Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rozhodli sme sa pre farebné oznámenia. Dáme si ich objednať. Už sa na ne veľmi teším.
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj baby myslite tie prednasky v kostole ako pripravu??ja som si tu pripravu trosku inak predstavovala,ta nasa mi pride ze pan farar ma v plane polovicu snubencov rozdelit alebo prinajmensom rozhadat na zivot a na smrt,take divne mi to pride..prilis osobne a ja nemam rada ked sa niekto rype v mojom prilis osobnom zivote...ale ano ja viem sama som si vybrala svadbu v kostole takze nemam pravo fnukat,len som sa vam chcela trosku postazovat
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme sa este neodvažili volat panovi fararovi ... máme z toho trosku aj stach ... ale uz by sme mali
Odpovedať
Profilova fotka
No baby my uz to mame za sebou, nebolo to s knazom ale jedna pani nam prednasala o planovanom a zodpovednom rodicovstve, asi hodinu, celkom v pohode to bolo, bolo nas tam inak strasne vela, dala nam potvrdenie pre knaza, a to je vsetko.. uz len jedno sedenie u knaza buduci tyzden a sme pripraveni na svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby inspiracia: http://www.youtube.com/watch?v=g8DCt3...
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko88, nemas sa coho bat, je to v pohode :-) pocitaj s tym, ze to musis stihnut 3 mesiace pred svadbou, potom mozu niektori robit problemy, lebo maju take pravidlo, ze treba svadbu 3 mesiace pred terminom ohlasit... my sme boli uz koncom novembra, hned ako sme sa rozhodli, ktory termin chceme :-) a uz mame za sebou aj tu nauku - 2 cca 3-hodinove stretnutia, take kvazi prednasky o viere a o planovanom rodicovstve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak toto videjko poznam.. aj mojmu mlademu sa to strasne lubilo... aj by sme nieco podobne spachali, lebo by sme dost blazni, len on je tanecne drevo, tak to asi nepripada do uvahy bohuzial :(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati odkial su tie tvoje topanocky popolnocne tanecne? uz ich mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme už raz za kňazom boli. Terním v kostole už máme zajednaný. A kázal nám prísť keď budem mať krstný list a papiere z matriky. No posledné dva týždne nám to nevychadzalo.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme za nim isli uz s krstnymi listami ... ale z matriky nic nepytal, len nam kazal, aby sme tak zasli s rodnymi listami ...
Odpovedať
Profilova fotka
No nám povedal, aby sme išli na matriku vypísať žiadosť o sobáš a s ním máme prísť.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, chystame sa o dva tyzdne zaniest papier o absolvovanej nauke, tak dobre vediet, ze mame skocit najprv na tu matriku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja mam na matriku ziadost a rodne listy. na faru krstny list a ja aj licenciu (kvoli inemu miestu )
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj my sme mali licenciu ... ale to som vedela uz dopredu, ze nam bude treba, tak sme prisli uz na prvy krat komplet "vyzbrojeni", az sme farara prekvapili,z e vsetko mame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nás farár najprc poslal na matričný úrad a potom mu máme zavolať. A s tou žiadosťou po svadbe naspäť na matričný úrad, aby nám vystavili sobášny list.
Odpovedať
Profilova fotka
zjavne ma kazdy svoje zvyky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak bola som sa dnes pozriet na tie saty co mi spat nedali, a su fakt pekne, ale potom som bola pozret aj tie moje, ale tie su krajsie :) tak uz mozem kludne spavat.. inak spolocenske som nenasla ziadne, aj ked mali nejake nove modely, tak nic sa mi az tak nepacilo alebo mi nesedelo.
Odpovedať
Profilova fotka
monika, mam uz doma balerinky.su kraaaaasneeee x-) jednoznacne odporucam !!!! su btw skor take kremove, nie su jasno biele, mne pojdu k satam uplne idealne.skor k cisto bielym by bol problem.. dazdnik je skvely, keby prsalo tak budeme stylovy :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Katka objednavala si do kvetuse balerinky? Ja som si ich tiez objednala. Maju mi prist na buduci tyzden. Tak sa tesim a zaroven aj bojim ake budu.
Odpovedať
Profilova fotka
mne uplne sadli, su skvele...len mam pocit ze sa rychlo oderu....maju k tomu dispoziciu mam pocit.... :-S ale nemenila by som i tak, brutalne su ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super tak sa budem aj ja na ne tesit ze budu dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozri do albumu, dala som tam foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na fotku sú krásne ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, tam vpredu su take ako jemne "suchnute". tak jemnucko, akoby dosiva...mam pocit ze potom sa tak zafarbia sem tam.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a velkost ti sadla ako? ja mam tak medzi 37 a 38 tak vaham co si objednat aby mi neboli velke.. inak su krasne, su aj take pohodlne ako si myslim? proste papucky?
Odpovedať
Profilova fotka
podla velkosti-dlzky nohy. ja mam 25.5, US 8.5, sadli mi krasne. a velk podla mna skor vacsie, ale vravim...podla dlzky. napis im oni ti poradia
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata o akej matrike rozpravate?mate sobas aj na urade???ci to do kostola treba nieco z matriky?lebo ja mam o 3mesiace sobas v kostole a akosi nic o matrike neviem,farar nic nespominal :-| katussska a ty mas saty po zem?lebo ja tiez by som chcela balerinky na prezutie ale dlzka siat sa mi upravuje presne podla vysky opatku a sa obavam ze keby som mala balerinky tak si budem sliapat po satach
Odpovedať
Profilova fotka
Eli musis ist na miestny urad, tam hladaj matricne oddelenie, v tej obci kde je aj kostol, a spisat ziadost o uzavretie manzelstva, musite priniest aj original rodne listy, to Vam mal povedat asi farar, je to bezne , urcite tam chod cim skor, ale nevadi ked ides takto neskoro podla mna, ked mas svadbu v kostole. Ide len o uradne veci, farar po sobasi posle na miestny urad-matriku zapisnicu ktoru tam budete obaja podpisovat, a potom ti matrika na zaklade toho vyda sobasny list, ktory si tam pojdes vyzdvihnut.. sobasny list potom treba kopiu dat napr zamestavatelovi, lebo mzdarka to musi nahlasit na socialke, ako zmenu, potom mozno aj v bankach a inych uradoch to treba nahlasit kvoli zmene mena, je to tvoja obcianska povinnost to nahlasit do nejakej doby, takisto aj pri vydavani noveho OP, pasu, vodicaku atd. Kati ja som si skusala odmerat chodidlo a vyslo mi 24, tak sa si idem pozret na stranku ci tam niekto nepisal ze ake to je cislo. Kati co si myslela tym vacsie? ze su vacsie alebo ze si mam objednat skor vacsie?
Odpovedať
Profilova fotka
eli mam saty az po zem, ale nevidim v tom proble.rozdiel tam moze byt max 5cm, takze v pohode :-) eli, ja mam tiez svadbu len v ksotole, ale potrebujes na matriku doniest rodny list a ziadost na uzavretie manzelstva
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?