Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati nevadi, videli sme ho a nepacil sa nam moc... no ja budem lietat od zajtra ohladom vybavovaciek okolo domceku, uver, hypo, proste kopec veci.. to bude tyzden toto :(
Odpovedať
Profilova fotka
vela stastia..no ja som zas o krocik blizsie..zatial vybavujeme darovaciu zmluvu, potom projekt-uz sa na nom robi- a uver..
Odpovedať
Profilova fotka
Monika držíme ti palčeky aj na nohách. Tak babenky fotenie už máme úspešne za sebou. Veľmi rada by som Vám ich ukázala, ale fotky sú príliš veľké. Skúša ich dať na Facebook.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeem :) zajtra sa ukaze ci bude..
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a nemas program picassa?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemám ale chcem si stiahnúť
Odpovedať
Profilova fotka
Baby zabite ma.. prave som si pozrela novu kolekciu v salon El a zamilovala som sa do novych siat... sice neviem v akej su velkosti, ale asi mi nedaju spat a pojdem sa na ne pozriet.. ale co potom spravim keby ze nahodou... uz mam vyplatenu zalohu v Mia sposa.. a dost vela... do keluuuuuuuuuu :( na co som si to ja krava pozerala..
Odpovedať
Profilova fotka
monika2712: akurat som vcera hovorila kolegyni, ze ako bolo dobre babam v minulosti, vsetky mali rovnaky svadobny kroj a basta :-) cim viac siat pozeram, tym menej sa viem rozhodnut, ktore vlastne chcem :-) asi som mala zobrat hned prve, ktore som si skusala :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
baby dnes idem na vypalovanie koznych vyrastkov, uz mam strach...tam asi budem revat od bolesti :-(
Odpovedať
kaculiatko....ja by som chcela foto vidiet. Ja uz mam normalne uchylku :-D Ako to dopadlo? Ze to nebolo take strasne? ;-) Hovor, hovor
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... tak pár fotiek som úspešne zmenšila. Dala som ich do albumu Môj deň S. Tak sa môžete pozrieť. Sú tam tie najkrajšie podľla mňa. Inak ich mám 96. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kaculiatko, zlatucki ste, taky jemnucky par x-) sa musis vytesovat z tych fotooo :-D baby a moja lekarska kozmetika dopadla uspesne, som o nejake tie hnusne vyrastky a chlpky krajsia..len to bola bolest ze az...ani nie to vypalovanie ale depilacia laserom... ;-( fakt zleeee... :-p este par sedeni budem muset absolvovat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem katuška, ale ešte som sa nepustila do ich úpravy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau, no to sa tesim teda, som zvedava ako to bude vo finale vyzerat ;-) btw my mame obrucky na poste zajtra po ne idem, uz mi srdce bije... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak gratulujem ze uz mas potom.. mne stale vrtaju v hlave tie saty nove.. ci sa ist na ne pozriet alebo co, ale tento tyzden mame toho tolko ze neviem co skorej, dnes som inak bola pozret mina vo fitku, skusila som cvicit aspon chvilu a potom som sa uz iba pozerala.. radsej tak aby som si este viac neublizila...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak na som veľmi zvedavá aj ja :o) Už som poslala fotky na oznámenia tak uvidím aký návrh mi pošlu teším sa na to ... katuska tak sa len teš a držíme palčekyy, že budú výborne a pre teba tie najkrajšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak návrhy na svadobné oznámenia už máme. Dala som ich do albumu. Poradte mi ktoré??
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za to druhe, teda foto cislo 16 tusim.. take to sepiovej farby.. paci sa mi viac.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa viac pacia tie ciernobiele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, budem originalna, aj mne sa pacia sepiove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám babenky za názor. Ste asi jedniné komu sa páčia viac sepiové ako farebné.
Odpovedať
Kacu: mne sa pacia obidve...to farebne je take zive, ta zlta s tou ciernou je super. Ale aj to sepiove ma nieco do seba. Ja by som sa nevedela rozhodnut. Preto mi to riesime tak, ze cele oznamko bude ladene do cokoladovo bezova, fotky budu tiez do hneda a na zadnej strane bude jedna farebna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, ja mam doma obruuckyyy :-D x-) :-D ta moja sedi, moj milovany este neskusal, ale snad bude aj jeho :-) idem ich odfotiti a pichnut do albumu. v najblizsich dnoch este cakam dazdnik, balerinky a tie slavne prisavky :-D a stihla som dnes aj faru, potrebovala som krstny list a licenciu k sobasu, lebo to nebude v nasom bydlisku a tak. este nauky a malo by to byt ok.super som pokecala s nasim fararom...chudak, nezavidim mu. ma toho az az...
Odpovedať
Profilova fotka
monika a ktore saty ti nedaju spat?aj ja som si pozerala ich kolekciu, ale mne sa zatial stale pacia najviac tie moje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati pozri model Jesslyn, ako je dost podobny tym mojim ale su krajsie :) ale neviem aku maju velkost, mozno sa pojdem v piatok na ne pozriet. teraz mi neda spat viac veci, aj ten dom, aj saty, aj susedia zase vcera, rano hokej...grrr, akurat inak lezim na rehabke a tak by som si pospala keby to slo,a to este musime ist na 7mu za pravnickou, zajtra zas pre zmenu na nauku o rodicovstve..aaa ja uz chcem oddychovat :(((
Odpovedať
Profilova fotka
no uz sa nam kalendare plnia....a co ten domcek, ako to vyzera? monika, vsak zavolaj do El, tam ti povediaq aka velkost, mas to pohodlnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika no....tak to hej, tie saty sa aj mne pacia velmi..a este ambrosia mozu byt pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni su pekne ale u mna vyhravaju tie leoni tie su moje a este sa mi pacia-aj lorraine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska dne smmi napsial za saty ze za 6-9 dni mi ich poslu este ich dokoncuju a ze sitie trva 6 tyzdnov. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?