Termín svadby 17.8.2013

Ahojte kočky :-) Koľko nás tu je na tento termín? Rada by som s niekým zdieľala prípravy, radosti :-) :-) :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahoj my mame termin 17.08.2013 :))
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame termin 17.8.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež máme termín 17.8.2013:-)
Odpovedať
@lienka2407 @miskakamil @teresa27 jééj super teším sa,že nás je tu viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Začala som chodiť do posilky pre ženy... dnes idem po druhy krát 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miskakamil tak snád ti to nadšenie vydrží dlhšie než mne:-)
Odpovedať
@miskakamil závidím odhodlanie ;-) ale v dobrom :-) ja som vydržala ísť až 2x :-D Momentálne ma naplno zamestnáva práca, prerábka bytu a plánovanie svadby, a už aj nákup vianočných darčekov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kurty87 Takže bola som druhy krát, zatiaľ bez svalovice ;-) poznám, aktuálne už druhy mesiac staviame domček, ktorý by mal byť postaveny komplet k svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 Takže bola som druhy krát, zatiaľ bez svalovice ;-) poznám, aktuálne už druhy mesiac staviame domček, ktorý by mal byť postaveny komplet k svadbe :-D
Odpovedať
@miskakamil no my sme chceli dokončiť ešte pred svadbou, verím, že sa to nám aj Vám podarí ;-) Vedela som, že toho bude veľa, ale že až toľko :-) by človek nepovedal, čo všetko treba nakúpiť do jednej domácnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby ako pokračujete?
Odpovedať
@miskakamil my stagnujeme teraz :-) najdôležitejšie máme, tak som kľudná :-) mám nové kvietky do vlasov a vymýšlam so svadobnými oznámeniami :-) A ty ako? A ostatné kočky akooo? Ktorá ešte máte termín 17.08.2013 :-) ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hello_kitty87 my tiež trocha stagnujeme, tiež popritom staviame a venujeme sa dosť tomu...nemáme este hudbu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vy toho uz mate my okrem saly a fotografa a dj nemame nic :)
Odpovedať
@miskakamil aj my prerábame, takže viem čo máš na mysli ;-) dosť nás to teraz zamestnáva, dnes nám prídu zamerať kuchyňu :-) @lienka2407 3 hlavné veci máš, ešte máme na to 9 mesiacov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 no ja viem este kopec casu preto ani nestresujem saty viem z ktoreho salonu chcem takze pohoda :)
Odpovedať
@lienka2407 aj ja mám salón vybratý, aj kolekciu, skúšanie a výber konkrétnych si nechám na budúci rok :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 ju kuchyňa, sme si vybrali uz...teším sa ako ju už pridu zamerať, ked.bude spraviť cas...
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 no jasne ved aj ja pojdem az na buduci rok ved este budu nove kolekcie :)
Odpovedať
@lienka2407 áno, presne to mi povedala pani v salóne, že najviac sa oplatí prísť vybrať január-február ;-) @miskakamil my už máme predstavy ako bude kuchyňa vyzerať, len ich zrealizovať :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 aky máte bytik?
Odpovedať
@miskakamil trojizbový :-) postupne prerábame :-) na jar by sme sa chceli sťahovať, uvidíme, ako to pôjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ako postupujete?Nove napady?Inspiracie?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka2407 ahoj, už sme konečne zajednali DJ. Pôjdem skúšať saty, keďže už majú v niektorých salónoch kolekciu 2013, vyberáme farebnú kombináciu a doplnky a chcem objednať pierka.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sa chystame mat svadbu 17.8.2013
Odpovedať
Profilova fotka
@marika_peto2013 Ahoj. Ak ti ešte chýba na svadbu svadobný kameraman alebo fotograf budeme veľmi radi, ak sa na nás obrátiš. Samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite a na cene sa vieme vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Sme z Krompách, ale pôsobíme aj v KE. Ak sme ta zaujali môžeš nás kontaktovať, radi zodpovieme na všetky tvoje otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rada prijmem nejake rady na pripravy :D
Odpovedať
Aj my mame termin 17.8.2013 :) Uz mame zajednany kastiel Grandcastle v Lipt.Hradku, hotel pre 45 zahranicnych hosti a autobus z letiska a naspat. Fotograf ma zalohu na ucte. Bracho je kameraman, takze ten je isty :D Saty zaplatene, uz sa vyrabaju. Mam vybraty uces, hrebienok do vlasov. Nasla som kadernicku, kozmeticku aj babenku, co mi spravi nechty. Topanky mam uz 4 roky, nosene dvakrat. Kamaratka nam dava dokopy oznamenia. Este nam treba zenichov oblek a topanky. Pierka a obrucky. A momentalne som sa zasvatila do zhanania nausnic a nahrdelnika k satam :D S kapelou sa musime dohodnut na cene a to by sme mali tiez.. Len tie papierovacky, lebo snubenec je cudzinec... na to sa netesim ani nahodou.. :P A popolnocne saty neviem zohnat, ziadne ma neocarili :(
Odpovedať
Ahojte, Aj ja budem mať asi svadbu 17.8.2013. Ešte som sa rozhodovala medzi 24.8.2013 a 7.9.2013. Ešte nič nemám poriadne rozmyslene a neviem kde začat. Nevie mi niekto poradiť čo začať planovať skôr?
Odpovedať
Profilova fotka
@liluska7 Ahoj :) No tak najskôr .... či ten daný deň bude voľný termín v kostole poprípade na danom ,,Úrade,, kde bude svadobný obrad. Potom miesto ,,zábavy,, / niaká reštaurácia, hotel atď.... / , Potom postupne tie ťiež ,,dôležité,, veci ,,výber svadobných šiat / nevesta - ženích / daľej ..... hudbu / DJ alebo kapela / na svadbu, potom keď chcete aj f otograf a ani kameraman by nemal chýbať. A to všetko zosúladiť na ten daný dátum. S pozdravom
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?