč, ale keby som na tom trvala, tak mi skúšku urobia. Ja sa nelíčim vôbec, takže ani nič neriešim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no...krati sa nam to.. ;-) Co sa tyka make upu, tak som sa zatial nebola pytat ani na skusku, vlastne vobec. Ale moja neter ma dobre skuseenosti s licenim..nieje odbornicka. Tak snad spolocnymi silami to zvladneme. Ved ked si kupim kvalitny make up a sminky, ktore mi potom ostanu, tak ma to financne vijde narovnako...
Odpovedať
tak ste ma potesilil :) nemam cas na skusku make up ale verim ze ked je to proficka tak nic nepokazi :) moja kamoska tiez nakupila kvalitnu kozmetiku a licila ju znama...vyzeralo to super.
Odpovedať
ahoj kocky, tak pozeram, ze tie ceny su dost individualne. nevadi, len som chcela vediet, ci tie nase su premrstene, alebo este ujdu ;-) . inak ja som na skuske make-upu bola a som rada, ze som tak urobila. ja sa nezvyknem nejak extra licit - nadzabkam trochu make-upu, riasenku a ide sa... prave preto som chcela vediet, co ta slecna v salone so mnou urobi. noooo nebola som velmi nadsena, bolo to az prilis (aspon na mna) a ani tie farby mi nesadli. skusila ine, to uz bolo lepsie, ale tiez ne uplne Ono. dost kontrastne.tak som sa este omrkla, kam by som mohla zajst inde a o tri tyzdne idem skusit tam. celkom sa tesim - v tomto salone to vyzeralo na urovni a aj slecna bola veelmi mila. trochu ma aj sokovalo, ze ta slecna, u ktorej som bola, nepouziva vodeodolnu spiralu (vobec, ani u neviest) a ked som sa jej opytala, ci pozna znacku MAC, tak si to pomylila s Max Factorom...
Odpovedať
Profilova fotka
mirettim, trošku si mi nahnala husiu kožu, keď som čítala, že sa nám to kráti :-) Snažím sa na to veľmi nemyslieť, ale zachvíľu sa tomu nevyhnem, keďže bude treba obehať dodávateľov, kadečo upresniť, ... :-p Aspoň že bude drahý doma. S tým make-upom ste ma postrašili, dúfam, že nebudem vyzerať ako vymaľovaná predná izba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby..tak ako sa mate? co mate nove? boze neviem ako vy...ale na mna sa uz asi dva mesiace sipu same zlozite veci ani sa neviem poriadne sustredit na svadbu...a nemam ani cas si pridat nove fotecky do albumu. :-) :-) :-)
Odpovedať
ahoj kocky, tak sa nam to blizi.... teda, mam zimomriavky... stale sa mi zdalo, ze je to este daleko daleko, aj ked sme zacali s planovanim, bolo to tak vzdialene, ale teraz je to uz za dverami... za mesiac budeme vydate pani. teeeda mne to znie zvlastne... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. aj ja som uz bola na skuske makeupu, a veru aj dobre ze som bola, lebo ma malovala na 2x. ale potom to uz bolo fajn. napisala si presne odtiene a potom ma uz namaluje dost rychlo. kam si davate piect slane pecivo ako pagace, listkove tycinky atd? ja neviem kam to dat..
Odpovedať
Profilova fotka
No sifonik, skoro som na to zabudla, my sa o tom ani nebavili. Možno iba kúpime tyčinky alebo niečo slané, neviem. Musíme to predebatiť. luci: mám presne taký istý pocit, fakt zvláštny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, citam, ze uz mate skoro vsetko hotove,... to sa o nas povedat neda, konecne mame obrcuky, co je dolezite, zajtra ideme na oblek do pandorfu, dufammm prevelmi, ze budu mat podla na toho mojho draheho ako usity na mieru, co sme boli naposledy, tak mu boli vsetky maleee.... no a najvacsi problem je s mojimi popolnocnymi, nepoznate dobru krajcirku ? Chcem nadherne satky, ale nik mi ich nechce usit a sama na to cas nemam:( ak niekoho poznate, napiste
Odpovedať
Profilova fotka
nam pecu slane pecivo v cukrarni kde aj kolace
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom,aj mne chyba mnoho veci,hlavne neviem kde zohnat pekne,romanticke ale nie gycove pohare. pacili sa mi swarovski s krystalikmi v stopke ale ta cena :-D
Odpovedať
ahoj kocky, bohuzial vam ani so satami, ani s poharmi neporadim... idem si sem postazovat :-D . preco by malo ist nieco lahko, ked sa to moze skomplikovat... chceli sme malu, rodinnu oslavu s nasimi najblizsimhi (se vsim vsudy 25 ludi). teraz zacinaju sesternice vymyslat, ze chcu aj partnerov... povodne sme partnerov vobec nechceli pozyvat (manzelov samozrejme hej, ale takych tych "chodime spolu pol roka" nie. ved ich ani nepozname). nakoniec som draheho ukecala a opytala som sa sesternic, ci niekoho chcu vziat. povedali, ze nie - pytali sa partnerov a ti povedali, ze radsej by nesli, ze by im to bolo blbe (co aj chapem, ved tam nikoho nepoznaju). takze sme s nimi nepocitali. bola som rada, ze su vsetci spokojni. teraz, ked uz je vsetko vypocitane, pripravene a ich miesta obsadene nasimi spolocnymi kamaratmi - ktorich tam narozdiel od tych partnerov aj obaja chceme - prisli (ani nie sesternice, skor ich mama) s tym, ze predsalen chcu, aby prisli. neviem co mam robit, ja ich tam mat nemusim (budem radsej ked tam nebudu ;-) ; su to pre nas cudzi ludia. ved tam budu len najblizsi...) a moj drahy ich tam vylozene mat nechce... ach jaj, neviem neviem.... uz to vidim, ako budeme ohovoreni... ale ved som sa ich pytala. povedali nie, tak co teraz cakaju? proste asi pockam, ci nam kamaratka potvrdi ucast. ked nie, tak nech pridu. o hadky v rodine nestojim. ale ked mi ucast potvrdi, tak... je mi luto... (abo vlastne ani neni :-D x-) ) joj do kelu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
uff..Lucirella...to je tazke takto na konkretne tvoju situaciu reagovat, no my sme mali v rodine nieco podobne. Nasi sa zas hadali koli pozvanym hostom. Rsp. nepozvanym. Priatelov brat si chcel zavolat , na nasu svadbu, svoju svokru s celou rodinou. Priatel a vlastne ani ja ich velmi nemusime...jednoducho ani nas nenapadlo ich pozyvat, pretoze chceme len malu svadbu..najblizsi pribuzni a tak. No a z mojej strany zas vymyslala sestra, zevraj ona sa tam nebude mat s kym zabavat, ze ona tam chce mat svoju kamaratku, samozrejme s celou rodinou...no hruza, myslela som ze zrusim nervy. Tak sme sa s priatelom rozhodli, ze to je nasa svadba, ze si pozveme koho my chceme. Nebudem pozyvat ludi, ktorych tam nechcem mat, aj keby sa mali nasi poskladat do kocky. No a teraz sa kazdy ukludnil, a dufam, ze do svadby zas s niecim nepridu. Prosto, kazdemu nevyhovies. A aj keby si sa ako najviac viez snazila, aj tak nezabranis tomu aby si ludia nieco nenasli a neohovorili ta. To neriesim...lebo by som sa asizblaznila..no ale drzim palce aby sa ti to podarilo co najlepsie vyriesit ;-)
Odpovedať
ahojte holky, ja uz teda mam po svadbe, ale mamina sa este aj 4 dni pred svadbou snazila ma prehovarat nech pozveme na svadbu tych a tamtych a tak. som normalne trpla co s nej vyjde, este zistovala, ze kolko mame miesta v autobuse. tak sme sa bali, ze ci nahodou nepride niekto dalsi, koho sme nevolali. nastastie prisli iba ty, koho sme pozvali. a tych ktorych sme nepozvali, tak nam poslali blahozelanie a myslim ze im to vobec nevadilo. takze ono su to take pred-svadobne nervozity v rodinach a o to co to mate komplikovanejsie, tak o to vam bude na svadbe veselsie ;-) a prijemnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme nepozyvat ak Vy nechcete,my pozyvame len vazne znamosti alebo manzelov,aj to niektori by pre mna byt nemuseli...nechcem tam mar cudzich ludi a este za nich aj platit! nech si trhnu nohou!
Odpovedať
cau holky, dakujem. uz sa necitim ako ta najvacsia mrcha... najhorsie je, ked sa do toho zacne miesat este aj babka ]-( . za mojim chrbtom povie mame, ze ved ona je svadobna mama, ona nech rozhodne.... to ma islo porazit :-o . nastastie mamka je rozumna zena :-D a nechala to na nas. sak to nasa svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luci, no to ti nazávidím, ale súhlasím s ostatnými. A mimochodom, už raz povedali, že partnerov neberú, tak bez partnerov a hotovo. Ty tiež nemôžeš každú minútu meniť počet. Ja mám zas opačný problém. Veľa ľudí, ktorých sme pozvali a na ktorých mi záleží, nepríde. Nemajú nijaké vážne dôvody, aspoň čo som s nimi rozprávala. Tak neviem babenky. Ale beriem to s optimizmom. hlavne, že tam bude môj milovaný budúci manžel :-D
Odpovedať
gacek: zo snubencovej strany mame taky isty problem. jeho mama je z troch surodencov a ani jeden nepride. je mi z toho trochu smutno, bo oni nemaju vazne dovody - teta je proste leniva a cesta sa jej zda dlha (je to taka pohodlna, leniva panicka) a stryko nepride, bo on zo zasady na svadby nechodi (len svoje vlastne dve :-D ). oni neboli ani na svadbe snubencovmu bratovi a ta bola v cehcach... neviem, z mojho pohladu je to divne. no u nich je to takto normalne. nepride ani jeden jeho bratranec (lebo ma 37 rokov a je nezadany a vsetci jeho znamy (i z rodiny) uz maju svoje rodiny a asi sa proste neciti dobre). no a tak se vsim vsudy bude zo strany mojho najdrahsieho (jeho nepocitam :-) ) 5 + 2deti. co je ale najhorsie, je, ze tam mozno nebude jeho brat - jediny clovek (okrem mamky, ocka uz nemaju) na jehoz ucasti mu zalezi - jeho zena ma totiz 2.8. termin porodu. on by chcel byt aj tu aj tam. nezavidim mu, ale namam rada, ked nieco planujem a do poslednej chvile nemam nieco isto potvrdene abo vyvratene 8-( .
Odpovedať
tak holky, mam par dalsich veci hotovych. len este jedna z tych najdolezitejsich chyba - prstienky 8-( . a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella ajmy to mame tak,clovek aby trpol ci pridu ci nie a potom to narychlo menil my este nemame auto:) ani pohare a ja idem zajtra dopolska kuknut popolnocne saty...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak co nove?mne sa tie saty podarilo kupit,su kratke,cez vikend uz snad podavam fotky sem aby ste videli.dajte si aj Vy,som zvedava! gacek,mame podobny styl oznamenia,len ja este nemam v albume,myslim ze take klasicke su najkrajsie,nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky :-) Nepatrím síce do Vašej témy, no nedá mi neprihovoriť sa Vám... Takto pred rokom som mala, podobne ako vy teraz, plnú hlavu vybavovačiek a zháňania... vydávala som sa 2. 8. 2008! Bol to stres, no s odstupom času veľmi príjemný ;-) Škoda, že sa to nedá zopakovať (normálne Vám závidím) :-N Prajem Vám krásny svadobný deň, no ešte krajší život po boku Vášho vyvoleného! ;-)
Odpovedať
veronika: dakujeme :-) . holky, inak tie sesternice, o ktorých som uz pisala, tak mi napisali, ze na svadbu nepridu :-| . dost ma to prekvapilo a som z toho sklamana. asi hlavne preto, ze nechapem dovod. ach jo.
Odpovedať
ach jo, dievcata, je to hrozne. ja viem, kezdy mi vravi, ze nad tym nemam rozmyslat, ze ak su take, tak za to rozhodne nestoja. ale predsalen je to moja rodina. asi bola chyba jednat s nimi ako s dopellymi. asi su to uzaj ako vravi moj drahy: nevyzrale slepice. zaskocili ma, sklamali, myslela som, ze su ine... ale asi su este stale nevyrovnane pubertacky. ked s nimi rozpravam na zivo, to je vsetko krasne, v poho, vsetko chapu a potom zistis, ze nechapu nic, ze su na to este "male". co ma mrzi, je ze nechapem dovod. ci trucuju, lebo som ich pozvala ako "stryko s rodinou", alebo preto, ze som sa dodatocne, neoficialne opytala na partnerov. alebo preto, ze ked povedali, ze bez partnerov, tak pozvala nieko ineho. alebo preto, lebo ked si to gracie po tyzdni rozmysleli, tak som povedala, ze dobre,a nech frajeri pridu.... ozaj neviem. moj mozog, takto prizemne a primitivne veci nezvlada :-D. mrzi ma to, lebo mi zalezalo na tom , aby tam bola moja rodina... ale oni zas tak dolezite nie su. a hlavne, ludia, ktori nas maju radi a chcu sa s nami tesit, by nieco take neriesili (ja ani vlastne ale neviem co riesia :-. ). ti tam budu urcite... lebo nas maju radi a zalezi im na nas a na tom, aby nas jediny den bol skvely. ja si to od tych husi urcite pokazit nenecham... a :-( vystriedal 8-( a na koniec 8-) a :-D . takze nech si trhnu kridlom, slepice...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?