Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
no ja neviem co mam robit s nechtami, lebo svoje mam slabe strasne, sa mi lamu stale a gelove nechcem..lebo prave z gelovych mam teraz take slabucke..tak neviem co mam robit ale nechcem mat na svadbe take olamane skarede :( poradte co mam robit :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luubika, ja som mala tiež problém s nechtami. Mne pomohlo máčanie v olivovom oleji. Olej trošku zohreješ, aby bol príjemne teplý a ponoríš prsty. Ja som zvykla asi na 15 minút. Olivový olej pomáha aj na suché ruky, takže pri jednom som odbila 2 kúry :-)
Odpovedať
ahoj gacek..super tak to hned aj skusim dnes :) dufam ze mi to pomoze lebo uz teraz som zufala ako budem vyzerat na svadbe :) dakujem pekne...
Odpovedať
ja chcem len prizdobiť moje nechty... nechcem gélove...
Odpovedať
ahojte :-D tak sa nám to blíži...vidím, že niektoré riešite už kaderníčky...a ja som stále v tom, že je to skoro...ale už sa mi snívalo, že som bola v deň svadby strapatá...zrejme to je nejaké znamenie, aby som sa rozhýbala :-D silvia1986, aj ja chcem iba prizdobiť svoje nechty...tiež nechcem gélové, bola by som z nich zrejme dosť nervózna, lebo nie som na ne zvyknutá...
Odpovedať
ani ja som ich nikdy nemala... na sestrinej svadbe som mala svoje prizdobené... a bolo to také prirodzenejšie.... :-N
Odpovedať
no tak aj ja budem musiet so svojimi nieco spravit...gelove som mala lebo som chcela skusit ake to bude ale pre mna hrozne to bolo :( neprijemne a znicilo mi to moje nechty pod tym...uz nechcem gelove ani vidiet:( a daju sa prizdobit aj kratke alebo to musim mat dlhe na to?lebo mne asi dlhe nikdy nenarastu...
Odpovedať
luubika určite sa dajú pekne ozdobiť aj krátke, neboj...
Odpovedať
ahojte. tak konecne sa mozem zase venovat pripravam svadby. ucila som sa na stanice, takze na pripravy nebolo casu. teraz su uz ale uspesne za mnou a tak sa do toho znovu pustam. takze stale mame len to, co sme mali. akurat sme vybrali oznamenie a prstienky sa chytame objednat buduci vikend. kadernicku mam na plane az pojdem za dva tyzdne domov. chcem ist na skusku ucesu. naroky su velke - musi byt vypnuty, udrzat dllllhy zavoj a samozrejme vyzerat dobre.... tak som zvedava co vymyslime. holky nebojite sa, ze bude straaasne horuco? ja hej. neznasam potenie. a v tych satach...joj tak ale snad bude dobre. leto vraj nema byt horuce (aspon tu v cechach):). nechty mam nastastie dobre svoje, takze si chcem nechat upravit moje. mne sa umele nepacia. su to take lopaty... ale proti gutsu...:)
Odpovedať
ahoj lucirella, tak gratulujem k statniciam :)) aj ja som mala vselijake naroky na uces ale sikovna kadernicka nakoniec vymyslela tak aby to bolo pekne,aby to drzalo a aj taky kompromis trosku spravila aby to vyzeralo tak ako som chcela :) a k tomu teplu - ja sa modlim aby bolo radsej horuco lebo hostinu mame vonku,takze keby prsalo by to nebolo asi velmi dobre :)) zmuknuty hostia :)) mame sice party stany ale aj tak..radsej horuco nech je :) a hej mas pravdu umele nechty su jak lopaty :))) hej a mate krasnu miestnost na hostinu pozerala som tvoj album...mozem sa spytat kde to je?
Odpovedať
ahoj lubika. tak to by teda chcelo, aby bolo pekne a primerane teplo :) - bude kompromis 8-) . samozrejme dazd nechcem ani ja, ale takych 25 stupnov mi boooohate staci. miestnost mame hotel maraton v KE. miestnost je sice pekna, ale este nemame jedlo, bo sme zatial nenasli nieco, co by chutilo aj mne aj drahemu (ostatni sa budu musiet prisposobyt ;-) ).
Odpovedať
Ahojte! Nájdem tu kočku, ktorá má 1.8. 2009 svadbu v Slovakii? Máme ju naraz, len v rôznych sálach samozrejme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tyaja,ano,vsetky v tejto teme:)
Odpovedať
no holky, zacinam byt trochu (trochu dost :)) nervozna. nemame oblek, oznamenia (este nie su 100percentne), prstene, torty, vybrane jedlo, kvety... no hruza. :-|
Odpovedať
lucirella: tak presne to iste, okrem teda tych oznameni, nemame este ani my. a este to ani nejdem riesit lebo koncom juna mam este skusku v skole. az od jula to ideme nahanat. ved mne to pripada ze je este dost casu nie?
Odpovedať
ta aj hej, ale trochu sa bojim, ze nam napr. v cukrarni povedia, ze uz maju zakazku a ze este jednu nestihnu. alebo u zlatnika... joj a ja este nemam poplnocne saty, topanky, vybrany uces.... joj a u mna to trva, nez ja si daco vyberiem ;-) drzim palce nech skuska dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tiež hovorím,že je eštečas, tiež mi chýbajú popolnočné šaty, prstene,poháre a ktovie čo ešte. Pred týždňom som tiež mala štátnice, takže až teraz som zapla na plné obrátky,čo sa týka svadby. Ale myslím, že sme šikovné, tak to zvládneme, nie? ;-)
Odpovedať
gacek: ked sme zvladli statnice, zvladneme toto lavou zadnou. :-D gratulujem k statniciam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Lucirella. A ako ste ne tom so svadobnou cestou? Ja to vidím tak, že asi ostaneme doma. Pripadá mi, že drahý má zo svadobnej cesty fóbiu :-D
Odpovedať
u nás sa na svadobnú cestu už veeeelmi tešíme. my sme si ale ešte nevybrali. zistili sme totiž, že last minity sú niekedy až o 30tis. lacnejšie. keďže nemáme vyložene jedno miesto kam chceme ísť (je veľa miest kam by sme sa chceli pozrieť), tak počkáme ešte chvílu a potom si niečo vyberieme. za ušetrené peniažky by sme potom na jeseň chceli ešte mrknúř do irska. pri mori sme už dllllho neboli, už niekolko rokov. väčšinou sme boli niekde na horách a tak, ale už sa tešíme na more... :-D
Odpovedať
gibbidis: Sorry, ja som sa zle vyjadrila... myslela som hotel Slovakia v ZA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? =-) Len sa chcem pochváliť, že už som celá oblečená. V sobotu som si kúpila šaty na prezlečenie, drahý oblek a ... Jej ale mne chýba to základné - spodné prádlo. :-) Zajtra ideme kupovať obrúčky aj poháre. Tak som sama zvedavá, ako dopadneme. Poháre už máme vybraté, akurát obrúčky nie. A samozrejme to spodné prádlo. A čo vy, babky, ako je to s vami?
Odpovedať
ahoj gacek, aj my už sme obaja komplet oblečený, ale tiež nám chýba spodné prádlo :-D Tak založ album, sme zvedavé na poháre a ostatné vecičky ;-)
Odpovedať
aj my sme oblečený a tiež až na to spodné prádlo :-) a tiež ešte nemáme poháre...
Odpovedať
aj nam chyba spodne pradlo :D a drahemu topanky...pohare nam zabezpecuje agentura a myslim ze su uz aj hotove :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, babky som po nákupoch amôžem hodnotiť celkom kladne. Včera sme kúpili obrúčky, objednali svadobné poháre a kúpila som si spodné prádlo. Obrúčky sfotené nemám, lebo drahý ich zobral domov a neviem, kedy sa mi podarí ich odfotiť. spodné prádlo sa mi páčilo iné, hlavne podprsenka, ale kvôli tomu, že mám šaty okolo krku, som musela voliť s odopínateľnými ramienkami. Ale ajto je pekné. A fotečky sa budem snažiť dať čo najskôr. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak vy ste sikovne...nam chybaju este obom topanky, spodne pradlo a mne aj popolnocne saty. Ale vsetko ostatneuz mame( pohare, obrucky, veci na dekoraciu...)teda dufam ze sme na nic podstatne nezabudli. :-p Ak hladate pohare, mam jednu ponuku, ale tu to pisat nemozem, lebo to vymazu.... :-) Baby je tu z vas niekto kto si poziciava auto na svadobny den?
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradit kde v kosiciach maju peknu spodnu bielizen?lebo uz som zhanala ale nejak sa mi nic nepaci :/ neviem ci som az taka vyberava ale myslim ze nie :)
Odpovedať
ahojte holky, teeeda vy ste sikovne :-) . my sme sa pohli len trosku - mame objednane prstienky, mam popolnocne saty a aj svadobne topanocky. oznamenia mame "vo vyrobe".... zda sa mi, ze budu pozde, ale lepsie nez vobec :-D . tento tyzden sa chystame na slovensko a tam chceme aj pozriet oblek. joooj a este nemam papiere vybavene... ked chcem mat obrad na inej farnosti, nez je farnost, kde mam trvaly pobyt, musim si podat ziadost či ký ďas... :-S no blbost, len dufam, ze to nebude dlho trvat. dufam, ze buduci tyzden uz budem moct oznamit, ze mame vsjo :-D . co sa tyka spodneho pradla, podprsenka nebude - pod tie saty netreba, su pevne a bolo by zbytocne teplo a ostatne tiez nemam... joj ani podvazok nemam. luubika: kde mate v KE hostinu?
Odpovedať
ahoj lucirella, my mame hostinu na zahrade pri dome ... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?