Menu Forum

Kto má svadbu v júni 2012?

18. apr 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenuschka1
5
Registrovala sa 10. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
lenuschka1
5
Registrovala sa 10. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Zvolen.
 Ja sa tiež teraz v júni vydávam a chcela by som vedieť, ako sú na tom ostatné júnové nevestičky emoticon
10. apr 2012 o 16:18  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
elucka
6
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 8 priateľov. Newcastle upon Tyne, Veľká Británia.
  • Svadba bola 30. júna 2012
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
elucka
6
Registrovala sa 20. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 8 priateľov. Newcastle upon Tyne, Veľká Británia.
  • Svadba bola 30. júna 2012
    okres Bratislava
 aj my mame svadbu v juni a teraz asi potesim vsetky, co maju pocit, ze nestihaju..my mame kostol, miesto, oznameniam, podvazok a tot vsoemoticon nemame saty pre mna, pre zenicha, obrucky, auto, zakusky a vsetko, co som neuviedla nemameemoticon a najdolezitejsia vec..letenky domov:D
10. apr 2012 o 20:23  •  Svadba bola v júni 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
9majusska
14
Registrovala sa 15. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 9. júna 2012
    Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
9majusska
14
Registrovala sa 15. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 9. júna 2012
    Zlaté Moravce
 no my máme svadbu 9. júna a vybavené máme už v podstate všetko.... sála, kostol, fotograf, kameraman, DJ, obrúčky mi zajtra prinesie zlatník, šaty mi prídu v polke mája, poháre máme, výzdobu pomaly kompletizujeme, ešte mi chýbajú popolnočky, ale tie si idem kúpiť o týždeň do Poľska emoticon zabudla som na niečo? emoticon kaderníčku mám, kozmetičku tiež emoticon myslím že to je všetko emoticon
10. apr 2012 o 18:01  •  Svadba bola v júni 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brckava36
6
Registrovala sa 11. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 45 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 6. júna 2012
    Grécko
fotoportrét
fotoportrét
brckava36
6
Registrovala sa 11. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 45 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 6. júna 2012
    Grécko
 ja mam svadbu 6.6., ale v Grecku na plazi. Uz mam vybavene vsetko, co potrebujem, len saty si nejako nemozem vybrat...neviem sa rozhodnut, ake by boli vhodne na plaz a zaroven mi pristali, kedze meriam 156cm..a mame to vlastne spojene aj so svadobnou cestou..tiez sa velmi tesim emoticon))
10. apr 2012 o 20:20  •  Svadba bola v júni 2012  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimi2012
6
Registrovala sa 3. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
mimi2012
6
Registrovala sa 3. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Trenčín.
 ahojte, takže aj my máme svadbu 9.júna.. v podstate som na tom podobne ako 9majusska, všetko čo má ona mám aj ja... naviac možno topánky, popolnočné šaty, s výzdoby mi chýba len organza ale už je objednaná... čiže sú aj vázy, sviečky, servítky a tak... ešte ženíchovi chýbajú svadboné topánky a tento týždeň sa dokončujú oznámenia... emoticon takže začíname pozívať. tak isto aj alkohol, nealko už skoro máme nakúpené...
ja som si to začala všetko postupne a bez stresov... emoticon
10. apr 2012 o 18:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
84vali
146
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 214 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
84vali
146
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 214 priateľov. Okres Bratislava.
 aj ja to este stiham v juni /30.6/ emoticon mame salu, kostol, fotografa, kameru, cirkevne nauky, cirkevnu zapisnicu, saty, kroj, hudbu, huslistku do kostola, obrucky, oznamka, auto, vyhliadnutu kvetinarku, vyzdobu viacmenej, kolace, rekvizity na fotenie, kadernicku, kozmeticku, druzicky emoticon, nemame obleceneho zenicha, pohare, popolnocky, topanky, krizik, menu, muffiny/pralinky na redovy, subor na cepcenie este neisty kvoli festivalu Vychodna. emoticon
10. apr 2012 o 18:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artemmiss
3
Registrovala sa 31. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 15 priateľov. Prešov, okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
artemmiss
3
Registrovala sa 31. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 15 priateľov. Prešov, okres Prešov.
 aj my mame svadbu 9.6. a mame myslim uz takmer vsetko emoticon mame salu, vybavene veci ohladom obradu, kameru, dohodnute fotenie, hudbu,kolace a torta zajednane, saty,topanky,krok tiez zarezervovany,kadernicku,kozmeticku,kytica dohodnuta, obrucky,pohare,vyzdobu,auto,oznamenia su tiez uz doma,etikety na flase,alkohol, menu predbezne tiez dohodnute a tiez pernicky na redovy....chyba nam uz len komplet obliect zenicha a mne spodne pradlo a popolnocky emoticon ale to kupime dufam raz dva.
10. apr 2012 o 19:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iamhappy
3
Registrovala sa 25. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 450 príspevkov. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
iamhappy
3
Registrovala sa 25. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 450 príspevkov. Má 7 priateľov.
 My mame svadbu 16.6. a chyba nam uz len zopar veci - stretnutie s kvetinarkou a dofinalizovanie kytice a dalsich kvetov, nakup vina, zasadaci poriadok, svadobne topanky a vesta pre draheho, menovky a menuboard, tanecna skola a finalny vyber svadobnej cesty. Tesim sa stale viac a viac emoticon
10. apr 2012 o 20:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amariko
5
Registrovala sa 9. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
amariko
5
Registrovala sa 9. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte,aj my mame skoro vsetko,ale kedze sme v zahranici,este musime stihnut prednasky u poslkeho knaza.Ma niektora z vas s tym skusenosti?kolko prednasiek maju poliaci,kolko si knaz za to pyta a tak?,Svadba je 23.juna,dufam,ze mame este dost casu.ale pomaly vybavene na Slovensku vsetko. emoticon
10. apr 2012 o 20:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaccenka26
Registrovala sa 11. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kaccenka26
Registrovala sa 11. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte, my máme svadbu 2. 6. Máme kostol aspoň teda dúfam, ale bez farára. stále čakáme ako to s ním dopadne.Sála, muzika, šaty, koláčky sú objednáne. obrúčky a krížik sú už doma. oznámenia sa tlačia. s výzdobou si hlavu nerobím, zaistí reštaurácia. ešte oblek pre ženícha, objednať kyticu, ušiť čepiec a nejaké tie drobnosti doladiť.
a skoro by som zabudla kamera nebude a fotiť bude sestrenica.
11. apr 2012 o 11:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frankie2018
3
Registrovala sa 5. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 19 priateľov. Nitra, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
frankie2018
3
Registrovala sa 5. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 19 priateľov. Nitra, okres Nitra.
 tak pridam sa aj ja. svadbu mame 2.6. a asi lahsie, ako povedat, co mame, je povedat co este nemame. a teda este nemame zenichov oblek, kosele a topanky, pripadne dalsie doplnky, nemame organistu/spevacku do kostola, nemame nealko nakupene, nemame presne dohodnute druhy zakuskov, aj ked mame dohodnute dve cukrarky, nemame popozyvanych vsetkych hosti, nemam usite popolnocky (dnes ich idem dat sit), nemam dohodnutu vizazistku, a nemame menovky a menu na svadbu. plus nam chyba vankusik pod obrucky, ale este premyslame nad inym riesenim, ako vankusik...
inak, dufame, ze mame vsetko emoticon ale budem pozorne citat, aby som zistila, ci nam nechyba este nieco ine emoticon
11. apr 2012 o 12:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka1888
6
Registrovala sa 23. februára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov. Má 3 priateľov. NZ, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka1888
6
Registrovala sa 23. februára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov. Má 3 priateľov. NZ, okres Nové Zámky.
 Ahoj i my mame svadbu 2.6. a niečo mame niečo nie,kostol,sala,šaty,topanky pre mna mane tak isto i pre ženicha oblek,oznamenia,podvezok,kaderničku,križik,to mame a nemame polnočky a topanky k tomu ,košelu pre ženicha,obručky,zakusky,ešte dohodnut sa na menu a tak okolo toho,vyzdobu nam reštika zaobstara v akej farbe chceme,no a ešte neviem kto ma bude ličit emoticon ....všetko postupne pomaly sa vybavuje emoticon a ozaj ešte musim pierka a vyzdobu na auto a možno ked bude dobre počasie i na motorku emoticon poriešit....snad som nezabudla na niečo emoticon už viem čo som zabudla DJ mame i na fotenie,kameraman nebude len asi tak z rodiny...
12. apr 2012 o 13:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danda29
1
Registrovala sa 16. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
danda29
1
Registrovala sa 16. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Bytča.
 my máme svadbu tiež 2.6. a myslím, že viac už toho máme ako nemáme. Sála, kostol, šaty aj obuv pre obidvoch, oznámenia (väčšina hostí už pozvaná), pierka pre hostí, Dj, kapela, organistka do kostola, kameraman a fotograf, kaderníčka, vizážistka, bižutéria a doplnky do vlasov, skúška účesu už za mnou, autá, výzdoba hlavného auta, alkohol, zákusky objednané, torta tiež, taktiež syrová torta objednaná. Ešte potrebujeme dohodnúť menu a výzdobu v reštaurácii, popozývať ostatných hostí, musím vyrobiť menovky na stôl, niečo vymyslieť na druhé auto a akurát sa bavím s vyrábaním etikiet na flaše. Ale stále mám pocit, že mi toho ešte veľa chýba, popolnočky moc neriešim, chcela by som ostať v svadobných až do konca, veď sa vydávam len raz, tak si ich chcem užiť.
13. apr 2012 o 08:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
8deniska
7
Registrovala sa 14. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 4 priateľov. Senec, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
8deniska
7
Registrovala sa 14. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 4 priateľov. Senec, okres Senec.
 My mame svadbu 2.6. a ako tak vsetko uz mame, este nam chyba oblek pre zenicha a botky pre nas oboch. Ostatne uz mame vsetko vybavene, aspon dufam ze na nic sme nezabudli emoticon Zajtra mame prve stretnutie v kostole tak som zvedava ako to tam bude prebiehat. Uz sa velmi tesim, nech uz to pride emoticon bude to najkrajsi den v nasom zivote
13. apr 2012 o 09:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janessa123
3
Registrovala sa 22. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 1 inzerát. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
janessa123
3
Registrovala sa 22. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 1 inzerát. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
 emoticon mame 30.6 a mame salu, DJ, foto, kolaciky. Satky sa siju, oblek sa sije, obrucky sa vyrabaju. Farar nas objednal na pondelok konecne nech sa zacne nieco riesit. Vyzdobu mi slubila kamaratka spravit. Kadernicku a kozmeticku nemam este a alko a voda sa pojde nakupovat buduci vikend. A pozvanky su v mojej hlave, cakam iba na cas sobasa a miesto. Vsetko ostatne je viazane na moje satky, tak cakam.
Vsetko mam na starosti ja, nikto za mna nic neriesi a zacina toho byt na mna vela...
Zatial nestresujem, vsetko dopadne tak ako ma a ja to velmi neovplyvnim...
13. apr 2012 o 10:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulecko23
Registrovala sa 12. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lulecko23
Registrovala sa 12. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Bratislava.
 Wow niektore junove nevesticky maju skoro vsetko... my nemam e topanocky pre oboch, vyzdobu na auticko, popolnocky, kosele pre draheho... ostatne je v stadiu vyriesene (ako oblek, restika, obradna sien, fotografka, kameru nemame, vysluzky) a stadium nevyriesene (na ceste svad.saty, obrucky a oznamenia skoro dokoncene-robime si ich sami & este nas caka koncom aprila stretko s kvoli menu, dj, kvetinarka, kadernicka, objednat navleky na stolicky, pierka...). A kedze vsetko riesime z Anglicka tak.som rada, ze sme to zlvladli. och a chybaju nam pohare, podvazok... a to mame len rodinnu svadbu do 30ludi...
13. apr 2012 o 15:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bombonik
Registrovala sa 1. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bombonik
Registrovala sa 1. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ochhh baby!!! ja mám svadbu 2.6.2012 a nemám ešte svadobné šaty a ani ženích oblek. Už mám z toho trošku stres, lebo neviem ako so šatami, či si ich mám kúpiť a kde? alebo požičiať. Prosím poradte mi. Ja som z Humenného.
13. apr 2012 o 17:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinkaili (35 r.)
1
Registrovala sa 26. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 16. júna 2012
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
martinkaili (35 r.)
1
Registrovala sa 26. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 16. júna 2012
    okres Michalovce
 skus salon erika presov, resp. bardejov.
18. apr 2012 o 20:55  •  Svadba bola v júni 2012  •  Páči sa mi to