Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
1
9
10
ahojte, naša svadba bola úžasná... všetko dopadlo super... neskôr popíšem viac a dodám foto, papa
Odpovedať
Ahojtee, bolo to úžasné!!!
Odpovedať
ahojte prvoaugustove panicky! bolo to naaaadherne.... vsetko od pocasia, vyzdobu, obrad, fotografa, hudbu, jedlo, hosti, zabavy.... no proste vsetko bolo prenadherne, uzsane, genialne. ani to neviem popisat. proste vsetko vyslo 1000x najlepsie ako mohlo. az dodam fotky, popisem blizsie. zatial ahojte
Odpovedať
lucirella súhlasím s tebou všetko bolo suuupppeeerrrr :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
chcela by som sa 'podakovat' dotycnej, ktora mi najprv 'vyfukla' na makeup nataliu L. a potom ani nebola schopna jej zavolat ze ju rusi.....je mi to luto, lebo ja som teda ustupila aj napriek tomu ze som s nataliou uz bola tiez dohodnuta. Nakoniec som sa dohodla s nou az na nedelne fotenie na makeup. :( vid prispevok... jeina • 3. mar 2009 o 18:33 : sifonik - ty mas na makeup nataliu? vsak ta ma prist k nam na cely den, to ze co je - odkedy ju mas zabookovanu, lebo ja som sa s nou dohodla uz v januari - daj mi prosim vediet
Odpovedať
ahojte dievcence, tak kam ste sa podeli? co vsetky ste na svadobnej ceste :-D ? my sa chystáme. v nedelu letiiiime. uz sa hrozne tesime. hlavne nezabudnite nejake tie fotecky pridat. dnes nam tomas par fotos poslal, tak som z nich par uz dala do albumu. tesim sa na tie vase.
Odpovedať
my na svadobnu cestu ideme len na predlzeny vikend lebo vsetci v praci si podelili dovolenky a na mna vystali len 3 dni posledny augustovy tyzden :( a ze svadobna cesta...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky :-) sme doma a zvykáme si :-D na svadobnu cestu nejdeme. možno s nám to podarí budúce leto. Ale nejaký ten výlet plánujeme. Lucirella, bola si nádherná nevesta. My ešte fotky nemáme, asi až na budúci týždeň. ale určite ich tu dám. Tak všetkým prajem krásne zážitky a šťastlivý návrat. Držte sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ani my nejdeme tento rok na dovolenku...ale tiez planujeme nejake vyletikz a stanovacky...dufam, ze nam to pocasie este dovoli.. :-) Lucirella...naozaj , mate nadherne fotky..a vyzerate taky stastny...krasne ;-)
Odpovedať
ahojte dievcata, dakujem. fotky sa ja nam strasne pacia :-D . to nam poslal mailom len taku chutovku :-) . az sa vratime zo svadobnej cestytak urcite este doplnim. musim letiet, este pridem
Odpovedať
tak som zas tu. ako si zvykate na novu spolocensku funkciu a nove meno? je to nove, musim si zvyknut, ale je to super povedat, ze cakam na "manzela". je to zvlastne, ale krasne :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ano...to si aj ja zakazdym uvedomujem...a som taka..hrda :-) ;-) ;-) je to skvely pocit...a ked som si sla vybavovat nove doklady, tak som sa skoro zabudla podpisat novym menom :-D , ale to som asi nebola jedina... :-) tesim sa na fotky...my na nase este stale cakame, ale tiez urcite zalozim novy svadobny album ;-) stastnu cestu na svadobnu cestu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja doklady idem vybavovat v pondelok,ze sa inak volam som si este vobec nezvykla,zatial som sa nikomu nemala predstavovat,ale ked si to len tak pre seba pomyslim,je to hrozne zvlastne! akurat manzel sa hneval ked som sa autobusarovi ktory viezol svadobcanov prec podpisala ako gibodova,teda nie hneval ale tak detinsky sa tvaril ze fnuka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ahoj tak to nové meno sa mi musí riadne zafixovať, lebo keď ma niekto zavolá, tak ešte moc nereagujem :-D horšie je to so svokrou,ktorej som asi za týždeň hovorila "teta" :-) dnes som bola meniť doklady, tak som zvedavá, kedy budú hotové, lebo v piatok máme ísť do poľska na výlet. Aj manželskú posteľ sme boli pozrieť. Doniesli sme si letáky a necháme si to uležať v hlave. ;-)
Odpovedať
ja som si bola tiez dnes vybavovat nove OP a VP, tak dufam ze to pojde rychlo. aj ja mam problem si zvyknut na nove priezvisko. uz som sa aj musela predstavovat s novym a prislo mi to divne. a to robim na supporte, takze kazdu chvilu dviham phone a predstavujem sa novym priezviskom. aj tak si neviem zvyknut, som si nalepila svoje nove priezvisko na telefon v praci, nech mi to vzdy udrie do oci ked zazvoni :))) svokrovcov ste zacali z nicoho nic odrazu po svadbe oslovovat mama, oco, alebo ste sa s nimi aj o tom bavili. mozno aj pre nich je to divne, nie len pre nas. ja som ich tak este neoslovila a mam dost tremu s tym zacat... aj ked manzelik s tym u nas zacal z nicoho nic odrazu a nasi sa len usmiali a zobrali to tak ako to je. bez komentu. len ci to tak vezmu aj ti jeho rodicia 8-) uvidime.
Odpovedať
no ja som tiež ešte neoslovila manželových rodičov mama, otec... tiež mám trému... :-) no všetko má svoj čas :-) nové doklady už mám, len na OP mám nový podpis písmom ako prváčik :-) :-) :-) musím si nacvičiť nový :-) a svadobná cesta, boli sme na 3 dni na kúpalisku v Maďarsku... a jeden deň na výlete v Rumunsku, stačí to... ;-) ;-) ;-) dovolenku v práci sme mali cez svadbu a nemôžeme si teraz vziať zasa týždeň... tak na budúci rok :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale manzelovu mamku volam teta, teda ked ju chcem zavolat...ale ked sa o niecom bavime..hoci aj spolu s nou tak hovorim mamka... tak som si uz davnejsie zauzivala. Ja uz ale nemam rodicov, takze moj manzel to ma vyriesene.. Inac co sa tyka mena..dnes som sla posielat balik..a na podaci listok aj na balik som napisala stare priezvisko...no sak aj to nejaky ten den potrva, ale paci sa mi ovela viac moje terajsie meno ako minule... :-)
Odpovedať
holky, akurát som zistila, že fotky od fotografa sú veľké a nejde mi ich dať do albumu :-| :-| :-| čo mám robiť??? hmm???
Odpovedať
už je to o.k. fotky sú v albume :)
Odpovedať
Profilova fotka
So svokrovcami sme sa o tom nebavili, ale u nás je taký zvyk, tak viem, že to bude svokra očakávať. Myslím si, že s tým oslovovaním majú ženy väčší problém ako chlapi, keďže sme viac citovejšie a nebudeme predsa len tak niekoho "cudzieho" volať mama. Aspoň u mňa je to tak. Potrebujem si k svokre najprv vybudovať určitý vzťah. A fotky? Budú až v pondelok. Sama sa neviem dočkať. :-)
Odpovedať
jej a my uz mame fotky. strasne sa tesime, strasne sa nam pacia. zavesim az zajtra, dnes uz idem spat.
Odpovedať
Profilova fotka
silvi...mate krasne fotky... :-) boli ste sa fotit v Betliari?
Odpovedať
ahojte. tak som konecne hodila fotky, je ich ale taaaak vela ze som si nevedela vybrat, ktore sem hodit :). az teraz mi nejak dochadza ze uz je po tom. skoda, ale snad pridu aj krajsie okamihy este.
Odpovedať
mirettim - ďakujem, nie tu v Hé máme kaštieľ... :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte mlade panicky! tak sme sa vratili zo svadobnej cesty. bolo to uzasne! vsetko bolo krasne a hlavne sme si po dlhej dobe mohli v klude uzit jeden druheho. sami dvaja... jeeee to bolo! :-D no dnes uz sme spat. moc sa nam nechcelo :-D . tak som zvedavo okukla vase fotecky (zatial nie uplne poctivo :-N , bo beham hore dole, vybalujem atd. ale este sa k nim vratim). no kraaaaasne nevesty, krasny zenichovia, kytice atd. a hlavne take stastne! aaaach jo, babenky, zopakli by sme si to, vsak? ;-) brala by som este raz prezit ten isty jeden den. aby som sa mohla na vsetko viac sustredit a zapisat si to do pamate. gibbidis: 1. sme vas videli. sice len z dialky, ale videli :-D . pred dómom sa ti niekto hrabal v satach :-D . my sme akurat koncili fotenie v meste.
Odpovedať
gibbidis: v albume je aj jedna fotka kolacikov (ako si chcela :-) ). labute a kosicky robila ale inba pani.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Luci máš pravdu, ako píšeš, ešte raz a bez všetkých zbytočných starostí, ktoré odťahovali pozornosť od toho podstatného a krásmeho. Fotky som už dávala a nezobralo mi ich, tak sa musím s tým viac pobaviť. Držte sa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahoj holky. neviem ci sem este niektora z vas zavita..... kazdopadne dufam, ze ste prezili kraaaasne 1.vyrocie. prajem vam ich este mnoho mnoho a aby ste sa milovali stale tak ako pred rokom..... :) papa
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?