Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
ahoj kočky... ešte 3 týždne a už nebudeme slečny :-D budete mať priezvisko po manželovi?
Odpovedať
Profilova fotka
Luci: my sme boli včera rozdávať pozvánky, takže už mám približný prehľad, kto príde a kto nie, ale stále sú tu takí ľudia, ktorým som to dala rovno do ruky, povedala, že je to pozvánka pre všetkých členov rodiny a dnes sa dozviem, že sme ich nevolali. Nemám slov. Aj môj drahý mi dnes narobil vrásky. boli sme pozrieť topánky, mne sa páčili iné, ale povedala som mu, že on si musí vybrať. Zajtra pôjde do mesta tak či tak, vyspí sa na to a potom môže vybrať. Lenže jeho milovaná mamička ho prehovorila, tak kúpil tie, ktoré sa páčili aj jej aj mne. A potom mi milovaný povie, že viac s babami kupovať nejde. Dostatočne ma vytočil, lebo ja som ho do ničoho netlačila, ešte som aj pre nich meškala do práce. ]-( Takže tak. Gibbidis: máš pravdu, tie klasické sa mi veľmi ľúbia. Trochu mi pripomínajú svadby z detstva.neviem prečo;-) Silvi, čo sa týka priezviska, tak bude po manželovi.
Odpovedať
Ozaj s týmto pozývaním je to katastrofa. My sme veľká rodina, museli sme skresávať, aby sme sa vošli do 90. A moja mama pozvala na našu svadbu svokrovcov môjho brata. Neviem "voč kráčí" , keďže sú to pre mňa aj pre budúceho manžela úplne cudzí ľudia. Oni však povedali, že to ich musím pozvať ja. Ale neviem, či to teraz nebude sprosté, keď ich mama pozvala a ja by som ich nie. Čo poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
jankapalko: neviem ako je to u vás, ale u nás je tiež takýto zvyk volať aj svokrovcov súrodencov. Moja sestra je ešte slobodná, tak mne to nehrozí :-)
Odpovedať
U nás sa to nevolá. Možno by mi to ani nevadilo, keby boli svokrovcami niekoľko rokov, lenže sú to asi len tri mesiace.
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella velmi ma to mrzi,ja mam tiez nejakych ktori si len tak zmysleli ze nepridu,velmi sa ma to dotklo.pockaj ked raz ony nieco budu chciet,nech si trhnu nohou ked to aspon pre Tvoju radost nevedia urobit,aspon na chvilku prist. gacek presne tak, ja som oznamenie mala vysnivane uz od malicka lebo som videla ake mala moja babka s dedkom,velmi jednoduche a romanticke. jankapalko ja by som nevolala ale ked to uz mama takto urobila...skus sa spytat brata... a mam nejake nove foto v albume,kuknite ;-)
Odpovedať
ahojte babenky, tak uz som sa s tym zmierila. velmi ma prekvapili, ale co sa da robit. vidim, ze mate podobne problemy. nechapem, preco to ti ludia robia. chcu byt zaujimavi? a nas, nevesty, ktore maju v tomto obdobi prezivat najstastnejsie chvile, tym otravuju. a nas to mrzi.... gacek: to cloveka nastve. nemam rada, ak sa my o niecom bavime (nemusia to byt nutne nakupy) a niekto sa do toho miesa... ked mna nieco stve, vacsinou si musim kusnut do jazyka, aby som nieco nepovedala, ale s drahou polovickou sa´nastastie mozem otvorene rozpravat, takze vacsinou poviem (niekedy aj pred jeho mamkou), co si o danej veci myslim :-x . do nakupov sa nastastie nemiesa :-D. jankapalko: u nas je to na mladomanzeloch, koho chcu a koho nechcu pozvat. aj ked sa na tom rodicia financne podielaju, do tohto sa nemiesaju. pravdupovediac si neviem predstavit, ze by tam boli bratovi svokrovci... preco by mali? ved oni vlastne niesu ani tvoja rodina... teda podla mna ;-) . silvia: priezvisko bude po manzelovi a bez -ová :-)
Odpovedať
gibbidis: ktore su tie popolnocne saty? nejak som ich tam nenasla x-) .siat (krasnych) tam mas vela, ale neviem ktore su tie popolnocne. ten make-up si si robila sama? pekny. je jemny, mne sa paci. budes krasna nevesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie popolnocne mi nejako zabudol drahy stiahnut z fotaku takze to este bude musiet pockat :-D snad zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zas opacny problem...my na svadbu nepozyvame pratancov ani sesternice. Niesme s nimi uz dlhe roky v kontakte...dokonca jedneho bratanca som videla len raz za zivot a to ked som bola mala...byvame daleko od seba...no prosto...pozvanku som poslala len tete, pretoze ju jedinu aj zaujima ako sa mame a navstevuje nas. A zrazu sa mojej sestre ozval bratanec, ze idu na svadbu aj s bratom samozrejme s celymi rodinami...t.j. nejakych 10 ludi navyse a to len z mamkynej strany...z ockovej mam 7 sesternic... Ja mam vysnivanu len malu svadbu nie s 200 ludmi... tak som tete povedala, ze je mi luto, nech vysvetli svojim synom, ze je pozvana len ona. Ona s tym nema problem, ze ma prist sama...okrem toho oni nekontaktovali mna...ale moju sestru...akokeby ona robila svadbu...nechapem.
Odpovedať
mirettim: ja taketo veci nechapem... 8-( si myslim, ze to funguje tak, ze komu to posles, ten je pozvany. aspon ja som to tak brala. ked som napisala na obalku konkretne meno, tykalo sa to tej osoby. ked som napisala rodina XY, tak sa tykalo tej rodiny (len tej rodiny a nie priatelov jednotlivych osob z tej rodiny ]-( ). neviem ako ti ludia rozmyslaju... ja si niekdy pripadam jak mimozemstan medzi takymi ikvacmi (nechcem urazit nikoho z vasej rodiny, skor z mojej :-N ).
Odpovedať
Profilova fotka
jasne...aj mne sa zda...len teraz neviem kto je divny ci my, ci oni ?????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
niektori ludia by sa mali dat liecit.ze im neni hanba pchat sa na cudziu svadbu. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
satocky-kukuk ;-)
Odpovedať
mirettim: vy ste uplne normalni - oni su divni gibbidis: peeeknee. aj vyzdobu mate v takej farbe?
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella,nie,vyzdoba ja modro zlata,ale vsetko ostatne je v takej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gibbidis: veľmi pekné šatky, ja som tiež chcela niečo také s volánikmi, ale už som v Poľsku nemala čas :-) Včera som bola v salóne po závoj a korunku a v piatok idem skúšať účes. Tak som veľmi zvedavá. Ako máte dohodnuté fotenie? My chceme až po sobáši. Bude to síce okolo siedmej, ale videli sme fotky, ktoré tak boli fotené a sú v podstate také isté, ako ostatné. horšie bude, keď nám bude pršať. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
gacek toho a aj ja trochu bojim! ale ze vraj uz nebude,lebo vtedy skonci letny monzun,no ked to tvrdia starsi skusenejsi...este takych par kvapiek sa da zvladnut,ale nejaky lejak :-| neboj,vybavim nam dobre pocasie :-D tak potom odfot uces!aj my sme zvedave ;-) my sa fotime dopoludnia,mame to tak strelene zariadene ze sobas zacina o 13.15 takze vstavam o piatej,kadernicka 6.00,o pol osmej kozmeticka...atd. ale tiez dufam ze nde velmi piect slnko do tvare a budeme vyskereni |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti nezávidím, ja mám líčenie o 9.00, kaderníčka asi o hodinku neskor. Sobáš máme až o 16.00. Aspoň bude kratšia svadba :-) Fakt, ďakujem za to počasie ;-)
Odpovedať
gibbidis, teraz som si vsimla, ze tiez bude svadba v KE-okolie. kde? (ked to nie je tajne :-) ). my sme v medzeve :-D . gacek: mame obrad v rovnaku hodinu. my mame fotenie pred obradom. chceli sme vsetko v klude (aj rano) a viem, ze by som bola nervozna, keby po sobasi nasi hostia dve hodiny sedeli sami :-| . ale po vecery (ak bude pekne) by sme chceli ist este urobit par vecernych fotiek, takze asi budu chvilku aj tak bez nas. ale tak to uz sa snad zabava rozprudi a bude to v poho. :-D teeeda holky, buducu stredu idem domov... a ked sa s drahym vratime, budem uz pani... stale tomu nemozem nejak uverit :-D . a ako to mate s potomstvom? ;-) planujete hned po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...Jeej, aj ja dakujem za pocasie 8-) pretoze mame obrad vonku na zahrade...pri penzione. my budeme mat fotenie uz 22.7. o tyzden, takto sme si to zariadili, aby sme v nas den mali trosku viac casu. Mame saty, topanky , vlastne vsetko...fotograf je dojednany a v ten den pojdem , sice po prvy krat, ale skusat uces. Mam viac-menej vybrany. Tak dufam ze to vyjde vpohode. Aj kvetinarka mi naaranzuje krasnu kyticku, taku romanticku kvetinovu gulku...strasne sa tesim...tak sa mi len zda, ze to ide velmi rychlo. lucirella- my by sme brali uz hned maleho krpceka...ale uvidime ako to vyjde...akurat dnes sme bili na kupku..po dlhom case...a bolo tam neskutocne vela deti..takych malilinkych...boli perfektne...dost sme sa na nich nasmiali, ....no uvidime...ale najskor by sme chceli sa trosku rozbehnut v podnikani a na plane je aj domcek...fakt je babo vo hviezdach. :-| najhorsie je ze vsetci nasi znami a kamarati maju alebo cakaju babo, tak to dost laka aj nas. :-) :-D A co vy lucirella?planujete hned po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella to nie Ty si mi vyfukla tu kolacovu tetu co robi take super jednohubky ako nakreslene? :-D obrad mame v ke v dome sv. alzbety,hostinu v kechneci. potomstvo sme chceli po svadbe ale pockame kym sa vsetko utrasie,chystame sa stavat dom takze ja to vidim tak o tri roky...ved ja este aj chodim do skoly.
Odpovedať
mirettim: to ste dobre vymysleli s fotenim. ja 22. este len cestujem domov. tak si na vas spomeniem ;-) . gibbidis: ja? no neviem? ty si chcela nechat si robit kolaciky v medzeve? bo ja som si tam nechala robit. my.... no ja ;-) by som mimco brala hned po svadbe, ale na druhej strane by sme si chceli este najprv uzit seba navzajom. potom je to uz narocne. aj v mojom okoli uz maju mimca a laka ma to :-) . no a samozrejme najprv vlastne byvanie. zatial sme v podnajme. na znamych vidim, ze nie je dobre najprv mimco a potom az pracovat na byvani. ide to potom pomaly a clovek je z toho nervozny... ale tak za rok by som chcela uz babatko. myslim, ze to bude akurat: ked sa narodi, budem mat 28. ale ako vieme, clovek mieni, pan Boh meni... :-D . mne sa paci, ked je mlady manzelsky par a este bez deti. to mam pocit, ze sa vzali ozaj z lasky k sebe a nie kvoly detom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella a take tie velmi pekne,proste nie rezy?ona vravela ze ma objednavku uz od januara.predpokladam ze nikto iny sa tam vtedy nevydava,alebo sa mylim?
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella a o ktorej asi budete v meste na fotenie?my tak okolo obeda
Odpovedať
cafky, nooo neviem, myslim, ze tam vtedy nema nikto iny svadbu... ale v medzeve si nechavaju dost casto robit take kolaciky aj mimomedzevsky ludia ;-) my sme si dali robit u pani Pa.....ovej (nechcem tu pisat cele jej meno :-x ), ale boli sme za nou len asi pred mesiacom. je pravda, ze planujeme uz od januara, ale neviem, ze by sme... nie, kolace sme zacali riesit az ako posledne... :-) ona robi aj rezy, aj take male. ale napriklad labute a kosicky nam robi ina pani, lebo toto ona nevie. fotit sa budeme tiez asi kolo obeda. presne este neviem... ale ked tak rozmyslam, tak asi hej, kolo obeda alebo skoro po obede :-D . joj, len dufam, ze nebude bars horuco... mamka mi pisala, ze je tam teraz na umrenie... joooj :-S .
Odpovedať
huraaa huraaaa uz mame prstienky :-D . vcera sme si ich boli vyzdvyhnut v pardubiciach.su krasne. gravuru maju s nasim pismom... suuper. huraaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella gratulujem k prstienkom.no si to nakoniec Ty s kolacmi,lebo Ta pozna moja kamaratka z medzeva,neviem ci aj Ty ju,nikola ged.... tak my tam budeme rano,no a o jednej uz riadne naostro hehe :-D budeme vyckavat pred domom na obrad. spozname sa podla siat ;-) a daj viac fotiek z priprav! :-)
Odpovedať
gibbidis: meno poznam, ale tvar neviem... ;-) ahaaaa, no vidis. tak ona sa tam do kolacov a kostola montuje aj moja babka, tak ona jej asi volala uz skor. som ani nevedela x-). budem kukat na saty :) a zamavame si ;-) vcera som cestovala a konecne som doma. tak nafotim co mam - popolnocne, topanky... a pridam fotos. mirettim: tak ake bolo fotenie? dufam, ze ste si to uzili a prajem, nech su fotecky nadherne :-) vcera som cestovala dom, tak som si na vas spomenula... snad ste tie horucavy v zdravi prezili. holky, ja sa taaaaaaaaaaaaaaak tesiiiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi kozmeticka dost nakrivo vytrhala obocie.velmi ma to mrzi po prve preto ze svadba je o tyzden,no nie?a vzdy mi vedela urobit take krasne obocie no ale dneska...aj je jedno tensie nez druhe.som z toho smutna lebo podla mna je obocie ram tvare a na bezny den to nevadi ale predsa len na svadobne fotky,kde vidno kazdy detail...snad tam este nieco dorastie lucirella toje fajn ze sa tesis,ja sa neviem tesit,uzivam si to hlavne na tejto stranke,lebo sa mozem so vsetkym podelit ale inak mam samy stres,v kuse do mna kazdy vrta ci uz je vybavene toto tamto...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?