Kto s nami zdieľa spoločný termín 28.4.2012?

Profilova fotka
:) mate niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja..
Odpovedať
aj my sme chceli, len nam ho vyfukli :o(
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 super a kde bude svadba ? :) a čo prípravy ?
Odpovedať
Profilova fotka
@helloukitty :) tak super a ako to ide s prípravami ? : )
Odpovedať
Profilova fotka
@gabs2012 :-. fuhaaa kto vam ho vyfukol nejaka dalsia svadba ? :( a teda aky mate dalsi termin ?
Odpovedať
Zdieľame rovnaký termín :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 uz mame skoro vsetko zajednane, svadba aj hostina bude okres ZA, velmi sa tesime... teraz zhanam nausnice, a kedze som picky tak je to tazke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 super ako si na tom ty ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 no super my este vela toho nemame :) ale od januara už naplno začíname :-D
Odpovedať
@marusiacik1 Hlavné veci máme pozajednávané, sála, hudba, fotograf, zvolená výzdoba, kostol, hotové obrúčky, rezervované šaty a drahý je už tiež vybavený aby bol krásny cez svadobný deň :-). Ostatné veci podoťahujeme na budúci rok :-) A vy ste ako na tom s prípravami?
Odpovedať
@lillinka01 A aké naušnice hľadáš? Ja vôbec neviem aké by som chcela naušnice aj nahrdelnik. A špekulujem nad striebrom, lebo z bižu sa mi zapalujú uši :-/
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alenocka82 no my máme zajednané : svadobne šaty + doplnky, naušnice, kostol, salu + ubytko, DJ, foto a video, svadobnu výzdobu a nejake drobnosti este :) zbytok postupne a naplno od januara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 @lillinka01 ja sice mam kupene nausnice ale este neviem ci ci ich dam lebo neviem ci sa budu hodit :)
Odpovedať
Profilova fotka
taketo podobne naušničky budem asi mať :) este uvidim ci nenajdem krajsie :-D
Odpovedať
@marusiacik1 Peknučké. Ja som už aj po nejakých pokukávala, len sa mi páčilo viacero druhov a nevedela som sa rozhodnúť. Tak už tiež máte hlavné veci pozajednávané. Už len čakať na 28.apríl :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 8-) to ano :) ale ešte je toho dost čo vybavovat :)
Odpovedať
@marusiacik1 Kukala som do tvojho jedného albumu. Budete voliť zlatú výzdobu? Lebo tiež sme si vybrali zlatú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 :-p anooo zlatu sme si vybrali v sobotu ideme pozriet osobne k jednej pani co robi tu vyzdobu a rovno aj cenovu ponuku :)
Odpovedať
@marusiacik1 Výborný výber :-) My sme chceli pôvodne lososovú, resp. marhuľkovú, ale na živo mi tá farba pripadala taká viac do ružova a práve keď sme vošli do obchodu, tak mali na jednom stole urobenú práve zlatú výzdobu a z tej som nevedela spustiť oči :-P Tak nech vám urobí čo najlepšiu cenu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 no hlavne na tu cenu som zvedava :-D tak potom napisem :) vy už mate vybratu a mate aj cenovu ponuku ? kolko ludi budete mat na hostine ?
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 presne, mam ten isty problem. Ide o to, ze chcem vyrazne nausnice, bez nahrdelnika, ale dlhe visiace, typ ako ukazovala marusiacik, sa mi zdaju na mna privela, aj ked su nadherne, tak neviem... ale kedze take velke nausnice budu v striebre pridrahe, chcem si vybrat nieco zo spleen alebo swarovski.
Odpovedať
Profilova fotka
28.4.2012 ???? Aj jaaaaa :-)
Odpovedať
@marusiacik1 Tak ako ste dopadli s tou výzdobou, pozdávala sa cenová ponuka? :-) Nám bude výzdobu zabezpečovať reštaurácia, cena výzdoby sa pohybuje sa mi zdá že podľa počtu osôb. A plánujeme max. 37 ľudí. @lillinka01 Veď práve, že cenovo sa strieborné naušnice pohybujú v iných kategóriách a keď si predstavím že ich budem mať raz v živote.... no uvidíme či sa nám podarí niečo nájsť čo nám padne do oka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 ahojky no jak sa to vezme je draha tak mame este jednu v zalohe a tam ideme buducu swobotu :) tak uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivinka82 jeeej super :)
Odpovedať
@marusiacik1 Držím palce, dobre vyberte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka82 hehe dakujem snad bude lepsia cena :) som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 @alenocka82 Ked uz sme pri tom, neviete mi poradit, aku bizu mam zvolit? Som taky jemny typ - blond, modre oci, asi max 4 cm nausince, vsak? a vy ako? aj nahrdelnik?
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 tak zalezi ake budeš mat šatočky :) mne k mojim satam poradila výrazne nausnice ale nahrdelnik už nie :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?