Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
no...vidis. to by som mohla dat za ulohu DJ-ovi :) ved vlastne on aj ma na svojej stranke ze aj moderovanie...tak snad. uvidime. zajtra sa s nim mame stretnut a ak sa nam to bude pozdavat, uz si ho rovno zajedname. inak fotografovia mi zatial vsetci odpisali ze maju volne, co sa cudujem, lebo som naozaj pozerala na kvalitu, do toho aj investujem. no ale nezaplatila som zatial zalohu, cakam na jednu ci mi odpise a potom zajedname inych ak nie.
Odpovedať
Profilova fotka
:-( sifonik - ty mas na makeup nataliu? vsak ta ma prist k nam na cely den, to ze co je - odkedy ju mas zabookovanu, lebo ja som sa s nou dohodla uz v januari - daj mi prosim vediet
Odpovedať
jeina...ziaden stres :) ja som s nou dohodnuta na skoro rano. ma iba mna, vlasy+makeup. spominala nieco ze potom po mne ma nejaku celu rodinu v ziline...takze to asi teba. neboj sa tak asi vie co robi a stiha. ja mam aj skusku makeupu takze sa jej potom mozem na to prip. opytat. tak ja by som bola najradsej keby u mna zacala uz od siestej. mne to tiez vyhovuje co najskor.
Odpovedať
jeina...este mi povedz ze si mi vyfukla zuzanu halvonikovu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... vidim ze su tu velke boje :-).... no sranda ... ja potrebujem nejaku vizazistku, este nemam, viete mi odporucit - v Trnavskom kraji?
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik - to je pravda, mam aj zuzku na fotenie, k vizazi, vcera som jej volala, ked sm to tu zbadala, .... este ze som brnkla lebo natalia, si vobec nespocitala ze do za trva cesta 2 hodky a ja musim byt hotova uz o 9.30... volala ti?
Odpovedať
nie, neozvala sa mi zatial.
Odpovedať
nejak to tu zmlklo. chcem sa vas s rovnakym datumom opytat, co uz vsetko mate, alebo co vam este chyba...ja uz som z tych priprav uplne hotova...:(
Odpovedať
ahoj sifonik, u nas v poho. vlastne uz je skoro vsjo hotove. este bude treba prstienky a oznamka... inak je vsetko zariadene. joj no a este take tie papierovacky... ale toho nie je vela. akurat sme zistili, ze jedlo, ktore sme vybrali na veceru nam nechutilo - boli sme na testovacej vecery :) - tak musime vybrat nieco ine... preco si z priprav k.o.? nevychadza vsetko podla predstav? drzim palec. :-)
Odpovedať
ale aj vychadza. len uz mam toho dost, nebavi ma to :) tiez este robime na oznamkach, obrucky este ani neriesime a papierovacky a kostol nemame. kym nam ludia nepotvrdia ucast, tak ani veceru neriesime. nemame este nakupene pitie, nemam zajednanu tortu, topanky nemam.
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik klud, klud :-)))) mas kopeeeec casu, a to ze tu niektore baby hystericky chystaju vsetko uz rok dopredu, neznamena to, ze to aj tak bude na 100%, vzdy zlyha nejaky ludsky faktor, takze ja to skor beriem, ze cim neskor zacnes vybavovat, tym stratis viac nervov... nebudes sa nervacit 1 rok, ale len 2 mes. dajme tomu :-))))))..... Dolezita je fakt len ta sala, ak mas v kostole aj kostol, a ostatne ti uz neutecie a nikto ti nevezme, teda ak nechces nejakeho busy fotografa alebo kameramana, ktoreho treba skutocne objednat rok vopred. ja si oznamka budem robit az v juni, takisto aj stravu... Tie oznamka vymyslim a spravim za jeden den a iba dam do tlace..... priebezne si zbieram inspiracie, takze uz to len hodim do pc, a v tlaciarni vyberiem papier vhodny a je to. a strava a jedlo, to tiez len tak priebezne riesim, ale osobne pojdem este na taku malu ochutnavku tych jedal co si vyberam na svadbu, ci fakt budu dobre... a na pitie musim zohnat akurat vino na ostatne bude otvoreny ucet do nejakeho limitu budu vydavat pitie..... a take prkotinky - ako zakusky, torta, kadernicka, make-up, kytica - staci zajst v meste pozriet kde co je a spytat sa ci robia, za kolko a rezervovat si..... obrucky tiez staci vybrat najlepsie v kamenych obchodoch v mensich mestach, mali by byt lacnejsie.... ja som zatial nasla najlacnejsie v Piestanoch cca 6200 Sk/2obrucky (4mm hrube) resp. majitel je z Ocovej ci tak nejako ... ja si radsej spravim vylet do PN a pozriem prstene na vlastne oci..... tu je link: http://shop.zlatnictvostacho.sk/obruc... a potom je este jedno paradne zlatnictvo, tam nas vyjdu okolo 7.000 sk/2ks obrucok (4mm) a tam aj zasielaju na dobierku - a bezplatne postovne a balne ak to presiahne sumu 2500 Sk co je super!!! http://www.luxus-shop.sk/prstene-snub...
Odpovedať
tak to je fajn :) ja som doteraz vsetko zariadovala sama. tak som draheho poverila aspon oznamkami. chceli sme si robit sami a mali sme super napad. ale on si zaumienil ze ide kupovat novu motorku a strasne sa z toho tesi, a tak teraz stale nieco zistuje o tom. a nase oznamka su v uzadi :-| kazdy den mu to pripominam, uz sme aj upustili od povodneho napadu, len aby sme ich uz mali co najskor hotove. kostol ideme len tento vikend riesit. dufam ze na ten datum bude volny. sme flakaci no. no a ostatne uz zhruba mame. az na male drobnosti....ale to je este teraz zbytocne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sifonik, ved mate cas.... naco teraz riesis oznamka? vytlacia ti ich za 1 den, a aj tak ich teraz nebudes este davat.... ci ano? ja si vybavujem vsetko uplne ale skutocne uplne sama, a vobec mi to nevadi, bavi ma to, a moj drahy je flegmos ako tvoj, takze ak by som mu dala nejaku ulohu aj tak by na to zabudol a vobec by to nespravil, a nakoniec by mi povedal nech mu s tym pomozem :-)))))). Ale fakt mi to nevadi, ja mam urcite predstavy, akoby to malo vyzerat, a jednoducho, nechce sa mi s tym druhych otravovat a vysvetlovat ako co ma byt... atd... Samozrejme priamo na svadbe budem potrebovat pomoc hlavne sestrinu ale to dostane do ruk presny scenar :-))). vobec nie ste flakaci, ja robim oznamka az v juni a nie skor a vobec to nie je neskoro.... takze fakt sa zbytocne nestresuj, a skor pomalicky si vychutnavaj tie pripravy, vyberanie atd... a ona sa ta skladacka pomaly cela zlepi :-))
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte. Tu LIPTOOOV. Aj ja sa pridavam k tomuto datumu. My uz mame tie najdolezitejsie veci vybavene a ostatok po statniciach. A velmi sa tesim, lebo uz mam konecte aj saty. Jupiii
Odpovedať
ahojte, ja sa tiež pridávam :) zatiaľ máme sálu, kameru+foto, hudbu a kňaza... ostatné veci riešime a vybavujeme postupne... :)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k vam na 1.8. :) co vsetko uz mate/nemate? my len dnes ideme riesit oznamka, obrucky este nic...
Odpovedať
ahojte, neviem ci mi to prvykrat odoslalo, asi nie. takze pridavam sa k vam tiez na 1.8. nemame este oznamka ani obrucky. a co vy?
Odpovedať
mirretim: odkial budes mat coko fontanu? :) to je dobry napad.
Odpovedať
my už máme aj obrúčky a dnes som si vybrala svadobné a popolnočné šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som 1.8.2009,v dome sv. alzbety v kosiciach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...neskutocne ten cas leti... :-p sifonik...fontanu mame uz doma..kupili sme ju z internetu, ale da sa vraj kupit aj v obchode...mam pocit ze v Norme alebo v takom nejakom obchode. ja prave riesim oznamka a etikety na flase, a pomalicky aj take drobnostky- vyzdobu a pod. baby kedy si idete rezervovat termin ku kadernicke?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som sa zahlasila asi pred dvoma dnami aby mi to niekto nevyfukol:)
Odpovedať
mirettim: kadernicku chcem dat az na jun, ale dnes mi prave volala vizazistka ze treba uz skusku dohodnut. a tak sme sa dohodli na skusku makeupu na zaciatok juna. ani som nevedela ze to treba tak skoro dopredu.
Odpovedať
ahojte ja uz mam kadernicku daaaaaaavno - asi 2 mesiace :) mala som velky problem vobec nejaku zohnat, ide o male mestecko/dedinku a kocky, ktore robia vizaz a uces tak ze pridu k neveste domov, boli akurat vsetky obsadene... aj tak mam strach ako to cele dopadne, na tom si nevesta potrpi... aj ked som bola na jednej skuske, idem si asi dat dalsiu - aj k vizazistke aj ku kadernicke, nech mam istotu :) ostatne veci ako? kedy posielate pozvanky/oznamka?
Odpovedať
u nás sa posiela 2-3 týždne pred svadbou...
Odpovedať
mirkita: ja mam akoze rezervovany termin u kadernicky, ale nemam este dohodnutu u nej skusku. a myslela som ze to ma cas aj 2 tyzdne pred svadbou :-o
Odpovedať
ahojte, aj ja sa pridavam k 1.8, mame v dome sv.alzbety v kosiciach :) mame uz skoro vsetko uz len snubencovi topanky :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ale vás tu je, tak sa pripájam aj ja :-) Dá sa povedať, že väčšinu už máme,ale keď porozmýšľam, tak ešte aj tak treba kopec vecí. Drahý je zatiaľ neazodetý ;-) , ja iba na polovicu. Ešte treba pokúpiť čo-to na výzdobu. Oznámka nám zachvíľu dojdu. tiež ich posielame 3 týždne pred. Takže asi tak.
Odpovedať
ja som sa dnes objednala na nechty ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?