Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
1
2
84
na 100%? si fandis ;-) ved to je za dva roky
Odpovedať
bimbo84 my mame na 100% 12.9.2009 takze tyzden pred Vami :-)
Odpovedať
toto je moj dalsi planovany datum keby ani tento druhy nevysiel... :-N :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super ze sa niekto aj pozitivne ozval. Ja som si uz myslela ze len ja mam termin naplanovany a to az za 2roky. :-D
Odpovedať
neboj sa urcite nie si sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada .-) ... Snažím sa krotiť plánovanie , nechcem nič predbiehať.
Odpovedať
bambi, no planujes dost skoro ale taketo paradne datumy treba hodne dlho dopredu planovat...ako tento rok 7.7.07...to bol velmi vychytany datum :-) do maja dam vediet, ci sa pripajam aj ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som chcela termin 20.8.2008 a priatel nechcel lebo si bud. rok kupujeme byt a naraz by to bolo vela, a sam od seba navrhol 19.9.2009. A ja ho dobre poznam ak to povedal on tak to tak bude :-) . Ale clovek nikdy nevie. Mozno to bude skor, ale mne sa ten termin velmi paci, a je to 1 den pred jeho narodeninami. A určite do takeho septembra bud. roka nezacnem nic viac planovat, len snivat xixi .-) a potom sa s plnym nasadenim pustim do toho .
Odpovedať
bimbo, no ale ak planujes nejake "vychytane" veci, ako salu a fotograf ci kameraman...to urcite urob uz niekedy v polovici roka 2008...fakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ano to som si aj ja myslela, počkam si do leta a zacnem .... uz aby to bolo .-)
Odpovedať
neboj, to ubehne ako voda :-) ja planujem uz davno ale to len tak tu na nete a doma v pc :-D :-D ale prvu vec som zajednala 1.augusta, cize da sa povedat, ze pripravy uz naozaj zacali v auguste ;-)
Odpovedať
..a to som mala stastie, ze je svadba piatok...inak by sme nemali fotografa, ktoreho som chcela... najprv bol termin na 19.aprila ale to uz bol obsadneny penzion, kde je aj sala ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fiha svadba v piatok??? zaujimave, to by ma nikdy nenapadlo .
Odpovedať
preco? to je uz teraz dost IN....teda ja som to cielene neplanovala ale v nasom datume musela byt 19tka, 8cka alebo 9 :-) :-D x-) :-p a dokonca 8.maj je sviatok tak uz bude pre ostatnych volno a kto chce urobi si aj taky krasny predlzeny weekendik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vlastne to mas pravdu , je to sviatok takze pohoda. A v máji býva super počasie, tak akurat. No september je vselijaky, tak dufam ze nam nebudu traktori padat :-)
Odpovedať
bimbo84 uz aj vies kde sa bude konat vasa svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
mary677 urcite bude v BA ale kde to je este vo hviezdach, este mame kopec casu rozhodnut sa. A vy ?
Odpovedať
ja by som chcela v Trencine, ale velmi sa mi paci hostina v party stane v zahrade nejakej super restauracie ale nic take som nenasla zatial :-) a tiez sa mi pacia Beladice
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Tak ako prebiehaju pripravy? x-)
Odpovedať
tweeti • Dnes o 19:22 Ahojte kocky...pripadne chlopi predpokladam, ze si tu zatial moc nepopisem o tomto krasnom termine s nikym, predsa je len este hooooooooodne brzy...ale tak dufam, ze coskoro sa pridaju dalsie stastne pary.. tak budem cakat
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeeee...tak a ja som myslela, ze budem prva :-N :-N :-N :-N ale aj ked sa tu uz diskutovalo, tak sa mi zda, ze len bimbo ma rovnaky termin, ze? stale plati? 8-)
Odpovedať
caute caute aj my mame termin na 19.09.2009
Odpovedať
Ahojte, takze aj ja sa pridavam na 19.9.2009 :-) Hadam to vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj my to tak máme naplánované, snáď sa nič nezmení :-D
Odpovedať
Profilova fotka
19.9.2009 na 90 % :-D (10% hore,dole) alebo sa to potom nerata :-.
Odpovedať
Profilova fotka
cavte tak aj my mame svadbu 19.9.2009 a dufam ze na 100% a nic nam do toho nepride veeeeeelmi sa tesime uz som dnes zajednala fotografa-viem ze je to skoro ale co pisali niektore kocky ze ti lepsi maju uz terminy nabuxane aj na dalsi rok ma soklo nastastie mi to vyslo ;-) len ta postava nic moc :-S my uz mame dcerku a ten porod robi svoje :-N :-D alebo mamine obzerstvo? :-D :-D :-D s tatinkom sa uz 4dni xodime poctivo bicyklovat 2hod.tak dufam ze za rok obleciem svadobne saty cislo 38 x-)
Odpovedať
Ahoj tej mi mame termin tyzden skor ale uz som rozbehla pripravy podla man to nieje vobec zavcasu ale najvyssi cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ano? inak ked to tak zoberem asi aj hej lebo urcite nemam cele dni cas na vybavovanie asi sa pustim aj ja pomaly do toho len najhorsie je ze stale nieco menim a tak v prvom rade sa chcem rozhodnut pre farbu a ked uz sa aj rozhodnem co ked potom ked si drahy bude skusat oblek alebo ja saty a zapaci sa mi ina?? =-) =-) ty co mas rozrobene zatial? :-)
Odpovedať
Cafte baby, no my este vobec nic nevybavujeme... Zda sa mi, ze je to este daleko...Mozno tak rok, tristvrte roka predtym zacneme...A to chcem len urad, salu, fotografa a kameramana...a mozno saty a ostatne zalezitosti potom, asi to aj necham na rodinu,nech vybavuje, lebo mna cakaju statnice...
Odpovedať
Ahoj Hedunecka , tak ja uz mam pohariky objednane aj kameramana s fotografom, pisala som jednej agenture ohladom vyzdoby a teraz sa uz len rozhodujeme ci to vezmeme urobila mi cenu za 12 litrov plus doprava myslim ze celkom dobra cena. Vyzdobu planujeme v ruzovej podla mojej kytice tiez je v albume. no a v piatok ideme obziret a popytat sa o salu a kuknut obrucky, a dufam ze natrafime na teke ako mame v albume. Musim podotknut ze mate peknucku dcerku, nasa mohla mat tiez tento rok dva keby nie samovolneho potratu v ranoom stadiu , ale neva podla mna to osud tak chcel a ani sme na to neboli este pripraveny ale uz sa ttesim na deticky velmi. strasne milujem deti
Odpovedať
1
2
84
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?