Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to hej. Tešíme sa spolu s tebou katussska.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nechcete niektora nieco z toho ceskeho obchodu, v albume mam od nich obrazok vankusika a podvazku.. ak budem objednavat, mozme si podelit postovne.. maju tam vselico, ja objednavam vsetko vo fialovej, pierka,vankusik,podvazok, nejake stuhy a tak.. tak ak by ste nieco odtial chceli, dajte vediet.. este pockam kym sa niektora neozve..
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj zabudla som, ze ak by bol zaujem, poslem link IPckou kedze nesmieme uvadzat kontakty :) ale maju tam vselico..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, krasna obrucka :-) ja uprednostnujem sice klasiku, ale kebysom nosila biele sperky, tak by som chcela taku, ako si si vybrala Ty :-) ked sa podari, tak si dnes objedname obrucky aj my a hadam aj na svadobnu cestu nam padne do oka nejaky dobry tip v meste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pifina dakujem.. ja zas nosim iba biele zlato a striebro.. zlte sa mi nehodi : )
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa páči tvoja obrúčka. Ja tiež nosím len biele zlato a striebro. Viac sa mi to páči, ale drahý chcel žlté zlato tak som to skominovala.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak nic z tej vyzdoby?? rozmyslam ci to hodim este niekde inde do nejakej temy.. postovne tam je dost drahe na slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
monik ja nic, ja mozno tiez kupim heelium :-D mi tu hrabe v robote. ..ideme na vikend na liptov, budeme byvat u rodiny, takze ubytko zdarma. no am byt hmla tak z lyzovania neviem ci nieco bude..chceli sme ist na malino. ale mame v zalohe tatralandiu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my chceme helium. Bude aspon sranda.
Odpovedať
Profilova fotka
ake helium
Odpovedať
Profilova fotka
do balonikov
Odpovedať
kaculiatko...hod pls aj mne ip na to helium. A moni, sup sem s linkou na tu stranku. Mozno tam nieco necakane objavim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babulky, tak sa tu drzte, ja este par minut v praci, pustili ma dnes skor o stvrt uz mozem bezat :-p drzte palce nech nam vynde pocasie, cesta a setkoooo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti prajeme pekný vikend
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my budeme mat tiez 5.6.svadbu vo Velkom Mederi okr.Dun.Streda :)
Odpovedať
Profilova fotka
moni pozrem to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som doma, teda uz v robote, zase mam tie ranne nabehy do roboty :-| cez vikend bolo super. v sobotu tatralandia, v nedelu doobeda lyze na maline x-) este by som si dala podobne dni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby moje esim sa,oblek pre muza sme zohnali,takze uz len vestu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi, no super. tak to je zaklad! ;-) u nas toto bude boj, co mu sadne...a aby to aj svadobne vyzeralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V carefoure v Otto Bergu fakt super ceny aj kvalita ,nas problem bol velkost ;-) ale super nasli sme za oblek+koselu sme platili cca 290 eur.,chodte tam pozriet ak mas buduceho takeho knofekcneho nenbude problem ,maju krasne obleky.
Odpovedať
Profilova fotka
v petrzalke?
Odpovedať
Profilova fotka
ano moja ;-) Oc Danubia tusiim sa to vola hned oprti tecsu v petrzke.
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, tam sa nevyznam, neviem ci tam toho mojho dotiahnem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tomas v pohode smer na rusovce a po pravej strane bude obocka na mekac a tam je cerfour,jasne ze ho tam dostanes ja som mojho tahala mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked on si zaumienil ist do polska....ked budeme v SL niekedy..takze to bude tazke... jamimi a co satkz, topankz, nic nove?ja uz som taaak zvedava na tie saty.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Moja nic nove ved do 21.2 mali prazdniny-11.2 boli odoslane boticky,satky idem zistit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ohoho, takze topanosssky odoslane x-) no satky teda cakam, ale uz to bude hadam aj mesiac nie..?uz by mali ist.... =-) ktovie ci sadnu... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky neviete kde by som mohla kupit svadobnu koselu velkost 36??
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja teraz dako nestiham... lebo tolkooooo veci naraz riesime ze doviiiiiii.. ale vyzera to slubne, ze mozno kupime domcek nakoniec na slovensku a nie v madarsku... tak drzte palce nech nam to vyjde... :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, no super. ja letim vybavovat volaco ohladom domceka, tak sa tesim na nase urady/ inak ten co som ti spominala /ten domcek/je uz zadany :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?