28.6.2008 Máte svadbu v rovnaký termín?

Ahojte babenky, ktore planujete na 28.6.2008. Aj ja tak planujem, tak chcem zistit, ci stiham s pripravami, alebo mi cas sliape na paty:)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahoj ja mam tiez tento termin..ale myslim ze sme vsetky v sekcii JUN 2008. No co matrika saty restika..to je zatial na isto. Obrucky, DJ fotograf tak na 60-70%. Inak este nic.
Odpovedať
Odkial si? Ja okolie PP. Ja zatial nestihla ani na matriku zajst, ale to nejak nesuri, lebo my mame svadbu v kostole. Ale co je problem, este nemam saty, kedze tento rok finisujem VS, a 13.2. ma caka druha statnica. Fotografa uz mame, ale DJ este v nedohladne a podobne obrucky, ale to mame vlatneho zlatnika, tak o to strach nemam:)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som z BA, drzim place lebo nam ankoniec skolabol aj Dj a aj fotograf takze zas musim zhanat niekoho.. sakra..mi to budem mat v Ba v Zychiho palaci a to sme si muslei uz rezervovat..kostol u nas neprichadza do uvahy. Ale mas to perne..to vidim ja chystam obhajobu dizertacky ale to niesu az take stresy ako samotne statnice.
Odpovedať
Profilova fotka
tento termin sa nachadza v sekcii jun 2008 alebo jun 2008 kosice papa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
lluc • Dnes o 10:26 Ahojte, je tu niekto s takým dátumom svadby? Hľadala som takýto dátum , ale nenašla som, že by som bola jediná
Odpovedať
Profilova fotka
Tady je ukecanější téma: http://www.beremese.cz/forum/show.php... :-D
Odpovedať
baaabika • Dnes o 12:56 ahoj..ja sa vydavam 28.juna ..uz o dva mesiace a neviem sa dockat. uz aby to bolo. vsetko uz mame davno vybavene a ten cas tak pomaly letiiiii. moje svadobne saty sa mi taaak velmi pacia, ze uz by som ich najradsej mala doma . no, ale daju mi ich az 25.juna, lebo svadba bude v novom meste nad vahom a ja som z prievidze. no co, zostava mi len dalej odpocitavat a tesit sa ten nas den D.
Odpovedať
Profilova fotka
mams cvrknutz yaludok obrucky este nedosli oznamka su este v tlaciarni.. a nemam este vybavene kvety. Roylucku este ani nemam naplanovanu. Na obrad skladby este nemam definitivne vzbarane a nic netusim o zvykoch. pomoooooocccccc
Odpovedať
sejakova neboj, určite to zvládneš, ale ak ťa to poteší som asi v takej situácii ako ty ;-) Ale sú to ešte dva mesiace xixi.... tak to dúfam zvládneme :-)
Odpovedať
ahojte zienky tak sa nam to krati co? vidim, ze sem nikto nepisal 2 mesiace, tak dufam, ze uz mate vsetko pripravene. ja stale rozmyslam, ci sme na nieco nezabudli a uz som plna ocakavania aj tremy, aj ked je je to este 15 dni....
Odpovedať
Profilova fotka
babule ahojte ake detaili este dotahujete? 8-)
Odpovedať
Ahoj nevesticky ..no, my sa momentalne zaoberame fotkymi pre kameramana a hudbou na svadbu. Po dlhom hladani som konecne nasla nasu piesen "vivo pre lei od Bocelliho" ..uz ani nemame co dotahovat ..ja sa tak velmi tesim na nas den D, ze v aprili som uz mala aj menovky hotove, satocky uz boli doma ..nuz, teraz si to len chcem uzit bez stresov, hoci zacinam uz mat motyliky v brusku ..bojim sa, ci pekne nahlas a zretelne poviem "ANO" :-) ..viem, je to malichernost,ale chcela by som to tak zvucne povedat.. A vy? Tiez motylikujete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ja budem mat tiez svadbu v tento termin. Nebojim sa o nic - hoci svadbu vybavujeme len od zaciatku maja, len chcem aby sme tam boli vsetci zdravi - to je pre mna najdolezitejsie. Ostatne pre mna znamena len malichernost. Drzte sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj uz to mame len za 11 dni x-) a prave pracujeme na menovkach a vcelku uz treba dotiahnut len moje saty a uz je vsetko. :-D a ci mam motyliky :-D tak to su poriadne motyle , kazdym dnom mam vacsi pocit ze som na nieco zabudla a nieco este treba spravit. Ja dufam ze to je len predsadobna nervozita. Inac sa velmi tesim aj moj fesacik, prave lepi etikety na flase. Tak ho to pohltilo, ze zabudol ist dnes do prace na poobednu :-p ale nastastie mu dal sef dovolenku. Neviete mi poradit nejaky svadobny program? Chcem sa vlastne podakovat vsetkym co pridu a viem ze kamosky mi donesu aj narodeninovy darcek ku ktoremu im dopomohol moje zlaticko, tak preto nieco vesele , zartovne a dakovne? A vy ako ? Ako pokracuju pripravy? Ako sa mate? x-) Musim ist skontrolovat ci uz to ma , aby pomohol aj mne s menovkami. :-D Zatial papa
Odpovedať
Ahojky.. nooo, uz LEN 11 dniiii.. ..my uz mame pochytane vsetko ..ale dnes sme s mamou po dokladnom preratani hosti ..prisli na to, ze este musime doobjednat zakusky.. Tak dufam, ze tety cukrarky nam vyjdu v ustrety. Uz ma presiel aj ten stres, takze sa budem snazit uzit si toooooo ..s buducim manzelom mame buduci tyzden dovolenky, takze aj posledne dni slobody stravime spolu ..len my dvaja :-) . A ozaj, dnes sme konecne dokoncili zasadaci poriadok ..koneeecnee.
Odpovedať
Profilova fotka
Este tak najst tu spravnu pesnicku na prvy tanec a co nam bude dj hrat a uz by to snad malo byt vsetko x-)
Odpovedať
No, my sme sa napriklad zalubili do pesnicky od Roba Grigorova "Daruj mi jednu noc" ..tu si dame zahrat po polnoci a ako prvy tanec ..tam budeme mat Vivo per lei -Andrea Bocelli ..je to tak nadherna pesnicka, ze sa pri nej budeme k sebe pekne tulit .. :-) . Viete co ma najviac nastvalo? My mame sobas na matrike a ked sme ho vybavovali, dali sme si zrusit tie trapne basnicky aaaaale zistili sme, ze na matrike v NM nie je mozne zmenit uvodnu pesnicku a popri tom je to vsade inde mozne. Ale co uz ..lubime sa a ideme tam hlavne kvoli tomu x-)
Odpovedať
A OZAJ UZ LEN 10 DNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :-D
Odpovedať
ranecko ja som tento tyzden bola na kozmetike a vyskusat si uces aj so zavojom.....ten je taky uplne super, ze by som ho mala na hlave furt : ) budem mat totiz ten spanielsky skoro po kolena, juuj, ked na to myslim, motyliky su v akcii :-) nemam este doladeny zasadaci poriadok, okolo toho su u nas hadky, najma moja skorosvokra z toho robi 2.svetovu :-( co sa tyka pesniciek, my nemame nic vybrate, ako prvy tanec si asi dame klasiku Na modrom Dunaji a po polnoci.....my teraz hodne ulietavame na pesnicke od Robbieho W. Advertising space, ale ta nema svadobny text...tak neviem ci sa to hodi...Poznate ju? Mne by sa pacila aj na prvy tanec, ta hudba mi vyraza zimomriavky na tele, len hovorim, neviem, ci je vhodna
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monulicka... najdem si to na youtoobe.. mimmame Any lenox Love song for a Vampire.. a potom po polnoci .. Adams.. z robina hooda.. cicime doma valciky a polku a cardas.. zasadaci poradok uz mam rozdelila som to podla veku a parikov..mzslim ye budu vsetci viac menej spokojnz a ked nebudu nech sa po veceri motaju ako chcu 8-) ..nemam este ozdobu na autooo strasnee..ale budu len stuhy, to dnes hadam kupim. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jezkove oci ja mam gramatiku :-o
Odpovedať
ahoj Zuzi Sejakova, tak mi daj potom vediet co si myslis o tej mojej pesnicke. Hladam nejaku podobne silnu a s romantickym textom...tusim si pocuvnem tu tvoju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule vcera sme boli kuknut na obrade v nasej obradnej miestnosti..ja som tam skoro revala.. jedanenky.. na vlastnej by som asi velmi revat nemala :-N ozdoby na auto uz mam!!! monulicek vyskusaj aj tie co som pisala..je to taka klasika..ale este neviem co si dame na obrade...idem sa vratat v CD o mame doma. Iak s tou svokrou a vymyslanim si uzivam aj ja aj ked sa to nesuvisi so zasadacim poriadkom..pevne enrvy ven o ni sa o tyzden ukludnia :-p
Odpovedať
my uz mame odzoby na auto, mamca vravela, ze su krasne :-) zajtra este nesiem do roboty kolaciky a pak uz mam dovcu tak sa tesim...a stale rozmyslam, na co sme zabudli. caka ma skuska siat, svadobnych aj popol. a etse dalsie vybavovacky, musim sa obrnit lebo uz aj nervozita stupa
Odpovedať
Esteze ja so satkami starosti nemam ..satky mam kupene a uz 2 mesiace ich okukavam v skrinke ..ale uz o 3 dni sa dockaaaam. Dufam, ze vsetko bude podla nasich predstav, vo stvrtok ideme este do penzionu, kde sa berieme dohodnut presne vyzdobu ..a do sobotky mame uz vsetko. Uz aj trosku nervozitka prisla, ale nastavajuci hovori, ze vsetko bude perfektne, tak sa snazim byt kludna a uzivat si posledne dniky slobody.. hoci, velmi sa tesim na manzelsky zivot .. :-) ..tak baby, dufam, ze kazda z nas zazije najkrajsi den v zivote..
Odpovedať
aj ja dufam!! este som v praci, ale uz sa chystam damoj na skusku a ostrihat brectan pre kvetinarku na vyzdobu obradnej siene, tiez sa dohodnut s matrikarkami jak bude prebiehat obrad, v piatok dohliadnut na vyzdobu saly.... do soboty uz nebudem ma pristup na PC, tak nam baby, zelam, nech mame krasny slnecny dnik, nech sme stastne a spokojne a budu z nas krasne nevesty :-D caaf
Odpovedať
baby..zajtra sa drzte a uzite si ten svoj den ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym dnesny nevestam zelam krasne prezity najkrajsi den v zivote :-)
Odpovedať
tak uz je to za nami, pomaly si zvykam na nove meno, vcera velke vybavovacky na uradoch, ale do pohody. Mali sme super spontannu, impulzivnu svadbu, vsetci sa dobre bavili a mne hodina pripadala jak minuta, ubehlo to neskutocne. Fotky este nemam, casom sem par vlozim
Odpovedať
tak uz su aj nejake foto v eteri :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?