Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bude sranda este.. jamimi, prosim ta posli mi c.u., lebo ja som tu spravu asi zmazala... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby no ja tuzobne ocakavam moju obrucku.. uz je na ceste z UK, tak snad to do piatku pride :) Inak nic nove, dnes som bola na matrike zaniest rodny list a tetusa ze ma dovolenku.. super, tak som ho tam nechala a musim sa pre to znova vratit.. ved co by sme nechodili do jaroviec na matriku 5 krat, ze ? :-| no co uz.. oznamka furt nemame doriesene, uz ma to zacina stvat, ale teraz sme taki zaneprazdneni kazdy den tym ze rozmyslame nad tym domcekom a vsetkym, ze nemame na to vobec cas...ale uz musime doriesit, ved vy uz tusim vsetky mate len ja nie :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika, nic si z toho nerob, ja len ziram, ako je to tu rozbehnute, myslim, ze niektori ludia sa prilis sustredia na nepodstatne veci ... my sa berieme 19.6, zatial mame salu, kostol, kameramana, hudbu a fotografa ... o satach mam predstavu a hladam ich za prijatelnu cenu a obrucky sme uz boli pozriet tiez :-) ... a vobec nemam pocit, ze by sme daco nestihali, posledne, co mi chyba ku stastiu je stresovat sa kvoli svadbe - ved to m abyt najkrajsi den v mojom zivote, alebo nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika ani ja ešte nemám oznámenia. Zatiaľ len milná predstava. No uvidíme konečný výsledok. Pifina Každý do má iné. Pre niekoho sú pre teba nepodstatné veci podstatnými. Ja riešim všetko postupne, aby som potom nemusela všetko naraz platiť, lebo by som to asi neprežila. A teraz mám kopu času tak všetko vybavujem. Mima pošlem mi video??
Odpovedať
kaculi: mas IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem idem pozrieť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE BABY JA SA TIEZ PRIPOJIM AK VAM TO NEVAD MAM SVADBU 05.06.2010 MAM KAMERAMANA ,DJ,SALU BOLA SOM AJ NA URADE SPISASAT ZAPISTNICU,SATY MAM VYBRATE A OBRUCKY SA OBJEDBAJU A ESTE MAME UZ OZNAMENIA AJ VYZDOBU.ZUZANA
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky Zuzana Tak ťa vítame medzi nami a dúfame, že sa ti tu bude páčiť. Mima Máš krásne video. :-)
Odpovedať
Dakujeme :) Ahoj zuzi, jasnee, vitaj, preco by malo vadit. Kazda "posila" potesi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika.. ani my nemame oznamenia este, a v podstate mame len dj, kameru, salu, starejsieho a fotografa.. a este ja mam satky a objednane topanky.. akurat tak mame nejaku predstavu o oznamkach, obruckach, poharoch a vyzdobe.. na vyzdobu neviem v tomto nasom uuzasnom meste nic zohat- nemaju poriadne ani len fialovu organzu, takze parada.. pre draheho mame akurat manzetky a vooobec ani predstavu o obleku a topankach.. okrem ineho, on to ma na haku, takze som na to sama.. a este je aj pn, takze nemozme ist spolu nikde.. tak parada.. nestresuj, to zvladnete :)))) zuzi, vitaj :))
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj te baby tak ako sa mate tesim sa na svadbu ale mam 2 deti tak neviem ako to zvladbeme mame len 50 ludi-mala svatba ale mne taka staci,ajojte
Odpovedať
my mame este menej ludi a som rada ze to tak je :-) Co sa tyka deti, tak Ti urcite pomoze rodinka, aby ste si mohli vychutnat svoj den D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak my máme asi 80 ľudí. No uvidíme kto príde a kto nie. Len ja chcem okrúhle stoly a už začínajú vymyšľať, že ten s tým nebude sedieť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja uz mam obrucku konecne! je mi dobra, na lavej trochu vacsia, ale v lete bude akurat.. a na pravej je uz teraz akurat, ale tam nosim zasnubak, tak to asi budem striedat... no tesiiiiim sa najviac z nej :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej monikaaaaaaaa,...krasna je !!!! :-D mne sa take velmo pacia! vlastne aj ja mam na ten styl, len menej kamienkov :-N mne sa uz o obruckach aj snivalo ze dosli, ale zatial len cakaaame ]-( a pocet ludi, ja uplne vyhravam ze 120ks :-p no nic moc, takz huf ludi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska peniazky mam :-D ...dudulik aj ja am dve deti neboj zvladneme to ;-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
kati dakujem, je fakt krasne, titan je taky tmavsi kov, takze nie je to uplne ako striebro alebo biele zlato, aj zvnutra to je vidno, ze je to take tmavsie.. mozno aj drahemu sa zapaci a objedna si aj on z titanu este.. kedze ta jeho nevieme kedy pride, a ci mu vobec bude dobra. Inak som sa prave vratila z rehabky, celkom v pohode, elektroliecba a takym perom nejakym mi pichal chalan do kolena, troska to bolelo, ale vraj to dost pomaha, tak uz snad budem moct coskoro aj cvicit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni je naozaj uzasnna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som objednala balerinky a dazdnik, no plus este prisavky. tych sa bojim, lebo maju udrzat na aute ozdobu a sa mi to nejak nezda... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Katus na ozdobu auta davaju este taky magnet ale to ti daju v kvetinarstve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale mne to bude robit znama.. :-( predaju mi ten magnet aj tak?
Odpovedať
Profilova fotka
Magnet nemajú v každom kvetinárstve. Ja som už obehala asi tri a nič. Skúšim nájsť na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
baby , no moje kvetinky na stoly vyndu pekne draho...15eur za jednu kyticu. este by som chcela vidiet ze presne a nazivo aku velku...3 na kady stol, takze 180eur vsetky. no je to moje gro vyzdoby. so svadobnou agenturou by to lepsie nebolo...tak co robit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som rozmýšľala, že do vázičky na stoly dám len jeden kvet trošku ozdobený. Len sa neviem rozhodnúť či ruže alebo gerbery alebo ľalie. Okolo vázičky dám ogranzu a na ňu pár kamienkov. A na poháre dám menovky v tvare motýla, ale nebudem ich vypisovať. A to bude asi všetko na stoloch. Chcem aj balóny. Našla som na internete aj hélium. Tak objednam a budem si sama nafukovať balóny. Ale hlavný stôl bude lepšie vyzdobený určite. Nebudem mať nič extra. V jednoduchosti je krása.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, moja krasna, kde si nasla heeelium? :-D aj ja chceeem ! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem a budem to vediet plnit s tym?uplne klasicky? =-) idem to popozerat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh aj ja chcem helium.. ale len tak pre srandu :)) balony mat nebudeme.. iba lampiony.. aj to sa este musim spytat uja z restiky, ze ci im to nebude vadit.. heh.. ale snad nie no :) baby akoze nemate pocit ze uz nam pomaly ale isto prihara pod.. viete cim... ako ked si predstavim co vsetko este treba urobit, zohnat a tak.. amen tma..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to hej ... čas ide veľmi rýchlo ... nedávno sme písali, že máme ešte kopu času a kráti sa to ... ja mám asi 3 mesiace a niečo. Ale teším sa veľmi
Odpovedať
Profilova fotka
mne by mali prist obrucky buduci tyzden, juchuchu x-) no a pocit taky ze prihara veru mam... :-p este kopec veci treba...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?